Džanan Musa
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: Džanan Musa
zalosno je vidjeti u sta se raspao, a nekad je zario i dominirao nad valencijom
ja sam najveci papak
Re: Džanan Musa
Aziz Bekir je izmislio kosarku za Sekulica i Golemca 
-
DjaniTarik
- Postovi: 914
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: Džanan Musa
ma ja poceo si prije 5 min gledati, sad ga je napokon krenuloDjaniTarik je napisao/la: ↑17 apr 2026, 20:40Isi gledaj pikado druze moj frajer najbolji na parketu
ja sam najveci papak
- TripleThreat
- Postovi: 2412
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
- Kontakt:
Re: Džanan Musa
Kakvo li iznenađenje, utakmica se igra 40 minuta, a ne 15. Završio utakmicu kao vodeći strijelac.
"Your favorite player's favorite player" - MB
Re: Džanan Musa
Haman im Bacon ipak nedostaje.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Re: Džanan Musa
ma da im je Bacon igrao, ne bi imali sanse u play-in, jednostavno su tanki
treba trener sa EL iskustvom doci i posloziti ekipu, zahvaliti se nekim igracima, ocigledno su neki tu zbog para
oko Muse graditi igru i to je to
treba trener sa EL iskustvom doci i posloziti ekipu, zahvaliti se nekim igracima, ocigledno su neki tu zbog para
oko Muse graditi igru i to je to
ja sam najveci papak
Re: Džanan Musa
Ostvario svoj san. Pojavio se u Jalinom spotu.
-
Helemnejse
- Postovi: 329
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: Džanan Musa
Polako
nemoj vise.
Re: Džanan Musa
Sam sebe citira 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Džanan Musa
Majstor.
Re: Džanan Musa
Musa dobar i večeras protiv Partizana, nastavlja ovu odličnu formu. Večeras ga nije šut za tri služio al opet uprkos tome vrlo dobre brojke 22/3/6. Raduje broj asistencija u ovim zadnjim mjescima, ljepse to izgleda kad na nekih 20 poena doda nekih 4 do 6 asistencija.
-
Helemnejse
- Postovi: 329
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: Džanan Musa
Sasrat ce se u Beogradu
Re: Džanan Musa
I naravno klasicni Musetin cucavac u Bg 
Re: Džanan Musa
Ne treba ni igrati protiv Srbije.
Re: Džanan Musa
Do kad ce se ovaj panj brukati bre? 
Re: Džanan Musa
Providno.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




