Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Koja bi euforija bila i uživancija da smo uzeli 3 boda, rijesio utakmicu, rijesio grupu. B O G A L J
- PasodelMar
- Postovi: 720
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ma zezam se. Ovo nema nigdje realno, sve ima svoje granice izuzev Demirovica i Tahirovica.DamirT je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:32Ma daj. Ok sto trci, al druze de rijesi one sanse. Ne trazi ti niko da predjes trojicu.PasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:27Njegov zadatak je da trci za Dzeku a ne da daje golove. Lik živi najveći luksuz na svijetu ali nam prolazi iz utakmice u utakmicu.
Re: Ermedin Demirović
Previse ocekujete od ovog panja. Napolje iz repstacije.DamirT je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:32Ma daj. Ok sto trci, al druze de rijesi one sanse. Ne trazi ti niko da predjes trojicu.PasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:27Njegov zadatak je da trci za Dzeku a ne da daje golove. Lik živi najveći luksuz na svijetu ali nam prolazi iz utakmice u utakmicu.
Re: Ermedin Demirović
200% ne znam sta su gledali Barbarez i staff kad su odlucili da parmak ostane.BordoArmy88 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:03Najveća nepravda što je ova klocina ostala a izašao momak koji je zabio gol i pokazao nešto...
Dzenan Haračić je za njega Ronaldo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
General505
- Postovi: 443
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Svi ovdje koji su pisali za Demira da je krampa stvarno su momci bili u pravu ma koliko ga mi ostali branili.
Bas je krampa na kvadrat i najgore sto nema trun inteligencije samo divlja i srlja i hitno na klupu i svaki duel izgubioo nikakve koristi od njega vec duze vrijeme
Bas je krampa na kvadrat i najgore sto nema trun inteligencije samo divlja i srlja i hitno na klupu i svaki duel izgubioo nikakve koristi od njega vec duze vrijeme
Re: Ermedin Demirović
Jedva cekam izgovore pojedinih forumasa.
Ovi koji brane Ermedina trebaju dvije godine u zatvor min.
PROMASIO JE ISTU POBJEDU KAO U ZENICI!
Ovi koji brane Ermedina trebaju dvije godine u zatvor min.
PROMASIO JE ISTU POBJEDU KAO U ZENICI!
Zadnja izmjena: CHR, dana/u 12 jun 2026, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Ermedin Demirović
Zabit ce ga Demir! Dobar je momak, samo pritisak ga ubi u repci! Idemo hrabro, idemo jako!
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 121
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Smece jedno debelo smrdljivo.
Re: Ermedin Demirović
Dobar je on, trči a i odbio je Njemačku radi nas 
Re: Ermedin Demirović
Onaj promasaj protiv Italije i ovo veceras!
I Bog bi zaplakao!
-
Marokanci58
- Postovi: 695
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Debelo smeće nije trebalo biti ni pozvano nakon sramotnih nastupa zadnje 3 godine u reprezentaciji.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Ermedin Demirović
naprijed rejal
Re: Ermedin Demirović
Istina, jer svi hoce da zabije a lopta ga nece i onda je to pritisak..
Na njegovom mjestu uradio bi veliko dobro djelo,pomogao nekog u nevolji,iskusenju,bolesti itd..
Da odu kletve drugim putem...
Zadnja izmjena: Anoniman, dana/u 12 jun 2026, 23:51, ukupno mijenjano 1 put.
- signalidunapark
- Postovi: 1558
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Treba nekad imat mjeru.
- dubioza144
- Postovi: 2509
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Jel on zna ponekad odigrat lijevom nogom nesto, da li ima negdje neka statistika koliko golova je dao lijevom nogom u karijeri
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Napokon znaci forum je skontao da napadac mora dati gol, cudno. Svi glume nekog Guardiolu i pricaju o presingu, kako momak trci itd. 4 gola na 41 utakmica..
Zbog Demirovica smo trebali ispasti protiv Velsa, protiv Italije je bio katastrofa, i evo mogao nas odvesti u drugi krug vec danas a ne zna bukvalno.
Zbog Demirovica smo trebali ispasti protiv Velsa, protiv Italije je bio katastrofa, i evo mogao nas odvesti u drugi krug vec danas a ne zna bukvalno.
Re: Ermedin Demirović
Mora bolja frizurica, valjda to je.
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 121
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Koju mjeru druže,imal on mjeru u fulanju.
Dodude nema,a glumi nekog i nešto.
Pu,zelim mu sto prije da zaigra za Tuzlu City.
Online
Trenutno korisnika/ca: guillermo, Iceplayer, InatSilniBosanski, invincible1921, kouadio, ludilompredozirani, Micron, Principatus, SanaBosna, Tracy3McGrady, Wolffire, Zagor i 130 gostiju.




