Re: Champions League 2025/26
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo
Re: Re: Champions League 2025/26
jedna cinjenica, da se ne zaboravi, ovo je fudbal koji osvaja
-
LenyYoro15
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
Ova nadoknada je najbolji pokazatelj kakvi su smecari i jedni i drugi. Samo udaranje, kartoni i sakrij loptu.
Arteta je psihijatrijski slucaj. Garantujem da ne bi prosao ljekarski kod mene u firmi.
Opet, bolje Arsenal nego ovi Cholovi.
Arteta je psihijatrijski slucaj. Garantujem da ne bi prosao ljekarski kod mene u firmi.
Opet, bolje Arsenal nego ovi Cholovi.
Zadnja izmjena: LenyYoro15, dana/u 05 maj 2026, 22:57, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Champions League 2025/26
Bolje Arsenal da prodje nego ovaj antifudbal od Simeonea,ovo je patnja za oci .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: Re: Champions League 2025/26
Antifudbal i jedni i drugi
Re: Re: Champions League 2025/26
Gubiš u polufinalu, treba ti gol za produžetke i ti vadiš iz igre Grizmana i Alvareza...
E moj Čolo... pa to slijepac ne bi uradio
E moj Čolo... pa to slijepac ne bi uradio
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
Re: Re: Champions League 2025/26
Koja ce biti ludnica ako Arsenal osvoji po prvi put u historiji
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: Re: Champions League 2025/26
Ne kontam sta slave ovoliko. Poraz u F od PSG-a? 
Re: Re: Champions League 2025/26
Jbt ispadose ljudi bez ispaljenog metka. 
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Champions League 2025/26
Jedan primljeni pogodak u knock-out fazi i to sa penala, rutina.
.
.
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
Ljudi morate shvatit... u pokufinalu protiv ATM ne moze lijepo i lahko.
Mora ovako jbga
Mora ovako jbga
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- akisarajevo92
- Postovi: 19189
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
ovo je jedno sedma godina u nizu gdje oko Nove godine slusam kako Simeone odlazi na kraju sezone, osjeca se taj vibe oprastanja i na domacim utakmicama i onda odjednom negdje u maju cujem kako ima jos jednu godinu ugovora ili produzuje ugovor
Don't believe the hype.
Re: Re: Champions League 2025/26
Jbt fudbal kad je jedna od ove dvije ekipe u finalu LP.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: Champions League 2025/26
Ko god voli ovakav Atletico i njihov fudbal, mogu samo pozeliti od srca - da Bogda mu Cholo 15 godina vodio klub za koji navija.
Arsenal
Arsenal
Re: Re: Champions League 2025/26
Arsenal najozbiljniji tim ove sezone u Ligi prvaka. 
Re: Re: Champions League 2025/26
Odavno nije odigrana poganija i ciganskija utakmica u najvecem evropskom takmcenju, pa mozda i nikad ovako pogana, dvije apsolutno ciganske ekipe, i kad ovakvi dospijevaju do zavrsnica evrokupova onda vidis koliko je fudbal u kanalu.
A i sudac se uklopio sjeckajuci igru na svako bacanje ko da dolazi iz Italije.
A i sudac se uklopio sjeckajuci igru na svako bacanje ko da dolazi iz Italije.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Re: Champions League 2025/26
Arsenal i ovaj mutavi gabriel slave ko da su osvojili 5 LP u nizu hahah,aj bar me nasmija na kraju iako je utakmica zesce sranje
-
Edincapitano
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Cholo kao i uvijek kad treba izgubi, nista novo.
Bez veze trener, covjek vadi Alvareza i Griezmana za neke levate, Sorloth i nekako ali ovo Baena i jos neki lik, nigdje veze.
Bez veze trener, covjek vadi Alvareza i Griezmana za neke levate, Sorloth i nekako ali ovo Baena i jos neki lik, nigdje veze.
-
sportskimarketing
- Postovi: 109
- Pridružen/a: 11 feb 2026, 00:57
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
atletico ganja gol a lopta 90% vremena u zraku u sudijskoj nadoknadiLenyYoro15 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 22:56Ova nadoknada je najbolji pokazatelj kakvi su smecari i jedni i drugi. Samo udaranje, kartoni i sakrij loptu.
Arteta je psihijatrijski slucaj. Garantujem da ne bi prosao ljekarski kod mene u firmi.
Opet, bolje Arsenal nego ovi Cholovi.
- Wilshere10
- Postovi: 1206
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
11 pobjeda, 3 remija, 0 poraza. 
6 primljenih golova.
Finale
Titula
Laka noć svm ljubiteljima nogometne igre.
6 primljenih golova.
Finale
Titula
Laka noć svm ljubiteljima nogometne igre.
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.










