Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bosanci se piše sa velikim "B" !
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
- MostarskiBijeli1
- Postovi: 208
- Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve veliki domoljubi a svi od reda varaju državu na porezima i doprinosima. Galama jedno, papiri drugo. 
muški su borovi žene su jele svi oni vole mostarske bijele
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zato je zakon o sportu na nivou Države bitan i obavezan jer će zastititi sportiste i klubove koji posteno rade.MostarskiBijeli1 je napisao/la: ↑06 maj 2026, 09:28Sve veliki domoljubi a svi od reda varaju državu na porezima i doprinosima. Galama jedno, papiri drugo.![]()
Uspjesne pogotovo.
Samo profesionaci, bez obzira o kojem klubu je rijec.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Al Borac 5 000 po igracu
U rangu onog kad je Tuzla City imao u ekipi Nsuea i ekipu, a na plate izdvajali oko 700 000...
U rangu onog kad je Tuzla City imao u ekipi Nsuea i ekipu, a na plate izdvajali oko 700 000...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NeSamSafetee je napisao/la: ↑05 maj 2026, 18:02"Zeleno svjetlo za nastup u domaćem prvenstvu dobili su: FK Sarajevo, NK Široki Brijeg, FK Borac Banja Luka, HŠK Zrinjski Mostar, HŠK Posušje, FK Željezničar Sarajevo, FK Velež Mostar, FK Sloga Doboj.
S druge strane, licencu za učešće u Wwin ligi BiH u prvom krugu nisu uspjeli dobiti FK Rudar iz Prijedora i FK Radnik iz Bijeljine."
Mora se Borčeva ku*va sačuvati. Najbjedniji "klub" na svijetu.
Reče mi drug koji radi u savezu,da na prvostepenoj komisiji Radnik nije dobio licencu zbog terena,a Rudar zbog svečane lože
Ove komisije su nebitne jer na kraju će biti onako kako kaže big boss .
- svrakino1921
- Postovi: 19885
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ostaje sloga na kraju
Borceva **** za bodove
Cetnicka posla
Borceva **** za bodove
Cetnicka posla
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dajte nam Borac prvo kolo u Zenici odmah da skinemo skalp prvaku Bosne i Hercegovine
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
labostarmomosa
- Postovi: 139
- Pridružen/a: 27 feb 2026, 14:31
- Kontakt:
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro majku mu, jel ga iko vidio
pa nije Sarajevo ko Pariz. Onaj propali jutjuber se polomi sa nekim najavama a ovaj se tri dana krije po gradu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imas na sport centru ako si ga zeljan.DoktorXabaras je napisao/la: ↑06 maj 2026, 15:34Dobro majku mu, jel ga iko vidio pa nije Sarajevo ko Pariz.
Brko iz druge galaksije!
-
zeljodogroba
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto ga druze na klixu, sta si se zabrinuo? Vise se vi pitari uhvatili Sanina od nas…DoktorXabaras je napisao/la: ↑06 maj 2026, 15:34Dobro majku mu, jel ga iko vidiopa nije Sarajevo ko Pariz. Onaj propali jutjuber se polomi sa nekim najavama a ovaj se tri dana krije po gradu.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Za pet minuta dva najveća bota, kakve naivčine i kako se uvjek upecaju. Nevjerovatno
Ima neko ko se bavi i uredništvom, idioti.
Ima neko ko se bavi i uredništvom, idioti.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
zeljodogroba
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I sad ti lud i smijesan, ti nekog upecao. Bilmez napravio milju i po postova za 5-6 mjeseci i konta ono nesto… tacno je ovaj forum citav izgubio smisao odavno.DoktorXabaras je napisao/la: ↑06 maj 2026, 15:54Za pet minuta dva najveća bota, kakve naivčine i kako se uvjek upecaju. Nevjerovatno![]()
![]()
![]()
Ima neko ko se bavi i uredništvom, idioti.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakvi pacijenti

Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- Convicts1988
- Postovi: 3468
- Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel mozemo mi ovdje da pisemo na ovoj temi vec sad ? Jel nam odobreno, jesmo li vec relevantni 
"Evo nas tu smo vilice se krive ...", za koji mjesec pjesma i na vasim stadionima

"Evo nas tu smo vilice se krive ...", za koji mjesec pjesma i na vasim stadionima
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uz malo spida svi za Celik zive
Jel to ta?
Jel to ta?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Može, bujrum.Convicts1988 je napisao/la: ↑06 maj 2026, 16:02Jel mozemo mi ovdje da pisemo na ovoj temi vec sad ? Jel nam odobreno, jesmo li vec relevantni
"Evo nas tu smo vilice se krive ...", za koji mjesec pjesma i na vasim stadionima![]()
![]()

Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel Berisa sa njim1921boy je napisao/la: ↑06 maj 2026, 15:50Imas na sport centru ako si ga zeljan.DoktorXabaras je napisao/la: ↑06 maj 2026, 15:34Dobro majku mu, jel ga iko vidio pa nije Sarajevo ko Pariz.





.png)
