Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Od nepokretne imovine imo oca i njegove ukradene nekretnine u rvatskoj
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci, na Kosevu se titula slavi.
P.S. gledajte na Ljajic cvijece ponese

P.S. gledajte na Ljajic cvijece ponese
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista im se ne desava , provjeren info
Ovo je ok brojka kad im je kop kuci 120-130 ljudi
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 26 apr 2026, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:28Stvarno nema potrebe vise postavljati njihov kop, vise skripara u pm, bas su pali golemo .. Sad sam se i raspitao malo,
ne desava im se nista unutar grupe, samo im se smanjila prva ekipa, neki su batalili ne dolaze vise..
Sutra ce oni nama komentarisati jel nas 6000 ili 7000![]()
Ostalo je samo ime …
Koga si pitao pedagogicu ili nastavnicu glavonja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rekao mu drug iz razreda.bvsic je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:36GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:28Stvarno nema potrebe vise postavljati njihov kop, vise skripara u pm, bas su pali golemo .. Sad sam se i raspitao malo,
ne desava im se nista unutar grupe, samo im se smanjila prva ekipa, neki su batalili ne dolaze vise..
Sutra ce oni nama komentarisati jel nas 6000 ili 7000![]()
Ostalo je samo ime …![]()
Koga si pitao pedagogicu ili nastavnicu glavonja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rutina, sa nekom B na C ekipom... 
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E cuj nesto im se desava unutar grupe hahahahahahah
Pa kuci im kop 120-150 ljudi evo mjesecima
Odlicna brojka hz obzirom da ih je kuci malo vise samo
Pa kuci im kop 120-150 ljudi evo mjesecima
Odlicna brojka hz obzirom da ih je kuci malo vise samo
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro i sto vas to toliko zanima i smijete se, ako nadjem neke slike od prije kad vas je na jugu bilo po 200 samo ne znam koje su to tekme bile moj drug.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:39E cuj nesto im se desava unutar grupe hahahahahahah
Pa kuci im kop 120-150 ljudi evo mjesecima
Odlicna brojka hz obzirom da ih je kuci malo vise samo
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko je ono u 5 kolu bio prvi na tabeli ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
FK Borac i NK zemunzničar
31 23 4 4 51 73
2.
HŠK Zrinjski
31 18 6 7 17 60
3.
FK Sarajevo
31 16 7 8 14 55
4.
FK Velež
31 12 8 11 2 44
5.
NK Široki Brijeg
31 10 10 11 -12 40
6.
FK Radnik Bijeljina
31 8 9 14 -12 33
7.
HŠK Posušje
31 8 8 15 -12 32
8.
FK Rudar Prijedor
31 6 8 17 -20 26
9.
FK Sloga Meridianbet
31 5 9 17 -26 24
31 23 4 4 51 73
2.
HŠK Zrinjski
31 18 6 7 17 60
3.
FK Sarajevo
31 16 7 8 14 55
4.
FK Velež
31 12 8 11 2 44
5.
NK Široki Brijeg
31 10 10 11 -12 40
6.
FK Radnik Bijeljina
31 8 9 14 -12 33
7.
HŠK Posušje
31 8 8 15 -12 32
8.
FK Rudar Prijedor
31 6 8 17 -20 26
9.
FK Sloga Meridianbet
31 5 9 17 -26 24
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo citirati svaku stranicu, da se ne zaboravi koliko se obrukaoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:28Stvarno nema potrebe vise postavljati njihov kop, vise skripara u pm, bas su pali golemo .. Sad sam se i raspitao malo,
ne desava im se nista unutar grupe, samo im se smanjila prva ekipa, neki su batalili ne dolaze vise..
Sutra ce oni nama komentarisati jel nas 6000 ili 7000![]()
Ostalo je samo ime …
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako je debilko nista se ne desava
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
KosevoZove je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:41Dobro i sto vas to toliko zanima i smijete se, ako nadjem neke slike od prije kad vas je na jugu bilo po 200 samo ne znam koje su to tekme bile moj drug.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:39E cuj nesto im se desava unutar grupe hahahahahahah
Pa kuci im kop 120-150 ljudi evo mjesecima
Odlicna brojka hz obzirom da ih je kuci malo vise samo
Jeste ali godinama nam ne mozete prici, i sto spominjes 200 kad je ta brojka opet duplo vise nego vas ?
Ovde je problem sto se vama ne desava nista unutar grupe, a kuci vas 130 a na strani 40-50 .. Rezultati vise nego dobri, o tituli ne pricajte jer se kako je krenula liga znalo bukvalno ko ce uzeti
Meni je zao iskreno sto ste u rangu RA , ali cinjenica je da vam je kop mjesecima ran RA, i sa tom cinjenicom kazem da je ok brojka 50 na strani.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opet četnici vrse neka prebrojavanja
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidi ja sam bio na sjeveru 2006 kad je sjever bio pun i bas ludilo bilo od brojke, poslije jbg covjek se ozeni i izgubi neku volju da bude , sad sam na istoku i iskreno se nadam da ce se vratiti raja i biti bar kao nekad , sad jeste tanko stvarno stanje na sjeveru.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:49KosevoZove je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:41Dobro i sto vas to toliko zanima i smijete se, ako nadjem neke slike od prije kad vas je na jugu bilo po 200 samo ne znam koje su to tekme bile moj drug.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:39E cuj nesto im se desava unutar grupe hahahahahahah
Pa kuci im kop 120-150 ljudi evo mjesecima
Odlicna brojka hz obzirom da ih je kuci malo vise samo
Jeste ali godinama nam ne mozete prici, i sto spominjes 200 kad je ta brojka opet duplo vise nego vas ?
Ovde je problem sto se vama ne desava nista unutar grupe, a kuci vas 130 a na strani 40-50 .. Rezultati vise nego dobri, o tituli ne pricajte jer se kako je krenula liga znalo bukvalno ko ce uzeti
Meni je zao iskreno sto ste u rangu RA , ali cinjenica je da vam je kop mjesecima ran RA, i sa tom cinjenicom kazem da je ok brojka 50 na strani.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
KosevoZove je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:52Vidi ja sam bio na sjeveru 2006 kad je sjever bio pun i bas ludilo bilo od brojke, poslije jbg covjek se ozeni i izgubi neku volju da bude , sad sam na istoku i iskreno se nadam da ce se vratiti raja i biti bar kao nekad , sad jeste tanko stvarno stanje na sjeveru.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:49KosevoZove je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:41Dobro i sto vas to toliko zanima i smijete se, ako nadjem neke slike od prije kad vas je na jugu bilo po 200 samo ne znam koje su to tekme bile moj drug.
Jeste ali godinama nam ne mozete prici, i sto spominjes 200 kad je ta brojka opet duplo vise nego vas ?
Ovde je problem sto se vama ne desava nista unutar grupe, a kuci vas 130 a na strani 40-50 .. Rezultati vise nego dobri, o tituli ne pricajte jer se kako je krenula liga znalo bukvalno ko ce uzeti
Meni je zao iskreno sto ste u rangu RA , ali cinjenica je da vam je kop mjesecima ran RA, i sa tom cinjenicom kazem da je ok brojka 50 na strani.
Slazem se, ali cemu laganje i opravdanja neka? Lafo desava se nesto unutar grupe?
Batalili ljudi, mladju generaciju zanima samo Zeljo i yebiga
Ostalo je samo ime …
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 26 apr 2026, 21:54, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hajde evo pitanje ako je tvoja info provjerena da se nista ne desavaGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:53KosevoZove je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:52Vidi ja sam bio na sjeveru 2006 kad je sjever bio pun i bas ludilo bilo od brojke, poslije jbg covjek se ozeni i izgubi neku volju da bude , sad sam na istoku i iskreno se nadam da ce se vratiti raja i biti bar kao nekad , sad jeste tanko stvarno stanje na sjeveru.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:49
Jeste ali godinama nam ne mozete prici, i sto spominjes 200 kad je ta brojka opet duplo vise nego vas ?
Ovde je problem sto se vama ne desava nista unutar grupe, a kuci vas 130 a na strani 40-50 .. Rezultati vise nego dobri, o tituli ne pricajte jer se kako je krenula liga znalo bukvalno ko ce uzeti
Meni je zao iskreno sto ste u rangu RA , ali cinjenica je da vam je kop mjesecima ran RA, i sa tom cinjenicom kazem da je ok brojka 50 na strani.
Slazem se, ali cemu laganje i opravdanja neka? Lafo desava se nesto unutar grupe?boze sacuvaj
Batalili ljudi, mladju generaciju zanima samo Zeljo i yebiga
Ostalo je samo ime …
Zasto je pola hz na zapadu bilo protiv sloge zadnju?
Online
Trenutno korisnika/ca: almir2018, LondonBlues i 7 gostiju.





