Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16551
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 00:11
Samo da nije kljucna kost, ne daj Boze.Niko nista ne javlja.
-
HariTz
- Postovi: 3231
- Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la HariTz » 01 apr 2026, 00:11
Kakva kruna karijere.. Zaslužio je ovo Edin nakon toliko baraža.

-
s4mke
- Postovi: 628
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 01 apr 2026, 00:13
Zasluzio si sve ovo doktore

-
StevieG8
- Postovi: 13310
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 01 apr 2026, 00:18
Sta ce Schalke sad bez njega
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
soccerfan
- Postovi: 9887
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 01 apr 2026, 00:20
StevieG8 je napisao/la: ↑01 apr 2026, 00:18
Sta ce Schalke sad bez njega
Babuka



I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16551
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 00:20
StevieG8 je napisao/la: ↑01 apr 2026, 00:18
Sta ce Schalke sad bez njega
Je.bo Salke da prostis sad.

-
AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la AshburtonG » 01 apr 2026, 00:21
Ali kakav peh da izboris WC i povrijedis se u zadnjoj minuti na pola centra, te sudija samo svira kraj. Ako bude i povrijedjen jednostavno mora ici s ekipom. Ovo mozda i nije lose za nas, ako nije neki lom. Nek malo odmori babuka.

-
Ghuraba
- Postovi: 6126
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 01 apr 2026, 00:27
Nije izgledalo tako ozbiljno, nadam se da je samo neko iscasenje, a ne da je stradala kljucna. Ne zelim da zamisljam prvenstvo bez njega.
-
torbica
- Postovi: 297
- Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la torbica » 01 apr 2026, 00:56
Ali kako se veceras borio i trco ko da mu je 28 a ne 40
-
Amas
- Postovi: 6
- Pridružen/a: 08 apr 2025, 00:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amas » 01 apr 2026, 01:38
Nisam ga vidio niti na slavlju niti u prenosu na bht ubusu sto ide prema Sarajevu…
-
DamirT
- Postovi: 30957
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 01 apr 2026, 01:40
bhfanatic14 je napisao/la: ↑31 mar 2026, 23:45
DamirT je napisao/la: ↑31 mar 2026, 23:42
DamirT je napisao/la: ↑31 mar 2026, 20:32
Ne gledamo, on ima posljednju rijec
Fanatice, yebemo ti mater
I tebi krme raspalo. Raduj se kad nemas sta drugo u zivotu. Tuzlanski picic
Otvori usta da ti svi svrsimo klosaru

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
guillermo
- Postovi: 2939
- Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la guillermo » 01 apr 2026, 01:40
Jbg.jedina greska Sergeja vcrs.je Dzeko u produzetcima.Nadam se da nece rezultirati povredom i da se dostojno oprosti na Sp.
-
soccerfan
- Postovi: 9887
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 01 apr 2026, 01:52
U bolnici je kazu :/
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
19vendetta87
- Postovi: 10277
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 01 apr 2026, 02:13
Zasluzio je ovaj last dance na SP, da se oprosti skupa s velikanima poput Ronalda, Messija i Modrića.

👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16551
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 02:16
soccerfan je napisao/la: ↑01 apr 2026, 01:52
U bolnici je kazu :/
Logicno.Treba uraditi snimanja.
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16551
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 03:00
Najgore moguce vijesti.Operacija kljucne kosti je obicno 3-4 mjeseca oporavka.Daj Boze da ne bude toliko.
E u pm lijepu....
-
DamirT
- Postovi: 30957
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 01 apr 2026, 03:02
Ma on ce doci i sa slomljenom nogom na SP. Moze se zalijeciti sasvim dovoljno, da ako nista bude sa ekipom.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16551
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 03:03
DamirT je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:02
Ma on ce doci i sa slomljenom nogom na SP. Moze se zalijeciti sasvim dovoljno, da ako nista bude sa ekipom.
Tesko Boga mi da ce moci igrati.Katastrofa.
-
19vendetta87
- Postovi: 10277
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 01 apr 2026, 03:04
A yebo majku, u zadnjoj sekundi mu frajer unisti nastavak sezone i vjerovatno nastup na SP
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, AlphonseKauders, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, BarbareZeljin, boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, InatSilniBosanski, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, Matterhorn22, mercurial, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, Pensioner26, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, TefalTava, tobaccos, unavita, VensanKasel, VivaLaLiberta, weltschmertz, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 917 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []