Premijer liga BiH - aktuelno
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1651
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pisao sam i ranije da je Željo uz Rudar dosta puta oštećem. Sudijska analiza priznala greške na štetu Rudara.Penal jesenas na Grbavici,penal kući protiv Radnika i Doboja,cirkus Gigovića u Doboju,penali protiv Borca,cirkus Kesića itd itdbhsport je napisao/la: ↑03 maj 2026, 07:57Ipak nakon nas. Pogledaj pljacke koje su radjene nama ove sezone.Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:32Neda mi se ni guglati ni objašnjavati više. Rudar je ekipa koja je ubjedljivo najviše oštećena od strane sudija ove sezone.
Ali ok,poštujem tvoj stav
Ako smo vas već jednom pobjedili ove sezone u PD,zašto nebi opet. Sportski se nadati. Mi nemamo filijale i sigurne bodove
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pola lige vicini kerovi: rudar, radnik, siroki, posusje, sloga, borac.
Ko god ispadne dobro je. Ali nek ispadnu ovi iz Doboja i prijedora.
Pa naredne godine srbi iz širokog.
Pobiju im fratre, uber ustaše, i puse cetnicki **** vici.
Ko god ispadne dobro je. Ali nek ispadnu ovi iz Doboja i prijedora.
Pa naredne godine srbi iz širokog.
Pobiju im fratre, uber ustaše, i puse cetnicki **** vici.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slažem se. Ili da smo uzeli bod samo u Bijeljni,prestigli smo ih. Ali idemo utakmicu po utakmicu.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑02 maj 2026, 23:26Posusje ima 2 gostovanja gdje 100% gubi(ako sve bude regularno),Veleza kuci koji gleda da obezbjedi Evropu i Slogu koju bi trebali uzeti.Tu ste negdje,zayebali ste se dobro sto niste uzeli Zelju.Kljucno je da ne budete zadnji samo jer sasvim moguce da 1 ispada i samo Celik ulazi.Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu![]()
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prica se, iskreno se nadam da ide covjek nista nije pokazao ne znam za sta ga masno plaćaju
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Placaju ga za ime.. ja bas kontam ako je istina sto se pricalo za Zekica da je okidac bio dolazak Ljajica onda po meni ogromna pogreska. Zabio je gol Zelji iz slobodnjaka, vrhunska asistencija protiv Zrinje, ako se ne varam i vrhunska asistencija u Doboju u 90oj minuti za pobjedu i to bi bilo to. Ustvari cime je jos kupio masu je ona proslava protiv Zelje. Na pare koje prima sad ako ode ispade doslovno da je iskoristio priliku uzo jos pare sto ne bi mogo nigdje drugo vjerovatno i pakuje kofere…kogmagie46 je napisao/la: ↑03 maj 2026, 10:51Prica se, iskreno se nadam da ide covjek nista nije pokazao ne znam za sta ga masno plaćaju
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tebe su izgleda fratri silovali kad si bio mali pa ih spominjes u svakom drugom postu.
Kad vec navaljujes, pobila ih je 11. dalmatinska brigada u kojoj su skoro svi bili Hrvati, od komandanata do obicnih vojnika.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2068
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma to niko i ne zna, neko lupi takvu vijest i onda se kaće na to isto kao i za njegovu platu, većinom gluposti.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljajić je vezni i ima solidnu statistiku s obzirom kakva je liga i da je pola utakmica džaba igrati.LondonBlues je napisao/la: ↑03 maj 2026, 11:15Placaju ga za ime.. ja bas kontam ako je istina sto se pricalo za Zekica da je okidac bio dolazak Ljajica onda po meni ogromna pogreska. Zabio je gol Zelji iz slobodnjaka, vrhunska asistencija protiv Zrinje, ako se ne varam i vrhunska asistencija u Doboju u 90oj minuti za pobjedu i to bi bilo to. Ustvari cime je jos kupio masu je ona proslava protiv Zelje. Na pare koje prima sad ako ode ispade doslovno da je iskoristio priliku uzo jos pare sto ne bi mogo nigdje drugo vjerovatno i pakuje kofere…kogmagie46 je napisao/la: ↑03 maj 2026, 10:51Prica se, iskreno se nadam da ide covjek nista nije pokazao ne znam za sta ga masno plaćaju
-
Marokanci58
- Postovi: 710
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije Sarajevo dovoljno dobar veliki i bitan klub da bi Ljajic mogao naci motivaciju da pruzi svoj maksimum. Jedva čeka da pobjegne. A i liga nije realno privlačna igra kuci pred 2000 ljudi na praznom stadionu a u gostima još gore rijetko koji klub napuni preko 1000 ljudi stadion. Sudjenje itd. Borac, Zrinjski, prvak ne moze biti. U Evropi ništa.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A da još čita i forume, pa vidi kakvi sve šabani prate i komentarišu bh fudbal, tačno bi se objesio.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa to ne mozes nasima dokazati, imao je ogromnu karijeru... Pa šta ako je imao trenutno plaćamo samo ime a ne kvalitetLondonBlues je napisao/la: ↑03 maj 2026, 11:15Placaju ga za ime.. ja bas kontam ako je istina sto se pricalo za Zekica da je okidac bio dolazak Ljajica onda po meni ogromna pogreska. Zabio je gol Zelji iz slobodnjaka, vrhunska asistencija protiv Zrinje, ako se ne varam i vrhunska asistencija u Doboju u 90oj minuti za pobjedu i to bi bilo to. Ustvari cime je jos kupio masu je ona proslava protiv Zelje. Na pare koje prima sad ako ode ispade doslovno da je iskoristio priliku uzo jos pare sto ne bi mogo nigdje drugo vjerovatno i pakuje kofere…kogmagie46 je napisao/la: ↑03 maj 2026, 10:51Prica se, iskreno se nadam da ide covjek nista nije pokazao ne znam za sta ga masno plaćaju
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja sam na nekim sajtovima iz Srbije citao da se vraca u Partizan..DoktorXabaras je napisao/la: ↑03 maj 2026, 11:49Ma to niko i ne zna, neko lupi takvu vijest i onda se kaće na to isto kao i za njegovu platu, većinom gluposti.
Sto se tice para nas kao navijace to ne treba brinuti niti ide iz naseg dzepa niti dolazi u nas dzep, ali opet ne bude ti drago kad vidis da ti klub “luta”. Mislim barem meni kao nekome ko to sve sa strane gleda vise ste izgubili nego sto ste dobili dovodjenjem Ljajica.
Ovi drugi odgovori ako sam dobro skontao Ljajic je onda ispunio ocekivanja samo je liga problem?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel željkan obezbijedio opstanak ?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Citam sad navijaci Veleza u srijedu na tribini gdje su bili Ultrasi(stajanje,bivse).Jel to moguce?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je i komentator na mytv spomeno da postoji mogucnost, ali ja mislim da je to nemoguce.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:12Citam sad navijaci Veleza u srijedu na tribini gdje su bili Ultrasi(stajanje,bivse).Jel to moguce?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto,i zbog tog navijackog kodeksa i zbog organizacije.Zato mi cudno biLondonBlues je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:23To je i komentator na mytv spomeno da postoji mogucnost, ali ja mislim da je to nemoguce.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:12Citam sad navijaci Veleza u srijedu na tribini gdje su bili Ultrasi(stajanje,bivse).Jel to moguce?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Online
Trenutno korisnika/ca: Jet2Holiday i 10 gostiju.

.png)

