Uh, jbt. Osjećam susramlje.DoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:38
Šta je ba ovo,![]()
kakav je ovo AI pokušaj kopije Visosti HZ.
![]()
Kakvi bilmezi.
![]()
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uskoro Sanin brat dolazi u Sarajevo a sa njim noDi kao skaut !NoDi80 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 18:21Zeljeznicar je udruzenje gradjana jos uvijek i klub nije u vlasnistvu privatnika
Zahvaljuci krticama duska, pitari, dusmani su imali unaprijed informacije koje su krtice prodavale i zbog toga su uvijek bili spremni na blokadu statuta
Sanin je puno jaci od Ismira sto novcano, to kao i persona i staut ce biti usvojen, a nakon toga tek krecemo sa ulaganjem
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- ErosViverosViv
- Postovi: 3384
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije čak ni loše.DoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:38
Šta je ba ovo,![]()
kakav je ovo AI pokušaj kopije Visosti HZ.
![]()
Kakvi bilmezi.
![]()
![]()

- ErosViverosViv
- Postovi: 3384
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobrodošao brate Hvala!NazorUso je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:56Uskoro Sanin brat dolazi u Sarajevo a sa njim noDi kao skaut !NoDi80 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 18:21Zeljeznicar je udruzenje gradjana jos uvijek i klub nije u vlasnistvu privatnika
Zahvaljuci krticama duska, pitari, dusmani su imali unaprijed informacije koje su krtice prodavale i zbog toga su uvijek bili spremni na blokadu statuta
Sanin je puno jaci od Ismira sto novcano, to kao i persona i staut ce biti usvojen, a nakon toga tek krecemo sa ulaganjem![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaki klub u BiH koji dobije nekog investitora/ulagaca/vlasnika ili kako god to bilo definisano ce proci 95% stvari koje je proslo Sarajevo, koje je prosao Zeljeznicar u ovih par mjeseci i kojih ce sigurno jos mnogo biti. Jednostavno to nije moguce drugacije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ErosViverosViv je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:59Dobrodošao brate Hvala!NazorUso je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:56Uskoro Sanin brat dolazi u Sarajevo a sa njim noDi kao skaut !NoDi80 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 18:21Zeljeznicar je udruzenje gradjana jos uvijek i klub nije u vlasnistvu privatnika
Zahvaljuci krticama duska, pitari, dusmani su imali unaprijed informacije koje su krtice prodavale i zbog toga su uvijek bili spremni na blokadu statuta
Sanin je puno jaci od Ismira sto novcano, to kao i persona i staut ce biti usvojen, a nakon toga tek krecemo sa ulaganjem![]()
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- DoktorXabaras
- Postovi: 2073
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nije tako, Željezničar to radi pametnije, nema više mahalanja, samo zvanična, svi su tu zajedno samo u interesu kluba.masterfan je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:02Svaki klub u BiH koji dobije nekog investitora/ulagaca/vlasnika ili kako god to bilo definisano ce proci 95% stvari koje je proslo Sarajevo, koje je prosao Zeljeznicar u ovih par mjeseci i kojih ce sigurno jos mnogo biti. Jednostavno to nije moguce drugacije.
Par mjeseci kasnije frajko im javno objavi ugovor o prodaji kluba.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja ne znam zapitaju li se oni postoji li ovaj Sanin uopšte, nekakva firma na Sedreniku, on nikada nije bio tu... Treba razmisliti 
-
roccosiffredi
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj kad im sad Nijaz zvrcku slozi sa Vicom i sudijama. Ispast ce ko fisek 
-
roccosiffredi
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NoDi otisao u muzičke vodeDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:38
Šta je ba ovo,![]()
kakav je ovo AI pokušaj kopije Visosti HZ.
![]()
Kakvi bilmezi.
![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sjediiste "firme" registrovano na adresi garaze Gos. Brkovica.
Sta je sada sa tom firmom? Da li ce je Gos. Brkovic sada delozirati iz svoje garaze?
Zadnja izmjena: Hajdeee, dana/u 16 mar 2026, 21:30, ukupno mijenjano 1 put.
- FKS -
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- DoktorXabaras
- Postovi: 2073
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čovjek bi pomislio da sa onim dresom ne može se niže pasti ali izgleda da je ovo neki novi nivo ili bolje rečeno neko nov dno koje dotiču iz dana u dan.roccosiffredi je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:24NoDi otisao u muzičke vodeDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:38
Šta je ba ovo,![]()
kakav je ovo AI pokušaj kopije Visosti HZ.
![]()
Kakvi bilmezi.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- KONTRASVIH
- Postovi: 5686
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vjerovatno im je cudno jer im je ovo omiljena himna
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prekosutra ce biti dva dana otkako zeljana nije izdala nikakvo saopstenje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A cija je ideja da se kopira Visosti od Hz, jos ne mogu sami nego im Chat GPT otpjevao , ovo je vrhKONTRASVIH je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:37Vjerovatno im je cudno jer im je ovo omiljena himna, pogotovo za ove nesretnika iz sela tk![]()
- KONTRASVIH
- Postovi: 5686
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nestvarni su, njih neko kopira. Ovaj je gori od spitfrajerke 
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba vise cijeniti pisanje Nodija bota nego kontrasa.
Nodi barem ide otvoreno sake na sake.
Ovaj nesto izvodi izvrce. Odlican politicar bi bio.
Nesto u stilu Baketa i Ja i?
Nodi barem ide otvoreno sake na sake.
Ovaj nesto izvodi izvrce. Odlican politicar bi bio.
Nesto u stilu Baketa i Ja i?
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
De nam reci sta ste ukucali da vam se izbaci ovaj album pjesamaKONTRASVIH je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:45Nestvarni su, njih neko kopira. Ovaj je gori od spitfrajerke![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo da je Bajram docekati... 
Online
Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Zigazaga i 16 gostiju.
.png)
