FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Re: FK Željezničar
nodi ti izgleda preporucujes gdje god kakav nas mladi ima tamo pa koga ubodes ubodes , od 100 valjati ce 2 pa da ga hebes 
Re: FK Željezničar
Znaci dosao je i taj poslanik da nas pomakne sa krivog puta i da nam on pokaze pravi put . Samo dosad tu je negdje u rangu sa onim Semir Ceric Koketom iz Londona .bosanskizmaj246 je napisao/la: ↑04 maj 2026, 20:15Info za sve navijace Zelje :
Sanin Mirvic upravo je sletio na sarajevski aerodrom.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. Raspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.GavranBeli je napisao/la: ↑04 maj 2026, 21:26Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Ma brate djaba objašnavaš....Argentina je napisao/la: ↑05 maj 2026, 07:44Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. Raspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.GavranBeli je napisao/la: ↑04 maj 2026, 21:26Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Samo mi nije jasno gdje sam ja napisao da je klub uzeo. Pisem ti upravo da je politika u klubu, da se preko kluba pokusavaju dobiti glasovi, i da svi koji su u ovom procesu pravljenja tribina gledaju licne interese, a ne interese da se tribina zavrsi u roku. Ne pravi se puno pametan kad nisi vjeruj mi. Vrlo dobro znam sta pisem, a to tvoje izvrtanje price moze proci kod ove balavurdije. Ne znam sta ti branis s ovim postom, ljude u klubu koji su teski neradnici godinama unazad, pa kao ti pametan ne bira klub. Mi to nismo znali.Argentina je napisao/la: ↑05 maj 2026, 07:44Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. R8aspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.GavranBeli je napisao/la: ↑04 maj 2026, 21:26Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mirvicu, sta je plan? 
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ja ne znam sto vi normalni trosite svoje zivce na ove pitarske botove, pitajte ih o cvitanovicu i njihovim mukama, a oni ih lijece ovde na nasem forumu
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
Ne branim nikoga.GavranBeli je napisao/la: ↑05 maj 2026, 08:57Samo mi nije jasno gdje sam ja napisao da je klub uzeo. Pisem ti upravo da je politika u klubu, da se preko kluba pokusavaju dobiti glasovi, i da svi koji su u ovom procesu pravljenja tribina gledaju licne interese, a ne interese da se tribina zavrsi u roku. Ne pravi se puno pametan kad nisi vjeruj mi. Vrlo dobro znam sta pisem, a to tvoje izvrtanje price moze proci kod ove balavurdije. Ne znam sta ti branis s ovim postom, ljude u klubu koji su teski neradnici godinama unazad, pa kao ti pametan ne bira klub. Mi to nismo znali.Argentina je napisao/la: ↑05 maj 2026, 07:44Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. R8aspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.GavranBeli je napisao/la: ↑04 maj 2026, 21:26Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Realnost je da klub ne moze sam napraviti tribinu da su supermeni u upravi, nemamo te novce. Jedina opcija je ova. Treba istrpiti jer tribina ostaje zauvijek.
Dobili glasove ili ne, pravi se tribina koja ostaje Zelji. Na kraju ako je zavrse do izbora, a ocito hoce. Neka i dobiju glasove, jer su uradili za klub dobru stvar.
I na kraji, neinteresuje me ko je vlast, znam da su svi pokusavali koristiti klub, pa vrijeme je da i klub ima koristi. Izgleda da cemo imati. Vidjet cemo do oktobra je li tribina tu ili su i ovi ublehe i lazovi kao predhodnici.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Ma...ne objasnjavam, iznosim cinjenice i gotovo.Admir74 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 08:52Ma brate djaba objašnavaš....Argentina je napisao/la: ↑05 maj 2026, 07:44Nije klub nista uzeo, jer klub tu nista ne placa. Raspisan je javni poziv kao ato se raspisuje za ulicu, park, rasvjetu itd. Placa Kanton i Opstina, a radove vrsi onaj ko je prosao na tenderu. Valjda ti je jasno da klub nema dodira s time i da gura koliko moze, bez obzira ko je u kluba i koja uprava, tempira se po Kantonu i Opstini jer oni ave placaju.GavranBeli je napisao/la: ↑04 maj 2026, 21:26Davno sam ja pisao da je to kriminal u najavi. Uzeli firmu koja je uzela more poslova a nemaju radne snage za sve to. A sto su uzeli firmu iz zenice a ne butmir, koja bi vec zavrsila tribinu. Vidimo također kako Alba lijepo odrzava teren, odron. Sve dok ti politika pravi press po klubu, znaj da klub ide u skroz pogrešnom pravcu.
Na svim poljima u klubu, okolo kluba je odron. I onda meni dodju ovdje da pišu pitar, hulahopka, kunto panto. E moji debilkosi
Neka se izvrcu ali realnost i fakti su tu.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tačno mi toplo oko srca kad sam vidio Madžida na današnjem treningu. Dolaze bolji dani. Moraju doći.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
Nista bez SosicaLokomotifa je napisao/la: ↑05 maj 2026, 17:23Tačno mi toplo oko srca kad sam vidio Madžida na današnjem treningu. Dolaze bolji dani. Moraju doći.
Foco tek puni 19 u oktobru i nadamo sa da se i on vratititi jos bolji
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 05 maj 2026, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Isto pomislih danas.Lokomotifa je napisao/la: ↑05 maj 2026, 17:23Tačno mi toplo oko srca kad sam vidio Madžida na današnjem treningu. Dolaze bolji dani. Moraju doći.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: FK Željezničar
Ima li kakvih vijesti oko Sanina? Gdje je, da li se obavljaju kakvi razgovori itd ?
-
Lekqqq1921
- Postovi: 157
- Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
- Kontakt:
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ako nema nikog u klubu kako je moguce da se radi na ovakvim stvarima, a pitanje je sta se jos radi a da se ne zna
Re: FK Željezničar
Treba ovog Abidovica (19) iz Slobode kaparisati
Evo zabio prelijep gol za juniorski trofej kupa, a zabija i za prvi tim u prvoj ligi federacije
Pitari ce krenuti sigurno i moramo prije njih da ga uzmemo
Sloboda u krizi i vrijeme je da Zeljo uleti da im pomogne na neki nacin, a oni uvijek imaju talentovanih igraca i win win
Evo zabio prelijep gol za juniorski trofej kupa, a zabija i za prvi tim u prvoj ligi federacije
Pitari ce krenuti sigurno i moramo prije njih da ga uzmemo
Sloboda u krizi i vrijeme je da Zeljo uleti da im pomogne na neki nacin, a oni uvijek imaju talentovanih igraca i win win
Dosao tata da pokori BIHFerroviere1987 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 18:49Ako nema nikog u klubu kako je moguce da se radi na ovakvim stvarima, a pitanje je sta se jos radi a da se ne zna![]()
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1168
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sada ce se retard Gavran javiti sa vise svojih profila da demantuje sve i da sebe podrzi 
Re: FK Željezničar
Sad će on nama sa 5 profila objasniti sve, mi smo balavurdija a on je doktor za sve. "Digitalac" najdraži.ELDIABLO20 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 19:17Sada ce se retard Gavran javiti sa vise svojih profila da demantuje sve i da sebe podrzi![]()
-
Lekqqq1921
- Postovi: 157
- Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa vi recite da gospodin nema dobre namjere prema klubuFerroviere1987 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 18:49Ako nema nikog u klubu kako je moguce da se radi na ovakvim stvarima, a pitanje je sta se jos radi a da se ne zna![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
