Ove godine bi yamal imao 50 asistencija samo da imamo klasicnu 9ku,to jest nekog golgetera,da je osimhen u barceloni nebi bilo ekipe da ne prime petardu od nasRomariooo je napisao/la: ↑19 apr 2026, 16:54Lamin ako bude upola imp karijeru ko mesi dobro je, no treba biti i realan, mali je brutalan talent i realno do sad je pokazao vise i booji je igrac nego mesi u tim godinama, al opet realno mesi bi vjerovatno i ranije bio jos bolji da ga nisu dvije teske povrede odvojile od terena dugo i prakricno dvije sezone mu upropastile kad je imao 18 19 godina, oba godina kad smo uzeli ligu prvaka s ronaldinjom mesija povreda u cervrtfinalu snasla i nije igro do kraja
Mesi je u ovim laminovim godinama bio u sjeni ronaldinja, lamin je glavni igrac barce vec dvije godine prakticno, u reprezentaciji takodje je vrlo bitan, i zbog tog realno bolji je od mesija u tim godinama, mesi je explodirao tak u zadnjoj rajkardovoj sezoni ono konstantno kad sem rijesio povreda
Lamin tesko da ce stici mesijev level, no ni to nije iskljuceno samo ako bude mentalno jak da ne podlegne slavi, sce druge predispozicije ima
FC Barcelona
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Re: FC Barcelona
Re: FC Barcelona
Tito te yebo kakvd oyebine su nas izbacile iz Copa del Rey i LP.Ovo je sramota.
Istina finale,jedna utakmica ali oni su najlosiji kad je nabitnije,sjetim se finala protiv Reala i golova u 93+ minutama.Mi smo uspjeli od Atletica 2x ispasti ove godine,ovo je alarm.
Sto se Yamala tice,sjajan je ali polako sa njim.Nije to jos nivo da treba ga kovati u zvijezde.I dalje je drugi ili treci najvazniji igrac tima.
Istina finale,jedna utakmica ali oni su najlosiji kad je nabitnije,sjetim se finala protiv Reala i golova u 93+ minutama.Mi smo uspjeli od Atletica 2x ispasti ove godine,ovo je alarm.
Sto se Yamala tice,sjajan je ali polako sa njim.Nije to jos nivo da treba ga kovati u zvijezde.I dalje je drugi ili treci najvazniji igrac tima.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12606
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Ta pobjeda u LP im ujedno i jedina u zadnjih mjesec dana. Fascinantno kako svake godine uspiju sami sebe nadmašiti sa ovim ispadanjima.JoeBleck je napisao/la: ↑19 apr 2026, 19:35Tito te yebo kakvd oyebine su nas izbacile iz Copa del Rey i LP.Ovo je sramota.
Istina finale,jedna utakmica ali oni su najlosiji kad je nabitnije,sjetim se finala protiv Reala i golova u 93+ minutama.Mi smo uspjeli od Atletica 2x ispasti ove godine,ovo je alarm.
Sto se Yamala tice,sjajan je ali polako sa njim.Nije to jos nivo da treba ga kovati u zvijezde.I dalje je drugi ili treci najvazniji igrac tima.

"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: FC Barcelona
Zalosno je sto smo od atletica ispali, no opet ima i druga strana price, zadnje dvije sezone otkako je kod nas ovaj flikov projekat da ga tako nazovemo, atletico je u pojacanja ulizio preko 300 miliona, real preko 200 miliona
Nas klub je doveo cancela i rashforda dzaba na posudbu, kupio je olma za 50 miliona mislim a i to sad ne znam jel to i prije bilo, i to je to
Barca je u ovom periodu od dvije godine dvaput oscojila la ligu( ova je vec proknjizena, osvojili smo kup i super kup, bili na minut od finala lige prvaka
Za to vrijeme i atletico i real nisj osvojili nista, eventualno eto atletico je u igri za ligu prvaka al dabogda ćeri da te beg uzme realno
Tako moramo i mi biti realni, zalosno je od koga sko ispali, jos zalosnije je po meni ispadanje prosle godine od intera koji je za klasi bio slabija ekipa od ovogodisnjeg atletica, no moramo shvatiti da smo u teskoj situaciji i tranziciji nekoj i da je ovo sve sto smo pod flikom uspjeli daleko iznad ocekivanja kije smo imali kad je flik dolazio i kad je bila ovdje prica bice borba za cetvrto mjesto u spaniji a i to ako bude elhamdulila
Realno, igrako mi lijepo i atraktivno sa svim manama i rupama koje imamo, u spaniji se uzimaju tituleu ligi prvaka smo konkurentni i ispadamo zbog neki brutalnih pehova i sudijskih nelravdi, dakel konkurentni smo i tu, puno bolje i u ligi prvaka izgledmao nego u ojim sezonama kad smo imali mesija suareza i niz drugih skupih igraca i kad su nas kantali roma, liverpol i bajern
Tad smo svi osjetili neku zasicenost i nejakost u nasoj ekipi, sad se barem desava neki rock and roll i triler utakmice gdje nijanse najminimalnije odlucuju
A da vi i ligu prvaka osvojili, nema tu puno filozofije, treba nam 200 miliona za pojacanja i da dovedemo dvije tri svjetske klase i da ubodemo s njima, ovako bez pojacanja ce uvijek biti ovako neki trileri jer nema ekipa rutine i sirine iskustva i klase da pogazi sve do finala i osvoji to takmicenje, valja se uzdat da ce rafinja biti zdrav, da ce pedri i decjong biti zdravi u formi, da se poklopi sve i svasta da bi se uzela liga prvaka
Sa dva tri top pojacanja mi bi se uvijek vrtili tu oko polufinala i finala i bila tu u naredjih 5 godina vjerovatno jedna ili dvije klempe
Nas klub je doveo cancela i rashforda dzaba na posudbu, kupio je olma za 50 miliona mislim a i to sad ne znam jel to i prije bilo, i to je to
Barca je u ovom periodu od dvije godine dvaput oscojila la ligu( ova je vec proknjizena, osvojili smo kup i super kup, bili na minut od finala lige prvaka
Za to vrijeme i atletico i real nisj osvojili nista, eventualno eto atletico je u igri za ligu prvaka al dabogda ćeri da te beg uzme realno
Tako moramo i mi biti realni, zalosno je od koga sko ispali, jos zalosnije je po meni ispadanje prosle godine od intera koji je za klasi bio slabija ekipa od ovogodisnjeg atletica, no moramo shvatiti da smo u teskoj situaciji i tranziciji nekoj i da je ovo sve sto smo pod flikom uspjeli daleko iznad ocekivanja kije smo imali kad je flik dolazio i kad je bila ovdje prica bice borba za cetvrto mjesto u spaniji a i to ako bude elhamdulila
Realno, igrako mi lijepo i atraktivno sa svim manama i rupama koje imamo, u spaniji se uzimaju tituleu ligi prvaka smo konkurentni i ispadamo zbog neki brutalnih pehova i sudijskih nelravdi, dakel konkurentni smo i tu, puno bolje i u ligi prvaka izgledmao nego u ojim sezonama kad smo imali mesija suareza i niz drugih skupih igraca i kad su nas kantali roma, liverpol i bajern
Tad smo svi osjetili neku zasicenost i nejakost u nasoj ekipi, sad se barem desava neki rock and roll i triler utakmice gdje nijanse najminimalnije odlucuju
A da vi i ligu prvaka osvojili, nema tu puno filozofije, treba nam 200 miliona za pojacanja i da dovedemo dvije tri svjetske klase i da ubodemo s njima, ovako bez pojacanja ce uvijek biti ovako neki trileri jer nema ekipa rutine i sirine iskustva i klase da pogazi sve do finala i osvoji to takmicenje, valja se uzdat da ce rafinja biti zdrav, da ce pedri i decjong biti zdravi u formi, da se poklopi sve i svasta da bi se uzela liga prvaka
Sa dva tri top pojacanja mi bi se uvijek vrtili tu oko polufinala i finala i bila tu u naredjih 5 godina vjerovatno jedna ili dvije klempe
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
Re: FC Barcelona
Nema to veze s pojačanjima. Barsa puca na vise frontova a ovi ganjaju samo kup takmicenja.
Re: FC Barcelona
Iskreno, usljed ludačkih brojeva koji se traže za pojedine, često izvikane, igrače, Barcelona treba ostati na La Masia-i.
RBL traži za onog Diomandea 100 mil EUR, za klinca iz Brazila, 15 godina ima MU sprema kao 40 mil EUR, moleri
kao traže, za onog dvostrukog žutog iz meča sa Bayernom, 70 mil EUR, Inter za Bastonija 70-80 mil EUR, opet MU
kao priprema za onog tamnoputog Francuza, koji nije igrao protiv Bavaraca, više od 80 mil EUR, Arsenal će ponuditi
za Alvareza navodno 120 mil EUR, itd, itd.......................sve su ovo razni napisi, ali ipak, samo La Masia i idemo
dalje.
Ono što Barcelona mora popraviti za sljedeću sezonu je liječnički kadar i tim za fizičku pripremu igrača, te prevenciju
ozljeda.
Povrede su jedan od najvećih razloga što Barcelonu nećemo gledati i dalje u UCL. Kontinuitet povreda kroz cijelu sezonu
najvažnijih igrača je prilično kumovao ispadanju iz LP. Jednostvano cijelu godinu su igrali bez jednog
ili dva supervažna prvotimca, nekad čak i tri.
Evo sad zadnji slučaj Bernala. Rekli su da će možda biti spreman za uzvrat sa ATM u UCL. Trenirao, no nije igrao.
Sad nakon tog uopće još nije bio u trenažnom procesu sa ekipom. Liječničko objašnjenje u njegovom slučaju je slično
kao i mnogo puta do tad. Iz predostrožnosti zbog igračevog zdravlja, igrač još nije dobio zeleno svjetlo i želimo računati
na njega u nastavku sezone. Evo još malo i kraj sezone i postavlja se pitanje za koji to dio sezone iz opreza čuvaju igrače?
Kažu prilikom ozljede, pauza 6 sedmica za Raphinhu. Baš me zanima hoće li biti spreman za EC ? Imam osjećaj da neće.
Šta ga čuvaju za WC 2026 ? I nije Raphinha jedini. Previše su konzervativni u tom liječenju, to je moj neki osjećaj. Dopuštam
naravno i da totalno griješim.
FDJ nije igrao prvi meč sa ATM u UCL. Maltene samo jedan dan poslije tog meča počeo trenirati sa ekipom.
Pitam se, zašto nije mogao početi trenirati 5 dana ranije ? Nije valjda da je baš u tih 5 dana ozdravio, a u 30 dana prije tog nije.
Najveće pojačanje na ovaj igrački kadar će biti smanjenje odsutnosti igrača na najmanju moguću mjeru.
RBL traži za onog Diomandea 100 mil EUR, za klinca iz Brazila, 15 godina ima MU sprema kao 40 mil EUR, moleri
kao traže, za onog dvostrukog žutog iz meča sa Bayernom, 70 mil EUR, Inter za Bastonija 70-80 mil EUR, opet MU
kao priprema za onog tamnoputog Francuza, koji nije igrao protiv Bavaraca, više od 80 mil EUR, Arsenal će ponuditi
za Alvareza navodno 120 mil EUR, itd, itd.......................sve su ovo razni napisi, ali ipak, samo La Masia i idemo
dalje.
Ono što Barcelona mora popraviti za sljedeću sezonu je liječnički kadar i tim za fizičku pripremu igrača, te prevenciju
ozljeda.
Povrede su jedan od najvećih razloga što Barcelonu nećemo gledati i dalje u UCL. Kontinuitet povreda kroz cijelu sezonu
najvažnijih igrača je prilično kumovao ispadanju iz LP. Jednostvano cijelu godinu su igrali bez jednog
ili dva supervažna prvotimca, nekad čak i tri.
Evo sad zadnji slučaj Bernala. Rekli su da će možda biti spreman za uzvrat sa ATM u UCL. Trenirao, no nije igrao.
Sad nakon tog uopće još nije bio u trenažnom procesu sa ekipom. Liječničko objašnjenje u njegovom slučaju je slično
kao i mnogo puta do tad. Iz predostrožnosti zbog igračevog zdravlja, igrač još nije dobio zeleno svjetlo i želimo računati
na njega u nastavku sezone. Evo još malo i kraj sezone i postavlja se pitanje za koji to dio sezone iz opreza čuvaju igrače?
Kažu prilikom ozljede, pauza 6 sedmica za Raphinhu. Baš me zanima hoće li biti spreman za EC ? Imam osjećaj da neće.
Šta ga čuvaju za WC 2026 ? I nije Raphinha jedini. Previše su konzervativni u tom liječenju, to je moj neki osjećaj. Dopuštam
naravno i da totalno griješim.
FDJ nije igrao prvi meč sa ATM u UCL. Maltene samo jedan dan poslije tog meča počeo trenirati sa ekipom.
Pitam se, zašto nije mogao početi trenirati 5 dana ranije ? Nije valjda da je baš u tih 5 dana ozdravio, a u 30 dana prije tog nije.
Najveće pojačanje na ovaj igrački kadar će biti smanjenje odsutnosti igrača na najmanju moguću mjeru.
Re: FC Barcelona
I ja sam prvi za la masiju, i ona koliko god da izva i dobrih igraca, realno nije izbacila spica i beka i stopera vrhunskog, stoga se tu mora kupovati , druge opcije nema
Cijene jesu lude, no sta je tu je, spic klasa se kora dovesti i tu i nemas puno opcija i recono 80 miliona za osimena se mora iznaci, on bi vjerovatno bio top pojacanje, moze se dovesti za 30 miliona mislim lijevi bek grimaldo, onda vi cancelo mogo desnog bela a kunde nam stopera
Samo sa ova dva pojacanja mislim da bi ekipa bil radikaljo unaprijedjena, a sto miliona za pojacanja na dansnjem vremenu nije puno
Cijene jesu lude, no sta je tu je, spic klasa se kora dovesti i tu i nemas puno opcija i recono 80 miliona za osimena se mora iznaci, on bi vjerovatno bio top pojacanje, moze se dovesti za 30 miliona mislim lijevi bek grimaldo, onda vi cancelo mogo desnog bela a kunde nam stopera
Samo sa ova dva pojacanja mislim da bi ekipa bil radikaljo unaprijedjena, a sto miliona za pojacanja na dansnjem vremenu nije puno
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
Re: FC Barcelona
Ama okanite se Osimhena i tih balvana.
Barceloni treba kultivisani centarfor, ime, kvalitet i potentnost, a ne neki zulu ratnik.
Barceloni treba kultivisani centarfor, ime, kvalitet i potentnost, a ne neki zulu ratnik.
Džeri Drejk
Re: FC Barcelona
Prvo moraju naučiti da prodaju, nisu pošteno prodali igrača ima 30+ godina. Zadnji bio Maradona jbt da je otišao za neku lovu u tom trenutku.
Neymara firgoša ne pikam da je igrao za Barcelonu.
Pa i taj Olmo koji je došao za 50, neće otići ni za 10 jer ostatak lige ne može platiti više po ovim smiješnim pravilima.
Neymara firgoša ne pikam da je igrao za Barcelonu.
Pa i taj Olmo koji je došao za 50, neće otići ni za 10 jer ostatak lige ne može platiti više po ovim smiješnim pravilima.
Re: FC Barcelona
Nije bas da od maradone nismo prodali nikog za neku lovu, nejmar je i dalje najveci transfer svih vremena, onda koliko se sjecam i ronaldo fenomeno i figo su do tog trenutka bili najveci tranferi u historiji, al generalno politika prodaje je katastrofalnasombrero je napisao/la: ↑22 apr 2026, 10:39Prvo moraju naučiti da prodaju, nisu pošteno prodali igrača ima 30+ godina. Zadnji bio Maradona jbt da je otišao za neku lovu u tom trenutku.
Neymara firgoša ne pikam da je igrao za Barcelonu.
Pa i taj Olmo koji je došao za 50, neće otići ni za 10 jer ostatak lige ne može platiti više po ovim smiješnim pravilima.
Sad ako je vjerovat west ham il neki drugi englezi nude za baldea 40 50 miliona, ja bi ga prodo realno za dobre pare, ionako treba dovesti grimalda jer je jeftin a dokazan igrac nevezano dal balde ide ili ostaje, cancelo uvijek moze na desnog beka a kunde na stopera
Vidjecemo sta ce biti, al po meni kundea treba pod hitno vratiti na stopera jer ima tu brzinu za barcinog stopera, a nikad ne moze biti vrhunski desni bek tu gdje ga se forsira, i bolja mislim opcija dovesti grimalda nego bastonija koji je skup, a kunde na stoperu po meni je dosta bolja opcija nego bastoni
Sto se tice osimwna nisamni ja previlik njegov fan, isto ko sto nisam bio ni prevelik fan gyokeresa, al jesam za njihov dolazak zato sto em nemamo neku ogromnu lovu za skuplje centarfore, a i da imamo ni ponuda nije nesto narocito, nikad veca kriza za centarfora klasicnog nije bila otkad pratim fudbal pocetkom devedesetih, nema pet spice superklasa u cijelom svijetu, a nekad ih je bilo po dvadeset istovremeno
Zato sad i taj osimen ima neku potraznju i cijenu, a prije takvim spicevima plafon je bila mallorca, perudja, aston vilaa i sl
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
Re: FC Barcelona
Ma to je govedo obično, taj Osimhen.
Mislim, može on igrati po seljačkim klubovima kao što su
Getafe
Liverpool
Karlsruhe
Auxerre
AZ Alkmaar ili
Cremonese
i tako taj rang. Sramota da govečetu obučete sveti dres.
Mislim, može on igrati po seljačkim klubovima kao što su
Getafe
Liverpool
Karlsruhe
Auxerre
AZ Alkmaar ili
Cremonese
i tako taj rang. Sramota da govečetu obučete sveti dres.
Džeri Drejk
Re: FC Barcelona
Pa i Suarez je bio rasista i seljacina pa koga boli krc, imao je igracke kvalitete. Ne kazem da je osimen njegov nivo ali je dobar igrac, ali dzaba se o njemu raspravlja kad ga ionako ne mogu dovesti.
Re: FC Barcelona
Jest da osimen na prvu izgleda kao težak zemljoradnik, ali ako je moguce ga dovesti bio bi jako pojacanje
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
- jasonstatham
- Postovi: 1908
- Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Kad se već svađate na temu desnog beka, Barcelona ima desnog beka, nosi broj 42. Ono što je par puta odigrao bilo je stvarno lijepo. Neka radi na sebi i napreduje.
Gavi je dobro odigrao ono protiv Atleti, tako da je danas od prve. Rash neka se dobro zapita.
Sretno momci! Idemo!! Jako i hrabro!!
Gavi je dobro odigrao ono protiv Atleti, tako da je danas od prve. Rash neka se dobro zapita.
Sretno momci! Idemo!! Jako i hrabro!!
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.
Re: FC Barcelona
Jbt,svaki igrac ista ozlijeda,sad cancelo
Re: FC Barcelona
Yebat mater svakom u medicinskom osoblju
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.



