Bundesliga
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2738
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Kakav spektakl zadnje kolo, St Pauli mora dobiti Wolfsburga da izbjegne izravno ispadanje
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
- kraljttbvb
- Postovi: 8542
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Top 10 posjeta u Ligi prvaka |2025/26 (Sve runde):
• 81,365B. Dortmund vs.
Athletic Club
• 81,365B. Dortmund vs.
Villarreal
• 81,365B. Dortmund vs.
Bodø/Glimt
• 81,365B. Dortmund vs.
Inter
• 77,106Real Madrid vs.
Bayern
• 76,977Real Madrid vs.
Man City
• 76,900B. Dortmund vs.
Atalanta
• 76,745Real Madrid vs.
Benfica
• 76,521Real Madrid vs.
Juventus
• 76,066Real Madrid vs.
Man City
Apsolutna dominacija Dortmunda uz napomenu da utakmica protiv Atalante nije rasprodata zbog policijske represije, ali i zbog manjeg broja gostujućih navijača.
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
-
Amirutah1988
- Postovi: 3409
- Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Wolfsburg je juce prokockao šanse i šanse za gol,i uvjeren sam da ce ih to koštati u zadnjem kolu.RobertHrkac555 je napisao/la: ↑09 maj 2026, 20:54Kakav spektakl zadnje kolo, St Pauli mora dobiti Wolfsburga da izbjegne izravno ispadanje
Moji vukovi ce ispasti,a i ako budu igrali baraž,i tu ce imati veliki problem jer ce imati za protivnika Hannover,a Wolfsburg kakav jeste,sa ovakvom formom i to bi vjerovatno izgubili,mada ja vjerujem da ce ipak St Pauli -Hannover igrati baraz,iako sam strastveni navijac Wolfsburga.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2738
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Ma ništa se ne zna ni u cvajti,mogu 3 ekipe biti na 3.mjestu
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Bundesliga
Ja se iskreno nadam da ce vas napuniti Pauli do vrha u zadnjem kolu i da ispadate lagano. Oni bi tada mozda i iznabijali trecu ekipu cvajte - Paderborn vjerovatno, Hannover je smecarska ekipa bas kao i Wolfsburg.Amirutah1988 je napisao/la: ↑10 maj 2026, 08:43Wolfsburg je juce prokockao šanse i šanse za gol,i uvjeren sam da ce ih to koštati u zadnjem kolu.RobertHrkac555 je napisao/la: ↑09 maj 2026, 20:54Kakav spektakl zadnje kolo, St Pauli mora dobiti Wolfsburga da izbjegne izravno ispadanje
Moji vukovi ce ispasti,a i ako budu igrali baraž,i tu ce imati veliki problem jer ce imati za protivnika Hannover,a Wolfsburg kakav jeste,sa ovakvom formom i to bi vjerovatno izgubili,mada ja vjerujem da ce ipak St Pauli -Hannover igrati baraz,iako sam strastveni navijac Wolfsburga.
-
Amirutah1988
- Postovi: 3409
- Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Bezobrazno,odvratan komentarPSV je napisao/la: ↑10 maj 2026, 09:56Ja se iskreno nadam da ce vas napuniti Pauli do vrha u zadnjem kolu i da ispadate lagano. Oni bi tada mozda i iznabijali trecu ekipu cvajte - Paderborn vjerovatno, Hannover je smecarska ekipa bas kao i Wolfsburg.Amirutah1988 je napisao/la: ↑10 maj 2026, 08:43Wolfsburg je juce prokockao šanse i šanse za gol,i uvjeren sam da ce ih to koštati u zadnjem kolu.RobertHrkac555 je napisao/la: ↑09 maj 2026, 20:54Kakav spektakl zadnje kolo, St Pauli mora dobiti Wolfsburga da izbjegne izravno ispadanje
Moji vukovi ce ispasti,a i ako budu igrali baraž,i tu ce imati veliki problem jer ce imati za protivnika Hannover,a Wolfsburg kakav jeste,sa ovakvom formom i to bi vjerovatno izgubili,mada ja vjerujem da ce ipak St Pauli -Hannover igrati baraz,iako sam strastveni navijac Wolfsburga.![]()
-
Amirutah1988
- Postovi: 3409
- Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Ako danas Elversberg pobjedi ili bude nerijeseno,nece se nista znacajno promjeniti u zadnjem kolu,Elversberg ce u BL,vjerujem da ce Hannover zadrzati trece mjesto ,ipak igraju kuciRobertHrkac555 je napisao/la: ↑10 maj 2026, 09:53Ma ništa se ne zna ni u cvajti,mogu 3 ekipe biti na 3.mjestu
Re: Bundesliga
Bravo Heidenheim, znaci sad im treba pobjeda zadnje kolo i 1x na St. Pauli - Wolfsburg, s tim da Paulaneri ne smiju imati bolju gol razliku.
embrace the chaos
-
eaglebvb09
- Postovi: 1011
- Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Kao da gledam St Pauli i Wolfsburg igraju nerjeseno , a Heidenheim uzima kuci i ode u razigravanje za opstsnak .
A St.Pauli i Wolsfburg cvajta!
A St.Pauli i Wolsfburg cvajta!
Re: Bundesliga
Heidenheim ako dobije zadnju kuci, onda im odgovara i pobjeda Paulanera, samo ih ne smiju preci u gol razlici, trenutno su izjednaceni, a Wolfsburg ako dobije tesko je ocekivati da Hdh moze stici gol razliku -4 koja je sad.eaglebvb09 je napisao/la: ↑10 maj 2026, 20:53Kao da gledam St Pauli i Wolfsburg igraju nerjeseno , a Heidenheim uzima kuci i ode u razigravanje za opstsnak .
A St.Pauli i Wolsfburg cvajta!
embrace the chaos
-
eaglebvb09
- Postovi: 1011
- Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Sve to stoji , ali najbolja opcija je nerjeseno , Hdh mora dobiti Mainz!Denno je napisao/la: ↑10 maj 2026, 21:43Heidenheim ako dobije zadnju kuci, onda im odgovara i pobjeda Paulanera, samo ih ne smiju preci u gol razlici, trenutno su izjednaceni, a Wolfsburg ako dobije tesko je ocekivati da Hdh moze stici gol razliku -4 koja je sad.eaglebvb09 je napisao/la: ↑10 maj 2026, 20:53Kao da gledam St Pauli i Wolfsburg igraju nerjeseno , a Heidenheim uzima kuci i ode u razigravanje za opstsnak .
A St.Pauli i Wolsfburg cvajta!
Mainzu nista ne znace bodovi , ali isto tako nisu mu znacili ni protiv BVB , pa navalili ko ludi kao da im je zadnja tekma bila u zivotu!
Re: Bundesliga
Potpisali Neuer na jos jednu godinu i pored toliko kikseva, kruzi opet cifra 20 mil godisnji, uz neku blagu redukciju 
- kraljttbvb
- Postovi: 8542
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Znam da se radi regularnosti sve utakmice zadnjeg kola igraju u isto vrijeme, ali su trebali ovi iz vodstva BL malo mudrovati, pa neke utakmice staviti u drugi termin.
Verder - BVB je komotno mogla sinoc ili sutra, obzirom da utakmica ekipama nista ne znaci (Verder sredina tabele, BVB drugoplasirani).
Jos par utakmica se moglo prebaciti u nedjelju, a da danas sva svjetla budu uperena u Pauli - Vukovi i borbu za LP...
Verder - BVB je komotno mogla sinoc ili sutra, obzirom da utakmica ekipama nista ne znaci (Verder sredina tabele, BVB drugoplasirani).
Jos par utakmica se moglo prebaciti u nedjelju, a da danas sva svjetla budu uperena u Pauli - Vukovi i borbu za LP...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
Re: Bundesliga
Pauli vs Vukovi je utakmica sezone i to je ono za što se prati bundes. Značajna je i utakmica Frankfurt vs Švabe, Frankfurt se bori za konferencijsku i može skinuti švabe sa plasmana u CL. Poslastice za sladokusce. Po prvi puta da neću pratit moj haesfau u Leverkusenu.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2738
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Leverkusenu još može u LP ali je tanka šansa. Izgube Stuttgart i Hoffenheim a oni pobijede
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Bundesliga
Ludilo je totalno u borbi za play off poziciju - 16. mjesto. S obzirom da je Heidenheim sve zakuhao, ni Wolfsburg ne može kalkulisati da igra na remi. A može se desiti da pobijede i St. Pauli i Heidenheim i da Heidenheim osvoji 16. mjesto. Dosta zavisi od gol razlike, visine eventualnih pobjeda. Zato je baš uzbudljivo.
U borbi za preostalo mjesto za LP Stuttgart ima sve u svojim rukama, jer od sebe sami zavise. Međutim, gostovanje im je zeznuto, ali eto i E.Frankfurt je dosta trenutno promjenljiv pa ćemo vidjeti koliko će ima zaista biti teško. I tu je naravno borba između 3 ekipe i sve je moguće. Najveće bi ludilo bilo da i Stuttgart i Hoffo kiksaju i Lever ugrabi 4. poziciju.
U borbi za preostalo mjesto za LP Stuttgart ima sve u svojim rukama, jer od sebe sami zavise. Međutim, gostovanje im je zeznuto, ali eto i E.Frankfurt je dosta trenutno promjenljiv pa ćemo vidjeti koliko će ima zaista biti teško. I tu je naravno borba između 3 ekipe i sve je moguće. Najveće bi ludilo bilo da i Stuttgart i Hoffo kiksaju i Lever ugrabi 4. poziciju.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
Re: Bundesliga
Jel realno da ovi levati sa Arene ne prenose St. Pauli i Wolfsburg.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2738
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Jedina bitna utakmica danas i oni je ne prenose. Kakvi bolidi
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
-
Amirutah1988
- Postovi: 3409
- Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
- Kontakt:
-
Amirutah1988
- Postovi: 3409
- Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
- Kontakt:
Re: Bundesliga
Dvije prečke,jedna St.Paulija,jedna Wolfsburga,iako su vukovi imalu bolju šansu da postignu gol
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




