Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A misliš kao oštećen jer je jedna pogrešna odluka donesena na vašu štetu? Onda jeste, isto kao što je na toj istoj utakmici i Velež oštećen onda.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- Threeplanetrees
- Postovi: 1790
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Borac - Željo 1,35
Švrakino moždani poslje osam i Veležove ovjere evrope 1,15
Švrakino moždani poslje osam i Veležove ovjere evrope 1,15
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam je li sad validan onaj ugovor sa digitalnom platformom za rentanje Zeljinog stadiona ?
To je strateski partner ugovorio, Uprava potpisala, ali po ovim pisanjima ta upravna struktura nije legitimna jer nije upisana u registar Ministarstva Pravde Federacije...
Vrlo prakticno pitanje da ne bi poslije bilo kakvih tuzbi na Zeljin racun...
To je strateski partner ugovorio, Uprava potpisala, ali po ovim pisanjima ta upravna struktura nije legitimna jer nije upisana u registar Ministarstva Pravde Federacije...
Vrlo prakticno pitanje da ne bi poslije bilo kakvih tuzbi na Zeljin racun...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
zar postoji jos taj klub, Seljeznicar?Threeplanetrees je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:01Borac - Željo 1,35
Švrakino moždani poslje osam i Veležove ovjere evrope 1,15![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koga boli **** za vašu evropu, jedino vam valja zbog izleta u Andoru, i da vas popišaju sa 5 komadaThreeplanetrees je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:01Borac - Željo 1,35
Švrakino moždani poslje osam i Veležove ovjere evrope 1,15![]()
- Threeplanetrees
- Postovi: 1790
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uzbuđenje za izvlačenja kuglica u Nionu ćemo ostaviti za sebe. Nego zašto u tom tonu pišeš? Nisi se valjda oprostio od evrope kakav si ti navijačArma00 je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:20Koga boli **** za vašu evropu, jedino vam valja zbog izleta u Andoru, i da vas popišaju sa 5 komadaThreeplanetrees je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:01Borac - Željo 1,35
Švrakino moždani poslje osam i Veležove ovjere evrope 1,15![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Arma00 je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:20Koga boli **** za vašu evropu, jedino vam valja zbog izleta u Andoru, i da vas popišaju sa 5 komadaThreeplanetrees je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:01Borac - Željo 1,35
Švrakino moždani poslje osam i Veležove ovjere evrope 1,15![]()

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo nam i našeg Brunde Dabića djevojački Zelen.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E čuj Bundo Dabić, Rastjetivač CF-a.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
CF na aparatima. Brundica CF Dabić dj. Zelen ih razjbao.



Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro ih prebrojao 220, vidi se da ne ides na gostovanja sa svojom grupom koja koristi istog prevoznika, znao bi onda za broj mjesta u busu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Culi manjejaci da dolaze ona cetvorica iz sirokog sto su se izivljavali na njima i svi pobjegli kod brace u banja luku 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Danas ako bude 1500 ljudi na stadionu bice uspijeh, vrijeme ne da je lose nego katastrofa, kisa (pljusti cijeli dan), vjetar, hladno. Kontam da ce samo zapad biti posjecen 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
De ti nama reci kako si u ratu pobjegao od vojne obaveze i završio u US ?
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️




