Tarik Muharemović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Tarik Muharemovic
25 miliona nova cijena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Tarik Muharemovic
Pa sasvim ok pocecanje, ne bi bilo nezasluzeno da je na 30 m porasla cijena
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫
Re: Tarik Muharemovic
Zato je krstovic, crnogorski napadac koji je u cijeloj karijeri dao 28 gola u serie a, 30 miliona, i tako skuplji od sve i jednog naseg igraca 
Re: Tarik Muharemovic
Pa napadacima opcenito dosta lakse raste cijena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Tarik Muharemovic
I demirovic je napadac, pa nikad nije bio na 30mil.
Re: Tarik Muharemovic
Eno turski velikan Fenjerbašče se uključilo u trku za potpis Tarkana.
Re: Tarik Muharemovic
Nista sto do sad nije vidjeno kod nasih igraca. U prici Inter, United, City, Bayern i na kraju zavrse u Laziu ili Freiburgu.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Tarik Muharemovic
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Tarik Muharemovic
Da se pita agent Mirsad Turkcan sutra bi potpisao za Fener 
Re: Tarik Muharemovic
Ima li jedan nas igrac da kad odigra dobru sezonu, se ne povezuje sa faking velikanima iz Turske? Bajraktarevic onaj Samsunspor, Alajbegovic Besiktas, evo sad Muharemovic Fenerbahce...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Tarik Muharemovic
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.bhsport je napisao/la: ↑03 jun 2026, 09:43Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
-
Edincapitano
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Tarik Muharemovic
Kakva bolan braca? Gdje su bili u ratu?eleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:27Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.bhsport je napisao/la: ↑03 jun 2026, 09:43Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
Pusti te price zato sto imamo istu vjeru, Iran nam je 100 puta vise pomogao nego turci.
- Beduin
- Postovi: 19500
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Tarik Muharemovic
E jesu nam i braca, poserem im se na bratstvoeleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:27Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.bhsport je napisao/la: ↑03 jun 2026, 09:43Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Tarik Muharemovic
Ja sam vidio i isto pomislio. Ima čak i neki video kad iznervirano na njemačkom govori djetetu da mu ne može potpisati dres, jer ga ne može lijepo rastegnuti, a onda Esmir prilazi i pomaže s dresom da se on potpiše. Na njima dvojici se baš vidi da im je ovo previše, nisu djeca navikla. S druge strane, Tare mi djeluje kao da maksimalno uživa u pažnji koju dobija, a uz ovu dvojicu pomenutih, on je sljedeći omiljeni, rekao bih. Ima tu i do godina, a i do karaktera.eleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:27Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.bhsport je napisao/la: ↑03 jun 2026, 09:43Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Re: Tarik Muharemovic
+1Beduin je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:41E jesu nam i braca, poserem im se na bratstvoeleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:27Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.bhsport je napisao/la: ↑03 jun 2026, 09:43Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.![]()
Eno im Srbije, tamo sve i ulazu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Tarik Muharemovic
Ma napisao sam to jer je valjda taj turcin agent iz Fenera spomenuo kao Tare je igrac iz nase il bratske Bosne nesto tako.DamirT je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:43+1Beduin je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:41E jesu nam i braca, poserem im se na bratstvoeleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:27
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.
A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.![]()
Eno im Srbije, tamo sve i ulazu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Tarik Muharemovic
Njega i Alajbegovica jos samo nisu preselili u Zrinjski, Sarajevo i Borac.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Tarik Muharemovic
Nisam to upratio ali nogu zamisliti, tesko je to breme za njih a ako tome dodamo jos i svjetsko i da se od njih puno očekuje, neka im Bog dragi olakša. Nadam se da im Sergej moze pomoci u tome.eleGancy je napisao/la: ↑03 jun 2026, 10:27Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.bhsport je napisao/la: ↑03 jun 2026, 09:43Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
Da se ja pitam Turska nikad osim pred kraj karijere, nema tu razvoja nikakvog.
A uvijek cemo imati par menadzerskih igraca.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ANamelessGhoul, Bing [Bot], Diadora, FerdinandF, invincible1921, KockarVicin007, Muumii, soccerfan, svrakino1921 i 73 gosta.



