Predobro ali nema šanse da bude zastava ili da liči na grb Republike.
Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Nije bukva normalno da nece biti plavo zuto nakoso postavljeno nego nesto suptilnije ali malo ko prizeljkuje da bude nesto u tom plavo zutom pravcu uopste, a na osnovu te da-ne-moze-jasnije izjave, ocito da hoce biti.MiranGlasnic je napisao/la: ↑28 apr 2026, 23:33U životu je jako važno ne biti bukva, osim ako ti je ime Sejo.
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: Dres reprezentacije BiH
-
MiranGlasnic
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
De odvadi malo.Varta je napisao/la: ↑29 apr 2026, 18:41Najjace je sto napadamo razne karamatice zbog izjava o staroj zastavi a evo pola naših bosnja mole da se ukine bijeli dres. I izgleda da ce stambolic, u pokušaju da postane bitan, uvesti žutu kombinaciji i konačno, uz veliku radost bosnja, zauvijek baciti nas prepoznatljivi i prelijepi bijeli dres na smetliste historije.Clutch je napisao/la: ↑29 apr 2026, 17:08Nije bukva normalno da nece biti plavo zuto nakoso postavljeno nego nesto suptilnije ali malo ko prizeljkuje da bude nesto u tom plavo zutom pravcu uopste, a na osnovu te da-ne-moze-jasnije izjave, ocito da hoce biti.MiranGlasnic je napisao/la: ↑28 apr 2026, 23:33
U životu je jako važno ne biti bukva, osim ako ti je ime Sejo.
Još će bit malo kuknjave sto nema zmaja iz vuhana i to je to.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Nadam se nekom leaku i prije, kao sto je Dzekin jaran Amir Spahic leakao dres pred SP 2014.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Sjecam se toga
Moguce je da ce sredinom maja vec biti leak, sto se bude vise blizio termin, vise ce ljudi biti uvuceni u to, neko ce morati popustiti
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 375
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
-
MiranGlasnic
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Odakle taj datum?
Re: Dres reprezentacije BiH
Pa receno je da ce igrati protiv Makedonije u novim dresovima. Valjda ce dan prije imati predstavljanje i promociju, pa da se krene i u prodaju taj dan.MiranGlasnic je napisao/la: ↑29 apr 2026, 20:10Odakle taj datum?
Ono, logicno bi bilo da tako ide, ali vidjecemo...
-
MiranGlasnic
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Vjerujem da će predstava biti ranije.phillies je napisao/la: ↑29 apr 2026, 20:19Pa receno je da ce igrati protiv Makedonije u novim dresovima. Valjda ce dan prije imati predstavljanje i promociju, pa da se krene i u prodaju taj dan.
Ono, logicno bi bilo da tako ide, ali vidjecemo...
Re: Dres reprezentacije BiH
I ove trenutne dresove su predstavili 4 sata prije pocetka meca sa Rumunijom u LNMiranGlasnic je napisao/la: ↑29 apr 2026, 20:24Vjerujem da će predstava biti ranije.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Dres reprezentacije BiH
Pijacari na aparatima bili hahahahahaDamirT je napisao/la: ↑29 apr 2026, 20:25I ove trenutne dresove su predstavili 4 sata prije pocetka meca sa Rumunijom u LN![]()
-
MiranGlasnic
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Tad smo bili neozbiljni…DamirT je napisao/la: ↑29 apr 2026, 20:25I ove trenutne dresove su predstavili 4 sata prije pocetka meca sa Rumunijom u LN![]()
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Onaj **** sto ima kooperaciju sa Kelme-om je tako napisao da ce ih savez tek tad prezentovatiMiranGlasnic je napisao/la: ↑29 apr 2026, 20:10Odakle taj datum?
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Sve preko 50 maraka je preskupo za Kelme dres.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, CAGarfia, Cautinho, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, InatSilniBosanski, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, seha77, Shategabri, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, soxx, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 347 gostiju.


