FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
kraljlavova
- Postovi: 651
- Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo jedan prijedlog neka Horde zla kupe upravljačka prava pa neka vode klub
Re: FK Sarajevo
Puna podrska hordama!
Imaju pravo i svi imamo pravo iskazati nezadovoljstvo katastrofalnim vodenjem kluba i traziti i ocekivati bolje.
Imaju pravo i svi imamo pravo iskazati nezadovoljstvo katastrofalnim vodenjem kluba i traziti i ocekivati bolje.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11471
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma naravno da se može i treba iskazati nezadovoljstvo, to je kod nas uvijek tako bilo, samo ybg raja je malo nerealna pa misli i dan danas da će Ismir dati ostavku sa mjesta predsjednika UO, i da je tu kraj priče naše s nama
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Evo tebi prijedlog, otidji na sjever i reci im tokraljlavova je napisao/la: ↑21 mar 2026, 11:33Evo jedan prijedlog neka Horde zla kupe upravljačka prava pa neka vode klub
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
HORDEEEEE 
Ne damo vam da uništite sve, svi kao jedan sad...
Ne damo vam da uništite sve, svi kao jedan sad...
-
bordobijeli
- Postovi: 18346
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Fakat 5 godina obecanja a mi sve vise tonemo.
VRIJEME JE !
VAMOS RAJVOSA.
VRIJEME JE !
VAMOS RAJVOSA.
Re: FK Sarajevo
Ovo treba shvatiti kao posljednje upozorenje pred tjeranje Ismira.
Re: FK Sarajevo
Vakat je bilo da kerove i podlice potjeramo iz kluba za sva vremena!!!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mi smo se za titulu borili 2021 kad igraci plate nisu imali po pola godina a sad "bosanski Real Madrid" i "najjaci klub na Balkanu za 2 godine" nije bio nijednon blizu titule u 5 godina. Ako je tebi uredu da je Sarajevo klub kojem je jedini cilj da prodaje igrace ok, ali dosta navijaca bi voljelo da nas klub nekad i osvoji nesto.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A sta nam ovako slijedi za 3 godine s ovim hostaplerom?
Sarajevo je bilo i prije Mirvica a nikad se nije brukalo ko sa istim.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Prestanite vise sa tim glupostima, ovaj klub je bio i prije Mirvica bice i poslije njega. Za ovih 5 godina, APSOLUTNO NISTA NISMO URADILI, NIKAKVOG NAPRETKA NISMO IMALI, ovo sto trenutno mi radimo to mozemo i bez investitora da se borimo za 3 i 4 mjesto. Najvece blamaze smo dozivjeli sa njim.
Zadnja izmjena: Aduka87, dana/u 21 mar 2026, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11471
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja ću opet pitati, kako zamišljaš tjeranje Ismira?
Čovjek ima udio u klubu i može samo nekome prodati taj udio, ako uopšte ikad i dobije neku ponudu, pri tome njemu se ta prodaja mora isplatiti, a neće on nigdje ako bar na pozitivnoj nuli ne bude nakon prodaje.
Ako neko misli da se investitor može otjerati bez da on to odluči, onda u opasnoj zabludi živi.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- Jet2Holiday
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovako izgleda prosjecni sda glasac
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: FK Sarajevo
Bukvalno.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Ne nasjedajte na price da nas kanton ceka bez velikog vodje i njegovih degenerika. Previse tu ima para da klub ostane bez svih investitora i zainteresovanih strana. A i da ostane borit se za 3/4 mjesto sto i sa ovim debilom radimo mozes i sa puno manje para. Kakav ba kanton u ligi gdje imas 3 i po kluba.
Re: FK Sarajevo
Ma naravno. Samo eto "slikovit" odgovor, na ustaljenu tezu - poslije Ismira kraj svijeta.TETRAPAK je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:13Ne nasjedajte na price da nas kanton ceka bez velikog vodje i njegovih degenerika. Previse tu ima para da klub ostane bez svih investitora i zainteresovanih strana. A i da ostane borit se za 3/4 mjesto sto i sa ovim debilom radimo mozes i sa puno manje para. Kakav ba kanton u ligi gdje imas 3 i po kluba.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
A kako je on mislio kupiti cijeli udio a nije razmišljao kako da ode jednog dana? Ozbiljan investitor, koji ulaže svoje pare, ima ulaznu i izlaznu strategiju. Ali pričamo o ozbiljnom investitoru/ima. Ovaj nema nikakvu strategiju, a ciljeve u sezoni mijenja, kako se i vrijeme mijenja. Znači da nije ozbiljan. Čas titula, te čas izlazak u Evropu, čas prodaja igrača, čas promocija mladih igrača, čas samoodrživost, te reorganizacija!?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:07Ja ću opet pitati, kako zamišljaš tjeranje Ismira?
Čovjek ima udio u klubu i može samo nekome prodati taj udio, ako uopšte ikad i dobije neku ponudu, pri tome njemu se ta prodaja mora isplatiti, a neće on nigdje ako bar na pozitivnoj nuli ne bude nakon prodaje.
Ako neko misli da se investitor može otjerati bez da on to odluči, onda u opasnoj zabludi živi.
Pogubljen je totalno, i u konačnici, suma sumarum, nije ovo za njega. On nek razmišlja da nađe nekoga kome će prodati udio jer očigledno da ne planira dobro i radi jako loše, odnosno šta god da ovo on radi sad, radi loše i ne ide ga, jer su rezultati katastrofalni i klub samo pada više i dublje.
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 21 mar 2026, 12:19, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Ovdje su nečiji privatni interesi bitniji od kluba. Pa otkupite upravljačka prava i upravljate klubom, lako jel tako?
Volim Horde, ali Sarajevo ne može u ovom vremenu opstati bez ozbiljnog investitora. Može za one koji bi da svojoj djeci kroje mjesta, transfere itd... Podrška Mirvicu!
Volim Horde, ali Sarajevo ne može u ovom vremenu opstati bez ozbiljnog investitora. Može za one koji bi da svojoj djeci kroje mjesta, transfere itd... Podrška Mirvicu!
Online
Trenutno korisnika/ca: bvsic, Jet2Holiday i 17 gostiju.


