Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovi stadioni u Meksiku su perverzija.
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Česi me ni u kvalifikacijama nisu mnogo impresionirali, čak mi se čini da su jednu izgubili od Farskih Ostrva. Ono što im je zajedničko s nama je da su i oni u obje utakmice baraža pobijedili nakon penala.
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Joj kako bi bilo lijepo da završimo drugi u grupi pa da nas zapadne neko iz grupe A. Niko mi iz ove grupe ne djeluje kao nepremostiva prepreka.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Sad baš krenu napisati, ekipe koje se bez problema mogu proći na jednu utakmicu (Češka/Koreja). Baš loša utakmicarossonero85 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 04:28Joj kako bi bilo lijepo da završimo drugi u grupi pa da nas zapadne neko iz grupe A. Niko mi iz ove grupe ne djeluje kao nepremostiva prepreka.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
- BiHSportman
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Opasnija mi je nekako Južna Koreja u napadu.
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Slažem se. Česi za sada skromno djeluju, fizička ekipa operisana od kreativnosti. Koreja opasnija i konkretnija, ali završnica veoma loša.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Cesi isto u barazu prosli u penalima obje tekme. jako lice na nas kako igraju, mislim da ce to tako izgledati kod nas sutra
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Definitivno se može igrati sa obje reprezentacije i još treba uzeti u obzir da bi naših navijača bila većina na stadionu.
- BiHSportman
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Son je jako opasan u zadnjoj trećini. Mislio sam da će izgubiti na kvaliteti od kako je otišao u MLS, ali on im je najbolji na terenu.rossonero85 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 04:47Slažem se. Česi za sada skromno djeluju, fizička ekipa operisana od kreativnosti. Koreja opasnija i konkretnija, ali završnica veoma loša.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Dobro nalaze prostor, ali onda sje.bu sve u zadnja 2-3 dodira. Komotno mogli voditi 2 razlike.
Unico amore sei!
❤️🖤
❤️🖤
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Česi su nešto slični našoj reprezentaciji, solidna defanziva (to je primarno), jako tanka kreacija i ofanzivni dio igre se svodi na što više centaršuteva što iz igre, što iz prekida/kornera.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Da, skoro su identični nama. Fizički, dobri pojedinci, ali im fali kreativnost i igraju iz nekog poluniskog bloka. S druge strane, Korejci igraju brz presing prema naprijed, slično Kanada, samo što su Korejci malkice kvalitetniji.rossonero85 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 04:49Baš sam to maloprije spomenuo, prošli su baraž na penale kao i mi, čak su se protiv Irske vratili nakon 0:2 zaostatka.
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovo bi moglo zavrsiti 0:0, mozda i 1:1 ako Cesi prvi zabiju gol..
Cesi su poceli identicno kao i SA...strah
...zadnjih 15 minuta se malo ko trznuli...slicno ocekujem da ce i nasi tako uci u utakmicu..osim Dzeke i Kolasinca, prvi puta na turniru...mora biti tu malo straha ali idemo jako... 
Cesi su poceli identicno kao i SA...strah
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
100%, ko da gledam našu repkubaboedindzeko09 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 04:57Česi su nešto slični našoj reprezentaciji, solidna defanziva (to je primarno), jako tanka kreacija i ofanzivni dio igre se svodi na što više centaršuteva što iz igre, što iz prekida/kornera.
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Uhhhh zamalo Koreja
-
rossonero85
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Golman drži Čehe u životu.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nije Son iskoristio svoje šanse stigla kazna ybg
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.


