FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
1. Ljajić
2. Carlos
3. Ristovski
4. Elezi
5. Kuprešak
Al ne, umjesto da uvedeš nekog ko možda može zabit penal, ti uvodiš Kyeremeha da on u par minuta okrene tekmu. Jaka Mario, jaka.
2. Carlos
3. Ristovski
4. Elezi
5. Kuprešak
Al ne, umjesto da uvedeš nekog ko možda može zabit penal, ti uvodiš Kyeremeha da on u par minuta okrene tekmu. Jaka Mario, jaka.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Jos jedna u nizu modernih ubleha, na koju smo bacili pare, a zauzvrat nista nismo dobili.
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
treba vratiti Dudica i nek se igra
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ustavom zabraniti ikakve povratnike.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Pa nekad valjda ima i do protivnika? Ili nema samo jedna ekipa igra..? Zrinjski je bio na terenu kakav je bio jer im nisi dozvolio da odigraju kako znaju. Mi smo stajali kompaktno nazad bez nekog umiranja u ljepoti, ali ok igras sa Zrinjskim u gostima nećeš jurišati sigurno.Herson je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:01Zrinski je u rangu Famosa bio večeras. Totalno mrtva ekipa, bez ikakve ambicije i mogućnosti nešto da naprave. Bukvalno su samo čekali da prime gol, ali to klaun na klupi nije dozvolio.
Veceras je kao što je i ocekivano tvrda utakmica.
Morali smo bolje prema naprijed odigrati, to se slazem, imali smo dobrih situacija.
Mogu stvarno razumjeti da ovako postavis nasu igru, ne mogu razumjeti odabir izvođača penala.
Re: FK Sarajevo
Ni sljedece godine se nece nista osvojiti. Ko mislii da ce se nesto osvojiti ajde da se kladimo u nesto simbolicno.
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da Zidane dodje mi cemo zavrsiti na max 3 poziciji i ispasti u prvoj tekmi u KLGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:56Ustavom zabraniti ikakve povratnike.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Daleko si ti otišao i već najavio Europu, nama ne gine 5. mjesto sa trenutnom situacijom.Maroon1946 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:58Da Zidane dodje mi cemo zavrsiti na max 3 poziciji i ispasti u prvoj tekmi u KLGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:56Ustavom zabraniti ikakve povratnike.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Daj Klafurića da vidimo sta mozeGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:59Daleko si ti otišao i već najavio Europu, nama ne gine 5. mjesto sa trenutnom situacijom.Maroon1946 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:58Da Zidane dodje mi cemo zavrsiti na max 3 poziciji i ispasti u prvoj tekmi u KLGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:56Ustavom zabraniti ikakve povratnike.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
Re: FK Sarajevo
Izuzev par utakmica, meni najgori period u historiji FKS. Tu se tek nije znalo ko pije ko plaća. On i Hadzija doveli 15 igraca ne znaš koji je gori od goreg. Od Tomasevica preko Suljica, Dzafica itd. Uzas.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:56Ustavom zabraniti ikakve povratnike.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
Al evo pamćenje izgleda ko u ribice.
Jedini koji je dobrodošao na Koševo je Zoran Zekić. To ce potvrditi ova raja što stvarno ide na tekme kluba, ovi komentatori koji su bog zna kad došli na utakmicu, vozdrica.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2078
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Igrački utakmicu je postavio onako kako svi ovde pričamo već mjesec dana i odmah je bolje izgledalo a zatim je to sve usr.ao odlukom da od 5 penala, tri šutiraju stoperi. To nije za izučavanja nego za doviđenja i prijatno.nokee je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:57Pa nekad valjda ima i do protivnika? Ili nema samo jedna ekipa igra..? Zrinjski je bio na terenu kakav je bio jer im nisi dozvolio da odigraju kako znaju. Mi smo stajali kompaktno nazad bez nekog umiranja u ljepoti, ali ok igras sa Zrinjskim u gostima nećeš jurišati sigurno.
Veceras je kao što je i ocekivano tvrda utakmica.
Morali smo bolje prema naprijed odigrati, to se slazem, imali smo dobrih situacija.
Mogu stvarno razumjeti da ovako postavis nasu igru, ne mogu razumjeti odabir izvođača penala.
Zadnja izmjena: DoktorXabaras, dana/u 18 mar 2026, 22:07, ukupno mijenjano 1 put.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Najgori su oni sto ih dovode a Cvitanovic ide po receptu Julardzije, Rockova, Turkesa muzi dok mozes...NajvecaRadosti je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:30Od marta 2018.do oktobra 2025.vodio je 15 utakmica kao trener,prijatelju on nema gdje kad zavrsi s nama.Cuva sebi stolicu jer njemu je svaki dan placen,sto duze tu to bolje.James1987 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:12Joj kakve on izjave daje ti bi rekao nema mi smo dominirali sansa za sansom a lopta nece u gol...
Mi totalno sporo igramo kroz sredinu nista izuzetak kada je Cimirot tu pa on nesto izmisli inace bez njega apsolutno 0, igra ti se svede Banic do stopera oni do najgorih bekove lige koji samo izbij nabij i kraj.
Ide part 1000 rekonstrukcije na ljeto izgleda.
Ko bi nas mogao voditi u nedelju?
Sto se tice bekova,Dusan Hodzic i Almir Bekic su druga dimenzija za ovo,teski kapitalci znaci.Beganovic nijedan znaci nijedan fudbalski kvalitet nema,Mujkic nije igrac.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
- skullcrusher
- Postovi: 1192
- Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Citaju sise od igraca sve poruke i forum prate tako da moja poruka vam je da ste najgora ekipa FKS ikada i najvece sramote, fuj gadite mi se
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...
Sarajevo ljubavi moja...
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Halali al grozan ti je post.. kako bolan možeš svim srcem navijat da ti klub izgubi?
Sarajevo ljubavi moja 1946
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bukvalno, ne znam jel ljudi uopšte prate ovaj klub i sjećaju li se kakve traume smo tad doživljavali.nokee je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:04Izuzev par utakmica, meni najgori period u historiji FKS. Tu se tek nije znalo ko pije ko plaća. On i Hadzija doveli 15 igraca ne znaš koji je gori od goreg. Od Tomasevica preko Suljica, Dzafica itd. Uzas.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:56Ustavom zabraniti ikakve povratnike.
Ljudi hoće nazad čovjeka koji je primio PET KOMADA OD TUZLE CITY.
Ja sam kriv što pratim ovaj klub.
Al evo pamćenje izgleda ko u ribice.
Jedini koji je dobrodošao na Koševo je Zoran Zekić. To ce potvrditi ova raja što stvarno ide na tekme kluba, ovi komentatori koji su bog zna kad došli na utakmicu, vozdrica.
Ma i on je kratkotrajnog daha, može jedino da vodi ekipu do ljeta, i okrenuti se drugim opcijama.Maroon1946 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:03Daj Klafurića da vidimo sta mozeGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:59Daleko si ti otišao i već najavio Europu, nama ne gine 5. mjesto sa trenutnom situacijom.Maroon1946 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:58
Da Zidane dodje mi cemo zavrsiti na max 3 poziciji i ispasti u prvoj tekmi u KL
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Gotovo je sad jbg, neka se podignu i pobjede veleza kako znaju i umiju
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Treba bit bas ozbiljan necovjek pa nakon 6 poraza ponasat se kao da je sve normalno i ne podnijeti ostavku.James1987 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:06Najgori su oni sto ih dovode a Cvitanovic ide po receptu Julardzije, Rockova, Turkesa muzi dok mozes...NajvecaRadosti je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:30Od marta 2018.do oktobra 2025.vodio je 15 utakmica kao trener,prijatelju on nema gdje kad zavrsi s nama.Cuva sebi stolicu jer njemu je svaki dan placen,sto duze tu to bolje.James1987 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:12Joj kakve on izjave daje ti bi rekao nema mi smo dominirali sansa za sansom a lopta nece u gol...
Mi totalno sporo igramo kroz sredinu nista izuzetak kada je Cimirot tu pa on nesto izmisli inace bez njega apsolutno 0, igra ti se svede Banic do stopera oni do najgorih bekove lige koji samo izbij nabij i kraj.
Ide part 1000 rekonstrukcije na ljeto izgleda.
Ko bi nas mogao voditi u nedelju?
Sto se tice bekova,Dusan Hodzic i Almir Bekic su druga dimenzija za ovo,teski kapitalci znaci.Beganovic nijedan znaci nijedan fudbalski kvalitet nema,Mujkic nije igrac.
Ovo mi lici na scenario pokojnog Jesica.Nece otici dok ne krenu baklje sa istoka
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Pa eto, možeš misliti dokle me doveo Cvitanović i ovaj niz od mjesec dana bez pobjede. Maloprije kad sam vozio dijete sa treninga, svratim do apoteke pa Lexilium, nisu mi dali bez recepta.SilaMoc1946 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:09Halali al grozan ti je post.. kako bolan možeš svim srcem navijat da ti klub izgubi?
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 19 gostiju.



.png)

