FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
N3R3D
Postovi: 1390
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 18 mar 2026, 21:12

Očito da ova strategija da dovodimo istrošene i neke kapitalce ne može da urodi plodom, stari, istrošeni i preplaćeni igrači....


Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 18 mar 2026, 21:15

Najneuspješnija generacija, najneuspješniji predsjednik.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 mar 2026, 21:16

Kao sto rekoh neki dan, trebalo je Marija smijeniti odmah poslije Sirokog i uzdati se u taj ‘pozitivni sok’, a ne da ga smjenjujemo kad izgubimo sanse i za cetvrto mjesto.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6875
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 18 mar 2026, 21:17

H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 21:15
Najneuspješnija generacija, najneuspješniji predsjednik.
Nemoj tako kazu botovi idu sesterostruko veca ulaganja na ljeto. A i vidis kako on fino podyebava brata na storijama hehe lool luckaast je.
Svrsim mu na usnice napucene !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2078
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 18 mar 2026, 21:19

ErosViverosViv je napisao/la:
18 mar 2026, 21:14
slika
Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.

Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Herson
Postovi: 2803
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 18 mar 2026, 21:21

DoktorXabaras je napisao/la:
18 mar 2026, 21:19
ErosViverosViv je napisao/la:
18 mar 2026, 21:14
slika
Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.

Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
I šta sad? Zimus je otišao, a mi dobro zaradili. Je li se treba i narednih 20 godina prisjećati Gulija?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 mar 2026, 21:21

ErosViverosViv je napisao/la:
18 mar 2026, 21:14
slika
Sta kazu cim ode mi cemo proigrati :bow:
Covjek je zivio Sarajevo svaki dan.

Nisu tolika muka ni ovi pic.kasti penal,nikad ih nismo znali pucati a nisu ih ni vjezbali to znamo.Dok je Zrinjski jucer na kraju treninga ostao jos sat vremena da analizira i radi na tome.
Problem je sto evo 6.utakmicu u nizu gledamo isto,znaci preslikano.Kofol nesto igramo od 5 do 25 minute stvorimo 2 polusanse i to bi bilo to.Stvarno nisam imao nista protiv Cvitanovica kad je dolazio iako sam bio skeptik ali ovo ocu ne bi halalio.Sto bi rekao jedan covjek,treba se potruditi pa izgubiti 5.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 18 mar 2026, 21:23

Ja eto bili smo prvi sa njim

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1028
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 18 mar 2026, 21:23

Ammko99 je napisao/la:
18 mar 2026, 21:00
Kako onaj rece nastavljaju se intenzivnija ulaganja na ljeto :urnebes: :urnebes:
Toga se najvise bojim.

Kako oni najave ulaganja, tako nama sezona bude losija.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 18 mar 2026, 21:23

DoktorXabaras je napisao/la:
18 mar 2026, 21:19
ErosViverosViv je napisao/la:
18 mar 2026, 21:14
slika
Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.

Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
Daj ba, dao 2 gola u polusezoni...

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 18 mar 2026, 21:25

Jel moguće da nije podnio ostavku, nakon mjesec dana bez pobjede. Pa ovo je za nepovjerovati, veći beobraznik i gnjida od Sablica nije radio kod nas.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1635
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 18 mar 2026, 21:25

Herson je napisao/la:
18 mar 2026, 21:21
DoktorXabaras je napisao/la:
18 mar 2026, 21:19
ErosViverosViv je napisao/la:
18 mar 2026, 21:14
slika
Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.

Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
I šta sad? Zimus je otišao, a mi dobro zaradili. Je li se treba i narednih 20 godina prisjećati Gulija?
Kralj je mrtav, Zivio kralj
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3391
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 mar 2026, 21:26

Herson je napisao/la:
18 mar 2026, 21:21
DoktorXabaras je napisao/la:
18 mar 2026, 21:19
ErosViverosViv je napisao/la:
18 mar 2026, 21:14
slika
Što bi stručnjaci rekli, guši ekipu, mora igrati Mirvić ga gura.

Ne da je bio pola ekipe, nego 80% ove ekipe.
I šta sad? Zimus je otišao, a mi dobro zaradili. Je li se treba i narednih 20 godina prisjećati Gulija?
Sto je najgore treba, a izgleda da cemo ga se bas toliko i prisjecati...

A to "mi dobro zaradili" ne znam kako odgovoriti, vise smo izgubili nego zaradili. Hvala bogu neka je otisao radi svoje buducnosti, zasluzio je ligu prvaka, a naravno da ga se treba prisjecati. Pogotovo nakon ovakvih igara i svih poraza.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 18 mar 2026, 21:26

IstinskiPitar je napisao/la:
18 mar 2026, 15:34
To je jako stara slika. Postavio je Ismir kao provokaciju. Očekujte intenziviranje ulaganja na ljeto od strane Ismira.
Nemoj više, samo neka ide, dosta nam je blamaže sa njim. Ne želimo ga više u klubu.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1028
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 18 mar 2026, 21:27

slika
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 18 mar 2026, 21:29

zagorski je napisao/la:
18 mar 2026, 21:16
Kao sto rekoh neki dan, trebalo je Marija smijeniti odmah poslije Sirokog i uzdati se u taj ‘pozitivni sok’, a ne da ga smjenjujemo kad izgubimo sanse i za cetvrto mjesto.
Odmah nakon Veleža je trebao biti bivši, a evo bezobraznik ni ne pomišlja da ode. Ako ce kiks protiv Veleža u nedjelju značiti njegov definitivan odlazak, svim srcem cu navijati da kiksamo.

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 mar 2026, 21:30

James1987 je napisao/la:
18 mar 2026, 21:12
Joj kakve on izjave daje ti bi rekao nema mi smo dominirali sansa za sansom a lopta nece u gol...
Mi totalno sporo igramo kroz sredinu nista izuzetak kada je Cimirot tu pa on nesto izmisli inace bez njega apsolutno 0, igra ti se svede Banic do stopera oni do najgorih bekove lige koji samo izbij nabij i kraj.
Ide part 1000 rekonstrukcije na ljeto izgleda.
Ko bi nas mogao voditi u nedelju?
Od marta 2018.do oktobra 2025.vodio je 15 utakmica kao trener,prijatelju on nema gdje kad zavrsi s nama.Cuva sebi stolicu jer njemu je svaki dan placen,sto duze tu to bolje.

Sto se tice bekova,Dusan Hodzic i Almir Bekic su druga dimenzija za ovo,teski kapitalci znaci.Beganovic nijedan znaci nijedan fudbalski kvalitet nema,Mujkic nije igrac.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11470
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 mar 2026, 21:34

Ammko99 je napisao/la:
18 mar 2026, 21:00
Kako onaj rece nastavljaju se intenzivnija ulaganja na ljeto :urnebes: :urnebes:
Nek ulozi influenserski cirkusant u pakete apaurina i podjeli članovima kluba, to bi najbolja investicija bila.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 18 mar 2026, 21:39

0-0 protiv 20 puta bolje ekipe i to na njihovom terenu je odlican rezultat za nas, mario dobro postavio ekipu i bili bolji od njih ali lopta nije htjela u go.
Pobijedicemo velez.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bosnas_, Vanja8 i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []