Ako vas sve boli k kao tebe, e onda ti vjerujemThreeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:08Boli nas racku za Želju i vjeruj da mi nemamo taj vaš ljubomorni seoski mentalitet koji je zbog mrskog Veleža napravio vještačku euforiju pa se još više sam sebe popišao. Mi se isto ponašamo kao kada smo bili predzadnji u oktobru i četvrti sa izborenim finalom kupa sada. Ko će nas iskarati ako se plasiramo u evropu to je nebitno. Trudimo se samo da uživamo u ovom ljetu, a moglo bi biti prejebeno uz ovo svjetsko prvenstvoArma00 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:55Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitnoKONTRASVIH je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:53Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.
Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Đani Salčin je jako talentovan.
Šteta što to nije do kraja izbrusio.
Šteta što to nije do kraja izbrusio.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije ni Grbavica bila u vlasništvu željkana, kasnije je država dodijelila vama i to besplatno. Nakon toga ponovo ulaže lovu u dogradnju.Argentina je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:36Je li BB ikad bio vlasnistvo Veleza ili je vlasnistvo grada Mostara? Ja koliko znam, to je kao Kosevo. Naravno dom FK Sarajeva i treba da ima prvo prvenstva na sve, ali nikad nije bio njihovo vlasnistvo.Rodjeni81 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 09:17Sto ce mu kokarda, ostavi je sebi bas ti pristaje. Prvi si se javio sa pricom gdje vam je Bijeli Brijeg pa kad ti se odgovori cinjenicama pomahnitas. BB je tamo gdje bi bila Grbavica da nije neko na nekom drugom kraju drzave prodan i to je sva sustina. Zato vi skretnicari bi valjda trebali biti zadnji u ovoj drzavi koji bi trebali potezati tu pricu jer ispadate glupi a nemal broj vas je takvih koji svako malo sipate sol na rane.
Zasto pitam, pa da ne govorite da vam je otet stadion, jer koliko znam jikad nije bio Velezov. Istina je da je zabranjeno Velezu da ima dodir sa stadionom, sto je gore nego da vam je otet.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
“ Stadion Grbavica je u vlasništvu/posjedu FK Željezničar od njegovog otvaranja 13. septembra 1953. godine. Članovi Radničkog sportskog društva Željezničar započeli su izgradnju stadiona radnom akcijom 1949. godine, nakon što su protjerani s prethodnih terena, te su sami izgradili svoj dom. ”
****.ba
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stvar je samo u njegovoj glavi...
Kakve je performanse pruao u Akademiji, da ti mozak stane, ali...
Momku bilo koja treba moze pamet zavezati u cvor, onda je fudbal u drugom planu,cini mi se da sazrijeva, da se vraca na pravi put, ali steta je velika za njega jer je malo okasnio, mogao je napraviti vrhunsku karijeru...
-
VictoriasFikret
- Postovi: 1264
- Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I Bijeli brijeg je građen radnim akcijama pa je opet u vlasništvu grada.NoDi80 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:34“ Stadion Grbavica je u vlasništvu/posjedu FK Željezničar od njegovog otvaranja 13. septembra 1953. godine. Članovi Radničkog sportskog društva Željezničar započeli su izgradnju stadiona radnom akcijom 1949. godine, nakon što su protjerani s prethodnih terena, te su sami izgradili svoj dom. ”
****.ba
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda necete vjerovati ali Majic iz Zrinjskog je za mene trenutno najbolji igrac u Zrinjskom, decko se bukvalno poigrava sa svima na treningu ko sa djecom, ali decko nema mozga, promaja, lud..Vanja8 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:35Stvar je samo u njegovoj glavi...
Kakve je performanse pruao u Akademiji, da ti mozak stane, ali...
Momku bilo koja treba moze pamet zavezati u cvor, onda je fudbal u drugom planu,cini mi se da sazrijeva, da se vraca na pravi put, ali steta je velika za njega jer je malo okasnio, mogao je napraviti vrhunsku karijeru...
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Njegova motorika je upitna. Djeluje jako tromo za jednog dvadespetogodišnjaka, a da zna fudbala, to itekako.
U nedostatku lijevih bekova, Vinko ga je dosta forsirao na toj poziciji, a on to jednostavno nije mogao igrati. A to su bile ključne godine za njegov razvoj i adaptaciju na seniorski fudbal.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne mijesaj jabuke i kruske.VictoriasFikret je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:42I Bijeli brijeg je građen radnim akcijama pa je opet u vlasništvu grada.NoDi80 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:34“ Stadion Grbavica je u vlasništvu/posjedu FK Željezničar od njegovog otvaranja 13. septembra 1953. godine. Članovi Radničkog sportskog društva Željezničar započeli su izgradnju stadiona radnom akcijom 1949. godine, nakon što su protjerani s prethodnih terena, te su sami izgradili svoj dom. ”
****.ba
Grbavica je u vlasnistu Zelje 1/1.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Niko ne spori da je u vlasništvu željezniščara ali nije bio.let3 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 14:03Ne mijesaj jabuke i kruske.VictoriasFikret je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:42I Bijeli brijeg je građen radnim akcijama pa je opet u vlasništvu grada.NoDi80 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:34
“ Stadion Grbavica je u vlasništvu/posjedu FK Željezničar od njegovog otvaranja 13. septembra 1953. godine. Članovi Radničkog sportskog društva Željezničar započeli su izgradnju stadiona radnom akcijom 1949. godine, nakon što su protjerani s prethodnih terena, te su sami izgradili svoj dom. ”
****.ba
Grbavica je u vlasnistu Zelje 1/1.
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
WWIN liga BiH 25/26
FK ŽELJEZNIČAR - FK VELEŽ (0 : 0) 0 : 0
Status: Odigrana
Datum: 25.04.2026 20:45
Stadion: Stadion Grbavica - Sarajevo
Gledalaca: 7000
Sudija: Dragan Petrović
A1: Sreten Udovičić | A2: Dejan Stjepanović
Delegat: Benjamin Terzić
Posmatrač suđenja: Dalibor Drašković
FK ŽELJEZNIČAR - FK VELEŽ (0 : 0) 0 : 0
Status: Odigrana
Datum: 25.04.2026 20:45
Stadion: Stadion Grbavica - Sarajevo
Gledalaca: 7000
Sudija: Dragan Petrović
A1: Sreten Udovičić | A2: Dejan Stjepanović
Delegat: Benjamin Terzić
Posmatrač suđenja: Dalibor Drašković
-
Sogandolma21
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 22:49
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sloga nakon 10 utakmica prvi put izvela prvi sastav protiv Borca,a i morali su danas
NKŠB
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opet nam poništen čist gol
Dokle više
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Potrošili bi jagodice od tipkanja kmečanja da se njima ovo desilo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
VictoriasFikret
- Postovi: 1264
- Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitarski lobi
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Online
Trenutno korisnika/ca: Combattente87 i 15 gostiju.




