Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Moj Dajdza koliko god neko kroji ligu Borac i Zrinjski daleko su najbolji klubovi i pokazu to u Europi a nama da sudimo mi utakmice ne mozemo nista.Prvo svi pomest svoju Avliju pa se borit sa Borcem i Zrinjskim.Sta Sarajevo 6 god imaju tzv investitora sta urade prodaju najbolje igrace za milione i sklope prosjecnu ekipu, umjesto da pojacavaju ekipun ali boli njih qurac za ekiou i onda kriv sudija savez i ostali ,Zeljo jos gori i ispadaju od Kopra.
Citam Zrinjski preko 9 miliona daje na plate 25 000 po igracu a Sarajevo ni 6 miliona ,ostale da ne spominjem.
Nama svi krivi drugi samo mi nismo krivi.I mi kad udjemo ako ne budes imo igrace kvalitetne moze ti Regoje sudit ali ne vredi ti kad si slab.
Citam Zrinjski preko 9 miliona daje na plate 25 000 po igracu a Sarajevo ni 6 miliona ,ostale da ne spominjem.
Nama svi krivi drugi samo mi nismo krivi.I mi kad udjemo ako ne budes imo igrace kvalitetne moze ti Regoje sudit ali ne vredi ti kad si slab.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Čestitke djeci FK Sloboda na osvojenom kupu. 
Mene Sloboda uvijek asocira na rahmetli Mustafu Hukića Brku, velikog čovjeka i sportskog radnika iz perioda kada je vodio strašnu generaciju Slobode (Mesanovici, Joldic, Buco, Šok, i ostali), te dok je u repki sarađivao sa Fukom Muzurovićem.
ABD da se i vi što prije vratite u PL.
Mene Sloboda uvijek asocira na rahmetli Mustafu Hukića Brku, velikog čovjeka i sportskog radnika iz perioda kada je vodio strašnu generaciju Slobode (Mesanovici, Joldic, Buco, Šok, i ostali), te dok je u repki sarađivao sa Fukom Muzurovićem.
ABD da se i vi što prije vratite u PL.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ti si Bati naivan ko Ceska sobarica, nisi ti balavac da tako rqzmisljas.Sarajevo ima najbolju ekipu godinama ali kad god malo krenu i ukljuce se ovi ih iz saveza srezu i vrate na fabricke postavke.Sarajevo ti ima i daleko najskuplju ekipu i najbolje placaju pa sam Ljaljic ima 1M godisnje a to sto je prikazano je druga stvar, tako da je ovdje bas kao sto se pise, savez kroji tabelu i ligu.BatistutA19 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 23:22Moj Dajdza koliko god neko kroji ligu Borac i Zrinjski daleko su najbolji klubovi i pokazu to u Europi a nama da sudimo mi utakmice ne mozemo nista.Prvo svi pomest svoju Avliju pa se borit sa Borcem i Zrinjskim.Sta Sarajevo 6 god imaju tzv investitora sta urade prodaju najbolje igrace za milione i sklope prosjecnu ekipu, umjesto da pojacavaju ekipun ali boli njih qurac za ekiou i onda kriv sudija savez i ostali ,Zeljo jos gori i ispadaju od Kopra.
Citam Zrinjski preko 9 miliona daje na plate 25 000 po igracu a Sarajevo ni 6 miliona ,ostale da ne spominjem.
Nama svi krivi drugi samo mi nismo krivi.I mi kad udjemo ako ne budes imo igrace kvalitetne moze ti Regoje sudit ali ne vredi ti kad si slab.
- VivaLaStella
- Postovi: 2310
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Najlakše vjerovat da savez kroji ligu, a ne da su proklete bošnje nesposobne JEDAN klub napravit da bude na nivou zrinje i borca
fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
vperyod, nikak nazad
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bosnje su itekako sposobne, ali staviti pare u svoj dzep i prodati rodjenog brata za sicu. Cast izuzecima, ali velika je to vecina.
Vidjet cemo kako ce to ici kod nas, 6 godina nije malo. Dosta toga se promijenilo sto se tice Pl. Prosli smo sve i svasta za tih 6 godina, a da smo nastavili kao do tada bila bi to patnja teska. Upitno odigravanje utakmice, pa te opet neki igrac tuzi za kojeg si i zaboravio da je nekad igrao, stalno nove tuzbe i novi dugovi.
U nedelju InshAllah obaramo rekord sto se tice posjete, mislim nije da nismo. Bit ce Celik najposjeceniji sto bi reko svrakino u boljenoj nam domovini
Znam da mu to tesko pada ali
Igraj likCe nepobjediv sada ti si
Vidjet cemo kako ce to ici kod nas, 6 godina nije malo. Dosta toga se promijenilo sto se tice Pl. Prosli smo sve i svasta za tih 6 godina, a da smo nastavili kao do tada bila bi to patnja teska. Upitno odigravanje utakmice, pa te opet neki igrac tuzi za kojeg si i zaboravio da je nekad igrao, stalno nove tuzbe i novi dugovi.
U nedelju InshAllah obaramo rekord sto se tice posjete, mislim nije da nismo. Bit ce Celik najposjeceniji sto bi reko svrakino u boljenoj nam domovini
Znam da mu to tesko pada ali
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Derbi/rezultat navijaci. Pretprosle sezone kad ste bili na sredini tablice - 100 vas bilo na tribinama. Bahati ste. 
-
RobijasiZenica1988
- Postovi: 348
- Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Hvala na čestitkama navijačima Slobode,mislim da smo zasluženo usli,realno daleko smo najjaci trenutno u ovoj ligi sto se tice svega.
Koliko god da smo rivali,svako ko pise na temi reprezentacije zna da nitko ne gleda za koga navijas.
Jer svi smo jedno.
A iskrenim i normalnim navijačima Slobode zelim da njihov klub konačno stane na zdrave noge.
Koliko god da smo rivali,svako ko pise na temi reprezentacije zna da nitko ne gleda za koga navijas.
Jer svi smo jedno.
A iskrenim i normalnim navijačima Slobode zelim da njihov klub konačno stane na zdrave noge.
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne kazem da nema sad tu sto ti pricas guranja nekog malo ali ti ako si bolji ne moze te niko zaustavit ali nema toliko guranja koliko ljudi pricaju..Sta je to Sarajevo ili Zeljo uradilo u Europi a sta je recimo Zrinjski, pa igraju ljudi egal sa Astonom Vilom i nisu ponizeni ni od Cristal Palaca.Je li i tu ih gura savez a recimo Zeljo ispadne od Kopra a za Sarajevo rumuni ko da igraju sa Barselonom.convict35 je napisao/la: ↑06 maj 2026, 13:45Ti si Bati naivan ko Ceska sobarica, nisi ti balavac da tako rqzmisljas.Sarajevo ima najbolju ekipu godinama ali kad god malo krenu i ukljuce se ovi ih iz saveza srezu i vrate na fabricke postavke.Sarajevo ti ima i daleko najskuplju ekipu i najbolje placaju pa sam Ljaljic ima 1M godisnje a to sto je prikazano je druga stvar, tako da je ovdje bas kao sto se pise, savez kroji tabelu i ligu.BatistutA19 je napisao/la: ↑05 maj 2026, 23:22Moj Dajdza koliko god neko kroji ligu Borac i Zrinjski daleko su najbolji klubovi i pokazu to u Europi a nama da sudimo mi utakmice ne mozemo nista.Prvo svi pomest svoju Avliju pa se borit sa Borcem i Zrinjskim.Sta Sarajevo 6 god imaju tzv investitora sta urade prodaju najbolje igrace za milione i sklope prosjecnu ekipu, umjesto da pojacavaju ekipun ali boli njih qurac za ekiou i onda kriv sudija savez i ostali ,Zeljo jos gori i ispadaju od Kopra.
Citam Zrinjski preko 9 miliona daje na plate 25 000 po igracu a Sarajevo ni 6 miliona ,ostale da ne spominjem.
Nama svi krivi drugi samo mi nismo krivi.I mi kad udjemo ako ne budes imo igrace kvalitetne moze ti Regoje sudit ali ne vredi ti kad si slab.
Jesu Ljajica doveli dali mu milion ali sta su prodali igraca za milione ,trebali su onda 3 Ljajica dovest ako hoces napred.
Ne mozes ti sad meni nametnut svoje i da je sve tvoje 100% istina i ja ovo sto pisem je tako i nista nisam slago .Ja se mogu slozit sa tobom nesto da ima guranja malo ali i ti ako si realan slozit ces se sto ja pisem.
Nije nama savez kriv sto smo u Kantonu zavrsili ili Slobodi sto je u blatu 20 godina nego smo mi krivi Zenica i Tuzla.
-
Marokanci58
- Postovi: 666
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Tuzla je ispala a Bogami izgleda na kraju ispasti će još jedan.
Mi smo najugroženiji, pa Tomislav i Vitez. Posušje će sjebati do kraja. Već je krenulo. Nadam se da neće ispasti još jedan klub sa TK. Valjda se izvučemo pa plate ceh Tomislav ili Vitez.
Mogla bi i Sloboda malo lakše protiv nas. Komšijski
Vidimo se.
Mi smo najugroženiji, pa Tomislav i Vitez. Posušje će sjebati do kraja. Već je krenulo. Nadam se da neće ispasti još jedan klub sa TK. Valjda se izvučemo pa plate ceh Tomislav ili Vitez.
Mogla bi i Sloboda malo lakše protiv nas. Komšijski
Vidimo se.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Tomislav na tankom ledu oni će ići 100% na pobjedu. Za Vitez ne znam šta im je plan. A i Stupčanica ima 2 poraza, 1 neriješeno i 2 pobjede na zadnjih pet gostujućih utakmica. Tako da vidjeti ćemoMarokanci58 je napisao/la: ↑07 maj 2026, 12:45Tuzla je ispala a Bogami izgleda na kraju ispasti će još jedan.
Mi smo najugroženiji, pa Tomislav i Vitez. Posušje će sjebati do kraja. Već je krenulo. Nadam se da neće ispasti još jedan klub sa TK. Valjda se izvučemo pa plate ceh Tomislav ili Vitez.
Mogla bi i Sloboda malo lakše protiv nas. Komšijski![]()
Vidimo se.
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
- Zenicanin988
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!
Sanjam sretno Bilinooo!!!
Sanjam sretno Bilinooo!!!
- prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma ispast ce Vitez, nemaju keša.Cr7legia je napisao/la: ↑07 maj 2026, 14:01Tomislav na tankom ledu oni će ići 100% na pobjedu. Za Vitez ne znam šta im je plan. A i Stupčanica ima 2 poraza, 1 neriješeno i 2 pobjede na zadnjih pet gostujućih utakmica. Tako da vidjeti ćemoMarokanci58 je napisao/la: ↑07 maj 2026, 12:45Tuzla je ispala a Bogami izgleda na kraju ispasti će još jedan.
Mi smo najugroženiji, pa Tomislav i Vitez. Posušje će sjebati do kraja. Već je krenulo. Nadam se da neće ispasti još jedan klub sa TK. Valjda se izvučemo pa plate ceh Tomislav ili Vitez.
Mogla bi i Sloboda malo lakše protiv nas. Komšijski![]()
Vidimo se.![]()
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Još malo pa spremiti planove do kraja za PL. Ajmo ludilo na Bilinom 
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Kasumović primio delegaciju NK Čelik i obećao milion KM
Zbog ostvarenih izvrsnih sportskih rezultata i izvjesnog povratka u Premijer nogometnu ligu BiH, gradska uprava Zenice odobrila je iz budžeta 300 hiljada maraka za Nogometni klub “Čelik”.
Sredstva su već uplaćena na račun kluba a tim povodom članove njegove uprave danas je primio je gradonačelnik Fuad Kasumović.












Zbog ostvarenih izvrsnih sportskih rezultata i izvjesnog povratka u Premijer nogometnu ligu BiH, gradska uprava Zenice odobrila je iz budžeta 300 hiljada maraka za Nogometni klub “Čelik”.
Sredstva su već uplaćena na račun kluba a tim povodom članove njegove uprave danas je primio je gradonačelnik Fuad Kasumović.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne rece nam je li ti ocuh sto ti mamu marise iz Radakova pa si alergican na Zenicane?svrakino1921 je napisao/la: ↑08 maj 2026, 20:54Kasumović primio delegaciju NK Čelik i obećao milion KM
Zbog ostvarenih izvrsnih sportskih rezultata i izvjesnog povratka u Premijer nogometnu ligu BiH, gradska uprava Zenice odobrila je iz budžeta 300 hiljada maraka za Nogometni klub “Čelik”.
Sredstva su već uplaćena na račun kluba a tim povodom članove njegove uprave danas je primio je gradonačelnik Fuad Kasumović.
![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
tipujem na crkvice, nisi vidio gdje kahvenise?:-)FliX je napisao/la: ↑08 maj 2026, 21:38Ne rece nam je li ti ocuh sto ti mamu marise iz Radakova pa si alergican na Zenicane?svrakino1921 je napisao/la: ↑08 maj 2026, 20:54Kasumović primio delegaciju NK Čelik i obećao milion KM
Zbog ostvarenih izvrsnih sportskih rezultata i izvjesnog povratka u Premijer nogometnu ligu BiH, gradska uprava Zenice odobrila je iz budžeta 300 hiljada maraka za Nogometni klub “Čelik”.
Sredstva su već uplaćena na račun kluba a tim povodom članove njegove uprave danas je primio je gradonačelnik Fuad Kasumović.
![]()
![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
svrakino1921 je napisao/la: ↑08 maj 2026, 20:54Kasumović primio delegaciju NK Čelik i obećao milion KM
Zbog ostvarenih izvrsnih sportskih rezultata i izvjesnog povratka u Premijer nogometnu ligu BiH, gradska uprava Zenice odobrila je iz budžeta 300 hiljada maraka za Nogometni klub “Čelik”.
Sredstva su već uplaćena na račun kluba a tim povodom članove njegove uprave danas je primio je gradonačelnik Fuad Kasumović.
![]()
- Convicts1988
- Postovi: 3468
- Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Dusmanima poceli cirevi pucati 
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ko ih jbe ,sad cemo mi uzimat novac od grada kao svaki klub sto uzima i sto je uzimao godinama ,samo sto je velika razlika sto u nasem klubu nece odlucivat nikad politika ni politicke stranke za razliku u mnogim klubovima ,pa recite da navijaci ne mogu uradit za oporaval kluba i postavljanje na zdrave noge i svest dugove na nulu za 6 godina.
I ovaj novac nece ici na dugovanja bivsa prvi put jer mi dugova vise nemamo , .
Sve sto imamo duga grad uredno vraca kroz reprogram
To smo nekad pisali smijali ste se vecina i podebavali 

I ovaj novac nece ici na dugovanja bivsa prvi put jer mi dugova vise nemamo , .
Sve sto imamo duga grad uredno vraca kroz reprogram
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Sad ce Bojac uz Radnik i Vicu da vam stavlja. Prodane duse. Izrodi ove drzave. Ugasite se.BatistutA19 je napisao/la: ↑08 maj 2026, 22:50Ko ih jbe ,sad cemo mi uzimat novac od grada kao svaki klub sto uzima i sto je uzimao godinama ,samo sto je velika razlika sto u nasem klubu nece odlucivat nikad politika ni politicke stranke za razliku u mnogim klubovima ,pa recite da navijaci ne mogu uradit za oporaval kluba i postavljanje na zdrave noge i svest dugove na nulu za 6 godina.
I ovaj novac nece ici na dugovanja bivsa prvi put jer mi dugova vise nemamo , .
Sve sto imamo duga grad uredno vraca kroz reprogramTo smo nekad pisali smijali ste se vecina i podebavali
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.






