Horde su se prepolovile, na zapadu ih bude priblizno gore na vrhuManijakdokraja9 je napisao/la: ↑23 apr 2026, 13:01Stvarno su im katastrofalne brojke u posljednje vrijeme. I sto se tice hordi a i opcenito na stadionu.
Ostalo, citav dan kisa padala, stadion neuslovan, svake godine 3. mjesto, evo sad nit mozes gore nit mozes dole ni za sta ne igras, sudija te yebe svaku utakmicu, imas egomanijaka mirvica za vlasnika, promjene trenera i ekipe svake godine. Eto mogu ti nabrajati do sutra



