Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Surreal
- Postovi: 11814
- Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Surreal » 26 mar 2026, 21:09
vec je otisla mater
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
DeeWa
- Postovi: 2483
- Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la DeeWa » 26 mar 2026, 21:09
Micron je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:05
Čini mi se da se forsira lijeva strana, možda da se izmori bek za Kerima
Jel stvarno misliš da je Barbarez taj kapacitet da to osmisli?
Zadnja izmjena:
DeeWa, dana/u 26 mar 2026, 21:09, ukupno mijenjano 1 put.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
-
MikiPirs
- Postovi: 1833
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la MikiPirs » 26 mar 2026, 21:09
Dobro je ovo
-
emir_
- Postovi: 6426
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 26 mar 2026, 21:09
Tricu ćemo primit‘.
Nemojte se džabe sikirati.
4-IN-A-ROW
-
Confiance
- Postovi: 1343
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 26 mar 2026, 21:09
sto bi Velid rekao, dobro je ...
-
guillermo
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la guillermo » 26 mar 2026, 21:10
Ne moze Seo vise beka igrati,iscezla mu je ta pozicija kroz godine igranja stopera u sistemu sa 3 pozadi....
-
FerdinandF
- Postovi: 641
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la FerdinandF » 26 mar 2026, 21:10
ŠTA IGRA Tahirovic?
Nije lopte dirnuo
Nije uzeo nijednu loptu
Nema ga nikad tamo gdje pada lopta
Bravo
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 26 mar 2026, 21:10
DeeWa je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:09
Micron je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:05
Čini mi se da se forsira lijeva strana, možda da se izmori bek za Kerima
Jel stvarno misliš da je Barbarez taj kapacitet da to osmisli?
ja ba hahaha
-
RaZuti
- Postovi: 863
- Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la RaZuti » 26 mar 2026, 21:10
offside je bio svakako
ali brate IQ Šunjića minimalac
-
VibeTribeX
- Postovi: 244
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la VibeTribeX » 26 mar 2026, 21:10
Wilson je igračina
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 26 mar 2026, 21:10
MikiPirs je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:09
Dobro je ovo

-
invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 26 mar 2026, 21:10
Ako se vako nastavu fasovacemo crveni...
Hajmoooo, naplatit im promasaj

=\_1921_/=
-
DanijelTZ
- Postovi: 602
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 26 mar 2026, 21:10
Jel moguce da Vels ima posjed lopte a da nam u isto vrijeme i udara kontre?

Bit će gusto
-
boki86
- Postovi: 5129
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 26 mar 2026, 21:10
Kakva jadna ekipa i ovo je crveni za ampadua
-
Velizar
- Postovi: 1503
- Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Velizar » 26 mar 2026, 21:10
Memic Viisca za sirotinju
-
Micron
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Micron » 26 mar 2026, 21:10
DeeWa je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:09
Micron je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:05
Čini mi se da se forsira lijeva strana, možda da se izmori bek za Kerima
Jel stvarno misliš da je Barbarez taj kapacitet da to osmisli?
Tješim se potajno.
-
gigglessmoke
- Postovi: 1874
- Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la gigglessmoke » 26 mar 2026, 21:11
Arvid je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:09
a jes igračina ovaj wilson oca mu ****
Mali hara u Fulhamu, 10 komada je zabio u premier ligi.
-
Wolffire
- Postovi: 1639
- Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wolffire » 26 mar 2026, 21:11
Memic pogubljen za sada. Kolasinac odlican.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, Atlanta, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Drape, feniksptica, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Rule_hz, Shevko, SHZ82, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 359 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []