Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Ko karindja ovu kravu Lejlu?
- invincible1921
- Postovi: 11403
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Ne znam jel bilo vec, jes da je AI al meni GRMIIII 
=\_1921_/=
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
kako zavrse na ovakvim mjestima likovi kao ovaj Ganibegovic, jel zavrsio bar neku skolu da bi se predstavljao kao novinar, izgleda kao da ga je neko pokupio saulice i ubacio medju novinare, trutina
pa samo kad uporedis pitanje koje je postavio Baho i ovaj kloc na pressu, "kakav je osjecaj", j3bo li te osjecaj
pa samo kad uporedis pitanje koje je postavio Baho i ovaj kloc na pressu, "kakav je osjecaj", j3bo li te osjecaj
Don't believe the hype.
-
rossonero85
- Postovi: 561
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Kad vidim ove kvazi novinar(k)e u Americi, očigledno je da su Spaho, Šuko, Kristić, Marjan i Baho i dalje elita za sve ove sportske novinare u pokušaju. Šteta što država nije mogla/željela izdvojiti taj milion pa da ko ljudi gledamo Zmajeve na državnoj televiziji BHRT.
- invincible1921
- Postovi: 11403
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na ciriliciUnofficialpage je napisao/la: ↑04 jun 2026, 18:25Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.invincible1921 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 15:58Dresovi ce bit naknadno, sto se tice UT ja imam sve nase osim ove nove Tabakovica,,,,odbrana i napad grmeZato u vezi sve silver kartice
![]()
=\_1921_/=
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Izlazi neka nova igrica na netflixu, cetiri igraca mogu igrati zajednoinvincible1921 je napisao/la: ↑06 jun 2026, 00:26Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na ciriliciUnofficialpage je napisao/la: ↑04 jun 2026, 18:25invincible1921 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 15:58
Dresovi ce bit naknadno, sto se tice UT ja imam sve nase osim ove nove Tabakovica,,,,odbrana i napad grmeZato u vezi sve silver kartice
![]()
Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.![]()

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Samo su najvece seljacine bosancerosi iz amerike. Sta je ono onako krv ti jjebem 
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Hahaha ali dobro su uradili. Samo jos da nam dresove isprave pa da sve bude top. Jedino raspored utakmica nije tačan jer kod nas ide prvo protiv Švicarske pa Katar i onda Kanada.invincible1921 je napisao/la: ↑06 jun 2026, 00:26Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na ciriliciUnofficialpage je napisao/la: ↑04 jun 2026, 18:25Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.invincible1921 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 15:58
Dresovi ce bit naknadno, sto se tice UT ja imam sve nase osim ove nove Tabakovica,,,,odbrana i napad grmeZato u vezi sve silver kartice
![]()
![]()
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- invincible1921
- Postovi: 11403
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Znam al promjenis stavi da smo mi prvi sesir kanada drugi katar treciUnofficialpage je napisao/la: ↑06 jun 2026, 12:09Hahaha ali dobro su uradili. Samo jos da nam dresove isprave pa da sve bude top. Jedino raspored utakmica nije tačan jer kod nas ide prvo protiv Švicarske pa Katar i onda Kanada.invincible1921 je napisao/la: ↑06 jun 2026, 00:26Najjace vecina transparenata na kojima pise Bosna i Hercegovina su na ciriliciUnofficialpage je napisao/la: ↑04 jun 2026, 18:25
Valjda bi danas trebao update za dresove i da bude tournaments world cup.![]()
![]()
=\_1921_/=
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Biće Panamki
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Stavio nas 2 u grupi ispred Kanade, pa onda prolazimo Južnu Koreju u R32, i da ispadamo protiv Japana U R16.
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Kad pomisliš da gore od bosančerosa iz slovenije ne može, pojave se ovi
it's football day
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Tata je karinas. Inace ti ne bi ovdje baljezgao, umjesto da provjeris cinjenice.
Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026
Ma da, oni igraju baš otvoreno i bez garda, a nazad im je poprilična promaha. Tako da pametnom igrom ih se sigurno može obuzdati i riješiti, a ja se nadam da mi to možemo, mada iskreno i X bih prihvatio najnormalnije.Virtu4l je napisao/la: ↑05 jun 2026, 00:25Ono što sam ja gledao, što se tiče Kanade, je to da je svaki njihov protivnik imao nekoliko mrtvih zicera koje nisu iskoristili, osim protiv Velsa kojem su trebali zabiti pet komada, a na kraju je Vels promašio mrtvi zicer u 90. min za 1:1. Ostalo su imali više sreće nego pameti. Rumuniji su zabili tri komada a mogli su hladno primiti pet.Raonffa je napisao/la: ↑04 jun 2026, 19:32E sad, po meni trebamo biti pametni i na početku njima pustiti loptu, a mi da budemo kompaktni nazad i da kvalitetno pomjeramo sa jedne na drugu stranu i riješili smo pola posla. Za razliku od meča u Cardiffu, očekujem nešto više prostora u kontri jer Kanađani su užasni u defanzivnoj tranziciji i ostavljaju mnogo prostora. Smatram da je Vels po tom pitanju daleko ozbiljnija reprezentacija i da smo zato izgledali onako sterilno u prvom poluvremenu u Cardiffu. Doduše, meni je ono bilo sasvim okej jer smo igrali utakmicu na prolaz na nezgodnom gostovanju, a protivnik nam u suštini nije napravio nijednu pravu šansu osim one prečke Wilsona koja je bila više plod slučajnosti. U takvim mečevima nekako uvijek gledam da protivnik pravi što manje šansi, a sad to što imaju posjed ili što mi ne pravimo šanse manje je važno, jer će kakva takva prilika za nas ipak doći.
Da se vratim na Kanadu, ovaj izlazak visoko koji spominješ djeluje jako primamljivo protiv njih jer nisu ekipa koja nešto pretjerano teži iznošenju lopte od noge do noge, dosta je tu rizika, driblinga u opasnoj zoni, a samim tim i potencijalnih dobrih situacija za nas ukoliko uzmemo loptu. Međutim, u slučaju da uđemo u to neko ludilo sa njima, bojim se da bi mogli imati problema jer taj neki jaki tempo i haos na terenu njima sasvim sigurno odgovara, a i nama je defanzivna tranzicija definitivno najslabiji segment igre u odbrani, tako da tu treba biti jako oprezan.
Ofanzivno igraju veoma jednostavan fudbal i kao što kažeš ne smije se ući u trku i ludilo jer bi se tu sigurno bolje snašli.
Mi imamo još mnogo toga za popraviti, jer moramo biti realni, Austrija, Vels i Italija su imali svoje šanse, a prve dvije su se igrale viktorije sa nama veći dio tih utakmica. Na kraju je i Italija promašila zicere sa igračem manje. Čisto da i to napomenemo, nešto što se uglavnom brzo zaboravi zbog konačnog ishoda.
Naš najveći dobitak iz prethodnog ciklusa utakmica je taj mentalitet koji je stručni štab usadio ovim momcima, mentalitet neodustajanja, ono što uglavnom nismo imali. Sa ovim stručnim štabom smo uspjeli okretati utakmice u svoju korist bez obzira što smo primali gol. Borba, trka, upornost, želja, htijenje, sve to je bilo za čistu desetku, na kraju je donijelo i rezultat.
A što se nas tiče, naravno da su problemi ostali, prevashodno taj vezni red i nedostatak kvaliteta u tom segmentu igre. Ko nam zatvori krila i uspije iskontrolisati tranziciju uradio je više od pola posla
Za ovaj zadnji pasus nemam šta ni komentarisati, slažem se od a do ž.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
Sindikat12
- Postovi: 2261
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: boki86, Frankie, Radnicki1921, Sheyi, signalidunapark i 33 gosta.







