FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

kraljlavova
Postovi: 651
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 21 mar 2026, 11:33

Evo jedan prijedlog neka Horde zla kupe upravljačka prava pa neka vode klub

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 21 mar 2026, 11:34

Puna podrska hordama!
Imaju pravo i svi imamo pravo iskazati nezadovoljstvo katastrofalnim vodenjem kluba i traziti i ocekivati bolje.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11471
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 mar 2026, 11:37

zagorski je napisao/la:
21 mar 2026, 11:34
Puna podrska hordama!
Imaju pravo i svi imamo pravo iskazati nezadovoljstvo katastrofalnim vodenjem kluba i traziti i ocekivati bolje.
Ma naravno da se može i treba iskazati nezadovoljstvo, to je kod nas uvijek tako bilo, samo ybg raja je malo nerealna pa misli i dan danas da će Ismir dati ostavku sa mjesta predsjednika UO, i da je tu kraj priče naše s nama :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

BungaBum
Postovi: 139
Pridružen/a: 09 apr 2018, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BungaBum » 21 mar 2026, 11:39

kraljlavova je napisao/la:
21 mar 2026, 11:33
Evo jedan prijedlog neka Horde zla kupe upravljačka prava pa neka vode klub
Evo tebi prijedlog, otidji na sjever i reci im to

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 21 mar 2026, 11:39

HORDEEEEE :salut:

Ne damo vam da uništite sve, svi kao jedan sad...

bordobijeli
Postovi: 18346
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 mar 2026, 11:45

Fakat 5 godina obecanja a mi sve vise tonemo.
VRIJEME JE !
VAMOS RAJVOSA.

mirzatele
Postovi: 12016
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 21 mar 2026, 11:50

Ovo treba shvatiti kao posljednje upozorenje pred tjeranje Ismira.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5962
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 21 mar 2026, 11:56

Vakat je bilo da kerove i podlice potjeramo iz kluba za sva vremena!!!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 21 mar 2026, 11:57

e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 21 mar 2026, 12:01

plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Mi smo se za titulu borili 2021 kad igraci plate nisu imali po pola godina a sad "bosanski Real Madrid" i "najjaci klub na Balkanu za 2 godine" nije bio nijednon blizu titule u 5 godina. Ako je tebi uredu da je Sarajevo klub kojem je jedini cilj da prodaje igrace ok, ali dosta navijaca bi voljelo da nas klub nekad i osvoji nesto.

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 mar 2026, 12:01

plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
A sta nam ovako slijedi za 3 godine s ovim hostaplerom?
Sarajevo je bilo i prije Mirvica a nikad se nije brukalo ko sa istim.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10645
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 21 mar 2026, 12:05

plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Prestanite vise sa tim glupostima, ovaj klub je bio i prije Mirvica bice i poslije njega. Za ovih 5 godina, APSOLUTNO NISTA NISMO URADILI, NIKAKVOG NAPRETKA NISMO IMALI, ovo sto trenutno mi radimo to mozemo i bez investitora da se borimo za 3 i 4 mjesto. Najvece blamaze smo dozivjeli sa njim.
Zadnja izmjena: Aduka87, dana/u 21 mar 2026, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6359
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 21 mar 2026, 12:06

plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Moze i kanton, samo ker neka ide.
- FKS -

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11471
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 mar 2026, 12:07

plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Ja ću opet pitati, kako zamišljaš tjeranje Ismira?
Čovjek ima udio u klubu i može samo nekome prodati taj udio, ako uopšte ikad i dobije neku ponudu, pri tome njemu se ta prodaja mora isplatiti, a neće on nigdje ako bar na pozitivnoj nuli ne bude nakon prodaje.
Ako neko misli da se investitor može otjerati bez da on to odluči, onda u opasnoj zabludi živi.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 21 mar 2026, 12:09

plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Ovako izgleda prosjecni sda glasac :tokralju: :bih: :urnebes:
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6359
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 21 mar 2026, 12:11

Jet2Holiday je napisao/la:
21 mar 2026, 12:09
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Ovako izgleda prosjecni sda glasac :tokralju: :bih: :urnebes:
Bukvalno.
- FKS -

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 708
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 21 mar 2026, 12:13

Hajdeee je napisao/la:
21 mar 2026, 12:06
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Moze i kanton, samo ker neka ide.
Ne nasjedajte na price da nas kanton ceka bez velikog vodje i njegovih degenerika. Previse tu ima para da klub ostane bez svih investitora i zainteresovanih strana. A i da ostane borit se za 3/4 mjesto sto i sa ovim debilom radimo mozes i sa puno manje para. Kakav ba kanton u ligi gdje imas 3 i po kluba.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6359
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 21 mar 2026, 12:18

TETRAPAK je napisao/la:
21 mar 2026, 12:13
Hajdeee je napisao/la:
21 mar 2026, 12:06
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Moze i kanton, samo ker neka ide.
Ne nasjedajte na price da nas kanton ceka bez velikog vodje i njegovih degenerika. Previse tu ima para da klub ostane bez svih investitora i zainteresovanih strana. A i da ostane borit se za 3/4 mjesto sto i sa ovim debilom radimo mozes i sa puno manje para. Kakav ba kanton u ligi gdje imas 3 i po kluba.
Ma naravno. Samo eto "slikovit" odgovor, na ustaljenu tezu - poslije Ismira kraj svijeta.
- FKS -

Stroj1946
Postovi: 8521
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 21 mar 2026, 12:18

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 mar 2026, 12:07
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 11:57
e moji glupani, otjeramo li mirvica za tri godine nam slijedi sudbina celika
Ja ću opet pitati, kako zamišljaš tjeranje Ismira?
Čovjek ima udio u klubu i može samo nekome prodati taj udio, ako uopšte ikad i dobije neku ponudu, pri tome njemu se ta prodaja mora isplatiti, a neće on nigdje ako bar na pozitivnoj nuli ne bude nakon prodaje.
Ako neko misli da se investitor može otjerati bez da on to odluči, onda u opasnoj zabludi živi.
A kako je on mislio kupiti cijeli udio a nije razmišljao kako da ode jednog dana? Ozbiljan investitor, koji ulaže svoje pare, ima ulaznu i izlaznu strategiju. Ali pričamo o ozbiljnom investitoru/ima. Ovaj nema nikakvu strategiju, a ciljeve u sezoni mijenja, kako se i vrijeme mijenja. Znači da nije ozbiljan. Čas titula, te čas izlazak u Evropu, čas prodaja igrača, čas promocija mladih igrača, čas samoodrživost, te reorganizacija!?
Pogubljen je totalno, i u konačnici, suma sumarum, nije ovo za njega. On nek razmišlja da nađe nekoga kome će prodati udio jer očigledno da ne planira dobro i radi jako loše, odnosno šta god da ovo on radi sad, radi loše i ne ide ga, jer su rezultati katastrofalni i klub samo pada više i dublje.
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 21 mar 2026, 12:19, ukupno mijenjano 1 put.

adMire
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 maj 2025, 17:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adMire » 21 mar 2026, 12:19

Ovdje su nečiji privatni interesi bitniji od kluba. Pa otkupite upravljačka prava i upravljate klubom, lako jel tako?
Volim Horde, ali Sarajevo ne može u ovom vremenu opstati bez ozbiljnog investitora. Može za one koji bi da svojoj djeci kroje mjesta, transfere itd... Podrška Mirvicu!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Jet2Holiday i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []