Sta mislite o ovoj ekipi?
U odbrani bi moro 20 potrosit za Tarika, kad se odbije onih 50% koji imate od njega, Sasulo hoce 20 cistih, a Inter je kako vidim ohladio vezano za njega Bastoni bi mogo ostat.
Jos bih ga ja vise volio u Juveu, sa Bremerom da se dodatno razvije.
20 miliona mozes dobit od Gonzaleza, tako da to mozes time pokrit.
Augusto isto nekih 20-25 miliona, to mozes vratit od prodaje Cambiasa, meni je Augusto bolji zbog defanzive.
Fabinho free ko u zlatni Marottin vakat
Greenwood-Adeyemi nekih 50-60 miliona, mozes to pokrit od Opende, Zhergove, Cabala.
Sorloth-Kolo Muani nekih 40 miliona, pola mozes pokrit od Koopmeinersa, ostatak od Luiza.
To su mi neki igraci za koje mislim da mozete uzet u ovoj situaciji.
Jos mi je neka opcija za napadaca Gonzalo Garcia iz Reala.
Daje nekako da se samo povratite, da izborite ligu prvaka u iducoj sezoni, pa onda uz ulaganja da se vratite na mjesto koje vam pripada.

