FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 12 jun 2026, 07:48

Za mene, ako uzmemo u obzir NSBiH i sve oko Borca (njihovi timovi u ligi, itd) bi uspjeh bio ove sezone da budemo bukvalno do zadnjih kola u igri za sampiona. Zrinjski imam osjećaj ce biti prejak naredne sezone, plus sto se i njima u manjoj mjeri ali silji.
Kup i ganjanje do kraja s ove 2 ekipe bi me zadovoljilo, titula naravno delirijum.

Daj ovog Masovica pa da izginemo.. Uh on i Gojkovic dole.. Armirani..

johntravolta123
Postovi: 1665
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 12 jun 2026, 08:34

Ima li neko info u vezi ove tekme sa Velezom
Da li ce biti otvorenog tipa i u koliko sati

Da podrzimo momke i sefa

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2050
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 12 jun 2026, 08:34

NajvecaRadosti je napisao/la:
12 jun 2026, 04:50
SHZ82 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:40
ne znam kako ste vi dozivjeli press, ali ja sam dobio osjevaj da mi Europu nesto ne gledamo previse.
Bit ce vjerovatno priprema ali ako se ne prodje nikom nista, fokus je na ligi.
Ne znam takav sam dobio osjecaj
Evropa ti je svakako izlet ako nisi prvak.U grupe ne mozemo uci jer je nemoguce proci 4 pretkola za nase standarde.Prvu prepreku bi trebali proci drugu vec teze jer ne uspijevamo 5 godina.Na trecoj sigurno ispadamo.Samo titula
Sa ovim koeficijentom ni titula ti ništa ne znaći jer nisi nosioc u prvom kolu LP tako da ti gotovo sigurno ispadanje u kvalifikacije za KL i opet ispoćetka.
Meni je baš ćudna ova Zekićeva izjava oko Evrope, ne znam nadam se da smo mi pogrešno protumačili jer se mora pumpati koef. Sve ispod 9000 nemaš šta tražiti u Evropi.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
N3R3D
Postovi: 1387
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 12 jun 2026, 11:05

Bitno je proći bar do trećeg pretkola, kako ne bi padali sa koeficijentom...

Stroj1946
Postovi: 8516
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 jun 2026, 11:37

Ma nekih očekivanja od Evrope imati je, ambiciozno od ovih igrača. Nemamo ekipu za neke veće rezultate. Još ako nas "pomazi" izvlačenje onako kako samo nas zna, onda to prvo kolo nam je plafon eventualno drugo i ende. Samo kao prvak se može nadati dalje. Ja bi se više volio na ligu koncentrisati, da nešto napravimo napokon i da pokušamo prekinuti tu nepravdu što se izdešavala zadnjih godina.

SamoIzrekno
Postovi: 51
Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoIzrekno » 12 jun 2026, 11:46

johntravolta123 je napisao/la:
12 jun 2026, 08:34
Ima li neko info u vezi ove tekme sa Velezom
Da li ce biti otvorenog tipa i u koliko sati

Da podrzimo momke i sefa
Bit će otvorena, racunaj oko 6 :bih:

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 12 jun 2026, 12:30

slika

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 12 jun 2026, 12:50

nokee je napisao/la:
12 jun 2026, 07:48
Za mene, ako uzmemo u obzir NSBiH i sve oko Borca (njihovi timovi u ligi, itd) bi uspjeh bio ove sezone da budemo bukvalno do zadnjih kola u igri za sampiona. Zrinjski imam osjećaj ce biti prejak naredne sezone, plus sto se i njima u manjoj mjeri ali silji.
Kup i ganjanje do kraja s ove 2 ekipe bi me zadovoljilo, titula naravno delirijum.

Daj ovog Masovica pa da izginemo.. Uh on i Gojkovic dole.. Armirani..
Red je na Zrinjski da osvoji mi ako budemo u igri za titulu do kraja prvenstva to je ravno osvajanju iste.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
teamnorth1989
Postovi: 92
Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la teamnorth1989 » 12 jun 2026, 13:54

Gledam jucer press Mamica i Zekica ovo da se desilo prije 2 godine bila bi mnogo veca euforija nego sto jeste sad da li je razlog tome plasman na svjetsko ili sto su navijaci uvidjeli da je tesko protiv Vice i Beusa, moguce i jedno i drugo. Mamic mi djeluje kao pravi covjek na pravoj poziciji i osoba kojoj je stalo da napravi uspjeh. Zekic je trener koji nas je vodio i zna gdje dolazi. Nadam se i regularnijoj sezoni pa da se potucemo za 1 mjesto.

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 676
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 12 jun 2026, 14:12

teamnorth1989 je napisao/la:
12 jun 2026, 13:54
Gledam jucer press Mamica i Zekica ovo da se desilo prije 2 godine bila bi mnogo veca euforija nego sto jeste sad da li je razlog tome plasman na svjetsko ili sto su navijaci uvidjeli da je tesko protiv Vice i Beusa, moguce i jedno i drugo. Mamic mi djeluje kao pravi covjek na pravoj poziciji i osoba kojoj je stalo da napravi uspjeh. Zekic je trener koji nas je vodio i zna gdje dolazi. Nadam se i regularnijoj sezoni pa da se potucemo za 1 mjesto.
Hajc navijacima je do svjetskog, ljudima koji ovo imalo prate su Vico i Beus ubili svaku nadu u neki uspjeh u ovom jadu od lige.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

pMaroon98
Postovi: 2
Pridružen/a: 01 jun 2026, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pMaroon98 » 12 jun 2026, 14:22

Sve oke euforija oko svjetskog, ali isto tako vjerujem da dosta navijača kao što sam i ja sam, tri dana bio kao na dro*ma kada je Zeka vraćen.. Jedva čekanje prve tekme i da ljudi ispoštuju Zekića i ekipu pa dokle doguramo ko mu J**+ mater.. Mišljenja sam da ovo sada trebamo da podržimo maks.. Vjerujem da sa njim i ujedinjeni možemo dosta toga napraviti..

boki86
Postovi: 5129
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 12 jun 2026, 14:25

I u zrinjskom mali egzodus igraca, vidim ide savic, njega bi trebalo zaganjati, odlican igrac

Turo
Postovi: 1040
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 12 jun 2026, 14:45


propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 12 jun 2026, 14:48

boki86 je napisao/la:
12 jun 2026, 14:25
I u zrinjskom mali egzodus igraca, vidim ide savic, njega bi trebalo zaganjati, odlican igrac
Ma niko bitan nije otisao ukljucujuci i ovog pomenutog
samo Mikić im otisao sto je bio bitan
egzodus su sve klupirani likovi

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 12 jun 2026, 15:01

Sad ovim iz druge lige sigurno necemo napadati titulu

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 12 jun 2026, 15:49

boki86 je napisao/la:
12 jun 2026, 14:25
I u zrinjskom mali egzodus igraca, vidim ide savic, njega bi trebalo zaganjati, odlican igrac
Legao bi nam extra, pogotovo ako ode Krdzalic.

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 12 jun 2026, 16:03

KarloIvandic je napisao/la:
12 jun 2026, 15:01
Sad ovim iz druge lige sigurno necemo napadati titulu
Nista to nemora da znaci, al bitno ga je oprati na max, to smo mi...siguran sam da Mamic ne bi odobrio transfer da je neka taraba, all hajd bolje mi znamo

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 12 jun 2026, 16:12

KarloIvandic je napisao/la:
12 jun 2026, 15:01
Sad ovim iz druge lige sigurno necemo napadati titulu
Treba dovesti Yamala, Cherkija i tako te igrače - onda bi sigurno napali titulu. Jel tako?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 12 jun 2026, 16:14

Koji je to Mamićev drugoligaš promašaj zasad? OK, vjerovatno nam nije doveo idućeg Modrića još uvijek al' svi "njegovi" igrači su pokazali da znaju lopte i trebalo bi da sa Zekićem i kompletnim pripremama samo bolji da budu.
Prvi sam u redu za kritiku i rijetko ćeš od mene čut' pohvale, hajp i optimizam za smjer u kojem klub ide al' iskreno puno mirnije spavam otkad nam igrače dovodi Zoran Mamić a ne neka fuzija Ismira, Ajle, Letermea i sepeta slatkorječivih menadžera.
Zadnja izmjena: hazarder, dana/u 12 jun 2026, 16:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jun 2026, 16:14

fera je napisao/la:
12 jun 2026, 12:50
nokee je napisao/la:
12 jun 2026, 07:48
Za mene, ako uzmemo u obzir NSBiH i sve oko Borca (njihovi timovi u ligi, itd) bi uspjeh bio ove sezone da budemo bukvalno do zadnjih kola u igri za sampiona. Zrinjski imam osjećaj ce biti prejak naredne sezone, plus sto se i njima u manjoj mjeri ali silji.
Kup i ganjanje do kraja s ove 2 ekipe bi me zadovoljilo, titula naravno delirijum.

Daj ovog Masovica pa da izginemo.. Uh on i Gojkovic dole.. Armirani..
Red je na Zrinjski da osvoji mi ako budemo u igri za titulu do kraja prvenstva to je ravno osvajanju iste.
Ma bitno je da ti i @Rule, dva glavna sovaca sa Istoka, imate materijala za "iskazivanje emocija" na tekmama... :kafa:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []