FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Što ne igra Prokop?
Zna li neko kad se Šošić vraća?
Mi nemamo sredine i treba nam napadač.
Mora mijenjati odmah sad.
Probaj nešta novo.
Uvijek istih 11 igra.
Zna li neko kad se Šošić vraća?
Mi nemamo sredine i treba nam napadač.
Mora mijenjati odmah sad.
Probaj nešta novo.
Uvijek istih 11 igra.
- dubioza144
- Postovi: 2492
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zamisli ljudi stave svij zivi zid u tvoju stranu znaci 90% su sanse da ce pucat u tvoju stranu al svejedno ti stajes iza svog zivog gdje ni ne pokrivas svoju stranu kakav kreten
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
-
Tramvaji29877
- Postovi: 229
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dok smo se borili za opstanak, moglo se razumjeti i opravdati da Savo ne zeli previse rotirati prvih 11, ali nakon ove utakmice ako budu igrali Krpic, Erik, Milošević i Sabic, onda ovo sve nema smisla.
Isto tako ako Rascic koji je sasvim pristojno odigrao protiv Sarajeva, ne bude dobijao priliku onda i Savo vec pretjeruje s ovim idiotima od igrača.
Isto tako ako Rascic koji je sasvim pristojno odigrao protiv Sarajeva, ne bude dobijao priliku onda i Savo vec pretjeruje s ovim idiotima od igrača.
-
1921zeljeznicar1921
- Postovi: 77
- Pridružen/a: 23 avg 2020, 17:19
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma kakav Dragović, treba mu još 10 kila da bi mogao igrati ozbiljan fudbal. Probati do kraja prvenstva sa Kororom i Raščićem pa da vidimo koliko mogu. Ostaviti samo Pejića, Šošića, Hodžića, Cvetu i mozda Bičakčića, ovo ostalo sve rastjerati.
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1157
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobre izmjene
Re: FK Željezničar
Kakav god da je Dragovic ne moze nikako biti gori od propalice Denija.1921zeljeznicar1921 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:34Ma kakav Dragović, treba mu još 10 kila da bi mogao igrati ozbiljan fudbal. Probati do kraja prvenstva sa Kororom i Raščićem pa da vidimo koliko mogu. Ostaviti samo Pejića, Šošića, Hodžića, Cvetu i mozda Bičakčića, ovo ostalo sve rastjerati.
Gurati mlade do kraja prvenstva i odmah po zavrsetku zahvaliti se 95% ekipe
Zadnja izmjena: let3, dana/u 01 maj 2026, 21:37, ukupno mijenjano 1 put.
-
Tramvaji29877
- Postovi: 229
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ima li neko informaciju da li je Huskovic toliko mrtav u ovom trenutku, da igrac koji je na posudbi ulazi prije njega?
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1157
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Na gol treba Cosica ili Abdulahovica, u napad Kororu.
Re: FK Željezničar
Alic koliko god je los ovu tekmu i njega treba ostaviti, jer realno on i napada i brani se, ali nema saigraca na svojoj strani i sve sam mora1921zeljeznicar1921 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:34Ma kakav Dragović, treba mu još 10 kila da bi mogao igrati ozbiljan fudbal. Probati do kraja prvenstva sa Kororom i Raščićem pa da vidimo koliko mogu. Ostaviti samo Pejića, Šošića, Hodžića, Cvetu i mozda Bičakčića, ovo ostalo sve rastjerati.
Meni vise nista nije jasno Rakic koji je igrao nema mjesta ni na klupi, a Huskovic na klupi kojeg nikako skoro ne ubacuju, a igra penzioner krpici i posudjen napadacTramvaji29877 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:37Ima li neko informaciju da li je Huskovic toliko mrtav u ovom trenutku, da igrac koji je na posudbi ulazi prije njega?
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 01 maj 2026, 21:40, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- NerminFatic
- Postovi: 1940
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jaoo Seedorfa ko muha bez glave.
Re: FK Željezničar
Rakic ne igra zato sto bi on iz camca fulio more jer smo ga gledali kako u 18 utakmica ima 0 golova . Huskovic ocigledno prevara iz Austrije ja ne znam sta je tu cudno .NoDi80 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:39Alic koliko god je los ovu tekmu i njega treba ostaviti1921zeljeznicar1921 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:34Ma kakav Dragović, treba mu još 10 kila da bi mogao igrati ozbiljan fudbal. Probati do kraja prvenstva sa Kororom i Raščićem pa da vidimo koliko mogu. Ostaviti samo Pejića, Šošića, Hodžića, Cvetu i mozda Bičakčića, ovo ostalo sve rastjerati.
Meni vise nista nije jasno Rakic koji je igrao nema mjesta ni na klupi, a Huskovic na klupi kojeg nikako skoro ne ubacuju, a igra penzioner krpici i posudjen napadacTramvaji29877 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:37Ima li neko informaciju da li je Huskovic toliko mrtav u ovom trenutku, da igrac koji je na posudbi ulazi prije njega?
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
Konacno akcija kako treba
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Drugo poluvrijeme već puno bolje izgledamo. Znači u pravu smo, Šabić, Milošević i Krpić nisu za FK Željezničar. Ekipa prodisala bez njih.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Odlicno je Savo poslozio ovo. Cim to nodi degenko fali znaj da smo kurcina velika. A nodija na temi milion. Odron klasicni
Re: FK Željezničar
**** sve pitarsko normalno kad gubimo da cu kritikovati, a ti pljujes nas klub i kad pobjedjujemo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1157
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Alic i centarsut hahaha idi glupane
- dubioza144
- Postovi: 2492
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ulazi jer je do 21 a izaso je Sabic, zato treba na go da se stavi igrac do 21i onako nece bit nista losiji od ovog trenutnog, a u polju da igraju najbolji mada takvih nemamo al et tako se kazeTramvaji29877 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 21:37Ima li neko informaciju da li je Huskovic toliko mrtav u ovom trenutku, da igrac koji je na posudbi ulazi prije njega?
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
I napravi lik faul u napadu u ovakvoj kontri, 4 na 1
Puuu otac vas yebo nesposobni
Puuu otac vas yebo nesposobni
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1599
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hahahahahah joj Sedorfa jel moguce ovo
Online
Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, Lekqqq1921, Napapijri i 43 gosta.

