Gledao sam derbi finale kupa, ima fizikalije Ali nije nesto odigrao je PrVO poluvrijeme kada je izasao sarajevo je Dalo 5 golova sa Tim da je u 3 gola sirćo ucestvovao tj momak sto je usao umjesto njega i mladji ja mislim 2-3 godine
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
VRH!!!
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 410
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Treci je za grada, a prvi i cetvrti ne znam koji je ljepsi. Daj Boze da ovako nesto moze biti
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
jel ovo neki koncept dresa ili je fakat objavljeno?
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10159
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sutra obracanje Zekica u 13h i prozivka
Edit:ipak petak
Edit:ipak petak
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 10 jun 2026, 13:52, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- NeSamSafetee
- Postovi: 288
- Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovaj četvrti definitivno za domaći dres. Pravo nostalgičanGianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 11:38Treci je za grada, a prvi i cetvrti ne znam koji je ljepsi. Daj Boze da ovako nesto moze biti
- prijeratni mangup
- Postovi: 91
- Pridružen/a: 23 apr 2009, 01:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Omladinci koji su bili na Sjeveru ,derbi 4-0,imam jedno pitanje.Prije početka tekme,pjevala se neka pjesma,na ovu melodiju :
Ako neko zna tekst,moze i u pp
Hvala
Ako neko zna tekst,moze i u pp
Hvala
- GalileoGalilei
- Postovi: 2816
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kupovali bi ljudi za ženidbu, ne bi odijela ni gledali
Re: FK Sarajevo
Surdanović od danas slobodan. Odličan igrač trebalo bi njega zaganjati.
Re: FK Sarajevo
Faktor piše "očekuje se i potpis jednog fudbalera koji je posljednji angažman imao u Njemačkoj".
Zna li se ko je?
Zna li se ko je?
Re: FK Sarajevo
Kahvić?
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mastamo o dresovima i stadionima
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
SVI NA ISTOJ STRANI !!!
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Neznam kako neko moze ovde pricat o 5togodisnjem bilo kojem planu strategi, a podpises ugovor sa trenerom na godinu dana (eventualno 2 godine), igraci i njihovi menageri su namazani tipovi (da nekazem lopovi), cim oni vide ugovor na godinu plus godinu, nema sanse da ce se oni nesto zalagat i da ce davat sve od sebe, jednostavno u 99,9% biraju laksu opciju a to je davanje minimuma jer znaju da taj trener nema sanse da bude tu duze od godinu dana kad igraci igraju sa 75%
Dosad jedino sto je otiso RENAN.
Doso ISKOSENI, i evo zekic.
Licno volio bi da svi drugi ostanu, samo jos da se otjera Turkes. I da se dovede HAMZA.
Dosad jedino sto je otiso RENAN.
Doso ISKOSENI, i evo zekic.
Licno volio bi da svi drugi ostanu, samo jos da se otjera Turkes. I da se dovede HAMZA.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovaj bijeli s cenerom naprijed gori hala
Nekako su oduvijek bijeli bili top
Nekako su oduvijek bijeli bili top
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Na instagramu pisu desni bek Nikolay Minkov blizu 
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, Proximic i 34 gosta.







