FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 21 mar 2026, 13:48

Ljudi zaboravljaju da je princ usao u klub, nije sigurno samo zbog akademije.
Sarajevo je bilo i prije Mirvica, a biti ce i poslije Mirvica. Nikakva sudbina celika i te gluposti. Kako se Mirvic pojavio da preuzme dio, tako ce se opet neko pojaviti. Nije mu sigurno bio san od malena da investira u nas klub, nego mu je neko predstavio projekat i on vidio da se moze zaraditi(i zaradio je) pare. Sto se tice najave HZ vidjet cemo, mozda se uopste Mirvic ne tjera nego silne ublehe iz kluba. Ali ovo sto dozivljavamo sa Mirvic zadnjih godina, najveci dusmanin ne bi ostvario.

Amcho1
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 21 mar 2026, 13:49

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 12:55
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 12:52
Jbg svako ima svoje misljenje, skupina koja je diretkno ostetila svoj klub sa lazimo o namjestenom kupu sad hoce da tjera investitora. Ja ih ne podrzavam. I bit cu na istoku sutra i necu ih podrzat. **** mi se za ismira, retard ko i svaki drugi bogatas, al se bar malo razumijem u investicije i upravljanje kapitalom, a nama se ne pise dobro ako odluci da ide. Znam da mora nekom prodat, al isto tako to moze trajat godinama pa da ne placa plate, i da onda odemo skroz u khurac. A vidjelu smo da se vrlo brzo moze u cvajtu na primjeru plavih. Jbg sjetit cete me se
Buraz kup je namješten. To i konobari znaju.
Jes jes, uz najteži mogući raspored svi nam se naguzili i sklonili sa puta, Bože sačuvaj kakve nebuloze se pričaju.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 21 mar 2026, 13:49

Treba shreku jasno i javno poruciti sta o njemu misle navijaci, pa sta god dalje da bude.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5307
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 21 mar 2026, 13:50

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 12:55
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 12:52
Jbg svako ima svoje misljenje, skupina koja je diretkno ostetila svoj klub sa lazimo o namjestenom kupu sad hoce da tjera investitora. Ja ih ne podrzavam. I bit cu na istoku sutra i necu ih podrzat. **** mi se za ismira, retard ko i svaki drugi bogatas, al se bar malo razumijem u investicije i upravljanje kapitalom, a nama se ne pise dobro ako odluci da ide. Znam da mora nekom prodat, al isto tako to moze trajat godinama pa da ne placa plate, i da onda odemo skroz u khurac. A vidjelu smo da se vrlo brzo moze u cvajtu na primjeru plavih. Jbg sjetit cete me se
Buraz kup je namješten. To i konobari znaju.
Konobarčino, imaš li kakav dokaz ili samo bezveze palamudiš po forumu?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11471
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 mar 2026, 13:51

Jet2Holiday je napisao/la:
21 mar 2026, 13:39
Ovo je trebalo poceti onda kada se saznalo zvanicno za Aylu. Mozda bi sad imali Superkup u rukama i polufinale kupa.

Sada nemamo nista, i ova borba za evropu je zaqurac. Neka ovo bude borba protiv mirvica i ozdravljenje kluba.

Nadam se da ce se princ opet aktivirati.
Balerine bi nam sigurno znale igrati fudbal da je Ismir otišao, daj ba.. ne pretjeruj
Ristovski bi postao prime Maldini, Adem bi odigrao kao u svom primeu, Banić bi imao reflekse Neuera..
daBogda Ismir sutra otišao, ali strašno se pretjeruje.
Zadnja izmjena: GospodinIzSarajeva, dana/u 21 mar 2026, 14:02, ukupno mijenjano 1 put.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 21 mar 2026, 13:53

Do sutra mi možete pisati kako je Mirvić napravio prejako Sarajevo, nego nas sudije kradu...međutim vidjeli smo u par zadnjih utakmica da ne ličimo ni na šta. Nije nikakav problem da on svu zaradu uzima sebi, ali mi navijači želimo rezultate! Rezultata nema, nikakvih..

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 21 mar 2026, 13:57

Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici

bozovic10
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 21 mar 2026, 13:57

Neki dan pisem da nas unistava nejedinstvo i evo grupa mi dade za pravo. Ne bih ulazio i razloge objave, ima istine u napisanom. Obecavano nam je svega necega, ali zaboravljamo da u sportu nema garancije. Moram reci da bi i grupa energiju trebala trositi na borbu sa cetnicko-uzp koalicijom vise nego na ovo.

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 21 mar 2026, 13:58

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 12:55
plisek je napisao/la:
21 mar 2026, 12:52
Jbg svako ima svoje misljenje, skupina koja je diretkno ostetila svoj klub sa lazimo o namjestenom kupu sad hoce da tjera investitora. Ja ih ne podrzavam. I bit cu na istoku sutra i necu ih podrzat. **** mi se za ismira, retard ko i svaki drugi bogatas, al se bar malo razumijem u investicije i upravljanje kapitalom, a nama se ne pise dobro ako odluci da ide. Znam da mora nekom prodat, al isto tako to moze trajat godinama pa da ne placa plate, i da onda odemo skroz u khurac. A vidjelu smo da se vrlo brzo moze u cvajtu na primjeru plavih. Jbg sjetit cete me se
Buraz kup je namješten. To i konobari znaju.
Cudna vremena dosla kada konobari imaju neki uvid o stvarima koje ni ne mogu koncipirati

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 708
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 21 mar 2026, 14:02

bozovic10 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:57
Neki dan pisem da nas unistava nejedinstvo i evo grupa mi dade za pravo. Ne bih ulazio i razloge objave, ima istine u napisanom. Obecavano nam je svega necega, ali zaboravljamo da u sportu nema garancije. Moram reci da bi i grupa energiju trebala trositi na borbu sa cetnicko-uzp koalicijom vise nego na ovo.
Grupa da se bavi politikom? Stvarno?

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 21 mar 2026, 14:07

rimljanin90 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:57
Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Hahahahaha
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
🇵🇸

fks74
Postovi: 13476
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 mar 2026, 14:09

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 14:07
rimljanin90 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:57
Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Hahahahaha
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
Treba izračunati, koliko love je dato za kazne.

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 21 mar 2026, 14:10

fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:09
Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 14:07
rimljanin90 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:57
Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Hahahahaha
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
Treba izračunati, koliko love je dato za kazne.
80 000 odnešeno Borcu za kup. Selam
🇵🇸

fks74
Postovi: 13476
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 mar 2026, 14:12

Neza je napisao/la:
21 mar 2026, 13:53
Do sutra mi možete pisati kako je Mirvić napravio prejako Sarajevo, nego nas sudije kradu...međutim vidjeli smo u par zadnjih utakmica da ne ličimo ni na šta. Nije nikakav problem da on svu zaradu uzima sebi, ali mi navijači želimo rezultate! Rezultata nema, nikakvih..
Ljudi koji su igrali lp dođu i onda im neki Bandić pos.re karijeru. Naravno da nemaju volju igrati.

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 21 mar 2026, 14:15

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 14:10
fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:09
Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 14:07


Hahahahaha
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
Treba izračunati, koliko love je dato za kazne.
80 000 odnešeno Borcu za kup. Selam
Konobar pise kao insajder :rol: . Svi neke mustre koje znaju kako sta ide hahaha

fks74
Postovi: 13476
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 mar 2026, 14:15

Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 14:10
fks74 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:09
Torino je napisao/la:
21 mar 2026, 14:07


Hahahahaha
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
Treba izračunati, koliko love je dato za kazne.
80 000 odnešeno Borcu za kup. Selam
Pitao sam te, jesmo li morali i željkanu, i Zrinjskom odnijeti ? Nemoj da j.deš vnago, sa takvom pričom si veći dušman klubu nego iko drugi.

bozovic10
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 21 mar 2026, 14:19

TETRAPAK je napisao/la:
21 mar 2026, 14:02
bozovic10 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:57
Neki dan pisem da nas unistava nejedinstvo i evo grupa mi dade za pravo. Ne bih ulazio i razloge objave, ima istine u napisanom. Obecavano nam je svega necega, ali zaboravljamo da u sportu nema garancije. Moram reci da bi i grupa energiju trebala trositi na borbu sa cetnicko-uzp koalicijom vise nego na ovo.
Grupa da se bavi politikom? Stvarno?
Mislio sam na koaliciju u savezu. Tu je nas najveci problem. Nama je smrdo Dodikov uzeo dvije titule u svojih 5 godina carovanja.

fks74
Postovi: 13476
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 mar 2026, 14:21

Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.

Stroj1946
Postovi: 8521
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 21 mar 2026, 14:22

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 mar 2026, 13:13
Stroj1946 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:06
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 mar 2026, 12:46

Pa to što je neozbiljan nama ništa ne pomaže u potencijalnoj prodaji kluba. Slažem se ja da mi nemamo jasnu strategiju, to je od sad svima jasno ybg.
On će razmišljati o tome da ide kad njemu qurcu cejf bude, po nas je to loše, ali je to realnost.
Pri tome, evidentno je da nema niko trenutno ko je zainteresovan da naslijedi silne troškove koji te sljeduju kao investitora.
Jer je sastančio i sa princom po Dubaiju po pitanju toga, a i ovdje je bio zajedno sa Mamićem i co. kod Violete, pa evo vidimo ishode tih silnih sastanka.
Pa radi se o tome da klub ispašta za koji valjda navijamo svi, a ne da nam Mirvić bude u prvom planu, nego klub i što bolji rezultati. Na našu žalost, Mirvić je u prvom planu, i dalje se gura sam tu, pa tek klub, jer to govore zadnjih 4,5 godina rezultati. To što je kod nas narod naučio da se pati i da koliko god da je loše, je postalo normalno i treba se kao naviknut i nemoj mijenjati. Ako ne ide mijenjaj, traži promjene, to kako će i šta će i kome prodsti, iskreno me kita zaboli, al nek ide samo i proda, jer je meni bitno FK SARAJEVO a ne vlasnik ili investitor.
Evidentno je da ispašta klub, to je najgore u svemu i svakog ko god ovo prati boli i frustrira. Igrom slučaja generalno znam kakvih cirkusa bude u klubu i vjeruj da što čovjek manje zna, to je više rahat.
Ja ti samo kažem da evidentno nema zainteresovanih za kupovinu, i dok god je tako nema ni 1% šanse da će Ismir igdje otići.
Meni je ok da se izrazi nezadovoljstvo, ali poenta mog posta je bila da ljudi misle da je odlazak Ismira na princip da će on podnijeti ostavku na mjestu predsjednika UO, i eto, tu se sve završava. On ode, neće nam ni marke tražiti, cijelu svoju investiciju halali i mi nastavljamo dalje, how yes no :mrgreen:
Shvatam ja tebe odlično. Znao sam sam i ja za neke stvari u klubu, u zadnje dvije sezone ne toliko više, i ne bi ni ja o tome, jer je ogavno, a i nemam želju da znam. Njega ne može niko otjerat, o tome je glupost pričati, jer onda ljudi nisu upućeni u taj čitav proces, ali ga može natjerati da proda. On pravi štetu klubu, a on smatra da radi ispravno, jer je ego manijak koji ne vidi šumu od drveća. On je problem broj 1 kluba, a u isto vrijeme i rješenje za klub da/kad ga se riješimo konačno.

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 21 mar 2026, 14:27

Stroj1946 je napisao/la:
21 mar 2026, 14:22
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 mar 2026, 13:13
Stroj1946 je napisao/la:
21 mar 2026, 13:06


Pa radi se o tome da klub ispašta za koji valjda navijamo svi, a ne da nam Mirvić bude u prvom planu, nego klub i što bolji rezultati. Na našu žalost, Mirvić je u prvom planu, i dalje se gura sam tu, pa tek klub, jer to govore zadnjih 4,5 godina rezultati. To što je kod nas narod naučio da se pati i da koliko god da je loše, je postalo normalno i treba se kao naviknut i nemoj mijenjati. Ako ne ide mijenjaj, traži promjene, to kako će i šta će i kome prodsti, iskreno me kita zaboli, al nek ide samo i proda, jer je meni bitno FK SARAJEVO a ne vlasnik ili investitor.
Evidentno je da ispašta klub, to je najgore u svemu i svakog ko god ovo prati boli i frustrira. Igrom slučaja generalno znam kakvih cirkusa bude u klubu i vjeruj da što čovjek manje zna, to je više rahat.
Ja ti samo kažem da evidentno nema zainteresovanih za kupovinu, i dok god je tako nema ni 1% šanse da će Ismir igdje otići.
Meni je ok da se izrazi nezadovoljstvo, ali poenta mog posta je bila da ljudi misle da je odlazak Ismira na princip da će on podnijeti ostavku na mjestu predsjednika UO, i eto, tu se sve završava. On ode, neće nam ni marke tražiti, cijelu svoju investiciju halali i mi nastavljamo dalje, how yes no :mrgreen:
Shvatam ja tebe odlično. Znao sam sam i ja za neke stvari u klubu, u zadnje dvije sezone ne toliko više, i ne bi ni ja o tome, jer je ogavno, a i nemam želju da znam. Njega ne može niko otjerat, o tome je glupost pričati, jer onda ljudi nisu upućeni u taj čitav proces, ali ga može natjerati da proda. On pravi štetu klubu, a on smatra da radi ispravno, jer je ego manijak koji ne vidi šumu od drveća. On je problem broj 1 kluba, a u isto vrijeme i rješenje za klub da/kad ga se riješimo konačno.
Pokazao se kao nesposobna osoba 1/1. Ali smo njegovi taoci trenutno. Zavisimo o njegovim parama a nemamo rezultate s njim i to je najveci problem. S njim smo ekipa za 3. mjesta a bez njega Boga pitaj da li bi ostali u ligi. On kad bi otiso sveo bi se na to da igras sa igracima poput dzafica, hebibovica i slicnih. Slag na tortu jos dodje ovaj nemir od strane hordi kojih se ne moze 100 skupiti za gostovanja

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Venom i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []