Re: Champions League 2025/26
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Prelos safonov
- signalidunapark
- Postovi: 1553
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Ma ovaj Safonov je ka.rina na penalima.
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
Uzimaju topnici s hajberija konacno klempu
Re: Re: Champions League 2025/26
Ma golman Pariza je ****, samo nek pogađaju u okvir i osvojice
-
Invincibles14
- Postovi: 1290
- Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Rice babo
Re: Re: Champions League 2025/26
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Joj Safonova gotovo je ovo
Re: Re: Champions League 2025/26
rinaka je svakako, đe ovog bota nađoše
I found freedom. Losing all hope was freedom.
- signalidunapark
- Postovi: 1553
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Re: Re: Champions League 2025/26
Safonov ko onaj random kompjuteras kojeg na ulici stavis da bude na golu
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Re: Champions League 2025/26
Safonov je Kahn na penalima za Rayu, pa ovi iz PSGa samo nek gledaju gdje se baci i nek osutaju u kontra stranu i zabit ce. Svaki penal se baci sekundu ranije
Zadnja izmjena: Kaunas, dana/u 30 maj 2026, 20:59, ukupno mijenjano 1 put.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
Previse je ovo stresno treba uvest novcic da se baca i vozdra
Raja se bacio lik tek uzeo loptu
Raja se bacio lik tek uzeo loptu
Zadnja izmjena: JohannWolfgang, dana/u 30 maj 2026, 20:59, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Re: Champions League 2025/26
Zanimljivo kako među navijačima PSG-a nema crnaca na tribinama
Re: Re: Champions League 2025/26
I u desno, gdje bude Olisesignalidunapark je napisao/la: ↑30 maj 2026, 20:58Zna dobro ispucat u lijevo, u aut.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria
- signalidunapark
- Postovi: 1553
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Champions League 2025/26
Raya brat zalego.
Re: Re: Champions League 2025/26
oni su ostali u parizu da pale auta kakav god outcome da bude
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: Re: Champions League 2025/26
Baci se raja a ovaj nije ni zamahnuo
- JayCatwright
- Postovi: 9500
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Re: Champions League 2025/26
Tako je 
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




