Premijer liga BiH - aktuelno

bvsic
Postovi: 4880
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 21 mar 2026, 23:11

Resolute je napisao/la:
21 mar 2026, 23:07
Zar je tesko svariti da je Borac najbolji klub u Republici Srpskoj i da trenutno nema ekipe koja moze odnijeti sva 3 boda? I igracki, i organizaciono. A uz to smo najbolji i u BiH. To sto isti taj Radnik dodje na kosevo, i da Sarajevu 4 gola, nije nas problem, nego problem Sarajeva. Ili dodje Rudar grbavicu i razbuca Zelju. U svom dvoristu trazite krivce za ocajne rezultate, i zasto vas malo malo klepi po usima neki radnik, sloga, rudar..
Svako svakog u svakom trenutku moze dobiti u ligi, osim borca.
Borac ima sansu da kiksa protiv zrinjskog, protiv nas ako je posteno sudjenje, na grbavici skoro svaku okliznu i velez nekad nekad. Ostalo ja ne znam kad su kiksali a da nije bilo rijeseno pitanje titule

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 mar 2026, 23:23

Vorovus je napisao/la:
21 mar 2026, 23:02
rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 22:42
Ali legendo fazon je sto protiv tih skupih ekipa upravo igraju ekipe iz RS i uzimaju bodove i u Sarajevu i u Mostaru,samo je lafo u Banja Luci nemoguce... O tome ti i pišem,što ti predstavljas te ekipe iz RS kao da su amaterske a nisu...
Nije to u pitanju samo jedna sezona... Zadnjih par sezona je to sve preko 90%.. mozda jedan remi i poraz od Radnika i to je to..
Pa nije nemoguce u Banjaluci, ali tvoj klub tamo nije uzeo bod od 2014. godine. A u međuvremenu 3 boda su uzimali i Krupa i Leotar i drugi. Prvo da stignete Leotar pa drugima pričajte.
Ti očekuješ u BL od Sloge nešto što ne mogu ni Velež ni Željo.
Maloprije bilo 100%, sad je 90%...
Ja ne pisem da ocekujem da Sloga pobijedi u Banja Luci svake sezone,ali mi je logicno da pobijede nekad na svom terenu..ili bilo koja druga ekipa ovih zadnjih sezona.. A ne da se izostavi par najboljih igraca kad se igra s Borcem..
100% ili preko 90% ne vidim neku bitnu razliku ako dobijes 13 i jednom nerijeseno odigras..nemas poraz kako god okrenes..

Daj ba pises o Leotaru i Krupi i poredis to sa sadasnjim vremenom... od 2014 na ovamo Borac bio ekipa koja je ispadala iz lige,Velez igrao federalnu,kriza na sve strane... drugacija bila i liga i okolnosti... Da su sad Leotar i Krupa u ligi isto bi spustili glavu pred Borcem jer to tako mora biti...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 mar 2026, 23:27

Resolute je napisao/la:
21 mar 2026, 23:07
Zar je tesko svariti da je Borac najbolji klub u Republici Srpskoj i da trenutno nema ekipe koja moze odnijeti sva 3 boda? I igracki, i organizaciono. A uz to smo najbolji i u BiH. To sto isti taj Radnik dodje na kosevo, i da Sarajevu 4 gola, nije nas problem, nego problem Sarajeva. Ili dodje Rudar grbavicu i razbuca Zelju. U svom dvoristu trazite krivce za ocajne rezultate, i zasto vas malo malo klepi po usima neki radnik, sloga, rudar..
Niko ne kaze da Borac nije najbolji u RS ali je postalo providno da im niko iz RS ne moze otkinut bod.. a puno je utakmica u sezoni.. I Real i Barcelonu iznenade u sezoni iako su to dva najjaca kluba u Španiji...
Samo sto Borcu čak i da zaskripi ukazat ce se crveni i sve posteno :D
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 21 mar 2026, 23:36

rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:27
Resolute je napisao/la:
21 mar 2026, 23:07
Zar je tesko svariti da je Borac najbolji klub u Republici Srpskoj i da trenutno nema ekipe koja moze odnijeti sva 3 boda? I igracki, i organizaciono. A uz to smo najbolji i u BiH. To sto isti taj Radnik dodje na kosevo, i da Sarajevu 4 gola, nije nas problem, nego problem Sarajeva. Ili dodje Rudar grbavicu i razbuca Zelju. U svom dvoristu trazite krivce za ocajne rezultate, i zasto vas malo malo klepi po usima neki radnik, sloga, rudar..
Niko ne kaze da Borac nije najbolji u RS ali je postalo providno da im niko iz RS ne moze otkinut bod.. a puno je utakmica u sezoni.. I Real i Barcelonu iznenade u sezoni iako su to dva najjaca kluba u Španiji...
Samo sto Borcu čak i da zaskripi ukazat ce se crveni i sve posteno :D
A evo da te pitam.. da li si ti, ili vecina ovdje, isto ovako razmisljali ne tako davno, kada je Borac redom gubio od Krupe, od Leotara, od Rudara ? Tada je sve okej bilo, jer Borac nije mogao ni bod uzeti, i jeste, tih sezona smo osrednja ekipa bili dok su zrinja, zeljo, sarajevo avanzovali. E onda, kad je i Borac stao na noge, onda je sve kradja, sve je namjesteno, providno. Ja nikad nisam rekao da Borac nije bio guran od strane sudija i kad treba i kad ne treba, i dosta navijaca nije za to. Ali nemojmo biti licemjeri toliki i zaboravljati sta se s Borcem radilo do prije nekoliko godina.

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 mar 2026, 23:43

Resolute je napisao/la:
21 mar 2026, 23:36
rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:27
Resolute je napisao/la:
21 mar 2026, 23:07
Zar je tesko svariti da je Borac najbolji klub u Republici Srpskoj i da trenutno nema ekipe koja moze odnijeti sva 3 boda? I igracki, i organizaciono. A uz to smo najbolji i u BiH. To sto isti taj Radnik dodje na kosevo, i da Sarajevu 4 gola, nije nas problem, nego problem Sarajeva. Ili dodje Rudar grbavicu i razbuca Zelju. U svom dvoristu trazite krivce za ocajne rezultate, i zasto vas malo malo klepi po usima neki radnik, sloga, rudar..
Niko ne kaze da Borac nije najbolji u RS ali je postalo providno da im niko iz RS ne moze otkinut bod.. a puno je utakmica u sezoni.. I Real i Barcelonu iznenade u sezoni iako su to dva najjaca kluba u Španiji...
Samo sto Borcu čak i da zaskripi ukazat ce se crveni i sve posteno :D
A evo da te pitam.. da li si ti, ili vecina ovdje, isto ovako razmisljali ne tako davno, kada je Borac redom gubio od Krupe, od Leotara, od Rudara ? Tada je sve okej bilo, jer Borac nije mogao ni bod uzeti, i jeste, tih sezona smo osrednja ekipa bili dok su zrinja, zeljo, sarajevo avanzovali. E onda, kad je i Borac stao na noge, onda je sve kradja, sve je namjesteno, providno. Ja nikad nisam rekao da Borac nije bio guran od strane sudija i kad treba i kad ne treba, i dosta navijaca nije za to. Ali nemojmo biti licemjeri toliki i zaboravljati sta se s Borcem radilo do prije nekoliko godina.
Pa ja sam prvi pisao o tome i da se stimala liga jos od Žepča i Želje... mnogi su tad ostali kratkih rukava.. ne podržavam to... Nek bude posteno pa kako god.

To sto ti govoris kako Rudar ili Sloga zabijaju po 3 i 4 gola u Sarajevu valjda ti je dovoljno da shvatis da imaju slobodu i da ne igraju pod ručnom i zato i zabijaju... i da bi trebalo da protiv svih ekipa tako igraju.. Zato ti kazem da mi je nelogično da Borcu ne mogu pera odbiti,vise mi djeluje da ne smiju nego da ne mogu...
Jednostavno meni je to previse ocigledno...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 21 mar 2026, 23:55

rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:23
Ja ne pisem da ocekujem da Sloga pobijedi u Banja Luci svake sezone,ali mi je logicno da pobijede nekad na svom terenu..ili bilo koja druga ekipa ovih zadnjih sezona.. A ne da se izostavi par najboljih igraca kad se igra s Borcem..
100% ili preko 90% ne vidim neku bitnu razliku ako dobijes 13 i jednom nerijeseno odigras..nemas poraz kako god okrenes..

Daj ba pises o Leotaru i Krupi i poredis to sa sadasnjim vremenom... od 2014 na ovamo Borac bio ekipa koja je ispadala iz lige,Velez igrao federalnu,kriza na sve strane... drugacija bila i liga i okolnosti... Da su sad Leotar i Krupa u ligi isto bi spustili glavu pred Borcem jer to tako mora biti...
Pa pobijede nekad. I Sloga i Radnik i Leotar.
Pisem o Leotaru iz 2022. otvaranje sezone u BL.

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 22 mar 2026, 00:01

rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:43
Resolute je napisao/la:
21 mar 2026, 23:36
rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:27


Niko ne kaze da Borac nije najbolji u RS ali je postalo providno da im niko iz RS ne moze otkinut bod.. a puno je utakmica u sezoni.. I Real i Barcelonu iznenade u sezoni iako su to dva najjaca kluba u Španiji...
Samo sto Borcu čak i da zaskripi ukazat ce se crveni i sve posteno :D
A evo da te pitam.. da li si ti, ili vecina ovdje, isto ovako razmisljali ne tako davno, kada je Borac redom gubio od Krupe, od Leotara, od Rudara ? Tada je sve okej bilo, jer Borac nije mogao ni bod uzeti, i jeste, tih sezona smo osrednja ekipa bili dok su zrinja, zeljo, sarajevo avanzovali. E onda, kad je i Borac stao na noge, onda je sve kradja, sve je namjesteno, providno. Ja nikad nisam rekao da Borac nije bio guran od strane sudija i kad treba i kad ne treba, i dosta navijaca nije za to. Ali nemojmo biti licemjeri toliki i zaboravljati sta se s Borcem radilo do prije nekoliko godina.
Pa ja sam prvi pisao o tome i da se stimala liga jos od Žepča i Želje... mnogi su tad ostali kratkih rukava.. ne podržavam to... Nek bude posteno pa kako god.

To sto ti govoris kako Rudar ili Sloga zabijaju po 3 i 4 gola u Sarajevu valjda ti je dovoljno da shvatis da imaju slobodu i da ne igraju pod ručnom i zato i zabijaju... i da bi trebalo da protiv svih ekipa tako igraju.. Zato ti kazem da mi je nelogično da Borcu ne mogu pera odbiti,vise mi djeluje da ne smiju nego da ne mogu...
Jednostavno meni je to previse ocigledno...
Ili je mozda sarajevo lose ?

Daleko od toga, ja vjerujem da ekipe igraju sa manje gasa protiv Borca, nego kada igraju sa ostalima. Da li je to do vrha, ili jednostavno neka Borac ide naprijed kad mi ne mozemo, ne znam.
Ma da, Rudar recimo protiv nas igra max, i izvode najjaci sastav. Radnik takodje.
Sloga jedino zna marifetluke praviti sa ekipom, ali ne znam cemu to.

Takodje, saglasan sam.. volio bih da docekam prvenstvo od prvog do zadnjeg kola, da se igra fer i muski. I da se gleda samo teren, i ko je bolji. A ne da se prvo gleda ko sjedi u savezu, i ko je ciji. Daj posteno da se igra, pa ko prvi kroz cilj. Ruka ruci. Ako je to moj Borac dobro i jeste. Ako je zrinja, sarajevo, zeljo, velez.. opet dobro, posteno. Idemo dalje.

Avatar
f16
Postovi: 453
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 22 mar 2026, 00:03

Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 16:46
f16 je napisao/la:
21 mar 2026, 16:35
Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 16:29


Ne bi ja pričao o Hz dok mi u kopu stoji šmrk.
u kojem kopu?
Protiv Borca na Grbavici.
Imaš li sliku kakvu
željo i hajduk

Marokanci58
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 22 mar 2026, 00:09

Nije samo šmrk nego ta grupa cijela očito podgrupa manijaka bh huligansi.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
f16
Postovi: 453
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 22 mar 2026, 00:12

Baš bi volio vidjeti sliku, bez zezancije
željo i hajduk

Travnik1921
Postovi: 62
Pridružen/a: 24 okt 2025, 09:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Travnik1921 » 22 mar 2026, 00:21

Zato u Europskoj noći na Koševu Benjo Delalić u prvim redovima na sjeveru, dovela ga bitna glava sa sjevera.

Travnik1921
Postovi: 62
Pridružen/a: 24 okt 2025, 09:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Travnik1921 » 22 mar 2026, 00:27

slika

Nisam valjdao nasjeo na photoshop...

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 mar 2026, 00:29

Vorovus je napisao/la:
21 mar 2026, 23:55
rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:23
Ja ne pisem da ocekujem da Sloga pobijedi u Banja Luci svake sezone,ali mi je logicno da pobijede nekad na svom terenu..ili bilo koja druga ekipa ovih zadnjih sezona.. A ne da se izostavi par najboljih igraca kad se igra s Borcem..
100% ili preko 90% ne vidim neku bitnu razliku ako dobijes 13 i jednom nerijeseno odigras..nemas poraz kako god okrenes..

Daj ba pises o Leotaru i Krupi i poredis to sa sadasnjim vremenom... od 2014 na ovamo Borac bio ekipa koja je ispadala iz lige,Velez igrao federalnu,kriza na sve strane... drugacija bila i liga i okolnosti... Da su sad Leotar i Krupa u ligi isto bi spustili glavu pred Borcem jer to tako mora biti...
Pa pobijede nekad. I Sloga i Radnik i Leotar.
Pisem o Leotaru iz 2022. otvaranje sezone u BL.
Pa da ali sad je 2026..pogledaj ti koliki je to broj utakmica od 2022 pa na ovamo. Moze stati na prste jedne ruke kad su kiksali a toliko ipak nisu superiorni bili u odnosu na ostale..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 mar 2026, 00:40

Resolute je napisao/la:
22 mar 2026, 00:01
Ili je mozda sarajevo lose ?

Daleko od toga, ja vjerujem da ekipe igraju sa manje gasa protiv Borca, nego kada igraju sa ostalima. Da li je to do vrha, ili jednostavno neka Borac ide naprijed kad mi ne mozemo, ne znam.
Ma da, Rudar recimo protiv nas igra max, i izvode najjaci sastav. Radnik takodje.
Sloga jedino zna marifetluke praviti sa ekipom, ali ne znam cemu to.

Takodje, saglasan sam.. volio bih da docekam prvenstvo od prvog do zadnjeg kola, da se igra fer i muski. I da se gleda samo teren, i ko je bolji. A ne da se prvo gleda ko sjedi u savezu, i ko je ciji. Daj posteno da se igra, pa ko prvi kroz cilj. Ruka ruci. Ako je to moj Borac dobro i jeste. Ako je zrinja, sarajevo, zeljo, velez.. opet dobro, posteno. Idemo dalje.
Pa dobro Sarajevo nije na nivou i to stoji.. Ali eto bilo bi puno više zanimljivih tekmi da nema tih nekih gluposti i navlačenja..
Ako pogledamo cisto sa sportske strane,realno najvise ce izgubiti igraci ali i sami klubovi na kraju krajeva. Ne mozes im obezbjediti osnovne uslove kad izađu na teren. Zato nas svi gledaju ko indijance i najboljeg igraca iz šampionske ekipe ne mozes prodati ni za milion...Sve dok je ovako klubovi ce životarit i zovi da pomogne kanton,zovi entitet,državu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 22 mar 2026, 03:01

zivimzaosjecaje je napisao/la:
21 mar 2026, 20:20
Na videu razgovora između Grobara i vođe Torcide Zagreb pričaju kako im je glupo što su se ostali ismijavali prijateljstvu između Taurunum Boys-a i Manijaka. Tako da eto, nemate se čega stidjeti. Imate zeleno svijetlo i iz Hrvatske i iz Srbije. :salut:
Pa sve je nastalo jer odredjeni ljdui znaju druge vec 15+ godina i oni su prije par godina povezali da se grupe druze. To je sve sto im je ostalo..
Fk Željezničar.

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 22 mar 2026, 08:14

Pablo11 je napisao/la:
22 mar 2026, 03:01
zivimzaosjecaje je napisao/la:
21 mar 2026, 20:20
Na videu razgovora između Grobara i vođe Torcide Zagreb pričaju kako im je glupo što su se ostali ismijavali prijateljstvu između Taurunum Boys-a i Manijaka. Tako da eto, nemate se čega stidjeti. Imate zeleno svijetlo i iz Hrvatske i iz Srbije. :salut:
Pa sve je nastalo jer odredjeni ljdui znaju druge vec 15+ godina i oni su prije par godina povezali da se grupe druze. To je sve sto im je ostalo..
Kakve su ono zastave na Grbavici bile ?

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 22 mar 2026, 09:29

rishovski je napisao/la:
22 mar 2026, 00:29
Vorovus je napisao/la:
21 mar 2026, 23:55
rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 23:23
Ja ne pisem da ocekujem da Sloga pobijedi u Banja Luci svake sezone,ali mi je logicno da pobijede nekad na svom terenu..ili bilo koja druga ekipa ovih zadnjih sezona.. A ne da se izostavi par najboljih igraca kad se igra s Borcem..
100% ili preko 90% ne vidim neku bitnu razliku ako dobijes 13 i jednom nerijeseno odigras..nemas poraz kako god okrenes..

Daj ba pises o Leotaru i Krupi i poredis to sa sadasnjim vremenom... od 2014 na ovamo Borac bio ekipa koja je ispadala iz lige,Velez igrao federalnu,kriza na sve strane... drugacija bila i liga i okolnosti... Da su sad Leotar i Krupa u ligi isto bi spustili glavu pred Borcem jer to tako mora biti...
Pa pobijede nekad. I Sloga i Radnik i Leotar.
Pisem o Leotaru iz 2022. otvaranje sezone u BL.
Pa da ali sad je 2026..pogledaj ti koliki je to broj utakmica od 2022 pa na ovamo. Moze stati na prste jedne ruke kad su kiksali a toliko ipak nisu superiorni bili u odnosu na ostale..
Ne znam kao da ti kazem, ali pazi, Borac drzi kostur ekipe iz sezonu u sezonu, sistematski radi, evo npr. mi vec sada imamo skoro sve igraca pod ugovorom sa sl sezonu pa cak i onu tamo (sem Savica i Ogrineca a nadam se da ce se i to rijesiti) ne kazem da nece biti odlazaka ali ce kostur i nosioci ostati sasvim sigurno i tako iz sezone u sezonu, ne mjenjamo 12-15 igraca za sezonu kao Sarajevo ili Zeljo, mi smo to iskreno prepisali od Zrinjskog i logicno je da imamo slicne rezultate. Sustina, prvo pocistite svoje dvoriste pa onda kod drugog gledati ;)

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 22 mar 2026, 09:35

Tuce11 je napisao/la:
21 mar 2026, 22:22
MikiPirs je napisao/la:
21 mar 2026, 21:44
rishovski je napisao/la:
21 mar 2026, 21:37


Vidjet cemo koliko je bila polupoliticka kad ne bude Rudara Sloge i Radnika kroz 1 do 2 sezone :D
Prijatelju, kontam da si promasio forum, te polupoliticke teme pokriva klix forum, tamo se javi ;)

P.S. bice Velez tu, jer i njih deremo zajedno sa Sarajevskim klubovima ;)
De malo odvadi, živ bio. Uz dužno poštovanje prema Borcu, Velež je institucija, sa neupredivo jačom istorijom, velikim igračima... U vrijeme dok se igrala jugoslovenska prejaka liga, Borac je imao više staža u drugoj ligi.. U BH kukuruz ligi je Borac mnogo uspješniji. I tu se valja sjetiti lakrdija Gigovića, Grbića, Topuzovića i drugih topalovića.. Velež je najoštećenija ekipa u duelima s Borcem, posebno dok je na klupi bio F. Dudić.
Istini za volju, ove sezone (a i prošle), Borac je kvalitetom zaslužio da bude šampion. Informacije govore da ćemo super kup, ove godine, imati pred početak sezone. Biće to prvi trofej Veleža u narednoj sezoni.
Drzi se ti istorije i to je to… sta znaci, osim respekta, neuporedivo jacom istorijom? Ne kontam tak argument? Prijatelju, taj isti Velez je tavorio i drugoj ligi Bosne i Hercegovine haman 10 godina o cemu pises?

Mocvara1991
Postovi: 1129
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mocvara1991 » 22 mar 2026, 09:37

Ono kad se hvalis titulama u ligi gdje je nekad znala proci i cijela sezona da protivniku ne dosude penal protiv tebe hahahaha

Avatar
chily-rz
Postovi: 8718
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 22 mar 2026, 09:41

Mocvara1991 je napisao/la:
22 mar 2026, 09:37
Ono kad se hvalis titulama u ligi gdje je nekad znala proci i cijela sezona da protivniku ne dosude penal protiv tebe hahahaha
Prvi čovjek kluba im je vjerovatno i najveći kriminalac u državi koji je sina od sestre gurnuo na mjesto predsjednika saveza.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: JimmyPage i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []