FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 04 maj 2026, 21:26

Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi

berjan
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 feb 2026, 01:38

Re: FK Željezničar

Post Postao/la berjan » 04 maj 2026, 22:12

nodi ti izgleda preporucujes gdje god kakav nas mladi ima tamo pa koga ubodes ubodes , od 100 valjati ce 2 pa da ga hebes :mrgreen:

Pact1921
Postovi: 1082
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 05 maj 2026, 01:15

bosanskizmaj246 je napisao/la:
04 maj 2026, 20:15
:bih: Info za sve navijace Zelje :

Sanin Mirvic upravo je sletio na sarajevski aerodrom.
Znaci dosao je i taj poslanik da nas pomakne sa krivog puta i da nam on pokaze pravi put . Samo dosad tu je negdje u rangu sa onim Semir Ceric Koketom iz Londona .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 05 maj 2026, 07:44

GavranBeli je napisao/la:
04 maj 2026, 21:26
Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. Raspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Admir74
Postovi: 3738
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 05 maj 2026, 08:52

Argentina je napisao/la:
05 maj 2026, 07:44
GavranBeli je napisao/la:
04 maj 2026, 21:26
Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. Raspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.
Ma brate djaba objašnavaš....

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 05 maj 2026, 08:57

Argentina je napisao/la:
05 maj 2026, 07:44
GavranBeli je napisao/la:
04 maj 2026, 21:26
Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. R8aspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.
Samo mi nije jasno gdje sam ja napisao da je klub uzeo. Pisem ti upravo da je politika u klubu, da se preko kluba pokusavaju dobiti glasovi, i da svi koji su u ovom procesu pravljenja tribina gledaju licne interese, a ne interese da se tribina zavrsi u roku. Ne pravi se puno pametan kad nisi vjeruj mi. Vrlo dobro znam sta pisem, a to tvoje izvrtanje price moze proci kod ove balavurdije. Ne znam sta ti branis s ovim postom, ljude u klubu koji su teski neradnici godinama unazad, pa kao ti pametan ne bira klub. Mi to nismo znali.

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 05 maj 2026, 13:19

Mirvicu, sta je plan? :mrgreen:

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 05 maj 2026, 13:55

ja ne znam sto vi normalni trosite svoje zivce na ove pitarske botove, pitajte ih o cvitanovicu i njihovim mukama, a oni ih lijece ovde na nasem forumu
nek crknu dusmani, najjaci smo

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 05 maj 2026, 15:35

GavranBeli je napisao/la:
05 maj 2026, 08:57
Argentina je napisao/la:
05 maj 2026, 07:44
GavranBeli je napisao/la:
04 maj 2026, 21:26
Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. R8aspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.
Samo mi nije jasno gdje sam ja napisao da je klub uzeo. Pisem ti upravo da je politika u klubu, da se preko kluba pokusavaju dobiti glasovi, i da svi koji su u ovom procesu pravljenja tribina gledaju licne interese, a ne interese da se tribina zavrsi u roku. Ne pravi se puno pametan kad nisi vjeruj mi. Vrlo dobro znam sta pisem, a to tvoje izvrtanje price moze proci kod ove balavurdije. Ne znam sta ti branis s ovim postom, ljude u klubu koji su teski neradnici godinama unazad, pa kao ti pametan ne bira klub. Mi to nismo znali.
Ne branim nikoga.
Realnost je da klub ne moze sam napraviti tribinu da su supermeni u upravi, nemamo te novce. Jedina opcija je ova. Treba istrpiti jer tribina ostaje zauvijek.

Dobili glasove ili ne, pravi se tribina koja ostaje Zelji. Na kraju ako je zavrse do izbora, a ocito hoce. Neka i dobiju glasove, jer su uradili za klub dobru stvar.

I na kraji, neinteresuje me ko je vlast, znam da su svi pokusavali koristiti klub, pa vrijeme je da i klub ima koristi. Izgleda da cemo imati. Vidjet cemo do oktobra je li tribina tu ili su i ovi ublehe i lazovi kao predhodnici.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 05 maj 2026, 15:37

Admir74 je napisao/la:
05 maj 2026, 08:52
Argentina je napisao/la:
05 maj 2026, 07:44
GavranBeli je napisao/la:
04 maj 2026, 21:26
Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. Raspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.
Ma brate djaba objašnavaš....
Ma...ne objasnjavam, iznosim cinjenice i gotovo.
Neka se izvrcu ali realnost i fakti su tu.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 05 maj 2026, 17:23

Tačno mi toplo oko srca kad sam vidio Madžida na današnjem treningu. Dolaze bolji dani. Moraju doći.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 05 maj 2026, 17:26

Lokomotifa je napisao/la:
05 maj 2026, 17:23
Tačno mi toplo oko srca kad sam vidio Madžida na današnjem treningu. Dolaze bolji dani. Moraju doći.
Nista bez Sosica :bih:
Foco tek puni 19 u oktobru i nadamo sa da se i on vratititi jos bolji
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 05 maj 2026, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Samba71
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Samba71 » 05 maj 2026, 17:27

Lokomotifa je napisao/la:
05 maj 2026, 17:23
Tačno mi toplo oko srca kad sam vidio Madžida na današnjem treningu. Dolaze bolji dani. Moraju doći.
Isto pomislih danas.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

eldin1987
Postovi: 35
Pridružen/a: 14 feb 2026, 14:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la eldin1987 » 05 maj 2026, 17:44

Ima li kakvih vijesti oko Sanina? Gdje je, da li se obavljaju kakvi razgovori itd ?


Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 05 maj 2026, 18:49

Lekqqq1921 je napisao/la:
05 maj 2026, 17:54
slika
:bih:
Ako nema nikog u klubu kako je moguce da se radi na ovakvim stvarima, a pitanje je sta se jos radi a da se ne zna :kafa:

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 05 maj 2026, 18:51

Treba ovog Abidovica (19) iz Slobode kaparisati
Evo zabio prelijep gol za juniorski trofej kupa, a zabija i za prvi tim u prvoj ligi federacije
Pitari ce krenuti sigurno i moramo prije njih da ga uzmemo
Sloboda u krizi i vrijeme je da Zeljo uleti da im pomogne na neki nacin, a oni uvijek imaju talentovanih igraca i win win
Ferroviere1987 je napisao/la:
05 maj 2026, 18:49
Lekqqq1921 je napisao/la:
05 maj 2026, 17:54
slika
:bih:
Ako nema nikog u klubu kako je moguce da se radi na ovakvim stvarima, a pitanje je sta se jos radi a da se ne zna :kafa:
Dosao tata da pokori BIH
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

ELDIABLO20
Postovi: 1168
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 05 maj 2026, 19:17

Sada ce se retard Gavran javiti sa vise svojih profila da demantuje sve i da sebe podrzi :D

SamLake
Postovi: 180
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamLake » 05 maj 2026, 19:20

ELDIABLO20 je napisao/la:
05 maj 2026, 19:17
Sada ce se retard Gavran javiti sa vise svojih profila da demantuje sve i da sebe podrzi :D
Sad će on nama sa 5 profila objasniti sve, mi smo balavurdija a on je doktor za sve. "Digitalac" najdraži. :mrgreen:

Lekqqq1921
Postovi: 157
Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lekqqq1921 » 05 maj 2026, 19:22

Ferroviere1987 je napisao/la:
05 maj 2026, 18:49
Lekqqq1921 je napisao/la:
05 maj 2026, 17:54
slika
:bih:
Ako nema nikog u klubu kako je moguce da se radi na ovakvim stvarima, a pitanje je sta se jos radi a da se ne zna :kafa:
Pa vi recite da gospodin nema dobre namjere prema klubu :rol:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []