Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Taj četnik je inače Hrvat
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Ko li ce uzeti one pare sto su nudili...Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović bio je centralna figura reprezentacije Turske u dvije pobjede protiv selekcije Srbije kojom su se uveliko približili plasmanu na Svjetsko prvenstvo.
Tarik Biberović je prosječno postizao skoro 20 poena u ovim duelima, a o situaciji u grupi C, gdje se nalazi i BiH, govorio je predsjednik KSS Nebojša Čović.
Čović se dotakao naturalizacije igrača, a fokusirao se na momka rođenog u Zenici koji je bio najzaslužniji za ove trijumfe.
“Što se tiče turske reprezentacije, ono što je isto interesantno, Biberović je naturalizovan igrač. Larkin je naturalizovan igrač. Osmani je Albanac, ali on je već dobio njihovo košarkaško državljanstvo. Najavljuje se i da će Biberoviću biti uskoro skinuta zvezdica i da neće igrati kao naturilizovan igrač. On je Bošnjak iz Zenice, a Čedi Osman je rođen u Ohridu, majka mu je iz Novog Pazara, ali ni on nema tu zvezdicu pored svog imena. Uz to nevjerovatno je da mi imamo naturalizovanog igrača, pored svih naših ljudi u FIBA. To je Stefan Miljenović koji je rođen u Kanadi” – poručio je Čović
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Ta je ponuda dosad povucena. Takvo nesto ozbiljno se samo 1 nudi. Sad Dzevdo samo moze dobit heftu all inclusive u Antaliji a da let i baksis sam plati.DamirT je napisao/la: ↑04 mar 2026, 18:21Ko li ce uzeti one pare sto su nudili...Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović bio je centralna figura reprezentacije Turske u dvije pobjede protiv selekcije Srbije kojom su se uveliko približili plasmanu na Svjetsko prvenstvo.
Tarik Biberović je prosječno postizao skoro 20 poena u ovim duelima, a o situaciji u grupi C, gdje se nalazi i BiH, govorio je predsjednik KSS Nebojša Čović.
Čović se dotakao naturalizacije igrača, a fokusirao se na momka rođenog u Zenici koji je bio najzaslužniji za ove trijumfe.
“Što se tiče turske reprezentacije, ono što je isto interesantno, Biberović je naturalizovan igrač. Larkin je naturalizovan igrač. Osmani je Albanac, ali on je već dobio njihovo košarkaško državljanstvo. Najavljuje se i da će Biberoviću biti uskoro skinuta zvezdica i da neće igrati kao naturilizovan igrač. On je Bošnjak iz Zenice, a Čedi Osman je rođen u Ohridu, majka mu je iz Novog Pazara, ali ni on nema tu zvezdicu pored svog imena. Uz to nevjerovatno je da mi imamo naturalizovanog igrača, pored svih naših ljudi u FIBA. To je Stefan Miljenović koji je rođen u Kanadi” – poručio je Čović
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Preminuo Duško Vujosevic
- JohnCleese
- Postovi: 5730
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Nema se nista lijepo procitati.
Dobar covjek a strucnjak samo takav.
Zivot mu je bila kosarka ostalo razonoda.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- VensanKasel
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Najveći ikad !!!JohnCleese je napisao/la: ↑08 apr 2026, 13:14Nema se nista lijepo procitati.
Dobar covjek a strucnjak samo takav.
Zivot mu je bila kosarka ostalo razonoda.
Trener i psiholog , od igrača je prvo pravio ljude pa tek onda košarkaše . Neće se takav više roditi , osim kvazinavijača Crvene Zvezde niko loše nikad nije pisao niti pričao o njemu .
Zbogom legendo
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Počivao u miru
veliki čovjek i košarkaški znalac. Žao mi je što ga zdravlje nije poslužilo da nam još koju godinu bude selektor.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
+1VensanKasel je napisao/la: ↑08 apr 2026, 13:37Najveći ikad !!!JohnCleese je napisao/la: ↑08 apr 2026, 13:14Nema se nista lijepo procitati.
Dobar covjek a strucnjak samo takav.
Zivot mu je bila kosarka ostalo razonoda.
Trener i psiholog , od igrača je prvo pravio ljude pa tek onda košarkaše . Neće se takav više roditi , osim kvazinavijača Crvene Zvezde niko loše nikad nije pisao niti pričao o njemu .
Zbogom legendo![]()
Jedan od drazih trenera. Sto se kaze, od gofana pitu pravio. Nek mu je vjecna slava.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- PeppermintSA
- Postovi: 3513
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Legenda, svijet je prazniji bez njega
Počivao u miru
Počivao u miru
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Ljudina i strasan strucnjak.
Pocivao u miru.
Pocivao u miru.
-
sportskimarketing
- Postovi: 109
- Pridružen/a: 11 feb 2026, 00:57
- Kontakt:
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
potpisujem! veliki covjek, veliki gospodin, veliki trener!VensanKasel je napisao/la: ↑08 apr 2026, 13:37Najveći ikad !!!JohnCleese je napisao/la: ↑08 apr 2026, 13:14Nema se nista lijepo procitati.
Dobar covjek a strucnjak samo takav.
Zivot mu je bila kosarka ostalo razonoda.
Trener i psiholog , od igrača je prvo pravio ljude pa tek onda košarkaše . Neće se takav više roditi , osim kvazinavijača Crvene Zvezde niko loše nikad nije pisao niti pričao o njemu .
Zbogom legendo![]()
hvala legendo za sve, najveci si! uvijek je bio na pravoj strani istorije
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Vlada Zeničko-dobojskog kantona, odnosno Ministar za obrazovanje, nauku, kulturu i sport ZDK-a Mirza Mušija potpisao je danas sa generalnim sekretarom Košarkaški savez Bosne i Hercegovine Dževadom Alihodžićem ugovor o prenosu sredstava u iznosu od 100.000 KM, namijenjenih muškim i ženskim omladinskim te seniorskim reprezentativnim selekcijama koje će predstavljati Bosnu i Hercegovinu na evropskim prvenstvima 2026. godine.
https://www.bhbasket.ba/dzevdo-se-oglas ... za-ks-bih/
https://www.bhbasket.ba/dzevdo-se-oglas ... za-ks-bih/
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Alibegovic i Lazic, zajedno sa Spagom (bivsi U reprezentetivac; prosle sezone igrao za Orlovik) i Gavricem (par sezona je u Borcu) za 10-ak dana igraju kvalifikacijski turnir u Bukurestu. Solidan roster, jaki su i atletski i suterski, Spago i Gavric svake godine odigraju po nekoliko 3x3 turnira, ali su dobili i bas nezgodne Austrijance u grupi.
https://play.fiba3x3.com/categories/af5 ... 54388ef0a6
https://play.fiba3x3.com/categories/af5 ... 54388ef0a6
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Jel dobiju oni kakve pare od ovog? Ne kontam kako im se da zajebavat s tim sad.Ghuraba je napisao/la: ↑07 jun 2026, 16:33Alibegovic i Lazic, zajedno sa Spagom (bivsi U reprezentetivac; prosle sezone igrao za Orlovik) i Gavricem (par sezona je u Borcu) za 10-ak dana igraju kvalifikacijski turnir u Bukurestu. Solidan roster, jaki su i atletski i suterski, Spago i Gavric svake godine odigraju po nekoliko 3x3 turnira, ali su dobili i bas nezgodne Austrijance u grupi.
https://play.fiba3x3.com/categories/af5 ... 54388ef0a6
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine
Ma jok, nema tu nista s finansijske strane (klupski basket je druga prica). Lazic je jednostavno zarazen ovim. On je odmah nakon zavrsetka sezone s Igokeom poceo ganjati 3x3, dok su ostali vjerovatno vec uveliko na moru i odmaraju. Nije to neki veliki zahmet jer odigras 2 utakmice u grupi + eventualno jos 2-3 poslije, ali opet valja maksuz otici u neku lijevu drzavu zbog tog turnira. Mislim da nasi ciljaju potencijalnih odlazak na OI jer se u ovom sportu najlakse moze otici tamo (pa uz dozu srece uzeti i medalja), ali opet i za to treba i rada i vremena - pogotovo sto iz Evrope nece biti vise od 4-5 ucesnika na igrama. Po meni bi se uz neki kontinuitet od 4-5 godina i ozbiljnost na tome moglo pricati o konkretnim stvarima i uspjesima, ali daj Boze da kod nas bude interesa na duze staze.StevieG8 je napisao/la: ↑07 jun 2026, 16:39Jel dobiju oni kakve pare od ovog? Ne kontam kako im se da zajebavat s tim sad.Ghuraba je napisao/la: ↑07 jun 2026, 16:33Alibegovic i Lazic, zajedno sa Spagom (bivsi U reprezentetivac; prosle sezone igrao za Orlovik) i Gavricem (par sezona je u Borcu) za 10-ak dana igraju kvalifikacijski turnir u Bukurestu. Solidan roster, jaki su i atletski i suterski, Spago i Gavric svake godine odigraju po nekoliko 3x3 turnira, ali su dobili i bas nezgodne Austrijance u grupi.
https://play.fiba3x3.com/categories/af5 ... 54388ef0a6
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.




