Tarik Muharemović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la DamirT » 29 maj 2026, 13:01

25 miliona nova cijena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
fukara87
Postovi: 5957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la fukara87 » 29 maj 2026, 13:11

Pa sasvim ok pocecanje, ne bi bilo nezasluzeno da je na 30 m porasla cijena
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

ElAn10
Postovi: 620
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la ElAn10 » 29 maj 2026, 13:52

Zato je krstovic, crnogorski napadac koji je u cijeloj karijeri dao 28 gola u serie a, 30 miliona, i tako skuplji od sve i jednog naseg igraca :crazy:

Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la DamirT » 29 maj 2026, 13:53

ElAn10 je napisao/la:
29 maj 2026, 13:52
Zato je krstovic, crnogorski napadac koji je u cijeloj karijeri dao 28 gola u serie a, 30 miliona, i tako skuplji od sve i jednog naseg igraca :crazy:
Pa napadacima opcenito dosta lakse raste cijena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

ElAn10
Postovi: 620
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la ElAn10 » 29 maj 2026, 14:09

DamirT je napisao/la:
29 maj 2026, 13:53
ElAn10 je napisao/la:
29 maj 2026, 13:52
Zato je krstovic, crnogorski napadac koji je u cijeloj karijeri dao 28 gola u serie a, 30 miliona, i tako skuplji od sve i jednog naseg igraca :crazy:
Pa napadacima opcenito dosta lakse raste cijena.
I demirovic je napadac, pa nikad nije bio na 30mil.

Avatar
231983
Postovi: 2142
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la 231983 » 03 jun 2026, 08:30

Eno turski velikan Fenjerbašče se uključilo u trku za potpis Tarkana.

Kaunas
Postovi: 13530
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la Kaunas » 03 jun 2026, 09:18

Nista sto do sad nije vidjeno kod nasih igraca. U prici Inter, United, City, Bayern i na kraju zavrse u Laziu ili Freiburgu.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
bhsport
Postovi: 13542
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la bhsport » 03 jun 2026, 09:43

Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
guillermo
Postovi: 2948
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la guillermo » 03 jun 2026, 10:08

Da se pita agent Mirsad Turkcan sutra bi potpisao za Fener :D

Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2026, 10:10

Ima li jedan nas igrac da kad odigra dobru sezonu, se ne povezuje sa faking velikanima iz Turske? Bajraktarevic onaj Samsunspor, Alajbegovic Besiktas, evo sad Muharemovic Fenerbahce...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

ElAn10
Postovi: 620
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la ElAn10 » 03 jun 2026, 10:18

guillermo je napisao/la:
03 jun 2026, 10:08
Da se pita agent Mirsad Turkcan sutra bi potpisao za Fener :D
On mora mjenjati agenta, dosta je pogledati igrace koje su u toj agenciji, tarik je drugi kalibar i trebao bi u neku jacu/vecu agenciju, ovaj ga stvarno samo u tursku moze sprciti

Avatar
eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la eleGancy » 03 jun 2026, 10:27

bhsport je napisao/la:
03 jun 2026, 09:43
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.

A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.

Edincapitano
Postovi: 1665
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la Edincapitano » 03 jun 2026, 10:38

eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:27
bhsport je napisao/la:
03 jun 2026, 09:43
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.

A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
Kakva bolan braca? Gdje su bili u ratu?

Pusti te price zato sto imamo istu vjeru, Iran nam je 100 puta vise pomogao nego turci. :crazy:

Avatar
Beduin
Postovi: 19500
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la Beduin » 03 jun 2026, 10:41

eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:27
bhsport je napisao/la:
03 jun 2026, 09:43
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.

A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
E jesu nam i braca, poserem im se na bratstvo :mrgreen:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Coolpanda24
Postovi: 3197
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la Coolpanda24 » 03 jun 2026, 10:43

eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:27
bhsport je napisao/la:
03 jun 2026, 09:43
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.
Ja sam vidio i isto pomislio. Ima čak i neki video kad iznervirano na njemačkom govori djetetu da mu ne može potpisati dres, jer ga ne može lijepo rastegnuti, a onda Esmir prilazi i pomaže s dresom da se on potpiše. Na njima dvojici se baš vidi da im je ovo previše, nisu djeca navikla. S druge strane, Tare mi djeluje kao da maksimalno uživa u pažnji koju dobija, a uz ovu dvojicu pomenutih, on je sljedeći omiljeni, rekao bih. Ima tu i do godina, a i do karaktera.

Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2026, 10:43

Beduin je napisao/la:
03 jun 2026, 10:41
eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:27
bhsport je napisao/la:
03 jun 2026, 09:43
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.

A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
E jesu nam i braca, poserem im se na bratstvo :mrgreen:
+1
Eno im Srbije, tamo sve i ulazu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la eleGancy » 03 jun 2026, 10:56

DamirT je napisao/la:
03 jun 2026, 10:43
Beduin je napisao/la:
03 jun 2026, 10:41
eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:27


Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.

A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
E jesu nam i braca, poserem im se na bratstvo :mrgreen:
+1
Eno im Srbije, tamo sve i ulazu.
Ma napisao sam to jer je valjda taj turcin agent iz Fenera spomenuo kao Tare je igrac iz nase il bratske Bosne nesto tako.


Avatar
DamirT
Postovi: 31086
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2026, 11:10

Njega i Alajbegovica jos samo nisu preselili u Zrinjski, Sarajevo i Borac.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
bhsport
Postovi: 13542
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la bhsport » 03 jun 2026, 11:40

eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:27
bhsport je napisao/la:
03 jun 2026, 09:43
Mogu misliti kako je Tariku, citajuci sve ove spekulacije, Inter, engleska, sad Como i Fener. A glava mora ostati hladna za svjetsko.
Identicno vazi i za Kerima, samo djeco ne letite visoko, ostanite prizemni i nebo je granica.
Licno bih ga volio vidjeti u engleskoj ali gdje ce zavrsiti ...
Ne znam jesi li mozda vidio video kad Kerim potpisuje dres na Grbavici, izmoreni su totalno, a da im je svima ugoditi. Meni u mojoj karijeri kad neku promjenu trebam doziviti bude napeto, kamo li njima. Tarik mislim da je spremniji i lakse podnosi to, vjerovatno sto je 5 godina stariji od Kerima.

A sto se tice Turaka, nek su nam braca koliko god, ali kad se krenu vezati za nase igrace, doslovno im obaraju vrijednost. Prije par godina smo imali 5-6 igraca iz turske lige, sad hvala Bogu samo ovaj isprdak ostao, ali i on ce aBd letit.
Nisam to upratio ali nogu zamisliti, tesko je to breme za njih a ako tome dodamo jos i svjetsko i da se od njih puno očekuje, neka im Bog dragi olakša. Nadam se da im Sergej moze pomoci u tome.
Da se ja pitam Turska nikad osim pred kraj karijere, nema tu razvoja nikakvog.
A uvijek cemo imati par menadzerskih igraca.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alucard, ANamelessGhoul, Bing [Bot], Diadora, FerdinandF, invincible1921, KockarVicin007, Muumii, soccerfan, svrakino1921 i 73 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []