Where amazing happens.
Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha
-
TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la TripleThreat » 11 maj 2026, 13:53
rio_Ferdy88 je napisao/la: ↑11 maj 2026, 07:52
TripleThreat je napisao/la: ↑11 maj 2026, 05:25
Ne znam koliko bih imao nekog optimizma da sam u poziciji Wolvesa, jedva su nekako izrovili pobjedu bez Wemby-a na parketu. Većinu drugog poluvremena bili u zaostatku bez njega i onda onaj nalet Anta.
Ma niko osim Knicksa ne smije biti optimističan, realnost i navijači Knicksa dva različita pojma
Imaju 2-2 u seriji, što ne bi bili optimistični, neće valjda reći nemamo šanse nećemo se ni truditi, ne igraju protiv prime Bullsa ili Warriorsa
Teško ćeš naći nekog realnijeg što se tiče Knicksa. Čak i prije da naginjem ka pesimističnoj strani, nego optimističnoj
Napisao sam gore, a i Breen je slično rekao na prenosu - umjesto da redaš udarce i ekspresno preuzmeš utakmicu bez najveće rampe za poentiranje u reketu, ti uđeš u veći zaostatak nego što si bio u ijednom dijelu utakmice. I to sve doma. Sad te potencijalno čekaju 2 od naredne 3 na gostovanju, a i ovo doma što su igrali, rekao bih da su Spursi sveukupno bolje izgledali.
"Your favorite player's favorite player" - MB
-
rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26991
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
-
Kontakt:
Post
Postao/la rio_Ferdy88 » 11 maj 2026, 14:03
TripleThreat je napisao/la: ↑11 maj 2026, 13:53
rio_Ferdy88 je napisao/la: ↑11 maj 2026, 07:52
TripleThreat je napisao/la: ↑11 maj 2026, 05:25
Ne znam koliko bih imao nekog optimizma da sam u poziciji Wolvesa, jedva su nekako izrovili pobjedu bez Wemby-a na parketu. Većinu drugog poluvremena bili u zaostatku bez njega i onda onaj nalet Anta.
Ma niko osim Knicksa ne smije biti optimističan, realnost i navijači Knicksa dva različita pojma
Imaju 2-2 u seriji, što ne bi bili optimistični, neće valjda reći nemamo šanse nećemo se ni truditi, ne igraju protiv prime Bullsa ili Warriorsa
Teško ćeš naći nekog realnijeg što se tiče Knicksa. Čak i prije da naginjem ka pesimističnoj strani, nego optimističnoj
Napisao sam gore, a i Breen je slično rekao na prenosu - umjesto da redaš udarce i ekspresno preuzmeš utakmicu bez najveće rampe za poentiranje u reketu, ti uđeš u veći zaostatak nego što si bio u ijednom dijelu utakmice. I to sve doma. Sad te potencijalno čekaju 2 od naredne 3 na gostovanju, a i ovo doma što su igrali, rekao bih da su Spursi sveukupno bolje izgledali.
Nije košarka fudbal pa da igraju za umjetnički dojam, to su dvije vrlo izjednačene ekipe, duga serija, svaka tekma je različita, vrlo moguće da serija ode u 7 tekmi, a kako su došli do pobjede je manje bitno. Iskoristili su glupost Wembya i dobili kad je trebalo da dobiju. Šta onda tek trebaju reći oni koji gube 3-1 u seriji

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
-
TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la TripleThreat » 11 maj 2026, 14:17
rio_Ferdy88 je napisao/la: ↑11 maj 2026, 14:03
TripleThreat je napisao/la: ↑11 maj 2026, 13:53
rio_Ferdy88 je napisao/la: ↑11 maj 2026, 07:52
Ma niko osim Knicksa ne smije biti optimističan, realnost i navijači Knicksa dva različita pojma
Imaju 2-2 u seriji, što ne bi bili optimistični, neće valjda reći nemamo šanse nećemo se ni truditi, ne igraju protiv prime Bullsa ili Warriorsa
Teško ćeš naći nekog realnijeg što se tiče Knicksa. Čak i prije da naginjem ka pesimističnoj strani, nego optimističnoj
Napisao sam gore, a i Breen je slično rekao na prenosu - umjesto da redaš udarce i ekspresno preuzmeš utakmicu bez najveće rampe za poentiranje u reketu, ti uđeš u veći zaostatak nego što si bio u ijednom dijelu utakmice. I to sve doma. Sad te potencijalno čekaju 2 od naredne 3 na gostovanju, a i ovo doma što su igrali, rekao bih da su Spursi sveukupno bolje izgledali.
Nije košarka fudbal pa da igraju za umjetnički dojam, to su dvije vrlo izjednačene ekipe, duga serija, svaka tekma je različita, vrlo moguće da serija ode u 7 tekmi, a kako su došli do pobjede je manje bitno. Iskoristili su glupost Wembya i dobili kad je trebalo da dobiju. Šta onda tek trebaju reći oni koji gube 3-1 u seriji
Slažem se, zato će teško ikad i proći lošija ekipa u seriji od 7 utakmica, a Spursi su i po statistici pored estetike bili bolji u dosadašnjem toku

Ako Wemby ne bude suspendovan, iznenadio bih se neprolazu Spursa.
"Your favorite player's favorite player" - MB
-
alemsa
- Postovi: 16974
- Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la alemsa » 11 maj 2026, 14:32
2-2, tek sad serija pocinje
-
alemsa
- Postovi: 16974
- Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la alemsa » 11 maj 2026, 16:36
-
TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la TripleThreat » 11 maj 2026, 18:59
"Your favorite player's favorite player" - MB
-
TripleThreat
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la TripleThreat » 12 maj 2026, 03:48
21-0 Cavsa

"Your favorite player's favorite player" - MB
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2742
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la RobertHrkac555 » 12 maj 2026, 07:22
Očekivani kraj sezone Lakersa iako su ovdje bili najbliže pobjedi
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
-
PSV
- Postovi: 1176
- Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la PSV » 12 maj 2026, 08:02
Auuu metla Lakersima. Tesko je biti Shategabri u ovim trenutcima. Sarajvo, Rejal, sad i ovi.

-
Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shategabri » 12 maj 2026, 09:09
Nevjerovatan raspad Detroita u 3. Kvoteru.
Jos su odlicno izgledali u prvom poluvremenu.
Donovan iskljucen maltene, al se ugasise ovom 3/4.
Koševo Zapad
-
s4mke
- Postovi: 636
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 maj 2026, 09:48
to je to, 2-2
sto bi rekao alem serija sad pocinje, cavsi moraju winat g5
-
Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shategabri » 12 maj 2026, 09:49
Prije ce Detroit uzeti na strani nego oni.
Koševo Zapad
-
ronaldo99
- Postovi: 18858
- Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la ronaldo99 » 12 maj 2026, 12:14
Cavsi prava domaca ekipa, ako samo uspiju se zbiti i odigrati dobru jednu tekmu u gostima idu u finale. Tacno ovome Detroitu fali jos nesto da budu ozbiljniji u PO, mozda ova godina isKustva.
Harden sinoc top, mora se pogvaliti njegova igra sinoc na obe strane parketa, kad bi on ovakav bio mogli bi Cavsi svasta uciniti u ovome PO.
OKC i NYK na odmoru malo duzem od ostalih.
-
s4mke
- Postovi: 636
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 maj 2026, 13:50
Mitchell prvo poluvrijeme 4pts, drugo 39pts

-
alemsa
- Postovi: 16974
- Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la alemsa » 12 maj 2026, 15:19
5a je kljucna, ko dobije 5u zavrsit ce u 6. Mislim da ce to biti Detroit
Mada Detroitu samo treba da dobiju sve kuci, kao Cle proslu seriju samo obrnuto

-
ronaldo99
- Postovi: 18858
- Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la ronaldo99 » 12 maj 2026, 15:22
alemsa je napisao/la: ↑12 maj 2026, 15:19
5a je kljucna, ko dobije 5u zavrsit ce u 6. Mislim da ce to biti Detroit
Ne gube Cavsi kuci, tako ako Detroit dobije ide u game7. Al ja nikako ne vjerujem Detroitu ovaj PO. Imali srece sa povredom Wagnera inace bi lagano ispali 4-1 vec u prvoj seriji. Sad bi lagano sa igracima Bostona odmarala na Bahamama

-
alemsa
- Postovi: 16974
- Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la alemsa » 12 maj 2026, 15:24
To da, nije realno koliko je Cle los na strani u playoffu. Ljudi u regularnoj sezoni imali 25-16 na strani, znaci beton omjer ali u playoffu dvije razlicite ekipe kuci-na strani
-
alemsa
- Postovi: 16974
- Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la alemsa » 12 maj 2026, 15:26
ronaldo99 je napisao/la: ↑12 maj 2026, 15:22
alemsa je napisao/la: ↑12 maj 2026, 15:19
5a je kljucna, ko dobije 5u zavrsit ce u 6. Mislim da ce to biti Detroit
Ne gube Cavsi kuci, tako ako Detroit dobije ide u game7. Al ja nikako ne vjerujem Detroitu ovaj PO. Imali srece sa povredom Wagnera inace bi lagano ispali 4-1 vec u prvoj seriji. Sad bi lagano sa igracima Bostona odmarala na Bahamama
Ma ako uzme Detroit 5u, mislim da ce ih uzeti i 6u, slicno kao NYK-Atl ali ostaje da se vidi.
-
L-Train
- Postovi: 18451
- Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la L-Train » 13 maj 2026, 06:59
Spursi su bolja ekipa,vjerovatno bi jos sinoc bilo gotovo da se Wemby suzdrzao laktanja u cetvrtoj utakmici.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []