FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ljudi zaboravljaju da je princ usao u klub, nije sigurno samo zbog akademije.
Sarajevo je bilo i prije Mirvica, a biti ce i poslije Mirvica. Nikakva sudbina celika i te gluposti. Kako se Mirvic pojavio da preuzme dio, tako ce se opet neko pojaviti. Nije mu sigurno bio san od malena da investira u nas klub, nego mu je neko predstavio projekat i on vidio da se moze zaraditi(i zaradio je) pare. Sto se tice najave HZ vidjet cemo, mozda se uopste Mirvic ne tjera nego silne ublehe iz kluba. Ali ovo sto dozivljavamo sa Mirvic zadnjih godina, najveci dusmanin ne bi ostvario.
Sarajevo je bilo i prije Mirvica, a biti ce i poslije Mirvica. Nikakva sudbina celika i te gluposti. Kako se Mirvic pojavio da preuzme dio, tako ce se opet neko pojaviti. Nije mu sigurno bio san od malena da investira u nas klub, nego mu je neko predstavio projekat i on vidio da se moze zaraditi(i zaradio je) pare. Sto se tice najave HZ vidjet cemo, mozda se uopste Mirvic ne tjera nego silne ublehe iz kluba. Ali ovo sto dozivljavamo sa Mirvic zadnjih godina, najveci dusmanin ne bi ostvario.
Re: FK Sarajevo
Jes jes, uz najteži mogući raspored svi nam se naguzili i sklonili sa puta, Bože sačuvaj kakve nebuloze se pričaju.Torino je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:55Buraz kup je namješten. To i konobari znaju.plisek je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:52Jbg svako ima svoje misljenje, skupina koja je diretkno ostetila svoj klub sa lazimo o namjestenom kupu sad hoce da tjera investitora. Ja ih ne podrzavam. I bit cu na istoku sutra i necu ih podrzat. **** mi se za ismira, retard ko i svaki drugi bogatas, al se bar malo razumijem u investicije i upravljanje kapitalom, a nama se ne pise dobro ako odluci da ide. Znam da mora nekom prodat, al isto tako to moze trajat godinama pa da ne placa plate, i da onda odemo skroz u khurac. A vidjelu smo da se vrlo brzo moze u cvajtu na primjeru plavih. Jbg sjetit cete me se
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
Re: FK Sarajevo
Treba shreku jasno i javno poruciti sta o njemu misle navijaci, pa sta god dalje da bude.
Re: FK Sarajevo
Konobarčino, imaš li kakav dokaz ili samo bezveze palamudiš po forumu?Torino je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:55Buraz kup je namješten. To i konobari znaju.plisek je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:52Jbg svako ima svoje misljenje, skupina koja je diretkno ostetila svoj klub sa lazimo o namjestenom kupu sad hoce da tjera investitora. Ja ih ne podrzavam. I bit cu na istoku sutra i necu ih podrzat. **** mi se za ismira, retard ko i svaki drugi bogatas, al se bar malo razumijem u investicije i upravljanje kapitalom, a nama se ne pise dobro ako odluci da ide. Znam da mora nekom prodat, al isto tako to moze trajat godinama pa da ne placa plate, i da onda odemo skroz u khurac. A vidjelu smo da se vrlo brzo moze u cvajtu na primjeru plavih. Jbg sjetit cete me se
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11471
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Balerine bi nam sigurno znale igrati fudbal da je Ismir otišao, daj ba.. ne pretjerujJet2Holiday je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:39Ovo je trebalo poceti onda kada se saznalo zvanicno za Aylu. Mozda bi sad imali Superkup u rukama i polufinale kupa.
Sada nemamo nista, i ova borba za evropu je zaqurac. Neka ovo bude borba protiv mirvica i ozdravljenje kluba.
Nadam se da ce se princ opet aktivirati.
Ristovski bi postao prime Maldini, Adem bi odigrao kao u svom primeu, Banić bi imao reflekse Neuera..
daBogda Ismir sutra otišao, ali strašno se pretjeruje.
Zadnja izmjena: GospodinIzSarajeva, dana/u 21 mar 2026, 14:02, ukupno mijenjano 1 put.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Do sutra mi možete pisati kako je Mirvić napravio prejako Sarajevo, nego nas sudije kradu...međutim vidjeli smo u par zadnjih utakmica da ne ličimo ni na šta. Nije nikakav problem da on svu zaradu uzima sebi, ali mi navijači želimo rezultate! Rezultata nema, nikakvih..
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Re: FK Sarajevo
Neki dan pisem da nas unistava nejedinstvo i evo grupa mi dade za pravo. Ne bih ulazio i razloge objave, ima istine u napisanom. Obecavano nam je svega necega, ali zaboravljamo da u sportu nema garancije. Moram reci da bi i grupa energiju trebala trositi na borbu sa cetnicko-uzp koalicijom vise nego na ovo.
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cudna vremena dosla kada konobari imaju neki uvid o stvarima koje ni ne mogu koncipiratiTorino je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:55Buraz kup je namješten. To i konobari znaju.plisek je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:52Jbg svako ima svoje misljenje, skupina koja je diretkno ostetila svoj klub sa lazimo o namjestenom kupu sad hoce da tjera investitora. Ja ih ne podrzavam. I bit cu na istoku sutra i necu ih podrzat. **** mi se za ismira, retard ko i svaki drugi bogatas, al se bar malo razumijem u investicije i upravljanje kapitalom, a nama se ne pise dobro ako odluci da ide. Znam da mora nekom prodat, al isto tako to moze trajat godinama pa da ne placa plate, i da onda odemo skroz u khurac. A vidjelu smo da se vrlo brzo moze u cvajtu na primjeru plavih. Jbg sjetit cete me se
Re: FK Sarajevo
Grupa da se bavi politikom? Stvarno?bozovic10 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:57Neki dan pisem da nas unistava nejedinstvo i evo grupa mi dade za pravo. Ne bih ulazio i razloge objave, ima istine u napisanom. Obecavano nam je svega necega, ali zaboravljamo da u sportu nema garancije. Moram reci da bi i grupa energiju trebala trositi na borbu sa cetnicko-uzp koalicijom vise nego na ovo.
Re: FK Sarajevo
Hahahahaharimljanin90 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:57Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
🇵🇸
Re: FK Sarajevo
Treba izračunati, koliko love je dato za kazne.Torino je napisao/la: ↑21 mar 2026, 14:07Hahahahaharimljanin90 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:57Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
Re: FK Sarajevo
80 000 odnešeno Borcu za kup. Selamfks74 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 14:09Treba izračunati, koliko love je dato za kazne.Torino je napisao/la: ↑21 mar 2026, 14:07Hahahahaharimljanin90 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:57Podrske od mene za horde kada ih se skupi vise od 300 na domacoj utakmici
Nemoj ih ti podržavat, sendvič navijači im ne trebaju.
🇵🇸
Re: FK Sarajevo
Ljudi koji su igrali lp dođu i onda im neki Bandić pos.re karijeru. Naravno da nemaju volju igrati.Neza je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:53Do sutra mi možete pisati kako je Mirvić napravio prejako Sarajevo, nego nas sudije kradu...međutim vidjeli smo u par zadnjih utakmica da ne ličimo ni na šta. Nije nikakav problem da on svu zaradu uzima sebi, ali mi navijači želimo rezultate! Rezultata nema, nikakvih..
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Konobar pise kao insajder
Re: FK Sarajevo
Pitao sam te, jesmo li morali i željkanu, i Zrinjskom odnijeti ? Nemoj da j.deš vnago, sa takvom pričom si veći dušman klubu nego iko drugi.
Re: FK Sarajevo
Mislio sam na koaliciju u savezu. Tu je nas najveci problem. Nama je smrdo Dodikov uzeo dvije titule u svojih 5 godina carovanja.TETRAPAK je napisao/la: ↑21 mar 2026, 14:02Grupa da se bavi politikom? Stvarno?bozovic10 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:57Neki dan pisem da nas unistava nejedinstvo i evo grupa mi dade za pravo. Ne bih ulazio i razloge objave, ima istine u napisanom. Obecavano nam je svega necega, ali zaboravljamo da u sportu nema garancije. Moram reci da bi i grupa energiju trebala trositi na borbu sa cetnicko-uzp koalicijom vise nego na ovo.
Re: FK Sarajevo
Pred ovako važnu utakmicu krenu svađe i napadanja, da nije smiješno bilo bi žalosno.
Re: FK Sarajevo
Shvatam ja tebe odlično. Znao sam sam i ja za neke stvari u klubu, u zadnje dvije sezone ne toliko više, i ne bi ni ja o tome, jer je ogavno, a i nemam želju da znam. Njega ne može niko otjerat, o tome je glupost pričati, jer onda ljudi nisu upućeni u taj čitav proces, ali ga može natjerati da proda. On pravi štetu klubu, a on smatra da radi ispravno, jer je ego manijak koji ne vidi šumu od drveća. On je problem broj 1 kluba, a u isto vrijeme i rješenje za klub da/kad ga se riješimo konačno.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:13Evidentno je da ispašta klub, to je najgore u svemu i svakog ko god ovo prati boli i frustrira. Igrom slučaja generalno znam kakvih cirkusa bude u klubu i vjeruj da što čovjek manje zna, to je više rahat.Stroj1946 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:06Pa radi se o tome da klub ispašta za koji valjda navijamo svi, a ne da nam Mirvić bude u prvom planu, nego klub i što bolji rezultati. Na našu žalost, Mirvić je u prvom planu, i dalje se gura sam tu, pa tek klub, jer to govore zadnjih 4,5 godina rezultati. To što je kod nas narod naučio da se pati i da koliko god da je loše, je postalo normalno i treba se kao naviknut i nemoj mijenjati. Ako ne ide mijenjaj, traži promjene, to kako će i šta će i kome prodsti, iskreno me kita zaboli, al nek ide samo i proda, jer je meni bitno FK SARAJEVO a ne vlasnik ili investitor.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:46
Pa to što je neozbiljan nama ništa ne pomaže u potencijalnoj prodaji kluba. Slažem se ja da mi nemamo jasnu strategiju, to je od sad svima jasno ybg.
On će razmišljati o tome da ide kad njemu qurcu cejf bude, po nas je to loše, ali je to realnost.
Pri tome, evidentno je da nema niko trenutno ko je zainteresovan da naslijedi silne troškove koji te sljeduju kao investitora.
Jer je sastančio i sa princom po Dubaiju po pitanju toga, a i ovdje je bio zajedno sa Mamićem i co. kod Violete, pa evo vidimo ishode tih silnih sastanka.
Ja ti samo kažem da evidentno nema zainteresovanih za kupovinu, i dok god je tako nema ni 1% šanse da će Ismir igdje otići.
Meni je ok da se izrazi nezadovoljstvo, ali poenta mog posta je bila da ljudi misle da je odlazak Ismira na princip da će on podnijeti ostavku na mjestu predsjednika UO, i eto, tu se sve završava. On ode, neće nam ni marke tražiti, cijelu svoju investiciju halali i mi nastavljamo dalje, how yes no![]()
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pokazao se kao nesposobna osoba 1/1. Ali smo njegovi taoci trenutno. Zavisimo o njegovim parama a nemamo rezultate s njim i to je najveci problem. S njim smo ekipa za 3. mjesta a bez njega Boga pitaj da li bi ostali u ligi. On kad bi otiso sveo bi se na to da igras sa igracima poput dzafica, hebibovica i slicnih. Slag na tortu jos dodje ovaj nemir od strane hordi kojih se ne moze 100 skupiti za gostovanjaStroj1946 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 14:22Shvatam ja tebe odlično. Znao sam sam i ja za neke stvari u klubu, u zadnje dvije sezone ne toliko više, i ne bi ni ja o tome, jer je ogavno, a i nemam želju da znam. Njega ne može niko otjerat, o tome je glupost pričati, jer onda ljudi nisu upućeni u taj čitav proces, ali ga može natjerati da proda. On pravi štetu klubu, a on smatra da radi ispravno, jer je ego manijak koji ne vidi šumu od drveća. On je problem broj 1 kluba, a u isto vrijeme i rješenje za klub da/kad ga se riješimo konačno.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:13Evidentno je da ispašta klub, to je najgore u svemu i svakog ko god ovo prati boli i frustrira. Igrom slučaja generalno znam kakvih cirkusa bude u klubu i vjeruj da što čovjek manje zna, to je više rahat.Stroj1946 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 13:06
Pa radi se o tome da klub ispašta za koji valjda navijamo svi, a ne da nam Mirvić bude u prvom planu, nego klub i što bolji rezultati. Na našu žalost, Mirvić je u prvom planu, i dalje se gura sam tu, pa tek klub, jer to govore zadnjih 4,5 godina rezultati. To što je kod nas narod naučio da se pati i da koliko god da je loše, je postalo normalno i treba se kao naviknut i nemoj mijenjati. Ako ne ide mijenjaj, traži promjene, to kako će i šta će i kome prodsti, iskreno me kita zaboli, al nek ide samo i proda, jer je meni bitno FK SARAJEVO a ne vlasnik ili investitor.
Ja ti samo kažem da evidentno nema zainteresovanih za kupovinu, i dok god je tako nema ni 1% šanse da će Ismir igdje otići.
Meni je ok da se izrazi nezadovoljstvo, ali poenta mog posta je bila da ljudi misle da je odlazak Ismira na princip da će on podnijeti ostavku na mjestu predsjednika UO, i eto, tu se sve završava. On ode, neće nam ni marke tražiti, cijelu svoju investiciju halali i mi nastavljamo dalje, how yes no![]()
