To sto smo razmijenili 5 poruka u zivotu i sto si kreirao misljenje o meni na osnovu kluba za koji navijam ne znaci da me znas, daleko od toga. Govori samo koliko si jezivo nezreo za osobu koja je prilicno blizu 40-oj. A kad vec spominjes socially akward debila, ironicno je da to dolazi od tebe, osobe koja sa skoro 40 zivi u podrumu svojih roditeljaMarsal je napisao/la: ↑31 maj 2026, 20:45Ma pokušava vas baitat a vi se kačite. Mada da, znam lika i fakat je debil. I baš zato je glupo što se primate na njegove idiotske fore.Invincibles14 je napisao/la: ↑31 maj 2026, 20:22Propali abortus defsuperFrankie je napisao/la: ↑31 maj 2026, 19:33Ovi fkt slave poraz u finalu Lige Prvaka, svasta sam ocekivao, al to nisam bas
English Premier League
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: English Premier League
-
LenyYoro15
- Postovi: 718
- Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
- Kontakt:
Re: English Premier League
Definitivno ste uz Atletico Madrid, Romu i Valenciu najveći klub koji nema klempavog 
- Marsal
- Postovi: 17473
- Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
- Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
- Kontakt:
Re: English Premier League
Tješi se krajiški retardusuperFrankie je napisao/la: ↑31 maj 2026, 22:17To sto smo razmijenili 5 poruka u zivotu i sto si kreirao misljenje o meni na osnovu kluba za koji navijam ne znaci da me znas, daleko od toga. Govori samo koliko si jezivo nezreo za osobu koja je prilicno blizu 40-oj. A kad vec spominjes socially akward debila, ironicno je da to dolazi od tebe, osobe koja sa skoro 40 zivi u podrumu svojih roditelja![]()
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988
- wadethegreat
- Postovi: 7844
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: English Premier League
Ove sezone najviše mi je drago što su protvnički tabori proveli više vremena prateći šampiona Engleske nego sopstvene klubove.
What a fucking season
What a fucking season
- Wilshere10
- Postovi: 1231
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: English Premier League
Mnogi sa Ostrva tvrde da je ovo najveca parada u povijesti lige. Respekt za Topnike!
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
- akisarajevo92
- Postovi: 19195
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: English Premier League
Liverpool je prekinuo visedecenijsku pauze bez titule, evo i Arsenal, na koga se sad prebacujemo sa sprdnjom
Mancho je najlogicniji izbor, 15 godina bez titule
Mancho je najlogicniji izbor, 15 godina bez titule
Don't believe the hype.
Re: English Premier League
Tottenham, mada su oni odavno cirkusakisarajevo92 je napisao/la: ↑31 maj 2026, 22:33Liverpool je prekinuo visedecenijsku pauze bez titule, evo i Arsenal, na koga se sad prebacujemo sa sprdnjom![]()
Mancho je najlogicniji izbor, 15 godina bez titule
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: English Premier League
I ti nam ziv ,odnosno malo si zivnuo kada se winoc utakmica zavrsila ,jesil poceo sastavljati najboljih 11 za Alonsa ,hocel se dovoditi savrsena pojacanja koja se savrseno uklapaju
Izdrzi jos malo sads ce tvojih 5 minuta kada krene transfer pijaca
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
- wadethegreat
- Postovi: 7844
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: English Premier League
Ne znaju topnici Kako da se nose sa trofejom dugo je proslo.
Previse ste mi osjetljivi
Previse ste mi osjetljivi
Re: English Premier League
Argeta me podsjeća na onog lika iz Farga, prva sezona, kojeg su svi ismijavali i zadirkivali u osnovnoj i srednjoj i koji se kroz niz događaja (osvojio PL) okuražio da postane' frajer', ali onaj fake frajer, Pokušao je da djeluje samouvjereno prije i tokom utakmice LP, ali džaba sve.
Re: English Premier League
Puno tumbanja u svim ovim klubovima, arsenal ima tu prednost sto su u kontinuitetu. Jedino imam osjecaj da im savez vise nece tolerisati onu lakrdiju sa kornerima, to im je opet 10tak poena manje, koje ce morati nadoknaditi nekako. Zivo me interesuje hoce li im poceti svirati i penale protivj njih u novoj sezoni. Puno nepoznanica
Re: English Premier League
Iz Liverpoola prvo su dali punu podršku Slotu a u međuvremenu im se nudio Alonso da bi istog odbili i kad je sezona završila uruče otkaz Slotu. 
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: English Premier League
Najveca parada u historiji Engleske 
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.
Re: English Premier League
Tupsone bilo je predstavljanje svih trofeja koje je Guardiola osvojio sa Cityem a među njima je i titula iz 2018/19 a Kompany je tad činio dio ekipe zato je i pozvan.I ono lafo nešto navija a veze nema o životu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
- ArtemisFowl
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: English Premier League
Realnost je da je Arsenal osramotio Premier ligu. Aston Villa i Crystal Palace su odradili svoj posao, trebalo je samo ne napraviti debilan penal.
Re: English Premier League
Pa prvo ste govorili da ce biti 5-0 kao sa Interom. A sad osramotili PL. Odlucite se sta je. Na kraju krajeva, PSG ste proglasavali najboljim timom na svijetu (sto i jesu). Kako je onda osramocena PL?ArtemisFowl je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:50Realnost je da je Arsenal osramotio Premier ligu. Aston Villa i Crystal Palace su odradili svoj posao, trebalo je samo ne napraviti debilan penal.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- ArtemisFowl
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: English Premier League
Ja to nisam govorio. Inter je zalutao prošle godine, nije to nivo Arsenala.DamirT je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:58Pa prvo ste govorili da ce biti 5-0 kao sa Interom. A sad osramotili PL. Odlucite se sta je. Na kraju krajeva, PSG ste proglasavali najboljim timom na svijetu (sto i jesu). Kako je onda osramocena PL?ArtemisFowl je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:50Realnost je da je Arsenal osramotio Premier ligu. Aston Villa i Crystal Palace su odradili svoj posao, trebalo je samo ne napraviti debilan penal.
Pa taman ostalo na njima da bude 3/3 i useru sve. Imali su sve u svojim rukama.
- Marsal
- Postovi: 17473
- Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
- Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
- Kontakt:
Re: English Premier League
Pa vidiš da se narativi mijenjaju iz sekunde u sekundu kako kome u datom trenutku odgovara.DamirT je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:58Pa prvo ste govorili da ce biti 5-0 kao sa Interom. A sad osramotili PL. Odlucite se sta je. Na kraju krajeva, PSG ste proglasavali najboljim timom na svijetu (sto i jesu). Kako je onda osramocena PL?ArtemisFowl je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:50Realnost je da je Arsenal osramotio Premier ligu. Aston Villa i Crystal Palace su odradili svoj posao, trebalo je samo ne napraviti debilan penal.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.








