Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
boatenkk
- Postovi: 916
- Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la boatenkk » 27 maj 2026, 09:19
bromazepam je napisao/la: ↑24 maj 2026, 21:16
Ovaj propalitet nije ni u rangu velikog Nemanje Supića, a zauzet će mjesto u ekipi nekom mladom perspektivnom golmanu.
dobro me nasmija!
taj srbocetnicki menadzerski igrac supic ne moze rukavice obuci nidzi vasilju! covjeku domet bio srpska liga! drzi se apoteke ne sporta!
-
Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 06 jun 2026, 21:49
Naš najbolji golman poslije Asmira

-
CAGarfia
- Postovi: 5842
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 06 jun 2026, 23:06
Odlična utakmica.
-
Futbol
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Futbol » 07 jun 2026, 00:27
Najbolji golman koji je branio za našu reprezentaciju. I danas odličan.
-
HPCompaq
- Postovi: 2640
- Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la HPCompaq » 07 jun 2026, 15:52
Samo nek ne igra nogom,ostalo sve top
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
Shevko
- Postovi: 554
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 09 jun 2026, 22:53
Kako se ono zvao Husarin mali golman što je branio u Gradačcu i jednu polusezonu u Radniku?
-
ArsBih
- Postovi: 57
- Pridružen/a: 25 avg 2024, 11:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArsBih » 09 jun 2026, 22:57
Shevko je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:53
Kako se ono zvao Husarin mali golman što je branio u Gradačcu i jednu polusezonu u Radniku?
Azur ne mogu se sjetiti prezimena, ugurao ga bio u U21
-
19vendetta87
- Postovi: 10274
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 09 jun 2026, 23:10
ArsBih je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:57
Shevko je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:53
Kako se ono zvao Husarin mali golman što je branio u Gradačcu i jednu polusezonu u Radniku?
Azur ne mogu se sjetiti prezimena, ugurao ga bio u U21
Muminovic, novi Jan Oblak.

👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
DamirT
- Postovi: 30938
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 09 jun 2026, 23:14
19vendetta87 je napisao/la: ↑09 jun 2026, 23:10
ArsBih je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:57
Shevko je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:53
Kako se ono zvao Husarin mali golman što je branio u Gradačcu i jednu polusezonu u Radniku?
Azur ne mogu se sjetiti prezimena, ugurao ga bio u U21
Muminovic, novi Jan Oblak.
Aljkanovic cini mi se

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10274
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 09 jun 2026, 23:46
DamirT je napisao/la: ↑09 jun 2026, 23:14
19vendetta87 je napisao/la: ↑09 jun 2026, 23:10
ArsBih je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:57
Azur ne mogu se sjetiti prezimena, ugurao ga bio u U21
Muminovic, novi Jan Oblak.
Aljkanovic cini mi se
Joj jeste, Muminovic se zove Azir.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Shevko
- Postovi: 554
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 10 jun 2026, 00:24
ArsBih je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:57
Shevko je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:53
Kako se ono zvao Husarin mali golman što je branio u Gradačcu i jednu polusezonu u Radniku?
Azur ne mogu se sjetiti prezimena, ugurao ga bio u U21
Jest, Aljkanović. Neko tamo na temi Čelika spomenu Mustafu Šukilovića i onda mi ovaj pade na um ali nisu igrali zajedno za U21.
-
ElAn10
- Postovi: 614
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 12 jun 2026, 23:02
Znas li ijednu loptu ispucati kako treba burazeru... ali nema veze ti si najmanji problem
-
FoxMulder
- Postovi: 1721
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 12 jun 2026, 23:15
Ok partija. Raduje dobra forma u pripremnim i večeras, ali je fascinantno kako je loš u igri nogom
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
StevieG8
- Postovi: 13302
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 12 jun 2026, 23:18
ElAn10 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Znas li ijednu loptu ispucati kako treba burazeru... ali nema veze ti si najmanji problem
Najgore kad smo u opasnosti i treba napucat loptu u pm on je nesto unutrasnjom udari u aut

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
dedo26
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 23:20
Posle njega shvatam sto je jel ono Ten Hag htio golmana koji zna igrat s nogama pa Dea Geau izbacio iz ekipe.
Vazda sam sokiran bio time da mu je vazno imat golmana koji zna s loptom ali evo posle Vasilja otiso bi licno da se izvinem Ten Hagu.
Top golman al totalno nesiguran s loptom u nogama
-
jasmin10
- Postovi: 14902
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 12 jun 2026, 23:22
dedo26 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:20
Posle njega shvatam sto je jel ono Ten Hag htio golmana koji zna igrat s nogama pa Dea Geau izbacio iz ekipe.
Vazda sam sokiran bio time da mu je vazno imat golmana koji zna s loptom ali evo posle Vasilja otiso bi licno da se izvinem Ten Hagu.
Top golman al totalno nesiguran s loptom u nogama
Da fakat mu treba izvinjenje jer je umjesto De Gea došao yebeni Onana.
-
bosnas_
- Postovi: 4447
- Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la bosnas_ » 12 jun 2026, 23:23
Igrac utakmice definitivno! Svaka cast!
-
Ghuraba
- Postovi: 6123
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 13 jun 2026, 00:40
StevieG8 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:18
ElAn10 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Znas li ijednu loptu ispucati kako treba burazeru... ali nema veze ti si najmanji problem
Najgore kad smo u opasnosti i treba napucat loptu u pm on je nesto unutrasnjom udari u aut
Izbije je taman toliko da onaj njihov bek Johnston aut pretvori u korner.

Sve osim par tih ispucavanja je bilo na nivou.
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, boki86, Bosnjo22, CHR, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, feniksptica, Fudo, GG3, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, klasik, KockarVicin007, LeCoq, mercurial, Micron, omanovski, PeppermintSA, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, Sheyi, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, xinxee i 226 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []