FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Kakve picketine nose drese majku im J*** i pucanje penala ko zadnja pickica poluvisoka taman za golman.
Mrs jadovi jadni svi redom idite **** vas homer u picku isprepadane istraumirane kujice
Mrs jadovi jadni svi redom idite **** vas homer u picku isprepadane istraumirane kujice
-
misstianopenaldo
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
J*** li vam majku kilavu
Re: FK Sarajevo
Sta cemo sad???? 
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
SVI OSTAVKE OBAVEZNO!
Jedna od najneuspješnijih sezona ikada našeg kluba!
Jedna od najneuspješnijih sezona ikada našeg kluba!
A papak s juga uvijek plakat' će jer je bordo Saraj'vo!
Re: FK Sarajevo
Pustiš debila Bralića da izvodi penal prije Ljajića i Elezia, večeras Mario da se ne vraćaš u Sarajevo. Sporo, bezidejno, **** i tako dalje ... Skupina luzera i bezkičmenjaka.
Hajte u 3 lijepe p.materine, život nam prođe u nerviranju zbog ovih debila. Svašta bi se dalo napisati, al nema smisla.
Hajte u 3 lijepe p.materine, život nam prođe u nerviranju zbog ovih debila. Svašta bi se dalo napisati, al nema smisla.
Re: FK Sarajevo
Boli vas ****, vama plata uredno stigne.
Ko je birao ko će šutat nek ostane u Mostaru.
Ko je birao ko će šutat nek ostane u Mostaru.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pič*e.
-
KosevoZove
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moj luka ti satro igrac **** si ti jedan obicni, sta je sljedece poraz od veleza, idu kola nizbrdo jeli mario strucnjak na klupi??!!!
Kaze malo raje na stadionu i to je previse da prate ove curice koji su poceli da gube zaredom bodove pa i super kup.!
Kaze malo raje na stadionu i to je previse da prate ove curice koji su poceli da gube zaredom bodove pa i super kup.!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Ma kakvi mi i penali
- Jet2Holiday
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
De nemojte, treba im podrsku dati.
Yebem li im porijeklo.
Yebem li im porijeklo.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
- belosevic23
- Postovi: 1346
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Veci luzeri nisu nosili ovaj dres jel moguce da nemaju zelju osvojit trofej. Preplaceni invalidi
Re: FK Sarajevo
Nisam nikad ali sad hocu, moze li se ko pobjediti?
J*** vam i mamu i tamu i sestru i brata, J*** vam rod i porod, gde je stariji Mamic da udje u svlacionicu i da im J**+ dijete kroz majku, pobit kurve treba pobit
J*** vam i mamu i tamu i sestru i brata, J*** vam rod i porod, gde je stariji Mamic da udje u svlacionicu i da im J**+ dijete kroz majku, pobit kurve treba pobit
Re: FK Sarajevo
Prbo je odigro kriminalno protiv lištice a ovaj penal veceras je sramotan. Zato ti luka yebem mater!KosevoZove je napisao/la: ↑18 mar 2026, 20:34Moj luka ti satro igrac **** si ti jedan obicni, sta je sljedece poraz od veleza, idu kola nizbrdo jeli mario strucnjak na klupi??!!!
Kaze malo raje na stadionu i to je previse da prate ove curice koji su poceli da gube zaredom bodove pa i super kup.!
- skullcrusher
- Postovi: 1192
- Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Picke obicne sve fol igrali ozbiljan fudbal pucaju penale ko zadnje pickice.KosevoZove je napisao/la: ↑18 mar 2026, 20:34Moj luka ti satro igrac **** si ti jedan obicni, sta je sljedece poraz od veleza, idu kola nizbrdo jeli mario strucnjak na klupi??!!!
Kaze malo raje na stadionu i to je previse da prate ove curice koji su poceli da gube zaredom bodove pa i super kup.!
Za ovo bi im **** mater.
Pa vise cjenim kad nabije preko gola ili u precku al je opali s mudima a ne ko jad jadni ziherasko pucanje nadas se da ce ovaj fulit stranu fuj kakvi jadovi fuj.Idite kuje iz klub svi redom **** vas onaj ko vas brani i pusta da ovo radite.
Re: FK Sarajevo
ljudi i dalje njeguju mit mamica, vi niste normalni
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.



