Ma ako niko ne ulazi iz RS onda je sve gotovo
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda udje BSK pa da Borac ima dve ekipa u PL BiH, prvi i razvojni tim 
P.S. Sloga da je igrala cijele godine kao veceras, bar ovo sto su pokazali do 30min., borili bi se za Evropu
P.S. Sloga da je igrala cijele godine kao veceras, bar ovo sto su pokazali do 30min., borili bi se za Evropu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ismiru ostalo 1,2 mil maraka.
Sto ne ponudi bratu 400 hiljada za zeljanu, tako bi brat zaradio stoju a ismir moze na ćacilendu napraviti azil za napustene zivotinje.
Sto ne ponudi bratu 400 hiljada za zeljanu, tako bi brat zaradio stoju a ismir moze na ćacilendu napraviti azil za napustene zivotinje.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1627
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Borili bi se za evropsko ispadanje
Nije mi jasno za sta se bore, ispali su oni ima 2 mjeseca
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 02 maj 2026, 21:25, ukupno mijenjano 1 put.
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brundo **** im privatno sta oces nemoj samo da mi citamo ove tvoje gadosti. Degenerik
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve se slazem, samo sto veceras bas lijepo igraju, nejerovatno ali je takoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:24
Borili bi se za evropsko ispadanje
Nije mi jasno za sta se bore, ispali su oni ima 2 mjeseca
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1627
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rudar takodjer, dobro je da se nadaju i da grizu, imaju raspored pretezak, ne vidim nacina kako ce 9bodova skupitiMikiPirs je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:28Sve se slazem, samo sto veceras bas lijepo igraju, nejerovatno ali je takoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:24
Borili bi se za evropsko ispadanje
Nije mi jasno za sta se bore, ispali su oni ima 2 mjeseca![]()
Naredna tri protivnika Sarajevo- Velez u mostaru, pa Zrinjski
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta mislite jel ovi mogu sj.bati Posušje, pa da samo jedna ekipa iz rs ispadne ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:31Rudar takodjer, dobro je da se nadaju i da grizu, imaju raspored pretezak, ne vidim nacina kako ce 9bodova skupitiMikiPirs je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:28Sve se slazem, samo sto veceras bas lijepo igraju, nejerovatno ali je takoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:24
Borili bi se za evropsko ispadanje
Nije mi jasno za sta se bore, ispali su oni ima 2 mjeseca![]()
Naredna tri protivnika Sarajevo- Velez u mostaru, pa Zrinjski
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
P.S. Odavno u Prijedoru nije gostovala odvratnija ekipa od Posušja. Baš sam se razočarao. Od prve minute valjaju se,zadržavaju. Svaku sudijsku odluku skače njih 5 sa klupe do aut linije,vrše neki pritisak
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno kada imate skuplju ekipu a zaostajete 17 bodova.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odvrantnijih klubova od ovih iz RSa nema niti će ih bit u ovoj ligi. Dok je vas liga ne može naprijed. Posušju svaka čast na dva pogotka unatoč tome što ste rješili sudije. Kakvo si ti zadržavanje vremena vidio klaune, jedva ste uz pomoć ovih jazavaca Kazlagića i Sabrije dobili i opet ćete ispastZigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:31Rudar takodjer, dobro je da se nadaju i da grizu, imaju raspored pretezak, ne vidim nacina kako ce 9bodova skupiti
Naredna tri protivnika Sarajevo- Velez u mostaru, pa Zrinjski
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
P.S. Odavno u Prijedoru nije gostovala odvratnija ekipa od Posušja. Baš sam se razočarao. Od prve minute valjaju se,zadržavaju. Svaku sudijsku odluku skače njih 5 sa klupe do aut linije,vrše neki pritisak
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Klaun te je napravio majmune. Block.biljka99 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:56Odvrantnijih klubova od ovih iz RSa nema niti će ih bit u ovoj ligi. Dok je vas liga ne može naprijed. Posušju svaka čast na dva pogotka unatoč tome što ste rješili sudije. Kakvo si ti zadržavanje vremena vidio klaune, jedva ste uz pomoć ovih jazavaca Kazlagića i Sabrije dobili i opet ćete ispastZigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:31
Rudar takodjer, dobro je da se nadaju i da grizu, imaju raspored pretezak, ne vidim nacina kako ce 9bodova skupiti
Naredna tri protivnika Sarajevo- Velez u mostaru, pa Zrinjski
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
P.S. Odavno u Prijedoru nije gostovala odvratnija ekipa od Posušja. Baš sam se razočarao. Od prve minute valjaju se,zadržavaju. Svaku sudijsku odluku skače njih 5 sa klupe do aut linije,vrše neki pritisak![]()
![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je ovo 8 miliona ostali rashodi . Pomislio bi covjek da pravite stadion .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
- Combattente87
- Postovi: 1393
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jest se zakuhalo dole
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo boldirano ispravno se pise NAJTROFEJNIJI KLUB BiH ili NAŠ NAJTROFEJNIJI KLUB, ali to ovi iskompleksirani i napaceni novinari ne mogu prevaliti preko jezika jer Sarajevo im je trn u oku.svrakino1921 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 20:42Fudbalski klub Sarajevo u 2025. godini poslovao je pozitivno, a višak prihoda u odnosu na rashode iznosio je 1.276.648 KM, otkrio je finansijski izvještaj kojeg je objavio Bordo klub u skladu sa Pravilniku Fudbalskog saveza BiH o licenciranju klubova za učešće u UEFA takmičenjima.
Tim sa Koševa u prošloj godini ostvario je prihode u iznosu od 21.337.339 KM, što je za 8.948.868 KM više nego u prethodnoj godini (12.388.471 KM).
Najveći dio novca Sarajevo je osigurali od prihoda iz vlastite aktivnosti (19.758.917 KM).
Kada su rashodi u pitanju Bordo tim je za plaće i ostala lična primanja potrošio 5.531.799 KM. Zanimljivo, lider Borac, koji će po svemu sudeći biti novi prvak naše zemlje, kroz papire je prikazao da je za plaće potrošio 1.777.268 KM. Što je tri puta manje nego što je prikazalo Sarajevo...
Na "ostale rashode i gubitke" izdvojeno je nešto više od osam miliona KM, a na "troškove primljenih usluga" 2.850.327 KM.
Višestruki prvak BiH objavio je da je zastupnicima/posrednicima igrača u toku 2025. godine isplatio neto iznos od 1.125.744 KM.
Brutalne brojke
Fascinantna vlastita aktivnost - i pored loše posjete i malog članstva
Treba moj Željo pokušat bit 5. Na tabeli na kraju sezone - nikad se ne zna na šta će izaći ovakav izvještaj kod UEFE
Al moj Željo još nije matematički osigurao opstanak![]()
Izgriza ih Sarajevo kao rak. Neka pate prodane duse.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nece Borac pustiti Posusju na proslavi titule u Banjaluci. To se ne radi.
Rudar treba da drzi ovaj prikljucak od -3 za Posusjem do zadnjeg kola i da onda pobijedi u Doboju (Sloga vjerovatno pred zadnje kolo nece imati sanse ni za 9. mjesto).
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa ako uspiju naći lovu da izguraju sezonu,ostale uslove vezane za stadion imaju koliko sam upratio. A i mozda im iz Beograda stignu neki igraci na posudbu..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Online
Trenutno korisnika/ca: Mocvara1991, Vanja8 i 12 gostiju.




