NK Čelik Zenica



Avatar
prisonbreak
Postovi: 5324
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 08 jun 2026, 13:44

Pa nismo jos licencu dobili, uvijek prebacite temu kad sve bude gotovo. Jel to vi znate nesto vise nego mi?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

StormX
Postovi: 87
Pridružen/a: 09 jul 2024, 10:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la StormX » 08 jun 2026, 13:54

Čestitke, malo ko je vjerovao da ce ova tema više ikada biti u ovom dijelu foruma. :tokralju:

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2309
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la VivaLaStella » 08 jun 2026, 15:38

Čestitke prije svega na podforumu :salut: :bih: Njega je bilo teže vratiti nego status premijerligaša :mrgreen:
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Marokanci58
Postovi: 654
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marokanci58 » 08 jun 2026, 17:43

prisonbreak je napisao/la:
08 jun 2026, 13:44
Pa nismo jos licencu dobili, uvijek prebacite temu kad sve bude gotovo. Jel to vi znate nesto vise nego mi?
Ne pravi se budala, vi ste čisti ko suza za licencu nije sporno a i da nemate potrebne uslove i budala zna da predsjednik NSFBiH iz Tešnja od klubova iz elite navija za Čelik a lokalno TOŠK a i da ste Vicini ljubimci. Dva glavna čovjeka pored Beusa vaša.
BRATSTVO GRAČANiCA

Uprava
Postovi: 43
Pridružen/a: 09 maj 2026, 07:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Uprava » 08 jun 2026, 19:14

Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 17:43
prisonbreak je napisao/la:
08 jun 2026, 13:44
Pa nismo jos licencu dobili, uvijek prebacite temu kad sve bude gotovo. Jel to vi znate nesto vise nego mi?
Ne pravi se budala, vi ste čisti ko suza za licencu nije sporno a i da nemate potrebne uslove i budala zna da predsjednik NSFBiH iz Tešnja od klubova iz elite navija za Čelik a lokalno TOŠK a i da ste Vicini ljubimci. Dva glavna čovjeka pored Beusa vaša.
Znači evropa pa i neka titula kroz 3-4 godine? :mrgreen:

Marokanci58
Postovi: 654
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marokanci58 » 08 jun 2026, 19:34

Uprava je napisao/la:
08 jun 2026, 19:14
Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 17:43
prisonbreak je napisao/la:
08 jun 2026, 13:44
Pa nismo jos licencu dobili, uvijek prebacite temu kad sve bude gotovo. Jel to vi znate nesto vise nego mi?
Ne pravi se budala, vi ste čisti ko suza za licencu nije sporno a i da nemate potrebne uslove i budala zna da predsjednik NSFBiH iz Tešnja od klubova iz elite navija za Čelik a lokalno TOŠK a i da ste Vicini ljubimci. Dva glavna čovjeka pored Beusa vaša.
Znači evropa pa i neka titula kroz 3-4 godine? :mrgreen:
Pazi jednu stvar, obzirom da je ljiljan naša prva službena zastava, da sam tri godine proveo na ratištu za Bosnu pod zastavom ljiljana, da Čelik jedini od svih probosanskih klubova nosi ljiljan na srcu u grbu za mene je to treći najdraži klub i nemam ništa protiv!!!!
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
PSV
Postovi: 1138
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PSV » 08 jun 2026, 20:58

Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 17:43
prisonbreak je napisao/la:
08 jun 2026, 13:44
Pa nismo jos licencu dobili, uvijek prebacite temu kad sve bude gotovo. Jel to vi znate nesto vise nego mi?
Ne pravi se budala, vi ste čisti ko suza za licencu nije sporno a i da nemate potrebne uslove i budala zna da predsjednik NSFBiH iz Tešnja od klubova iz elite navija za Čelik a lokalno TOŠK a i da ste Vicini ljubimci. Dva glavna čovjeka pored Beusa vaša.
Tacno. :yawn:

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 09 jun 2026, 14:41

Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 17:43
prisonbreak je napisao/la:
08 jun 2026, 13:44
Pa nismo jos licencu dobili, uvijek prebacite temu kad sve bude gotovo. Jel to vi znate nesto vise nego mi?
Ne pravi se budala, vi ste čisti ko suza za licencu nije sporno a i da nemate potrebne uslove i budala zna da predsjednik NSFBiH iz Tešnja od klubova iz elite navija za Čelik a lokalno TOŠK a i da ste Vicini ljubimci. Dva glavna čovjeka pored Beusa vaša.
Oni mozda jesu "nasi" ljudi u savezu, bitno je da mi nismo njihovi ljudi u ligi. Tako da ne treba letiti pred rudu, Celik je i dalje protiv sistema.
Celik!3,2,2.

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Daduli » 10 jun 2026, 08:09

Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:34
Uprava je napisao/la:
08 jun 2026, 19:14
Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 17:43


Ne pravi se budala, vi ste čisti ko suza za licencu nije sporno a i da nemate potrebne uslove i budala zna da predsjednik NSFBiH iz Tešnja od klubova iz elite navija za Čelik a lokalno TOŠK a i da ste Vicini ljubimci. Dva glavna čovjeka pored Beusa vaša.
Znači evropa pa i neka titula kroz 3-4 godine? :mrgreen:
Pazi jednu stvar, obzirom da je ljiljan naša prva službena zastava, da sam tri godine proveo na ratištu za Bosnu pod zastavom ljiljana, da Čelik jedini od svih probosanskih klubova nosi ljiljan na srcu u grbu za mene je to treći najdraži klub i nemam ništa protiv!!!!
Trolčino, zar nisi neki dan psovao Zenicu na podforumu za reprezentaciju?
Glory Glory Man United

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2309
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la VivaLaStella » 10 jun 2026, 12:20

Proveo tri godine na ratištu

> de_dust2
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

RobijasiZenica1988
Postovi: 338
Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RobijasiZenica1988 » 10 jun 2026, 15:16

Daduli je napisao/la:
10 jun 2026, 08:09
Marokanci58 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:34
Uprava je napisao/la:
08 jun 2026, 19:14


Znači evropa pa i neka titula kroz 3-4 godine? :mrgreen:
Pazi jednu stvar, obzirom da je ljiljan naša prva službena zastava, da sam tri godine proveo na ratištu za Bosnu pod zastavom ljiljana, da Čelik jedini od svih probosanskih klubova nosi ljiljan na srcu u grbu za mene je to treći najdraži klub i nemam ništa protiv!!!!
Trolčino, zar nisi neki dan psovao Zenicu na podforumu za reprezentaciju?
Ma on jedan dan po Sarajevu drugi po Banja Luci treći po Zenici...
Samo.ga ignorisati.
Kao i ostale maloumnike koji trollaju.

Zigazaga
Postovi: 864
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zigazaga » 15 jun 2026, 21:46

Ostaje li Amoa u Čeliku ?

Avatar
Venom
Postovi: 2222
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 15 jun 2026, 21:55

Zigazaga je napisao/la:
15 jun 2026, 21:46
Ostaje li Amoa u Čeliku ?
Koliko ja znam ostaje
Srce, čast i ponos!

Zigazaga
Postovi: 864
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zigazaga » 15 jun 2026, 21:58

Venom je napisao/la:
15 jun 2026, 21:55
Zigazaga je napisao/la:
15 jun 2026, 21:46
Ostaje li Amoa u Čeliku ?
Koliko ja znam ostaje
Super. Odličan igrač,a i osoba. Rudar se puno ogriješio o njega.

Avatar
phillies
Postovi: 2370
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 16 jun 2026, 08:39

slika

Cr7legia
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 apr 2026, 15:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cr7legia » 18 jun 2026, 12:29

Albin Omić novi igrač NK Čelika :opaopa: , nek je počelo sa transferima :D
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️

Avatar
Frankie
Postovi: 690
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Frankie » 22 jun 2026, 18:44

Zasto se ne moze registrovati na "anamo" onaj forum? Pisao sam administraciji ali niko ne odgovara.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []