Amar Memić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2854
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la h1a2s3o4 » 07 jun 2026, 11:44

Unofficialpage je napisao/la:
07 jun 2026, 11:05
DamirT je napisao/la:
07 jun 2026, 10:58
Pa upravo te pete, rabone, kao protiv Italije. Vidim to narod kod nas ocito pali, vjerovatno zbog tako tih poteza je i poceo hajp za njim. Sve u svemu, nadam se da ce Memic startati ispred njega.
Ali protiv Italije je odigrao svoj najbolji meč za repku. Strašno disciplinovan bio. :D To je Esmir, bit će i peta, rabona i sl i neka bude jer nam i to treba. Stvarno nema potrebe da ikog prozivamo.
Dijete igralo takoreci kod svoje kuce, pred svojim ljudima i publikom. Ipak je on odrastao u USA. Tako da je razumljivo sto je imao zelju da se malo pokaze sa par finti. I mene je nervirao, ali potpuno razumljivo. Protiv Kanade vec ce to biti drugacije.

A nije vala ni da je sada odigrao toliko lose koliko je objektivna bosanska publika navikala. Kod akcije za gol on je po meni imao sjajno dodavanje za Basica sto je ja mislim i "otkljucalo" odbranu Paname.
Pored toga imao je jos par dobrih situacija i dobrih ubacaja.

Memic moze samo umjesto Alajbegovica startati (ne zbog kvaliteta) nego sto neko stvarno mora pomoci Kolasincu jer smo vidjeli da je po toj strani propuh, a Bajraktarevic je ipak defanzivno malo odgovorniji od Alajbegovica.
Barba halali sto smo sumnjali.

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la NoDi80 » 07 jun 2026, 12:48

jasmin10 je napisao/la:
07 jun 2026, 02:37

Grijeh je ovog momka baciti lijevo zbog Esmira.
Moze on igrati i lijevo i desno
U Karvini je uvijek igrao lijevo krilo i to mu je bila najefikasnija sezona sa preko 10 golova i 4,5 asistencija
Bitno je da neki igrac vezni, bek ili napadac malo pridje i da igraju dupli
Inace vidim da fali toga na lijevom krilu, jer desno Dedic zna odigrati dupli pas, a i ostali igraci bi trebali to raditi
Cesto Alajbegovic ili Memic ostaju udvojeni, jer svi idu u box i cekaju centarsut, pa krila moraju driblati, centrirati ili nazad vracati loptu
Nadam se da ce se to popraviti i da ce neki igrac uvijek prilaziti krilu za dupli pas s kojim bi izbacili protivnicku odbranu, kao jucer Alajbegovic koji je trebao iz prve dodati demirovicu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Sensei
Postovi: 1123
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Sensei » 07 jun 2026, 14:28

Momcina. Odlican igrac, prije svega kulturan i jako zahvalan. Apsolutno nas najbolji igrac sinoc od ulaska u igru, po mom misljenju zasluzuje da zapocne protiv Kanade.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2640
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la HPCompaq » 07 jun 2026, 14:41

Radilica reprezentacije,previse se stavlja u kraj,i jako malo spominje,a da ga nije bilo vjerovatno ne bi dobacili do prvenstva.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24460
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Goalgetter » 07 jun 2026, 14:42

Naravno da pocinje protiv Kanade, jedan od nasih najbitnijih igraca. :thumbup:
Steta sto nije usla ona u gol, zasluzio je.

Avatar
HariTz
Postovi: 3247
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la HariTz » 07 jun 2026, 15:00

Siguran starter. Mora biti na lijevoj strani da pomogne Kolašincu.

Avatar
s4mke
Postovi: 636
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la s4mke » 07 jun 2026, 15:39

Ova ekipa sto ga hvali je protiv Velsa ga pljuvala i govorila kako se vidi da nije za najvisi nivo. To dovoljno govori o tim ljudima, okrecu se kako vjetar puse

Avatar
Elddar
Postovi: 2370
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Elddar » 08 jun 2026, 00:58

Goalgetter je napisao/la:
07 jun 2026, 14:42
Naravno da pocinje protiv Kanade, jedan od nasih najbitnijih igraca. :thumbup:
Steta sto nije usla ona u gol, zasluzio je.
Ovi iz sofe stavili Mahmica, ne znam na osnovu cega
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Confiance
Postovi: 1347
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Confiance » 08 jun 2026, 02:01

Elddar je napisao/la:
08 jun 2026, 00:58
Goalgetter je napisao/la:
07 jun 2026, 14:42
Naravno da pocinje protiv Kanade, jedan od nasih najbitnijih igraca. :thumbup:
Steta sto nije usla ona u gol, zasluzio je.
Ovi iz sofe stavili Mahmica, ne znam na osnovu cega
Ma kakva sofa za predvidjanje sastava. Znaju ofulati sastav par sati prije pocetka meca, a pogotovo ovo 4-5 dana prije. Na kraju krajeva, vjerujem da ni sam Barbarez dan pred mec ne zna sastav

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Blizzard » 08 jun 2026, 08:13

moguće da će startati i on i mahmić na krilima, ne bih se začudio, ne znam kakav je mahmić što se tiče taktičke discipline.

Coolpanda24
Postovi: 3187
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Coolpanda24 » 11 jun 2026, 14:56

slika
Šta li njemu fali, gledaj noge jest oblijepljena… :damn: :facepalm:

1993Sajo1993
Postovi: 20
Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la 1993Sajo1993 » 11 jun 2026, 15:17

Mozda je blef 😂

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la insimadop » 11 jun 2026, 16:11

Ne znam šta mu fali, znam šta ga čeka nakon ovog Svjetskog prvenstva. Liga 5!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6144
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Amar Memić

Post Postao/la Ghuraba » 11 jun 2026, 16:19

Ako me sjecanje dobro sluzi, i na treninzima pred barazne utakmice je bio sav izlijepljen po nogama. :mrgreen:
slika

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Beduin » 11 jun 2026, 16:39

Ma najvjerovatnije koristi kinezio trake da rastereti misic, smanji napetost na kvadu i tetivi koljena. Naporna sezona je iza njega, dosta zamora, ovako mu fizioterapeuti olaksaju da ne bi doslo do kakve rupture.
Jer vidis da radi sa loptom i to u visokom intezitetu, tako da nije to nista.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhsport
Postovi: 13536
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la bhsport » 11 jun 2026, 17:08

Ovom dečku zelim veliki transfer nakon SP, suti, radi, daje 100%, nenametljiv, povucen u medijima, do prije par godina igrao prvu ligu federacije a sada jedan od glavnih stubova reprezentacije.
Amare svi su mi dragi a tebe cijenim ono baš baš.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Wolffire
Postovi: 1643
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Wolffire » 11 jun 2026, 17:18

DamirT je napisao/la:
07 jun 2026, 10:58
Unofficialpage je napisao/la:
07 jun 2026, 10:43
DamirT je napisao/la:
06 jun 2026, 23:48
Iskreno se nadam da ce igrati ispred Bajraktarevica. Cisto da njega malo "spuste" sa ovim potezima, petama i slicno. Memic je primjer kako se sa pravilnim potezima i izborom klubova moze napraviti odlicna karijera.
Ne razumijem kakvo spuštanje treba Esmiru? Momak prije 2 mjeseca odigrao ultra odgovorno protiv Velsa i Italije (bio jedan od najboljih igrača) pa prije toga protiv Rumunije i Austrije. Stvarno mi nije jasno o kakvom spuštanju je riječ, jest malo pretjerivao jučer, ali prijateljski meč je, neće ovo raditi protiv Kanade sigurno.

A Memić će sigurno startat umjesto Kerima jer treba pomoć Sei na drugoj strani. Amar je strašan igrač, jedan od najbitnijih naših igrača.
Pa upravo te pete, rabone, kao protiv Italije. Vidim to narod kod nas ocito pali, vjerovatno zbog tako tih poteza je i poceo hajp za njim. Sve u svemu, nadam se da ce Memic startati ispred njega.
Znam da si otvoren za zdrve diskusije pa da te pitam koji je njegov potez bio viska u te dvije utakmice baraza osim te spomenute rabone?
Da se razumijemo Memic mi je predrag igrac, ali nema mjesta za svu trojicu. Sto su ujedno i slatke muke. Apsolutno mi je svejedno koji ce od njih trojice poceti utakmicu. Mada po meni Alajbegovic je najopasnijo ofanzivno. Memic najvise radi i pokriva. Esmir najvise donosi centrasutevima.

Avatar
DamirT
Postovi: 30996
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la DamirT » 11 jun 2026, 17:48

Wolffire je napisao/la:
11 jun 2026, 17:18
DamirT je napisao/la:
07 jun 2026, 10:58
Unofficialpage je napisao/la:
07 jun 2026, 10:43


Ne razumijem kakvo spuštanje treba Esmiru? Momak prije 2 mjeseca odigrao ultra odgovorno protiv Velsa i Italije (bio jedan od najboljih igrača) pa prije toga protiv Rumunije i Austrije. Stvarno mi nije jasno o kakvom spuštanju je riječ, jest malo pretjerivao jučer, ali prijateljski meč je, neće ovo raditi protiv Kanade sigurno.

A Memić će sigurno startat umjesto Kerima jer treba pomoć Sei na drugoj strani. Amar je strašan igrač, jedan od najbitnijih naših igrača.
Pa upravo te pete, rabone, kao protiv Italije. Vidim to narod kod nas ocito pali, vjerovatno zbog tako tih poteza je i poceo hajp za njim. Sve u svemu, nadam se da ce Memic startati ispred njega.
Znam da si otvoren za zdrve diskusije pa da te pitam koji je njegov potez bio viska u te dvije utakmice baraza osim te spomenute rabone?
Da se razumijemo Memic mi je predrag igrac, ali nema mjesta za svu trojicu. Sto su ujedno i slatke muke. Apsolutno mi je svejedno koji ce od njih trojice poceti utakmicu. Mada po meni Alajbegovic je najopasnijo ofanzivno. Memic najvise radi i pokriva. Esmir najvise donosi centrasutevima.
Ma ne kazem da je visak taj potez bio, nego jednostavno se bas zbog tih poteza poceo uzdizati (ne mislim on licno, nego navijaci su poceli). Odlican mec je odradio protiv Italije, nema dileme. To sam jos prvi dan nakon meca rekao.

Nisam licno fan takvih poteza. Uredu da npr predribla nekoga na taj fazon, kroz noge proturi loptu i slicno.

Ovaj boldani dio se slazem, zbog toga ocekujem Memica od starta. Alajbegovic sa druge strane jer je najopasniji i jednim sutem moze okrenuti mec. Da ne govorim da nam je najveci potencijal u ekipi.

Bajraktarevic sa klupe oko 55-60 minute. Ne vidim problem ni u tome. Alajbegovic je takodjer sa klupe ulazio, a igrao je redovno za klub u odnosu na Bajraktarevica. Opet ima sasvim dovoljno vremena da se pokaze na najvecoj sceni. A imat ce i on priliku od starta, jer ce se igrati 3 meca. Naravno, nadam se jos i vise od 3 meca.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
JHam
Postovi: 5511
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la JHam » 11 jun 2026, 18:06

DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 17:48
Wolffire je napisao/la:
11 jun 2026, 17:18
DamirT je napisao/la:
07 jun 2026, 10:58

Pa upravo te pete, rabone, kao protiv Italije. Vidim to narod kod nas ocito pali, vjerovatno zbog tako tih poteza je i poceo hajp za njim. Sve u svemu, nadam se da ce Memic startati ispred njega.
Znam da si otvoren za zdrve diskusije pa da te pitam koji je njegov potez bio viska u te dvije utakmice baraza osim te spomenute rabone?
Da se razumijemo Memic mi je predrag igrac, ali nema mjesta za svu trojicu. Sto su ujedno i slatke muke. Apsolutno mi je svejedno koji ce od njih trojice poceti utakmicu. Mada po meni Alajbegovic je najopasnijo ofanzivno. Memic najvise radi i pokriva. Esmir najvise donosi centrasutevima.
Ma ne kazem da je visak taj potez bio, nego jednostavno se bas zbog tih poteza poceo uzdizati (ne mislim on licno, nego navijaci su poceli). Odlican mec je odradio protiv Italije, nema dileme. To sam jos prvi dan nakon meca rekao.

Nisam licno fan takvih poteza. Uredu da npr predribla nekoga na taj fazon, kroz noge proturi loptu i slicno.

Ovaj boldani dio se slazem, zbog toga ocekujem Memica od starta. Alajbegovic sa druge strane jer je najopasniji i jednim sutem moze okrenuti mec. Da ne govorim da nam je najveci potencijal u ekipi.

Bajraktarevic sa klupe oko 55-60 minute. Ne vidim problem ni u tome. Alajbegovic je takodjer sa klupe ulazio, a igrao je redovno za klub u odnosu na Bajraktarevica. Opet ima sasvim dovoljno vremena da se pokaze na najvecoj sceni. A imat ce i on priliku od starta, jer ce se igrati 3 meca. Naravno, nadam se jos i vise od 3 meca.
ja bih prije Memica ostavio na klupi, jest mi najdrazi igrac trenutno, ali ako je stvarno situacija kao sto pricaju sa temperaturama, bolje imati dzokera s klupe pa "ko prvi crkne" nek on udje odmoran, nego da ga tipa umornog i vec igrao 45min prebacujes u odbranu da pokriva drugo poluvrijeme...volio bih njega imati svjezeg za drugo poluvrijeme svakako :mrgreen:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2854
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 jun 2026, 20:31

Memo je profil igraca koji moze rijesiti utakmicu protiv Kanade. Od Meme sve zavisi. Memo u tebe se gledaaaaa. :bih:
Barba halali sto smo sumnjali.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []