Ne dijelis. Ovdje su ovi njihovi najaktivniji iz sela TK, evo jedan iz Visokog i ovaj dezurni pacijent Tobe iz Amerike. Rijetko koji navijac FKS je iz Sarajeva ovdje.zeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Premijer liga BiH - aktuelno
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da li je Tifoni narkic ovo naknadno istetovirao, kada je isprozivan zbog orlova ? Sasvim slucajno istetovirao orlove kada je otisao u BG da zivi.let3 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:38zeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Upravo to.
Tifa ima istetovirane i ljiljane i sahovnicu,ali pitarluk iz nekog njihovog pasjakuka istice samo tetovazu srpskog grba
Mada mene je stid sto su gownari poput Neleta ili Kuste navijaci Zeljeili su to bili.
- feniksptica
- Postovi: 19114
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ona srpska mu je stara, ove nove.

Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako je. Sasvim slucajno je bio i u ratu u opkoljenom Sarajevu, sasvim slucajno pjevao patriotske pjesme o Vikicu o Grbavici itd.
Sve je to bilo sasvim slucajno
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imaju oni i svoju verziju Grbavice
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stvarno se nađu debili koji prozivaju velikog Tifu i smatraju se nekim facama kad napišu neku nebulozu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa što ne reče onda ko mu je opkolio grad...nego kaže neke budaletine i ne zna se ko je pucao i ko je ratovao 0:37
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema niko ništa protiv Tife priča je o nečemu drugom koje majstori spina kad su popšiani okreću na nešto sasvim drugo, Tifa, ok lik, raja, bio tu sa nama gotovo cijeli rat, pjevao nam vatrogasnom i nikad cigara nije imao a uvjek mu bila u ustimazeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
100 puta ispravniji od sarajevskih legendi koji su utočište pronašli istočno ili zapadno od BiH.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nivo prepucavanja i debilizma koji se ovdje moze procitati i sa jedne i sa druge strane je prelos i gore od toga. Ustvari, nema rijeci koja opisuje ovaj nivo.
Svaka vam cast pa toliko dugo trajete i blago vama, vasim zivotima i vasoj pameti.
Svaka vam cast pa toliko dugo trajete i blago vama, vasim zivotima i vasoj pameti.
-
roccosiffredi
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otisao Halid, otisao Merlin, otisao Haris, otisao Brega, Cola, Hanka i kos 100 njih. Tifa ostao cijeli rat. Jedino Tifa supak.
Jedan od rijetkih kojem skidam kapu. Grbavicu svakako nije pjevao Zelji. Oni su je sebi uzeli.
Jedan od rijetkih kojem skidam kapu. Grbavicu svakako nije pjevao Zelji. Oni su je sebi uzeli.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šupak je zbog izjave u Beogradu da ne zna ko je ratovao u Sarajevu i ko je na koga pucao... Ako si iskren prvo prema sebi;vrlo dobro znas ko je pucao na koga i sta se desilo.roccosiffredi je napisao/la: ↑16 mar 2026, 23:03Otisao Halid, otisao Merlin, otisao Haris, otisao Brega, Cola, Hanka i kos 100 njih. Tifa ostao cijeli rat. Jedino Tifa supak.![]()
Jedan od rijetkih kojem skidam kapu. Grbavicu svakako nije pjevao Zelji. Oni su je sebi uzeli.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tifa je rat proveo u Sarajevu i svi su ga gotivili. Kasnije je otisao u bg i prodao se za dozu heroina.let3 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:38zeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Upravo to.
Tifa ima istetovirane i ljiljane i sahovnicu,ali pitarluk iz nekog njihovog pasjakuka istice samo tetovazu srpskog grba
Mada mene je stid sto su gownari poput Neleta ili Kuste navijaci Zeljeili su to bili.
Ljiljane i sahovnicu je istetovirao naknadno da se pokusa oprati ali kasno se jebbenom kajati. Nije on cetalj ali im lize cmarove jer je teski narkoman i bez njih bi davno umro. Ne moze on kod nas zaraditi kao kod njih.
Nego sta kazes za ovo sa N1? Meni govorili da sam lud kad sam vam ovo pisao. Isto kao i oni moji kad sam pisao da shrek nije ulagao svoje pare u fks.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mene iz citavog teksta sa N1 zanima samo jedno pitanje - "Da li možemo znati koliko i kada će strateški partner uložiti u klub?"
Otprilike slicno pitanje sam postavio i ja na nasoj temi jos u januaru, al nema odgovora zasad
-
zeljodogroba
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve vi sami sebi odgovorite i sve znate, al je najjednostavnije napisat Tifa cetalj, ovo, ono, radi neke sprdacine i da bi ga vi nekom zavalili. I ta furka je bas bas gnusna (zemunci, karadzic itd itd) sa obje strane znajuci da ovdje ima puno navijaca oba kluba koji su izgubili clanove porodica i dan danas nose oziljke. Neki nisu bili ni rodjeni, neki nisu upoznali oceve, majke, rodbinu, neki su ranjeni, da ne nabrajam danje. Ali vi uspijete od toga napravit glupu furku sprdanja i podjebavanja. Moja poenta je samo da se nadje granica u svemu tome, jer postaje bas jadno, narocito jer smo sinovi istog grada i svega necega drugog… hajmo malo originalnijih, rivalskih fora bez ukljucivanja nekih nacionalistickih konotacija..Brundoo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 23:30Tifa je rat proveo u Sarajevu i svi su ga gotivili. Kasnije je otisao u bg i prodao se za dozu heroina.let3 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:38zeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Upravo to.
Tifa ima istetovirane i ljiljane i sahovnicu,ali pitarluk iz nekog njihovog pasjakuka istice samo tetovazu srpskog grba
Mada mene je stid sto su gownari poput Neleta ili Kuste navijaci Zeljeili su to bili.
Ljiljane i sahovnicu je istetovirao naknadno da se pokusa oprati ali kasno se jebbenom kajati. Nije on cetalj ali im lize cmarove jer je teski narkoman i bez njih bi davno umro. Ne moze on kod nas zaraditi kao kod njih.
Nego sta kazes za ovo sa N1? Meni govorili da sam lud kad sam vam ovo pisao. Isto kao i oni moji kad sam pisao da shrek nije ulagao svoje pare u fks.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam bil u krevet ili da cekam saopstenje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vama u Sarajevu ne trebaju dušmani sa strane kakvi ste mazlumi.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
zeljodogroba
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nije to od nedavno, nazalost… odavno je to tako…
A nije ni na relaciji mi i vi nesto puno bolje, cak sta vise
Opet kazem, nazalost… valjda nekad naucimo, svi zajedno, bez prebacivanja krivice, vi ovo, mi ono, ovi ovo, oni ono
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve se slazem, 100%zeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 23:48Sve vi sami sebi odgovorite i sve znate, al je najjednostavnije napisat Tifa cetalj, ovo, ono, radi neke sprdacine i da bi ga vi nekom zavalili. I ta furka je bas bas gnusna (zemunci, karadzic itd itd) sa obje strane znajuci da ovdje ima puno navijaca oba kluba koji su izgubili clanove porodica i dan danas nose oziljke. Neki nisu bili ni rodjeni, neki nisu upoznali oceve, majke, rodbinu, neki su ranjeni, da ne nabrajam danje. Ali vi uspijete od toga napravit glupu furku sprdanja i podjebavanja. Moja poenta je samo da se nadje granica u svemu tome, jer postaje bas jadno, narocito jer smo sinovi istog grada i svega necega drugog… hajmo malo originalnijih, rivalskih fora bez ukljucivanja nekih nacionalistickih konotacija..Brundoo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 23:30Tifa je rat proveo u Sarajevu i svi su ga gotivili. Kasnije je otisao u bg i prodao se za dozu heroina.
Ljiljane i sahovnicu je istetovirao naknadno da se pokusa oprati ali kasno se jebbenom kajati. Nije on cetalj ali im lize cmarove jer je teski narkoman i bez njih bi davno umro. Ne moze on kod nas zaraditi kao kod njih.
Nego sta kazes za ovo sa N1? Meni govorili da sam lud kad sam vam ovo pisao. Isto kao i oni moji kad sam pisao da shrek nije ulagao svoje pare u fks.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Sahovnicu i ljiljane je istetovirao dosta, dosta kasnije. Kao vid vadione.
I btw. Ljiljani su mu najlosiji uradjeni.
Mali covjek, ali zato veliki narkoman.
- FKS -
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bice pare cim preuzme potpunu kontrolu nad klubom a to bi se moglo desiti vrlo brzo. Tada ce vam podvaliti i taj lazni statut a ustvari i dalje ce se svaki njegov dolar pisati kao pozajmica sa ogromnom kamatom a sve pare koje sa bilo koje strane dodju u klub ici ce njemu.
Dobra stvar vam je sto on mrzi brata (iako sam cuo da su poceli pricati) i pokusace da napravi vece uspjehe sa zeljom nego sto je onaj majmun sa sarajevom i sto on zna da su titule i grupne faze puno bolje nego sama proizvodnja i preprodaja igraca. I ima puno vise love nego nas shrek.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

.png)