Premijer liga BiH - aktuelno
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovi iz vrapcica nadomak mostara se ponasaju ko da nece ici u evropu zbog pomoci sudija. Poceli se ludi pravit ko navijaci borca. Neofirnije i dovoljno je Zelju klat jer smo svakako prosjecna ekipa nego direktno pomagat vrapcicima, pa kao to nema veze s njima, a jedino njima ide u prilog. Nema veze, nek i selo malo vidi evrope, u oktobru im gazda odlazi na smetljiste historije pa ce se i oni vratiti u borbu za opstanak.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koje su te sporne situacije na Željinu štetu?
Ne misliš valjda na ofsajde u Širokom ili poništen gol na derbiju zbog očitog faula?
Ne misliš valjda na ofsajde u Širokom ili poništen gol na derbiju zbog očitog faula?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moze li neko da stavi slike tih spornih situacija o kojim kone pricaju?
-
Mostarwolf1981
- Postovi: 4092
- Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
''ovi iz vrapcica nadomak mostara'' idu u Evropu i igraju finale kupa, a neko ide na koncert the prodigyManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:21Ovi iz vrapcica nadomak mostara se ponasaju ko da nece ici u evropu zbog pomoci sudija. Poceli se ludi pravit ko navijaci borca. Neofirnije i dovoljno je Zelju klat jer smo svakako prosjecna ekipa nego direktno pomagat vrapcicima, pa kao to nema veze s njima, a jedino njima ide u prilog. Nema veze, nek i selo malo vidi evrope, u oktobru im gazda odlazi na smetljiste historije pa ce se i oni vratiti u borbu za opstanak.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pola godine niste nikog pobijedili i svi im krivi..Pa to nikom nije poslo za rukom.. Fino je Amar Osim rekao jednom,za to se treba bas potruditiManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:21Ovi iz vrapcica nadomak mostara se ponasaju ko da nece ici u evropu zbog pomoci sudija. Poceli se ludi pravit ko navijaci borca. Neofirnije i dovoljno je Zelju klat jer smo svakako prosjecna ekipa nego direktno pomagat vrapcicima, pa kao to nema veze s njima, a jedino njima ide u prilog. Nema veze, nek i selo malo vidi evrope, u oktobru im gazda odlazi na smetljiste historije pa ce se i oni vratiti u borbu za opstanak.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam sto to stavljas pod navodnike kad je to cinjenica.Mostarwolf1981 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:41''ovi iz vrapcica nadomak mostara'' idu u Evropu i igraju finale kupa, a neko ide na koncert the prodigyManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:21Ovi iz vrapcica nadomak mostara se ponasaju ko da nece ici u evropu zbog pomoci sudija. Poceli se ludi pravit ko navijaci borca. Neofirnije i dovoljno je Zelju klat jer smo svakako prosjecna ekipa nego direktno pomagat vrapcicima, pa kao to nema veze s njima, a jedino njima ide u prilog. Nema veze, nek i selo malo vidi evrope, u oktobru im gazda odlazi na smetljiste historije pa ce se i oni vratiti u borbu za opstanak.![]()
Sto se tice pitara, malo amneziju imaju, kao da su prespavali sezonu. Hocemo li samo probati guglati "zeljeznicar ostecen...." i da vidimo koliko clanaka ce izbaciti samo od augusta. Al nebitno na kraju krajeva, vi ste na forumu ovdje svakako za sve te odluke pisali da je sve cisto, iz nekog inata i kompleksa, tako da ne zacudjuje ovo sto sad pisete. Da Bog da vas vicko ka*ao jos 100 godina.
- svrakino1921
- Postovi: 19866
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
14' - Željo je postigao gol koji je poništen Prvo je Jaganjac pogodio stativu, da bi u nastavku akcije Milošević pogodio mrežu, ali nakon asistencije pomoćnika sviran je ofsajd. Bilo je vrlo blizu
73' - Ponovo je Željo pogodio i to preko Cvetanovskog, ali sviran je ofsajd. Zanimljivo bio je ovo peti gol koji je Željezničaru poništen u posljednje dvije gostujuće utakmice zbog ofsajda.






-
Mostarwolf1981
- Postovi: 4092
- Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
De nam postavi sliku faula Haracica nad Hadzikicem kad vam je Sivac Evropu zavrsio
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lik bio tu mjesec dana i dovoljno mu je bilo da skonta sta nam se radi. Opet kazem nije ni bitno jer mi evropu svakako iz vise razloga nismo ni zasluzili ove sezone, ali je smijesna cinjenica da bi imali bar 10 bodova vise i potencijalno bili u polufinalu kupa da je sudjenje bilo korektno pored svih nasih problema. Slicno se radilo sarajevu prosle sezone i sami su govorili da bi bili sampioni da je sudjenje bilo korektno. Ja nemam problem da priznam da je to tako, ne mogu protiv sebe i onoga sto ocigledno vidim, za razliku od pitara.


Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kolega lakse objasnit one tvoje piramide kako se prave, nego skontat sta je na slikama.svrakino1921 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:51
14' - Željo je postigao gol koji je poništen Prvo je Jaganjac pogodio stativu, da bi u nastavku akcije Milošević pogodio mrežu, ali nakon asistencije pomoćnika sviran je ofsajd. Bilo je vrlo blizu
73' - Ponovo je Željo pogodio i to preko Cvetanovskog, ali sviran je ofsajd. Zanimljivo bio je ovo peti gol koji je Željezničaru poništen u posljednje dvije gostujuće utakmice zbog ofsajda.
![]()
Jedino ovo za Vehabovica i crveni Karamarku, uzeli vas ljudi na foru ybg. Sjetimo se Radovica i derbija na Grbavici, sve receno.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Buraz trazio si slike spornih situacija i covjek ti je postavio nekih 10-15% svih spornih situacija na nasu stetu ove sezone. Ne znam sta si ocekivao da vidis preko slike? Pored svih tih "vecih" odluka, najgore je kad te sudija je*e pomalo cijelu utakmicu, a o tome se ni ne prica.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisi bas druze u pravu...Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:56Lik bio tu mjesec dana i dovoljno mu je bilo da skonta sta nam se radi. Opet kazem nije ni bitno jer mi evropu svakako iz vise razloga nismo ni zasluzili ove sezone, ali je smijesna cinjenica da bi imali bar 10 bodova vise i potencijalno bili u polufinalu kupa da je sudjenje bilo korektno pored svih nasih problema. Slicno se radilo sarajevu prosle sezone i sami su govorili da bi bili sampioni da je sudjenje bilo korektno. Ja nemam problem da priznam da je to tako, ne mogu protiv sebe i onoga sto ocigledno vidim, za razliku od pitara.
![]()
Kad su vam protiv listice ponistena tri gola skoro svaki je pitar napisao da ste osteceni za najmanje jedan gol...Protiv Sloge u Kup-u isto,bilo je jos situacija gdje se od realnih navijaca pisalo da ste zakinuti...
No, ne pije vodu kao sto ni nama nije pilo, ali brate da se Zrinjski zali na sudjenje, e to je meni van pameti...
- svrakino1921
- Postovi: 19866
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Poštujembvsic je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:58Kolega lakse objasnit one tvoje piramide kako se prave, nego skontat sta je na slikama.svrakino1921 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:51
14' - Željo je postigao gol koji je poništen Prvo je Jaganjac pogodio stativu, da bi u nastavku akcije Milošević pogodio mrežu, ali nakon asistencije pomoćnika sviran je ofsajd. Bilo je vrlo blizu
73' - Ponovo je Željo pogodio i to preko Cvetanovskog, ali sviran je ofsajd. Zanimljivo bio je ovo peti gol koji je Željezničaru poništen u posljednje dvije gostujuće utakmice zbog ofsajda.
![]()
Jedino ovo za Vehabovica i crveni Karamarku, uzeli vas ljudi na foru ybg. Sjetimo se Radovica i derbija na Grbavici, sve receno.
Znaš - ja sam iz Svrakina sela pa mi teško ide objašnjavanje
Pa bih se ja referirao na ovu sliku koju ti jedino razumiješ i po mom skromnom rezonovanju ovo nije uzimanje na foru nego jasna i otvorena prijetnja - nemoj mi dat crveni vidjet ćeš od našeg čovjeka koji ti je predsjednik a što se tice našeg tunela tu se slažem da smo Vas uzeli na foru jer nemamo nikoga u savezu pa moramo improvizovat
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo otvorio sam utakmicu na ytManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:04Buraz trazio si slike spornih situacija i covjek ti je postavio nekih 10-15% svih spornih situacija na nasu stetu ove sezone. Ne znam sta si ocekivao da vidis preko slike? Pored svih tih "vecih" odluka, najgore je kad te sudija je*e pomalo cijelu utakmicu, a o tome se ni ne prica.
Ova prva lijevo dole slika je ruka penala ovog valjda. Onda mogu reci samo da je FKS osteceno protiv FKZ na derbiju
A ovaj lakat ne mogu da nadjem nema na snimku

-
zeljodogroba
- Postovi: 751
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ApsurdistanVanja8 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:05Nisi bas druze u pravu...Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 09:56Lik bio tu mjesec dana i dovoljno mu je bilo da skonta sta nam se radi. Opet kazem nije ni bitno jer mi evropu svakako iz vise razloga nismo ni zasluzili ove sezone, ali je smijesna cinjenica da bi imali bar 10 bodova vise i potencijalno bili u polufinalu kupa da je sudjenje bilo korektno pored svih nasih problema. Slicno se radilo sarajevu prosle sezone i sami su govorili da bi bili sampioni da je sudjenje bilo korektno. Ja nemam problem da priznam da je to tako, ne mogu protiv sebe i onoga sto ocigledno vidim, za razliku od pitara.
![]()
Kad su vam protiv listice ponistena tri gola skoro svaki je pitar napisao da ste osteceni za najmanje jedan gol...Protiv Sloge u Kup-u isto,bilo je jos situacija gdje se od realnih navijaca pisalo da ste zakinuti...
No, ne pije vodu kao sto ni nama nije pilo, ali brate da se Zrinjski zali na sudjenje, e to je meni van pameti...
Ljudi najzasticenija ekipa proteklih 10+ godina
Mislim okej, jbg, tesko je prelomit… a kad su nama titulu krali sa nekim imaginarnim penalom u 90+ onda je sve bilo okej
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovdje je lopta prvo u nogu udarila Karjasevica i odbila se u ruku. Pročitaj pravila.bvsic je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:22Evo otvorio sam utakmicu na ytManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:04Buraz trazio si slike spornih situacija i covjek ti je postavio nekih 10-15% svih spornih situacija na nasu stetu ove sezone. Ne znam sta si ocekivao da vidis preko slike? Pored svih tih "vecih" odluka, najgore je kad te sudija je*e pomalo cijelu utakmicu, a o tome se ni ne prica.
Ova prva lijevo dole slika je ruka penala ovog valjda. Onda mogu reci samo da je FKS osteceno protiv FKZ na derbiju
A ovaj lakat ne mogu da nadjem nema na snimku
![]()
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa i ovde je udarila u milosevica i pogodila ruku lagumdzije strucnjak.Samba71 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:32Ovdje je lopta prvo u nogu udarila Karjasevica i odbila se u ruku. Pročitaj pravila.bvsic je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:22Evo otvorio sam utakmicu na ytManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 10:04Buraz trazio si slike spornih situacija i covjek ti je postavio nekih 10-15% svih spornih situacija na nasu stetu ove sezone. Ne znam sta si ocekivao da vidis preko slike? Pored svih tih "vecih" odluka, najgore je kad te sudija je*e pomalo cijelu utakmicu, a o tome se ni ne prica.
Ova prva lijevo dole slika je ruka penala ovog valjda. Onda mogu reci samo da je FKS osteceno protiv FKZ na derbiju
A ovaj lakat ne mogu da nadjem nema na snimku
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ponovno tupasti pijaĆari zaboravljaju da nam je poništen čist gol na vjetropark areni. 
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Online
Trenutno korisnika/ca: Balorda, Burberry46, ludilompredozirani, prisonbreak, Venom, Zigazaga i 19 gostiju.


