Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Četnicima na forumu ne treba ni odgovarati, pomrli aBd svi u zemljotresu opet 
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Realno lažeš sam sebe. Ovo je alternativno, pogrdno ime za Srbe koje koristi masa Bošnjaka i Hrvata. Nećemo biti retardirani ovdje na forumu. Ovo kao Bošnjak govorim.
- StriktnoZlo
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Strah od manijakaGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑03 maj 2026, 20:23StriktnoZlo je napisao/la: ↑03 maj 2026, 20:22Ti prvo javis kad da popijemo kafu pa onda sve srbendoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑03 maj 2026, 20:20Kakav ciganluk na Kosevu hahahaha, ostar start sve stoji, cemu ovo? Crveni Elezi
Ljudi vam sakrili loptu![]()
Ti kad si na tekmi, ja ti pijem kafu sa mamom.. al posto nikad ne ides na tekmu.. znaci lazem
Faul jaci a ovaj odma ko sivonja skace , to trebam da podrzim? Mrsh u pm
"Sve laže onaj mali ..."
ULTRAGOTIVA
ULTRAGOTIVA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuva kući Zubejdu, da ne prima više sa strane.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma oni u BL goste dočekuju sa aplauzom, nema ovog kod njih. Stoka vlaška.
Rezultat je trend, ideal je vječan!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da je jos dva do kraja 60min dati pa da Vinko promjeni pet igraca da udju Vranjes i Graha da pravi kapiteni zavrse trijunfalno ovu sezonu cetiri kola do kraja 
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1615
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Chetnicima i ustashama nije mjesto u BiH, poklali su na stotine hiljada te njihove bolesne ideologije.
Nema razlike izmedju cionista ustasha i chetnika , zlo=zlo
Zato Bosanci Katolici i Pravoslavci uuupaameeet!
Nema razlike izmedju cionista ustasha i chetnika , zlo=zlo
Zato Bosanci Katolici i Pravoslavci uuupaameeet!
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 03 maj 2026, 20:29, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hirošu **** bslijska
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
hjebemo vam sve cetnicko sto imate
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni nije jasan ovaj Cvitanovic, Keremeh je jedini koji moze napraviti razliku jer je brzi od svih nazad kod Borca, Sanican je prespor, Paskval nista puno brzi, Jaksic onako… Tacno je Cvitanovic levat 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije prgodno ime kada određena grupa ljudi sama sebi da taj naziv. Dalje, niko nije spomenuo Srbe, ne znam šta su se svi uspalili.aezakmi je napisao/la: ↑03 maj 2026, 20:24Realno lažeš sam sebe. Ovo je alternativno, pogrdno ime za Srbe koje koristi masa Bošnjaka i Hrvata. Nećemo biti retardirani ovdje na forumu. Ovo kao Bošnjak govorim.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1615
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Raduju li se srbi iz širokog?
Pobili im fratre a najvise famflaju vici i cetnicima
Pobili im fratre a najvise famflaju vici i cetnicima
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1615
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Raduju se oni najvise , a tek kolko podrzavaju cioniste i izrael.. iako im fratre i casne sestre ubijaju. Bolesna je tkzv hercegbosna, zele entitet da bi jos krali bez problema, narod jos podrzava
S kim mi zivimo , ne daj Boze nikome
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Klasično UNHCR celofandžijanje
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj cimirot četnik pravi igra za četnike
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno da je momka povrijedila ova mržnja i antisrpska histerija sa tribina. To što su Bošnjaci i Hrvati koji igraju za Borac beskičmenjaci pa trpe četničko orgijanje, ne znači da Cimirot i drugi Srbi u Sarajevu moraju da šute na ovo bošnjačko šovinističko orgijanje u Sarajevu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nosi četničko ****aezakmi je napisao/la: ↑03 maj 2026, 20:58Naravno da je momka povrijedila ova mržnja i antisrpska histerija sa tribina. To što su Bošnjaci i Hrvati koji igraju za Borac beskičmenjaci pa trpe četničko orgijanje, ne znači da Cimirot i drugi Srbi u Sarajevu moraju da šute na ovo bošnjačko šovinističko orgijanje u Sarajevu.
-
TribuneEst
- Postovi: 225
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 16:33
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Borac je za dve klase jaci od ovog Sarajeva.
Apsolutna kontrola utakmice.
Apsolutna kontrola utakmice.






