Svi nesto seru kao Arsenal igra ovako ili onako,ispušili tamo i ovamo,titulu im donijele sudije i ostala sranjq a svi bi dali dupeta da im je ekipa imala sezonu kakvu je imao ArsenalMarsal je napisao/la: ↑01 jun 2026, 12:16Pa vidiš da se narativi mijenjaju iz sekunde u sekundu kako kome u datom trenutku odgovara.DamirT je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:58Pa prvo ste govorili da ce biti 5-0 kao sa Interom. A sad osramotili PL. Odlucite se sta je. Na kraju krajeva, PSG ste proglasavali najboljim timom na svijetu (sto i jesu). Kako je onda osramocena PL?ArtemisFowl je napisao/la: ↑01 jun 2026, 11:50Realnost je da je Arsenal osramotio Premier ligu. Aston Villa i Crystal Palace su odradili svoj posao, trebalo je samo ne napraviti debilan penal.
Da je moglo bolje moglo je ali nisam nezadovoljan prije pocetka sezone bi potpisao sve sto se desilo ove godine jer primarni cilj je bila titula EPL,i opet bi je sljedece godine izabrao prije LP






