Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Pereira
- Postovi: 795
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 21:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pereira » 26 mar 2026, 21:11
Povedi nas Ivaylo

Stone hands👊
-
signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 26 mar 2026, 21:11
Arvid je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:06
to brate čaušesku, realno pazi nas za ove faulove debelo. da je neka francuska vagina već bi 3 4 žuta podijelio
Istina.
Imali bi 5 žutih bez problema.
-
VibeTribeX
- Postovi: 244
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la VibeTribeX » 26 mar 2026, 21:11
Arvid je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:04
gledaj dresa dan te **** vide se maljava prsa u Katića koliko su kvalitetni
Užasni su
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
-
DanijelTZ
- Postovi: 602
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 26 mar 2026, 21:12
Sunjic ce pocrveniti ako ga ne izbaci sad
Bit će gusto
-
Velizar
- Postovi: 1503
- Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Velizar » 26 mar 2026, 21:12
Tahirovic..tip igraca -- mrtvo puhalo
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 26 mar 2026, 21:12
Odlican.
Vidi se da ima osjecaj za igru.
Zadnja izmjena:
CHR, dana/u 26 mar 2026, 21:12, ukupno mijenjano 1 put.
-
GrbavicaHrammm
- Postovi: 1636
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la GrbavicaHrammm » 26 mar 2026, 21:12
StevieG8 je napisao/la: ↑26 mar 2026, 20:25
GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 mar 2026, 20:22
Wilson ovaj iz Fulhama njihov je yeben igrac, ovo ostalo nista bolji od nasih, ajmo momci !!!!
Au druze
Sta je smijesno sine? Jesi vidio doktora kako je opajdario,.
-
emir_
- Postovi: 6426
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 26 mar 2026, 21:12
Memić i Tahirović su novi Čivić
4-IN-A-ROW
-
Arvid
- Postovi: 24120
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 26 mar 2026, 21:13
Balja Baljaaa reci Benji da izađe iz svlačionice, počela je utakmica
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 26 mar 2026, 21:13
yebes trenera kojem memic igra ispred kerima i kome tahirovic igra ispred mene:-)
-
gigglessmoke
- Postovi: 1874
- Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la gigglessmoke » 26 mar 2026, 21:13
Memić ko muha bez glave. Lik nema intelekta, da ne govorim umijeća baratanja loptom.
-
invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 26 mar 2026, 21:13
Wolffire je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:11
Memic pogubljen za sada. Kolasinac odlican.
Prva izmjena...jos ce i crveni dobit konstantno gubi lopte i bjeze mu
=\_1921_/=
-
Velizar
- Postovi: 1503
- Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Velizar » 26 mar 2026, 21:14
Bazinga12345 je napisao/la: ↑26 mar 2026, 21:09
Izgledamo lošije nego protiv Austrije. To nam je bila zlatna prilika.
U fudbalu nista nije slucajno

, tako cemo i mi spominjat Austriju, i da nas je djelilo 15ak minuta od Svjetskog prvenstva
-
Fudo
- Postovi: 5336
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 26 mar 2026, 21:14
Sto Tahirovic ne igra??
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
karajlo
- Postovi: 226
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 19:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la karajlo » 26 mar 2026, 21:14
daj ba izvadi edina koji **** se seta po terenu
-
PointBlank
- Postovi: 590
- Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la PointBlank » 26 mar 2026, 21:14
Ma ne lezi mu ovo lijevo i gotovo.. daj kerima inace ce puknut lijeva strana
-
emir_
- Postovi: 6426
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 26 mar 2026, 21:14
Staviti ovog Memića prije Alajbegovića je glupost Sergeja
4-IN-A-ROW
-
signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 26 mar 2026, 21:14
Tenk je usporio, ali je zato oklop postojan.
Odbijaju se ko mušice od šoferšajbu.
-
RaZuti
- Postovi: 863
- Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la RaZuti » 26 mar 2026, 21:14
Tahirović čunj, Šunjić bezveze ulijeće ko muha bez glave, Memić pogubljen
tri izmjene praviti što prije
-
Madafaka
- Postovi: 3329
- Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madafaka » 26 mar 2026, 21:14
Nemamo vezni red.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, Atlanta, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, Drape, feniksptica, Google [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, LjutaPaprika, MundijalVibes26, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Proximic, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 368 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []