A sta da ti kazem, ko gubi ima pravo da se ljutirishovski je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:14Eh sad kad je gotovo mogao bi Radnik uzeti Borac u 35-om kolu na domaćem terenu![]()
I pokazati kako je sve pošteno i da nema sigurnih bodova protiv klubova iz RS
![]()
Pa će nam ovi sto brane lopovluk naredne sezone okačit taj rezultat da nam pokažu da nismo u pravu![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Psihički bolesnici koji veličaju ratne zločince, specifična pojava samo za njih i historiju njihovog "kluba" od 95-te pa naovamo. A sada zamisli kakvi šabani, dupeuvlakači sjede u Sarajevu u oba kluba i u savezu kada dozvoliš da je takav borac ispred tebe.Herson je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:12Slomiše se hudnici objašnjavajući je li bilo 200 ili 300 ljudi, a nijedan od njih nije došao na Koševo da proslavi titulu. Nedelja, idealan termin, klub ti slavi titulu, a ti po forumu raspravljaš sa ljudima koliko je tvojih otišlo na gostovanje. Zamisli, o kakvim šabanima se tu radi.
- Silvester071
- Postovi: 81
- Pridružen/a: 28 okt 2008, 00:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma kod nas je nenormalno kada gostujući navijači dodju na vrijeme, pogledaju 90 + min. tekme i odu kuci, i to imas na 10 % tekmi u ligi i to je bruka...i mi hocemo da pricamo o normalnoj ligi i uslovima, ma dajte...
Borac ove sezone je igrao najbolje, imao bodove od ovih ekipa iz RS-a kada je trebalo bez ikakve muke po njih, imao i sudijskog vjetra isto kada je trebalo ali u globalu, zasluzeno.
Valjalo im je ona bruka iz Europe, ne znam ko ih ono ispraši, oni lažni Španci cini mi se.
Da je Zrinjski imao više "vremena" svega bi bilo.
Mi (FKS) vec 5-6 sezonu katastrofalni, od vodjenja kluba/Uprave pa do samih igrača, ništa više nismo ni zaslužili.
A interesuje me zaista kako ce Borac u "drugačijem" okruzenju izgledati, mislim naravno na Europu, valjat' ce im statusi nosioca ali baš cemo vidjeti, jer ima tu zaista dobrih igrača...i skupili su se kao tim i ide to.
Zrinjski ce biti mislim dobar u Europi, da li ce ih kostati blentavi Štimac, pitanje je ali znaju oni složiti ekipu i Uprava im je jaka i zna se ko pije a ko plaća.
Mi i Velež, ne znam zaista, od Sarajeva ne ocekujem ništa, nemaš status nosioca, zakacit ce te neka ekipa iz Rumunije, Madjarske itd... I tu ce nam biti kraj....
Velež cemo vidjeti, imam simpatije za Rodjene uvijek.
A ovom forumu nasušno treba moderatori, jer citati ovakve gnusne, šovinističke, fašističke svih strana, je u najmanju ruku degutantno.
Dalo bi se to srediti ali...kao i sve kod nas
Još jednom, čestitke navijačima Borca na forumu, prevashodno "normalnim" navijačima.
Borac ove sezone je igrao najbolje, imao bodove od ovih ekipa iz RS-a kada je trebalo bez ikakve muke po njih, imao i sudijskog vjetra isto kada je trebalo ali u globalu, zasluzeno.
Valjalo im je ona bruka iz Europe, ne znam ko ih ono ispraši, oni lažni Španci cini mi se.
Da je Zrinjski imao više "vremena" svega bi bilo.
Mi (FKS) vec 5-6 sezonu katastrofalni, od vodjenja kluba/Uprave pa do samih igrača, ništa više nismo ni zaslužili.
A interesuje me zaista kako ce Borac u "drugačijem" okruzenju izgledati, mislim naravno na Europu, valjat' ce im statusi nosioca ali baš cemo vidjeti, jer ima tu zaista dobrih igrača...i skupili su se kao tim i ide to.
Zrinjski ce biti mislim dobar u Europi, da li ce ih kostati blentavi Štimac, pitanje je ali znaju oni složiti ekipu i Uprava im je jaka i zna se ko pije a ko plaća.
Mi i Velež, ne znam zaista, od Sarajeva ne ocekujem ništa, nemaš status nosioca, zakacit ce te neka ekipa iz Rumunije, Madjarske itd... I tu ce nam biti kraj....
Velež cemo vidjeti, imam simpatije za Rodjene uvijek.
A ovom forumu nasušno treba moderatori, jer citati ovakve gnusne, šovinističke, fašističke svih strana, je u najmanju ruku degutantno.
Dalo bi se to srediti ali...kao i sve kod nas
Još jednom, čestitke navijačima Borca na forumu, prevashodno "normalnim" navijačima.
Zadnja izmjena: Silvester071, dana/u 03 maj 2026, 22:21, ukupno mijenjano 1 put.
To smo mi
- http://klocevi.****/
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1650
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Seher Banja Luka je grad od skoro 200.000 stanovnika, da se hvalis brojkom od 300 ljudi gdje osvajas titulu
Kad Vico ode, lesevi postaju delije i grobari, klub ce za drugu ligu,to je i njima jasno
Kad Vico ode, lesevi postaju delije i grobari, klub ce za drugu ligu,to je i njima jasno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista posto bas dominiras sa ovim glupim postovima, kontam da okupis istomisljenike i otkerate bracu iz SA klubova i preuzmete stvari u svoje ruke, samo tako ce Borac da ima dominaciju jos 100god zajedno sa ZrinjskimSamLake je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:18Psihički bolesnici koji veličaju ratne zločince, specifična pojava samo za njih i historiju njihovog "kluba" od 95-te pa naovamo. A sada zamisli kakvi šabani, dupeuvlakači sjede u Sarajevu u oba kluba i u savezu kada dozvoliš da je takav borac ispred tebe.Herson je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:12Slomiše se hudnici objašnjavajući je li bilo 200 ili 300 ljudi, a nijedan od njih nije došao na Koševo da proslavi titulu. Nedelja, idealan termin, klub ti slavi titulu, a ti po forumu raspravljaš sa ljudima koliko je tvojih otišlo na gostovanje. Zamisli, o kakvim šabanima se tu radi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemam se ja sta ljutit.. vidis i da ne psujemMikiPirs je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:17A sta da ti kazem, ko gubi ima pravo da se ljutirishovski je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:14Eh sad kad je gotovo mogao bi Radnik uzeti Borac u 35-om kolu na domaćem terenu![]()
I pokazati kako je sve pošteno i da nema sigurnih bodova protiv klubova iz RS
![]()
Pa će nam ovi sto brane lopovluk naredne sezone okačit taj rezultat da nam pokažu da nismo u pravu![]()
![]()
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Na niske grane ste spali sarajevski klubovi...titulu može te samo sanjati **** to bitno je se prepucavati koji je Mirvić bogatiji i pobjediti u derbiju **** titulu ....
J**+ nas vlahadija i ugroženi gdje stignu e moj bošnjo glupi hoćeš ikad do pameti doći...
J**+ nas vlahadija i ugroženi gdje stignu e moj bošnjo glupi hoćeš ikad do pameti doći...
-
zeljovac21
- Postovi: 2527
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najprljavija titula ikad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sabura, ničija nije do zore gorila. Ovakva replika pokazuje da se ničega ne stidite, kao što se ni ratnih zločina ne stidite. Ako ste već prvaci u najsramotnijem prvenstvu evrope očekivalo bi se bar da imate trunku stida a ne da se hvalite pokradenim.MikiPirs je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:20Nista posto bas dominiras sa ovim glupim postovima, kontam da okupis istomisljenike i otkerate bracu iz SA klubova i preuzmete stvari u svoje ruke, samo tako ce Borac da ima dominaciju jos 100god zajedno sa ZrinjskimSamLake je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:18Psihički bolesnici koji veličaju ratne zločince, specifična pojava samo za njih i historiju njihovog "kluba" od 95-te pa naovamo. A sada zamisli kakvi šabani, dupeuvlakači sjede u Sarajevu u oba kluba i u savezu kada dozvoliš da je takav borac ispred tebe.Herson je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:12Slomiše se hudnici objašnjavajući je li bilo 200 ili 300 ljudi, a nijedan od njih nije došao na Koševo da proslavi titulu. Nedelja, idealan termin, klub ti slavi titulu, a ti po forumu raspravljaš sa ljudima koliko je tvojih otišlo na gostovanje. Zamisli, o kakvim šabanima se tu radi.![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto ti ga sad, pa koliko je trebalo doci ? 10-15 hiljada? Aj burgija ne riSe majke tiGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:20Seher Banja Luka je grad od skoro 200.000 stanovnika, da se hvalis brojkom od 300 ljudi gdje osvajas titulu![]()
Kad Vico ode, lesevi postaju delije i grobari, klub ce za drugu ligu,to je i njima jasno
A sto se tice Vice, ne sikiraj se ti za njega i za nas. Bolje bi ti bilo kakvo cvijece ili pice da mu posaljes, da ga nije, sad bi pisao na podforumu prve federalne lige i muku mucio sa stupcanicom.
I grickao bi daMu preko ljeta dok je svjetsko. Cuti, uzivaj, ovo je sve super kako je moglo biti.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1650
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
i eto kao ne priznaju drzavu ? Gledaj ih kako slave 
Realno zasluzeno, imali su poguranac gotovo ma svakoj tekmi, ali po meni su najbolji tim i tjt
Realno zasluzeno, imali su poguranac gotovo ma svakoj tekmi, ali po meni su najbolji tim i tjt
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 03 maj 2026, 22:29, ukupno mijenjano 1 put.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2067
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šest autobusa je bilo.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- dubioza144
- Postovi: 2511
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I onako sto se tice mog Želje rano smo se oprostili od svega, bilo je naznaka da iskocimo opet za to makar 4 mjesto al nista. Ja od one utakmice sa Italijom i prolaska samo cekam kraj ovog svega i cuvam zivce za repku i odbrojavam samo da pocne, taman jos dolazi tekma sa Makedonijom da se dodatno nabrijemoShategabri je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:10Yebo ovo, zavrsavaj![]()
Ide svjetsko, daj nam reprezentaciju![]()
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobra brojka i dobro navijanje.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E ovo je jedno pozitivno i pravo razmisljanje navijaca Zeljeznicara. Covjek se fino pomirio da mu klub ne moze dalje od 5-6 mjesta, skoro pa su i ispali prije sezonu dve, cak su i ove visili. Klub mu izborio opstanak, ne moze dole, ne moze gore. Zavrsio za ovu sezonu, zahvalio se Vici sto mu je repka na Svjetskom, i sad se lagano sprema za atomski fudbal bih reprezentacije. Svaka cast ljudinodubioza144 je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:29I onako sto se tice mog Želje rano smo se oprostili od svega, bilo je naznaka da iskocimo opet za to makar 4 mjesto al nista. Ja od one utakmice sa Italijom i prolaska samo cekam kraj ovog svega i cuvam zivce za repku i odbrojavam samo da pocne, taman jos dolazi tekma sa Makedonijom da se dodatno nabrijemoShategabri je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:10Yebo ovo, zavrsavaj![]()
Ide svjetsko, daj nam reprezentaciju![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto su se osilili cetalji kontaju vico ce vjecno hahahaha , ide opet prva liga genocidne tvorevine cim ne bude para iz budzetaMikiPirs je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:20Nista posto bas dominiras sa ovim glupim postovima, kontam da okupis istomisljenike i otkerate bracu iz SA klubova i preuzmete stvari u svoje ruke, samo tako ce Borac da ima dominaciju jos 100god zajedno sa ZrinjskimSamLake je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:18Psihički bolesnici koji veličaju ratne zločince, specifična pojava samo za njih i historiju njihovog "kluba" od 95-te pa naovamo. A sada zamisli kakvi šabani, dupeuvlakači sjede u Sarajevu u oba kluba i u savezu kada dozvoliš da je takav borac ispred tebe.Herson je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:12Slomiše se hudnici objašnjavajući je li bilo 200 ili 300 ljudi, a nijedan od njih nije došao na Koševo da proslavi titulu. Nedelja, idealan termin, klub ti slavi titulu, a ti po forumu raspravljaš sa ljudima koliko je tvojih otišlo na gostovanje. Zamisli, o kakvim šabanima se tu radi.![]()
-
roccosiffredi
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovom prilikom zelim da cestitam titulu jedine nam domovine uz zelju da svi igraci i rukovodstvo kluba, zajedno sa navijacima slete u Vrbas i izginu. Amin
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bojis li se mazlume tog Alaha u kog se kunes? Sram te i stid bilo. Da ovako nesto pises, za nesto sto je sport i sto je na kraju dana u tvom i u bilo cijem zivotu nebitno jako.roccosiffredi je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:38Ovom prilikom zelim da cestitam titulu jedine nam domovine uz zelju da svi igraci i rukovodstvo kluba, zajedno sa navijacima slete u Vrbas i izginu. Amin
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prvo se Zepce Limorad i Olimpic moraju vratiti da Zeljo i Sarajevo imaju kome guzice davati da izbace BoracUtdBiH21 je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:34Sto su se osilili cetalji kontaju vico ce vjecno hahahaha , ide opet prva liga genocidne tvorevine cim ne bude para iz budzeta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prebacite na Pistons vs Magic.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Online
Trenutno korisnika/ca: Combattente87 i 10 gostiju.


.png)
