FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Očito da ova strategija da dovodimo istrošene i neke kapitalce ne može da urodi plodom, stari, istrošeni i preplaćeni igrači....
- ErosViverosViv
- Postovi: 3391
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najneuspješnija generacija, najneuspješniji predsjednik.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Kao sto rekoh neki dan, trebalo je Marija smijeniti odmah poslije Sirokog i uzdati se u taj ‘pozitivni sok’, a ne da ga smjenjujemo kad izgubimo sanse i za cetvrto mjesto.
Re: FK Sarajevo
Nemoj tako kazu botovi idu sesterostruko veca ulaganja na ljeto. A i vidis kako on fino podyebava brata na storijama hehe lool luckaast je.
Svrsim mu na usnice napucene !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- DoktorXabaras
- Postovi: 2078
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.
Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
I šta sad? Zimus je otišao, a mi dobro zaradili. Je li se treba i narednih 20 godina prisjećati Gulija?DoktorXabaras je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:19Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.
Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta kazu cim ode mi cemo proigrati
Covjek je zivio Sarajevo svaki dan.
Nisu tolika muka ni ovi pic.kasti penal,nikad ih nismo znali pucati a nisu ih ni vjezbali to znamo.Dok je Zrinjski jucer na kraju treninga ostao jos sat vremena da analizira i radi na tome.
Problem je sto evo 6.utakmicu u nizu gledamo isto,znaci preslikano.Kofol nesto igramo od 5 do 25 minute stvorimo 2 polusanse i to bi bilo to.Stvarno nisam imao nista protiv Cvitanovica kad je dolazio iako sam bio skeptik ali ovo ocu ne bi halalio.Sto bi rekao jedan covjek,treba se potruditi pa izgubiti 5.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja eto bili smo prvi sa njim
- Jet2Holiday
- Postovi: 1028
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Toga se najvise bojim.
Kako oni najave ulaganja, tako nama sezona bude losija.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Daj ba, dao 2 gola u polusezoni...DoktorXabaras je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:19Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.
Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
Re: FK Sarajevo
Jel moguće da nije podnio ostavku, nakon mjesec dana bez pobjede. Pa ovo je za nepovjerovati, veći beobraznik i gnjida od Sablica nije radio kod nas.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1635
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kralj je mrtav, Zivio kraljHerson je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:21I šta sad? Zimus je otišao, a mi dobro zaradili. Je li se treba i narednih 20 godina prisjećati Gulija?DoktorXabaras je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:19Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.
Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
- ErosViverosViv
- Postovi: 3391
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto je najgore treba, a izgleda da cemo ga se bas toliko i prisjecati...Herson je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:21I šta sad? Zimus je otišao, a mi dobro zaradili. Je li se treba i narednih 20 godina prisjećati Gulija?DoktorXabaras je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:19Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.
Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
A to "mi dobro zaradili" ne znam kako odgovoriti, vise smo izgubili nego zaradili. Hvala bogu neka je otisao radi svoje buducnosti, zasluzio je ligu prvaka, a naravno da ga se treba prisjecati. Pogotovo nakon ovakvih igara i svih poraza.
Re: FK Sarajevo
Nemoj više, samo neka ide, dosta nam je blamaže sa njim. Ne želimo ga više u klubu.IstinskiPitar je napisao/la: ↑18 mar 2026, 15:34To je jako stara slika. Postavio je Ismir kao provokaciju. Očekujte intenziviranje ulaganja na ljeto od strane Ismira.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- Jet2Holiday
- Postovi: 1028
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: FK Sarajevo
Odmah nakon Veleža je trebao biti bivši, a evo bezobraznik ni ne pomišlja da ode. Ako ce kiks protiv Veleža u nedjelju značiti njegov definitivan odlazak, svim srcem cu navijati da kiksamo.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Od marta 2018.do oktobra 2025.vodio je 15 utakmica kao trener,prijatelju on nema gdje kad zavrsi s nama.Cuva sebi stolicu jer njemu je svaki dan placen,sto duze tu to bolje.James1987 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:12Joj kakve on izjave daje ti bi rekao nema mi smo dominirali sansa za sansom a lopta nece u gol...
Mi totalno sporo igramo kroz sredinu nista izuzetak kada je Cimirot tu pa on nesto izmisli inace bez njega apsolutno 0, igra ti se svede Banic do stopera oni do najgorih bekove lige koji samo izbij nabij i kraj.
Ide part 1000 rekonstrukcije na ljeto izgleda.
Ko bi nas mogao voditi u nedelju?
Sto se tice bekova,Dusan Hodzic i Almir Bekic su druga dimenzija za ovo,teski kapitalci znaci.Beganovic nijedan znaci nijedan fudbalski kvalitet nema,Mujkic nije igrac.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nek ulozi influenserski cirkusant u pakete apaurina i podjeli članovima kluba, to bi najbolja investicija bila.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
0-0 protiv 20 puta bolje ekipe i to na njihovom terenu je odlican rezultat za nas, mario dobro postavio ekipu i bili bolji od njih ali lopta nije htjela u go.
Pobijedicemo velez.
Pobijedicemo velez.



.png)


