AS Roma
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: AS Roma
Dugo smo mi maštali, sve dok ovakvi igrači biraju Tursku ispred nas, mrka kapa.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: AS Roma
Zapratio im i predsjednika na instagram, eto kraj sage.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Neka. Bar da se brzo završi. Da ne gubimo mjesece kao inače. Idemo sad po Summervila ili Nusu ili Brahima.
Commando Ultrà Curva Sud
Re: AS Roma
To apsolutno, zaista nemam snage da narednih mjesec dana čitam o nekakvom premišljanju, dogovorio sa Turcima - super, doviđenja.Cassano2024 je napisao/la: ↑05 jun 2026, 21:43Neka. Bar da se brzo završi. Da ne gubimo mjesece kao inače. Idemo sad po Summervila ili Nusu ili Brahima.
Armand Laurienté se mora uzeti u obzir za tu poziciju lijevog krila, zašto da ne?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Navodno prva alternativa za Engleza, Paixao nam je poznat jer nam je zabijao već kada smo igrali protiv Feyenoorda.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: AS Roma
Wesly propusta svjetsko, ako nije baš nešto ozbiljno onda je to i dobro za romu
nema potpisa
Re: AS Roma
Prema najavama 2-3 sedmice out, taman da se odmori i da sanira sve sto ima, jer i kroz sezonu imao je par ozljeda.
Greenwood uopce nije gotova prica, onaj lik sto kao imaju dogovor je outsider za uci u upravu Fenera.
Greenwood uopce nije gotova prica, onaj lik sto kao imaju dogovor je outsider za uci u upravu Fenera.
embrace the chaos
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Greenwood ponovo aktuelan. Taj njegov "predsjednik" izgubio izbore u Feneru.
Commando Ultrà Curva Sud
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Kumbulla i Salah-Edine se vraćaju. Salah nakon sjajne sezone. Nadam se da će ostati i boriti se za mjesto. Kumbulla loša sezona sa povedama. Čovjek ima ugovor na 8 godina. Nevjerovatno.
Brandt se opet spominje. Nothingam želi Ziolkowskog.
Sorloth, Bernardo Silva, Lewandowski, Vlahović, Alisson,Goretzka, Mateta, Koke.... Ova imena se povezuju sa Milanom i Juventusom, i mnogo ozbiljnije mi zvuče. Ja mislim da smo mi atraktivniji zbog LŠ, ali oni imaju više para.
Brandt se opet spominje. Nothingam želi Ziolkowskog.
Sorloth, Bernardo Silva, Lewandowski, Vlahović, Alisson,Goretzka, Mateta, Koke.... Ova imena se povezuju sa Milanom i Juventusom, i mnogo ozbiljnije mi zvuče. Ja mislim da smo mi atraktivniji zbog LŠ, ali oni imaju više para.
Commando Ultrà Curva Sud
Re: AS Roma
Mislim da bi bio mokri san kad bi doveli oba krila Mareseille.. Soule se proda i dovoedu Grenwood i Paixao.....
Ieri,oggi,domani.
Sempre con te! 🔴🟡
Sempre con te! 🔴🟡
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Kao Grenwood sad izjavio da želi samo u Romu. Dao je pristanak za transfer. Izgleda ćemo ovo stvarno završiti.
Čitam da smo zagrizli za Summervillea. Totenham je druga ekipa koja ga traži. Međutim Malen i LŠ daju prednost nama.
Čitam da smo zagrizli za Summervillea. Totenham je druga ekipa koja ga traži. Međutim Malen i LŠ daju prednost nama.
Commando Ultrà Curva Sud
Re: AS Roma
Konačno smo dobili sportskog direktora, baš se oteglo ovo.
Ma ne znam, baš prava sapunica ovo oko Masona, nadam se da će naši što prije poslati prvu ponudu, jer u suprotnom ćemo ga sigurno izgubiti. Summerville je super igrač, ali ga navodno hoće i Milan, a oni će imati para zbog Rafine prodaje.
Wesely propušta svjetsko, baš šteta. Spomije se i Noel Aseko, nerealno kakva radilica, za male pare možemo ugrabiti novu veliku zvijezdu. Ovakvi igrači prolaze odlično u Italiji, ako ima šanse, odmah uzeti.
Ma ne znam, baš prava sapunica ovo oko Masona, nadam se da će naši što prije poslati prvu ponudu, jer u suprotnom ćemo ga sigurno izgubiti. Summerville je super igrač, ali ga navodno hoće i Milan, a oni će imati para zbog Rafine prodaje.
Wesely propušta svjetsko, baš šteta. Spomije se i Noel Aseko, nerealno kakva radilica, za male pare možemo ugrabiti novu veliku zvijezdu. Ovakvi igrači prolaze odlično u Italiji, ako ima šanse, odmah uzeti.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Gasp želi uz Grenwooda i Summervila, drugi mu je pik za ljevo krilo, ne pratim uopce englesku ligu, valja li on? cijena 30,35 milki... Bilo bi fino sa imamo zvijeri na krilu, svaka čast Souleu al poslje ozljede je nikakav...
Spominje se i Rugeri iz Atm-a za ljevog beka...
Izgleda da ameri budu otvorili kesu za mercato
Spominje se i Rugeri iz Atm-a za ljevog beka...
Izgleda da ameri budu otvorili kesu za mercato
Ieri,oggi,domani.
Sempre con te! 🔴🟡
Sempre con te! 🔴🟡
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
- sirBobbyMoore
- Postovi: 139
- Pridružen/a: 26 maj 2025, 13:25
- Kontakt:
Re: AS Roma
Odličan i zahvalan igrač. Zbog njega smo i ostali u borbi za opstanak do samog kraja. Bez njega bismo se oprostili kao Wolvesi. Meni je žao što ide, ali definitivno nije igrač za Championshipa.
Pratim vas naredne sezone u LP ako ništa zbog boje dresa
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Hvala čekićaru.sirBobbyMoore je napisao/la: ↑11 jun 2026, 09:54Odličan i zahvalan igrač. Zbog njega smo i ostali u borbi za opstanak do samog kraja. Bez njega bismo se oprostili kao Wolvesi. Meni je žao što ide, ali definitivno nije igrač za Championshipa.
Pratim vas naredne sezone u LP ako ništa zbog boje dresa![]()
Commando Ultrà Curva Sud
- Cassano2024
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 30 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: AS Roma
Čitam da su Kone, Svilar i Ndicka ugroženi zbog Rominog FFP. Ako Roma ne ispoštuje uslove sporazuma o nagodbi, vjerovatno će dobiti značajnu kaznu i suočit će se s ograničenjima u broju novih igrača koje mogu registrovati za sezonu 2027-28, a moglo bi joj biti zabranjeno i učešće u UEFA takmičenjima u naredne tri sezone, od 2027-28. nadalje. Roma navodno pokušava ponovo pregovarati o uvjetima svog sporazuma o nagodbi s UEFA-om. Nada se da će odgoditi rok koji je trenutno postavljen za kraj ovog mjeseca do kraja sezone 2026-27, tačnije do 30. juna 2027.
J*** ti FFP.
J*** ti FFP.
Commando Ultrà Curva Sud
Re: AS Roma
Ima nekih ponuda i za Dovbyka, trazi se 25mil, mada da se mene pita nosi i za dz.
embrace the chaos
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

