Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

We are 26
Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Lakoste » 05 jun 2026, 20:35

Ko karindja ovu kravu Lejlu?

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la invincible1921 » 05 jun 2026, 22:03

Ne znam jel bilo vec, jes da je AI al meni GRMIIII :D

=\_1921_/=

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la akisarajevo92 » 05 jun 2026, 22:08

kako zavrse na ovakvim mjestima likovi kao ovaj Ganibegovic, jel zavrsio bar neku skolu da bi se predstavljao kao novinar, izgleda kao da ga je neko pokupio saulice i ubacio medju novinare, trutina

pa samo kad uporedis pitanje koje je postavio Baho i ovaj kloc na pressu, "kakav je osjecaj", j3bo li te osjecaj
Don't believe the hype.

rossonero85
Postovi: 561
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la rossonero85 » 05 jun 2026, 22:25

Kad vidim ove kvazi novinar(k)e u Americi, očigledno je da su Spaho, Šuko, Kristić, Marjan i Baho i dalje elita za sve ove sportske novinare u pokušaju. Šteta što država nije mogla/željela izdvojiti taj milion pa da ko ljudi gledamo Zmajeve na državnoj televiziji BHRT.

Soli
Postovi: 140
Pridružen/a: 03 apr 2026, 22:50
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Soli » 05 jun 2026, 23:52

dena24 je napisao/la:
05 jun 2026, 18:41
07. za toronto kako sam procitao, a najbolje ove informacije ne dijeliti vise :mrgreen:
Valjda tamo nema toliko našeg svijeta jbg. Ali izgubilo se dosta vremena na ovom svemu.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la invincible1921 » 06 jun 2026, 00:26

Unofficialpage je napisao/la:
04 jun 2026, 18:25
invincible1921 je napisao/la:
04 jun 2026, 15:58
313 je napisao/la:
04 jun 2026, 12:38


Ima li ista vezano za UT? Vidio sam Tabakovica 93. Zanima me hoce li biti dresovi i grb, tako to.
Dresovi ce bit naknadno, sto se tice UT ja imam sve nase osim ove nove Tabakovica,,,,odbrana i napad grme :D Zato u vezi sve silver kartice :rol:
Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.
Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na cirilici :rol:
=\_1921_/=

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la NoDi80 » 06 jun 2026, 00:34

invincible1921 je napisao/la:
06 jun 2026, 00:26
Unofficialpage je napisao/la:
04 jun 2026, 18:25
invincible1921 je napisao/la:
04 jun 2026, 15:58


Dresovi ce bit naknadno, sto se tice UT ja imam sve nase osim ove nove Tabakovica,,,,odbrana i napad grme :D Zato u vezi sve silver kartice :rol:

Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.
Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na cirilici :rol:
Izlazi neka nova igrica na netflixu, cetiri igraca mogu igrati zajedno
slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la leo1946 » 06 jun 2026, 08:51

Samo su najvece seljacine bosancerosi iz amerike. Sta je ono onako krv ti jjebem :facepalm:


Avatar
emir_
Postovi: 6395
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la emir_ » 06 jun 2026, 11:45

Ne vidim tu nikakvu grešku.
4-IN-A-ROW

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Unofficialpage » 06 jun 2026, 12:09

invincible1921 je napisao/la:
06 jun 2026, 00:26
Unofficialpage je napisao/la:
04 jun 2026, 18:25
invincible1921 je napisao/la:
04 jun 2026, 15:58


Dresovi ce bit naknadno, sto se tice UT ja imam sve nase osim ove nove Tabakovica,,,,odbrana i napad grme :D Zato u vezi sve silver kartice :rol:
Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.
Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na cirilici :rol:
Hahaha ali dobro su uradili. Samo jos da nam dresove isprave pa da sve bude top. Jedino raspored utakmica nije tačan jer kod nas ide prvo protiv Švicarske pa Katar i onda Kanada. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la invincible1921 » 06 jun 2026, 12:26

Unofficialpage je napisao/la:
06 jun 2026, 12:09
invincible1921 je napisao/la:
06 jun 2026, 00:26
Unofficialpage je napisao/la:
04 jun 2026, 18:25


Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.
Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na cirilici :rol:
Hahaha ali dobro su uradili. Samo jos da nam dresove isprave pa da sve bude top. Jedino raspored utakmica nije tačan jer kod nas ide prvo protiv Švicarske pa Katar i onda Kanada. :mrgreen:
Znam al promjenis stavi da smo mi prvi sesir kanada drugi katar treci :D i onda ide kao sto i treba...ja sam i dresove mijenjo da dvije igramo u bijelim ko sto i jes :rol:
=\_1921_/=

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Surreal » 06 jun 2026, 12:29



Biće Panamki :D
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
DamirT
Postovi: 30894
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la DamirT » 06 jun 2026, 12:38

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

random11
Postovi: 325
Pridružen/a: 25 feb 2026, 15:01
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la random11 » 06 jun 2026, 15:32


Stavio nas 2 u grupi ispred Kanade, pa onda prolazimo Južnu Koreju u R32, i da ispadamo protiv Japana U R16.

Avatar
Baboon
Postovi: 1126
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Lokacija: Kanton 3
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Baboon » 06 jun 2026, 15:47

leo1946 je napisao/la:
06 jun 2026, 08:51
Samo su najvece seljacine bosancerosi iz amerike. Sta je ono onako krv ti jjebem :facepalm:
Kad pomisliš da gore od bosančerosa iz slovenije ne može, pojave se ovi :tokralju: pretpostavljam da su i ovdje pretežno ljuti karinaši :sick:
it's football day

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Drum » 06 jun 2026, 16:06

Baboon je napisao/la:
06 jun 2026, 15:47
leo1946 je napisao/la:
06 jun 2026, 08:51
Samo su najvece seljacine bosancerosi iz amerike. Sta je ono onako krv ti jjebem :facepalm:
Kad pomisliš da gore od bosančerosa iz slovenije ne može, pojave se ovi :tokralju: pretpostavljam da su i ovdje pretežno ljuti karinaši :sick:
Tata je karinas. Inace ti ne bi ovdje baljezgao, umjesto da provjeris cinjenice.

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la 231983 » 06 jun 2026, 16:47

random11 je napisao/la:
06 jun 2026, 15:32

Stavio nas 2 u grupi ispred Kanade, pa onda prolazimo Južnu Koreju u R32, i da ispadamo protiv Japana U R16.
Slicno razmisljamo 😅
S tim da bih nas ja i do R8 vodio, e onda s Njemačkom šta bude (samo da ne bude kao zadnji put) 🤣🤣🤣

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Raonffa » 06 jun 2026, 17:33

Virtu4l je napisao/la:
05 jun 2026, 00:25
Raonffa je napisao/la:
04 jun 2026, 19:32
E sad, po meni trebamo biti pametni i na početku njima pustiti loptu, a mi da budemo kompaktni nazad i da kvalitetno pomjeramo sa jedne na drugu stranu i riješili smo pola posla. Za razliku od meča u Cardiffu, očekujem nešto više prostora u kontri jer Kanađani su užasni u defanzivnoj tranziciji i ostavljaju mnogo prostora. Smatram da je Vels po tom pitanju daleko ozbiljnija reprezentacija i da smo zato izgledali onako sterilno u prvom poluvremenu u Cardiffu. Doduše, meni je ono bilo sasvim okej jer smo igrali utakmicu na prolaz na nezgodnom gostovanju, a protivnik nam u suštini nije napravio nijednu pravu šansu osim one prečke Wilsona koja je bila više plod slučajnosti. U takvim mečevima nekako uvijek gledam da protivnik pravi što manje šansi, a sad to što imaju posjed ili što mi ne pravimo šanse manje je važno, jer će kakva takva prilika za nas ipak doći.

Da se vratim na Kanadu, ovaj izlazak visoko koji spominješ djeluje jako primamljivo protiv njih jer nisu ekipa koja nešto pretjerano teži iznošenju lopte od noge do noge, dosta je tu rizika, driblinga u opasnoj zoni, a samim tim i potencijalnih dobrih situacija za nas ukoliko uzmemo loptu. Međutim, u slučaju da uđemo u to neko ludilo sa njima, bojim se da bi mogli imati problema jer taj neki jaki tempo i haos na terenu njima sasvim sigurno odgovara, a i nama je defanzivna tranzicija definitivno najslabiji segment igre u odbrani, tako da tu treba biti jako oprezan.
Ono što sam ja gledao, što se tiče Kanade, je to da je svaki njihov protivnik imao nekoliko mrtvih zicera koje nisu iskoristili, osim protiv Velsa kojem su trebali zabiti pet komada, a na kraju je Vels promašio mrtvi zicer u 90. min za 1:1. Ostalo su imali više sreće nego pameti. Rumuniji su zabili tri komada a mogli su hladno primiti pet.

Ofanzivno igraju veoma jednostavan fudbal i kao što kažeš ne smije se ući u trku i ludilo jer bi se tu sigurno bolje snašli.

Mi imamo još mnogo toga za popraviti, jer moramo biti realni, Austrija, Vels i Italija su imali svoje šanse, a prve dvije su se igrale viktorije sa nama veći dio tih utakmica. Na kraju je i Italija promašila zicere sa igračem manje. Čisto da i to napomenemo, nešto što se uglavnom brzo zaboravi zbog konačnog ishoda.

Naš najveći dobitak iz prethodnog ciklusa utakmica je taj mentalitet koji je stručni štab usadio ovim momcima, mentalitet neodustajanja, ono što uglavnom nismo imali. Sa ovim stručnim štabom smo uspjeli okretati utakmice u svoju korist bez obzira što smo primali gol. Borba, trka, upornost, želja, htijenje, sve to je bilo za čistu desetku, na kraju je donijelo i rezultat.
Ma da, oni igraju baš otvoreno i bez garda, a nazad im je poprilična promaha. Tako da pametnom igrom ih se sigurno može obuzdati i riješiti, a ja se nadam da mi to možemo, mada iskreno i X bih prihvatio najnormalnije.

A što se nas tiče, naravno da su problemi ostali, prevashodno taj vezni red i nedostatak kvaliteta u tom segmentu igre. Ko nam zatvori krila i uspije iskontrolisati tranziciju uradio je više od pola posla :)

Za ovaj zadnji pasus nemam šta ni komentarisati, slažem se od a do ž.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Frankie, Radnicki1921, Sheyi, signalidunapark i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []