FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

visokohz
Postovi: 4636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 18 mar 2026, 22:14

Što je najgore ja ovdje ne vidim kraj ove patnje

BordoArmy88
Postovi: 3251
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 18 mar 2026, 22:22

Homere **** više od kluba, do kada ćeš nas hebavati u mozak keru glavati!

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 18 mar 2026, 22:24

visokohz je napisao/la:
18 mar 2026, 22:14
Što je najgore ja ovdje ne vidim kraj ove patnje
Dok je Mirvić teško da će doći kraj patnje
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 mar 2026, 22:27

Lucas je napisao/la:
18 mar 2026, 21:29
zagorski je napisao/la:
18 mar 2026, 21:16
Kao sto rekoh neki dan, trebalo je Marija smijeniti odmah poslije Sirokog i uzdati se u taj ‘pozitivni sok’, a ne da ga smjenjujemo kad izgubimo sanse i za cetvrto mjesto.
Odmah nakon Veleža je trebao biti bivši, a evo bezobraznik ni ne pomišlja da ode. Ako ce kiks protiv Veleža u nedjelju značiti njegov definitivan odlazak, svim srcem cu navijati da kiksamo.
Tada ce vec biti kasno da se stvari popravljaju bojim se.
Ali kod nas je svakako sve na ho-ruk u klubu, ni glave ni repa, samo svi gledaju da podmire vlastite interese.

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 18 mar 2026, 22:27

NajvecaRadosti je napisao/la:
18 mar 2026, 22:13
James1987 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:06
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 mar 2026, 21:30

Od marta 2018.do oktobra 2025.vodio je 15 utakmica kao trener,prijatelju on nema gdje kad zavrsi s nama.Cuva sebi stolicu jer njemu je svaki dan placen,sto duze tu to bolje.

Sto se tice bekova,Dusan Hodzic i Almir Bekic su druga dimenzija za ovo,teski kapitalci znaci.Beganovic nijedan znaci nijedan fudbalski kvalitet nema,Mujkic nije igrac.
Najgori su oni sto ih dovode a Cvitanovic ide po receptu Julardzije, Rockova, Turkesa muzi dok mozes...
Treba bit bas ozbiljan necovjek pa nakon 6 poraza ponasat se kao da je sve normalno i ne podnijeti ostavku.

Ovo mi lici na scenario pokojnog Jesica.Nece otici dok ne krenu baklje sa istoka
To je tek bio cirkus. Klub mu uručio otkaz, par dana nakon klupskog saopštenja, da je Tan poslao pismo podrške Jesicu i da sigurno ostaje trener :facepalm:

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 18 mar 2026, 22:36

SilaMoc1946 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:09
Lucas je napisao/la:
18 mar 2026, 21:29
zagorski je napisao/la:
18 mar 2026, 21:16
Kao sto rekoh neki dan, trebalo je Marija smijeniti odmah poslije Sirokog i uzdati se u taj ‘pozitivni sok’, a ne da ga smjenjujemo kad izgubimo sanse i za cetvrto mjesto.
Odmah nakon Veleža je trebao biti bivši, a evo bezobraznik ni ne pomišlja da ode. Ako ce kiks protiv Veleža u nedjelju značiti njegov definitivan odlazak, svim srcem cu navijati da kiksamo.
Halali al grozan ti je post.. kako bolan možeš svim srcem navijat da ti klub izgubi?
Jedan od većih s.ronja, ima ih još par.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2078
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 18 mar 2026, 22:47

SilaMoc1946 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:09
Lucas je napisao/la:
18 mar 2026, 21:29
zagorski je napisao/la:
18 mar 2026, 21:16
Kao sto rekoh neki dan, trebalo je Marija smijeniti odmah poslije Sirokog i uzdati se u taj ‘pozitivni sok’, a ne da ga smjenjujemo kad izgubimo sanse i za cetvrto mjesto.
Odmah nakon Veleža je trebao biti bivši, a evo bezobraznik ni ne pomišlja da ode. Ako ce kiks protiv Veleža u nedjelju značiti njegov definitivan odlazak, svim srcem cu navijati da kiksamo.
Halali al grozan ti je post.. kako bolan možeš svim srcem navijat da ti klub izgubi?
i da poraz znaći da ćemo ovojiti deset titula zaredom nikad ga ne bi prizivao. Bio je još jedan pacijent koji je isto tako priželjkivao za derbi. Nevjerovatan mentalni sklop jednog navijača.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

BordoArmy88
Postovi: 3251
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 18 mar 2026, 22:54

"Treba inzistirati, treba ići dalje, vjerovati da će se okrenuti. Jednostavno nema predaje, predaja nije nikakva opcija", rekao je Cvitanović

#prochepiche.... Maybe... Or maybe not... Hebajiga, kad homera libo taki.... :kafa:
Zadnja izmjena: BordoArmy88, dana/u 18 mar 2026, 22:56, ukupno mijenjano 1 put.

endeende
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 jan 2019, 15:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la endeende » 18 mar 2026, 22:56

Ako igraci citaju, nek se dobro napuse kurca za ovakvo ponasanje prema dresu! Haram vam bila svaka marka uzeta od kluba, za lijekova vam trebalo.

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 260
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 18 mar 2026, 22:56

NeSamSafetee je napisao/la:
18 mar 2026, 20:46
fks74 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:45
071 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:41
U Mostaru smijeniti ovu pi*ku od trenera koja ceka penale. A ovo smece Menalo je prica za sebe, kud ga Nijaz ne uze u Vasu Miskina Crnog
Šta ti je trener sada kriv ? Utakmicu su odigrali dobro, penale nisu i šta sada ?
Ova utakmica se trebala uzet u regularnom toku. Ali šta očekivati od čovjeka koji izmjene pravi u 80-toj.
Za naucnog istrazivanja su mu ove izmjene u periodu od 80. te minute do kraja utakmice, i to skoro svaku utakmicu.
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UtdBiH21 » 18 mar 2026, 23:00

H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:24
visokohz je napisao/la:
18 mar 2026, 22:14
Što je najgore ja ovdje ne vidim kraj ove patnje
Dok je Mirvić teško da će doći kraj patnje
Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 18 mar 2026, 23:08

UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:00
H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:24
visokohz je napisao/la:
18 mar 2026, 22:14
Što je najgore ja ovdje ne vidim kraj ove patnje
Dok je Mirvić teško da će doći kraj patnje
Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Ammko99
Postovi: 261
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 18 mar 2026, 23:11

H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:08
UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:00
H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:24


Dok je Mirvić teško da će doći kraj patnje
Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.
:thumbup:

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 18 mar 2026, 23:21

H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:08
UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:00
H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:24


Dok je Mirvić teško da će doći kraj patnje
Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.
Ma qurac moj i lobiranje, pa sa ministarstvom ti ne mozes FSKS da rijesis i colpu otjeras a ne dalje nesto.

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 18 mar 2026, 23:22

MaroonWhite1946 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:56
NeSamSafetee je napisao/la:
18 mar 2026, 20:46
fks74 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:45


Šta ti je trener sada kriv ? Utakmicu su odigrali dobro, penale nisu i šta sada ?
Ova utakmica se trebala uzet u regularnom toku. Ali šta očekivati od čovjeka koji izmjene pravi u 80-toj.
Za naucnog istrazivanja su mu ove izmjene u periodu od 80. te minute do kraja utakmice, i to skoro svaku utakmicu.
Njemu je sve za izučavanja u drugom dijelu sezone, od početnih sastava do izjava poslije utakmica.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 18 mar 2026, 23:24

TrofejiSuTu je napisao/la:
18 mar 2026, 21:05
plisek je napisao/la:
18 mar 2026, 20:55
TrofejiSuTu je napisao/la:
18 mar 2026, 20:53
Samo mi je mozda zao zbog kluba,ali zbog svih ostalih i da se ne busaju u prsa da su kao nesto uradili u sezoni,uopste nije,cak sta vise draze mi je da nisu.
Da se ne bi trazio alibi u ovom trofeju,a bi sigurno,zato bolje ovako.
navijacu kluba drago sto nismo osvojili nista, sta reci
Da si naucio citati nikad ovo ne bi napisao.
Samo lagano,nadoci ces..
aj ti mrzitelju kluba to na svojoj plavoj temi pisi, ovdje ti nije mjesto
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UtdBiH21 » 18 mar 2026, 23:35

H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:08
UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:00
H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 22:24


Dok je Mirvić teško da će doći kraj patnje
Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.
Ma slazem se sto posto da treba sve moguce raspolozive veze da se potegnu i da je Mirvic nula sto se toga tice pa makar i pokusati nesto , al treba znati i da je to borba sa vjetrenjacama , vidis li da je dogovor h i s strane da se probosanski klubovi ne smiju ni pribliziti vrhu tabele ko god to bio , mozes ti sto Ceferina zvati vjeruj nema od toga nista imaju oni svoj cilj i svi ga znamo , jedino cega me je strah da se navijaci ne ubiju u pojam i da sve manje raje prati klub zbog svih desavanja , zato treba izvuci maksimum iz situacije u kojoj se nalazimo , da Mirvic maksimalno napravi pritisak na opstinu i kanton i da dogovore zajednicko finansiranje stadiona , i da raja nastavlja dolaziti na utakmice u inat u jos vecem broju jer nas tu niko sprijeciti ne moze, a ovo hoce li otici Mario ili ce neko doci i izboriti evropu , proci prvo ili drugo pretkolo to je sve privremena korist .

Laganini1986
Postovi: 19
Pridružen/a: 13 feb 2026, 12:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laganini1986 » 18 mar 2026, 23:45

visokohz je napisao/la:
18 mar 2026, 22:14
Što je najgore ja ovdje ne vidim kraj ove patnje
Isti sam ti drug. I razmisljanja sam sve dok ne budemo imali 3,4 igraca iz nase skole ovako ce nam biti. Pa nama dođe igrac,skine se 3 treninga, odigra pola utakmice i uzme kapitensku traku. Gdje to ima??? I od tih stvari sve polazi.
Svlacionica nema dusu ko god da ih trenira,jer 90% igraca njima ce Sarajevo biti najbolji klub u kojem su igrali jer su to prosjecni igraci vecinom u zalasku karijere. A ko je kriv za to ?

Pa krivi su Mathias,Mamic,Ibricic to su glavni krivci koji su dovodili polovnjake ,pa od 10 igraca jednog mozda pogode. Uzimaju shreka lopatom (i neka ga uzimaju)
Hujber ivanisevic menalo telalovic maroodza carlos to je samo jedan prelazni rok.

VolimoSarajevo
Postovi: 501
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 18 mar 2026, 23:53

Ammko99 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:11
H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:08
UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:00


Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.
:thumbup:
Npr neko ko voli fudbal,a ne neko ko to samo gleda kroz zaradu.Boli njega cosak sto smo igrali veceras tamo,sto nas kolju godinama,isti uspjeh imali i bez njega...

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 19 mar 2026, 00:11

UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:35
H8Z7 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:08
UtdBiH21 je napisao/la:
18 mar 2026, 23:00


Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula :D ? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.
Ma slazem se sto posto da treba sve moguce raspolozive veze da se potegnu i da je Mirvic nula sto se toga tice pa makar i pokusati nesto , al treba znati i da je to borba sa vjetrenjacama , vidis li da je dogovor h i s strane da se probosanski klubovi ne smiju ni pribliziti vrhu tabele ko god to bio , mozes ti sto Ceferina zvati vjeruj nema od toga nista imaju oni svoj cilj i svi ga znamo , jedino cega me je strah da se navijaci ne ubiju u pojam i da sve manje raje prati klub zbog svih desavanja , zato treba izvuci maksimum iz situacije u kojoj se nalazimo , da Mirvic maksimalno napravi pritisak na opstinu i kanton i da dogovore zajednicko finansiranje stadiona , i da raja nastavlja dolaziti na utakmice u inat u jos vecem broju jer nas tu niko sprijeciti ne moze, a ovo hoce li otici Mario ili ce neko doci i izboriti evropu , proci prvo ili drugo pretkolo to je sve privremena korist .
Vjeruj mi itekako možeš napraviti pritisak, itekako možeš. Lobiranje je izuzetno jak alat za dolazak do cilja u situacija kakva je naša, samo je pitanje imaš li volje.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []