SERGEJ SVIMA DA NAM SE NAPUŠI K U R Č I N Esignalidunapark je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:31Katić, Tahirović i Vasilj trebaju svima šamare dijelit.
12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
-
Marokanci58
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Sto ce nam 2 napadaca kad nikad nemamo loptu?
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Sadaka nas spašava...ali dokad
Demir fulio drugi krug
Demir fulio drugi krug
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Tarik Nikola i Seo su prekucali
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
ovo nije normalno koliko nas udaraju. Prije bih rekao da je ragbi.
Bit će gusto
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Sta je s Dedicem, nije se vidio cijelu utakmicu...
- BiHSportman
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Daj Bajraktareviću malo J*** te usta
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
vadi Esmira i Demirovica, daj Mahmica i Kerima bokte
Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 12 jun 2026, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Dokle će mi kortisol da ide na max, Barbaaaaaa
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Kad misli izmjene radit??
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Mislim da je greska bila sto je vadio Basica, trebao je ostati s jednim spicom, a Mahmic ili cak Alajbegovic na desetku. Raspali smo se kroz sredinu izmjenama, al haj sreca i Kanada je losa pravo. Valjda izdobri.
-
Majstorinho
- Postovi: 593
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Daj Kerima grob te yebo
Blue is a color
Football is a game
Football is a game
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Ovdje meni nebi igro Sljivotres, i sto igrati sa dva napadaca. Mahmica na 9ku, Alajbegovica na krilo a u sredinu da trckara Memica
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
- signalidunapark
- Postovi: 1551
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Gigović na centralnom veznom je horor u rangu Mujakića na beku.
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Sace Edin za 0-2 
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Ovi izmislili pauzu da tuše reklame
Daj Kerima
Daj Kerima
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
I onda ti ga nako na finjaka latinjanski zavuče na kraju.Uvjek bili i ostali da ti na kraju nož u leđa zabiju.signalidunapark je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:04Dobro i?
Čovjek cijelu noć priča o BiH s ljubavlju. Ne vidim problem.
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
HAJDE KERIME SINE OBJASNI IM NEKE STVARI
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina
Kone krenuo da tuce sudiju ovaj ni da pomisli da izvadi zuti 
Don't believe the hype.
Online
Trenutno korisnika/ca: enobarca, Muumii, RobertHrkac555 i 13 gostiju.





