Prva Liga FBiH 2025/26

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la svrakino1921 » 14 apr 2026, 07:24

AllGunsBlazing je napisao/la:
13 apr 2026, 15:53
svrakino1921 je napisao/la:
13 apr 2026, 15:01






Kako kopiraju mog Želju sa ovom himnom al ne ide im nikako malo ih nekako na stadionu

Šta je ovo ovako
Drago mi je da si postavio ovaj video. Nek ljudi vide sta je organizovan klub, a ne kao Zeljo kada ne da svojim navijacima da udju na tribine kao protiv Sarajeva. :urnebes:



Ukupni prihodi kluba iznosili su 12,7 miliona KM, rashodi nešto više od 11 miliona, tako da je višak prihoda nad rashodima, odnosno dobit u 2025. iznosila otprilike 1,7 miliona KM.

Na prihodovnoj strani najviše novca donijeli su ostali prihodi i dobici (6,3 miliona KM), prihodi od vlastite aktivnosti (4,3 miliona KM), prihodi iz budžeta (1,3 miliona KM), a od članarina je klub inkasirao 714.000 KM.

Na plaće je klub potrošio 5,7 miliona KM, na troškove primljenih usluga 3,4 miliona KM, na materijal, energiju i gorivo 1,1 milion KM...

Zanimljivo je da je klub zastupnicima/posrednicima igrača u toku 2025. godine isplatio 285.000 eura (ekvivalentno iznosu od 557.411.55 KM) i vjerovatno rekordna cifra, što je prema saznanjima Faktora direktna posljedica prodaje Abdulmalika Al-Jabera u Al Nasr iz Saudijske Arabije.



Auuui - sta je organiziran klub .....




P.S.
Slušajte šta Vam govori forumaš @Truhlo a da ste pametni da ga zaposlite u Vaš klub - marketing - bilo bi Čeliku bolje

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9803
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la AllGunsBlazing » 14 apr 2026, 08:09

svrakino1921 je napisao/la:
14 apr 2026, 07:24
Ukupni prihodi kluba iznosili su 12,7 miliona KM, rashodi nešto više od 11 miliona, tako da je višak prihoda nad rashodima, odnosno dobit u 2025. iznosila otprilike 1,7 miliona KM.

Na prihodovnoj strani najviše novca donijeli su ostali prihodi i dobici (6,3 miliona KM), prihodi od vlastite aktivnosti (4,3 miliona KM), prihodi iz budžeta (1,3 miliona KM), a od članarina je klub inkasirao 714.000 KM.

Na plaće je klub potrošio 5,7 miliona KM, na troškove primljenih usluga 3,4 miliona KM, na materijal, energiju i gorivo 1,1 milion KM...

Zanimljivo je da je klub zastupnicima/posrednicima igrača u toku 2025. godine isplatio 285.000 eura (ekvivalentno iznosu od 557.411.55 KM) i vjerovatno rekordna cifra, što je prema saznanjima Faktora direktna posljedica prodaje Abdulmalika Al-Jabera u Al Nasr iz Saudijske Arabije.



Auuui - sta je organiziran klub .....




P.S.
Slušajte šta Vam govori forumaš @Truhlo a da ste pametni da ga zaposlite u Vaš klub - marketing - bilo bi Čeliku bolje
I onda vam navijaci stoje ispred sjevera na ulici jedno sat ipo duze nego sto moraju i psuju organizatore utakmice. :urnebes:
Celik!3,2,2.

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Dajdza11 » 14 apr 2026, 13:09

Dobar je svrakino, prava ona burazengija uzengija. Svaki put mu ga zakajlam tako da ne smije ni replicirat. Ne voli nikako Zenicu, Celik ni Bilino.
A sad InshAllah kad krene renoviranje, izgradnja i prosirenje BP bit ce ako Bog da daleko najljepsi najbolji stadion u nasoj domovini. Bez premca.

Dok u Sarajevu organizuju ceteresnicu tamo nekom šiji, pripadniku sekte odmetnute od Din islama za to vrijeme se u Zenici organizuje spektakl, Euroligaski mec koji direktno odlucuje o putniku u plej of.
Dzaba ponderi, milijarda budzet, nesposobnjakovici nisu u stanju renovirat zetru a kamoli napravit novu dvoranu.
E glavni grade sta ti seljaci rade ccccc :bih:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la svrakino1921 » 14 apr 2026, 13:56

Dajdza11 je napisao/la:
14 apr 2026, 13:09
Dobar je svrakino, prava ona burazengija uzengija. Svaki put mu ga zakajlam tako da ne smije ni replicirat. Ne voli nikako Zenicu, Celik ni Bilino.
A sad InshAllah kad krene renoviranje, izgradnja i prosirenje BP bit ce ako Bog da daleko najljepsi najbolji stadion u nasoj domovini. Bez premca.

Dok u Sarajevu organizuju ceteresnicu tamo nekom šiji, pripadniku sekte odmetnute od Din islama za to vrijeme se u Zenici organizuje spektakl, Euroligaski mec koji direktno odlucuje o putniku u plej of.
Dzaba ponderi, milijarda budzet, nesposobnjakovici nisu u stanju renovirat zetru a kamoli napravit novu dvoranu.
E glavni grade sta ti seljaci rade ccccc :bih:
pisi cesce

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2311
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la VivaLaStella » 14 apr 2026, 14:23

:rol:
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Cr7legia
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 apr 2026, 15:50
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Cr7legia » 14 apr 2026, 15:58

Kakve su predikcije za ovo kolo gospodo da vas čujem??
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️

RobijaNicaze1945
Postovi: 122
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 14 apr 2026, 20:20

Cr7legia je napisao/la:
14 apr 2026, 15:58
Kakve su predikcije za ovo kolo gospodo da vas čujem??
Ma nama je sad svaka utakmica finale al Stupcanica u gostima ce se napalit protiv nas stoposto.
Morat ćemo dat 150 posto.

Cr7legia
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 apr 2026, 15:50
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Cr7legia » 15 apr 2026, 12:06

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
14 apr 2026, 20:20
Cr7legia je napisao/la:
14 apr 2026, 15:58
Kakve su predikcije za ovo kolo gospodo da vas čujem??
Ma nama je sad svaka utakmica finale al Stupcanica u gostima ce se napalit protiv nas stoposto.
Morat ćemo dat 150 posto.
To sigurno, a što se tiče Jedinstva kakva je njihova predikcija :) Za ovo kolo @Lloris javi se :wave:
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️

Tzv987
Postovi: 476
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Tzv987 » 18 apr 2026, 19:34

Danas sve jedinice. I sutra također. :opaopa:

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la LloriS » 18 apr 2026, 19:45

Cr7legia je napisao/la:
15 apr 2026, 12:06
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
14 apr 2026, 20:20
Cr7legia je napisao/la:
14 apr 2026, 15:58
Kakve su predikcije za ovo kolo gospodo da vas čujem??
Ma nama je sad svaka utakmica finale al Stupcanica u gostima ce se napalit protiv nas stoposto.
Morat ćemo dat 150 posto.
To sigurno, a što se tiče Jedinstva kakva je njihova predikcija :) Za ovo kolo @Lloris javi se :wave:
Tu sam, sta treba ?
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Marokanci58
Postovi: 703
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Marokanci58 » 19 apr 2026, 16:18



Malo materijala iz Gračanice. Teška pobjeda.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
PSV
Postovi: 1177
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la PSV » 19 apr 2026, 19:00

Zenicka raspala prcija bez sudija normalno po poraz. Sreca njihova da ni Stupcanica ni Sloboda nisu zeljele uci u PL u ovoj sezoni, ne bi ni bili prvi. Mogli su im ovi danas peticu zabiti. Zato ce biti kanta za nabijanje u PL i Vicina kuravica. :kuknjava:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la svrakino1921 » 19 apr 2026, 20:04

slika





Olovo moje



P.S.
Ovakav Čelik ne treba u ligi 10
Fali njima 10 igrača izgleda a opet za te igrače treba novac

Ćeliku je najbolje da bude filijala Pitarima
Zakasnili su u Ligu 10
Šta je njima obećano to samo oni znaju al bit će im teško


Grad Zenica nema prvoligaša ni u jednom sportu - izgleda da su izabrali u fudbalu - nogometa da budu u ligi 10 - e sad dali je iko i htio u ligu 10 iz Federalne lige to je sad pitanje svih pitanja osim Čelika koji je htio u ligu 10

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BosnianRahatluk » 19 apr 2026, 20:11

A dobro , svi znaju a osobito u Celiku da ce im biti potrebno dovesti skoro pa kompletnu postavu da bi bili konkurentni u PL
Ako se ima novac , nije to neki problem

convict35
Postovi: 629
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la convict35 » 19 apr 2026, 20:40

Neznam zasto se pojedini pacenici brinu za NK Celik, pa kad smo mogli onako hrabro i inteligentno odlucit da idemo iz kantona sa 16 miliona duga i za samo 5 godina vratit dugove (osim porez koji placa grad kiji nas ne opterecuje) doc na prag PL i sa trenutnim dugom od oko 200k koji ce bit rijesen za max 2 mjeseca zato nebi bili sposobni da igramo PL.Odradili pametno kanton za 700k+700k i od grada uzeli milion a da nemozemo potpisat 10 ili15 PL igraca

SHZ82
Postovi: 971
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la SHZ82 » 19 apr 2026, 20:52

PL i 1.LF su dva razlicita svijeta trenutno
Celik prvu godinu treba najmanje 10 novih igraca sa islustvom igranja PL sto nece biti tesko, ali isto tako dobro trebaju pazit kakve ugovore traze.
Realno sad bez 6-7k te kosta neki prosjecan igrac.
Ok tu ce biti hajp na utakmice, bit ce dobra podrska i uz malo srece mogu prezivjeti prvu i najtezu godinu nakon toliko sezona izostanka.
Tu treba uzeti u obzir i sta savez zeli i kakva stimanja ce biti, posto se pravi i nacionalni stadion, Celik nece moci mozda igrati neko vrijeme na BP pa ce to biti otezavajuci faktor i sa finansijske strane. Ne täznam koliko prima Kamberovoc polje, ali npr. kad budu dolazili Zeljo, Sarsjevo, Borac, Zrinjski BP bi sigurno bilo puno i nije isto 10k i 4k gledalaca.
Uglavnom meni licno je drago jer Celik zasluzuje PL i radi infrastrukture koju ima i radi broja gledalaca koji ce pratiti utakmice. Tako da mnogo srece slijedece sezone.

Evo nadam se i povratku Slobodne pa da nam PL pocne liciti na nesto

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Blizzard » 21 apr 2026, 15:24

SHZ82 je napisao/la:
19 apr 2026, 20:52
PL i 1.LF su dva razlicita svijeta trenutno
Celik prvu godinu treba najmanje 10 novih igraca sa islustvom igranja PL sto nece biti tesko, ali isto tako dobro trebaju pazit kakve ugovore traze.
Realno sad bez 6-7k te kosta neki prosjecan igrac.
Ok tu ce biti hajp na utakmice, bit ce dobra podrska i uz malo srece mogu prezivjeti prvu i najtezu godinu nakon toliko sezona izostanka.
Tu treba uzeti u obzir i sta savez zeli i kakva stimanja ce biti, posto se pravi i nacionalni stadion, Celik nece moci mozda igrati neko vrijeme na BP pa ce to biti otezavajuci faktor i sa finansijske strane. Ne täznam koliko prima Kamberovoc polje, ali npr. kad budu dolazili Zeljo, Sarsjevo, Borac, Zrinjski BP bi sigurno bilo puno i nije isto 10k i 4k gledalaca.
Uglavnom meni licno je drago jer Celik zasluzuje PL i radi infrastrukture koju ima i radi broja gledalaca koji ce pratiti utakmice. Tako da mnogo srece slijedece sezone.

Evo nadam se i povratku Slobodne pa da nam PL pocne liciti na nesto
samo cudo i ogroman novac mogu spasiti Čelik da ne ispadne ekspresno

Avatar
Venom
Postovi: 2235
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Venom » 21 apr 2026, 15:41

Blizzard je napisao/la:
21 apr 2026, 15:24
SHZ82 je napisao/la:
19 apr 2026, 20:52
PL i 1.LF su dva razlicita svijeta trenutno
Celik prvu godinu treba najmanje 10 novih igraca sa islustvom igranja PL sto nece biti tesko, ali isto tako dobro trebaju pazit kakve ugovore traze.
Realno sad bez 6-7k te kosta neki prosjecan igrac.
Ok tu ce biti hajp na utakmice, bit ce dobra podrska i uz malo srece mogu prezivjeti prvu i najtezu godinu nakon toliko sezona izostanka.
Tu treba uzeti u obzir i sta savez zeli i kakva stimanja ce biti, posto se pravi i nacionalni stadion, Celik nece moci mozda igrati neko vrijeme na BP pa ce to biti otezavajuci faktor i sa finansijske strane. Ne täznam koliko prima Kamberovoc polje, ali npr. kad budu dolazili Zeljo, Sarsjevo, Borac, Zrinjski BP bi sigurno bilo puno i nije isto 10k i 4k gledalaca.
Uglavnom meni licno je drago jer Celik zasluzuje PL i radi infrastrukture koju ima i radi broja gledalaca koji ce pratiti utakmice. Tako da mnogo srece slijedece sezone.

Evo nadam se i povratku Slobodne pa da nam PL pocne liciti na nesto
samo cudo i ogroman novac mogu spasiti Čelik da ne ispadne ekspresno
I ako ispademo ispacemo casno i uz borbu. Nismo rahmetli Gorki pa da odigramo najgoru sezonu u PL ikad.
Srce, čast i ponos!

Avatar
PSV
Postovi: 1177
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la PSV » 21 apr 2026, 16:14

Hoce li Pikce igrat Evropu ili se boriti za titulu napokon? Pitam za druga. :yawn: :beba:

convict35
Postovi: 629
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la convict35 » 21 apr 2026, 16:40

Blizzard je napisao/la:
21 apr 2026, 15:24
SHZ82 je napisao/la:
19 apr 2026, 20:52
PL i 1.LF su dva razlicita svijeta trenutno
Celik prvu godinu treba najmanje 10 novih igraca sa islustvom igranja PL sto nece biti tesko, ali isto tako dobro trebaju pazit kakve ugovore traze.
Realno sad bez 6-7k te kosta neki prosjecan igrac.
Ok tu ce biti hajp na utakmice, bit ce dobra podrska i uz malo srece mogu prezivjeti prvu i najtezu godinu nakon toliko sezona izostanka.
Tu treba uzeti u obzir i sta savez zeli i kakva stimanja ce biti, posto se pravi i nacionalni stadion, Celik nece moci mozda igrati neko vrijeme na BP pa ce to biti otezavajuci faktor i sa finansijske strane. Ne täznam koliko prima Kamberovoc polje, ali npr. kad budu dolazili Zeljo, Sarsjevo, Borac, Zrinjski BP bi sigurno bilo puno i nije isto 10k i 4k gledalaca.
Uglavnom meni licno je drago jer Celik zasluzuje PL i radi infrastrukture koju ima i radi broja gledalaca koji ce pratiti utakmice. Tako da mnogo srece slijedece sezone.

Evo nadam se i povratku Slobodne pa da nam PL pocne liciti na nesto
samo cudo i ogroman novac mogu spasiti Čelik da ne ispadne ekspresno
NK CELIK je vise od kluba, Celik je institucija zato ne brinite za nas mi cemo samo rasti akB i idemo u nove pobjede.Nije to tajna neka ono sto Celik ceka....

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: legendarnadruga i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []