Juventus FC
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: Juventus FC
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli
Re: Juventus FC
Nakon kredibilne sofascore cekam najvećeg eskperta Zijada i njegovu neupitnu nepristrasnost i ekspertizu prije nego dam svoj doprinos.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
Re: Juventus FC
Dobar je Muharemović sinoć bio, ali ga je opet kod gola lik 'okrenuo', tako da mjesta za napredak mora biti. Da je transfer od 50 mil, pa bih rekao da nisam za njega, ali za Adzica i 7-8 miliona, apsolutno
Re: Juventus FC
Pa on kosta 30, mi ga dobijamp za 15 sta je tu sporno i skupp. Pa kolko smo platili opendu i davida i jos more takvih a svi su beskicmenjaci. Ovaj makar ima karizmu, inteligenciju itd.
Ps. Kakav je david parmak sinoc je ponovo pokazao, lik vec i tamo godinu gola nema. Sinoc fula zicer sa 10 metara poslije primanje lopte lopatom bi bolje odradio itd.
Ps. Kakav je david parmak sinoc je ponovo pokazao, lik vec i tamo godinu gola nema. Sinoc fula zicer sa 10 metara poslije primanje lopte lopatom bi bolje odradio itd.
-
UmjetnikZijad
- Postovi: 486
- Pridružen/a: 13 avg 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Spalletti was informed that the only four players who are not for sale at any price are Kenan Yilidz, Manuel Locatelli, Pierre Kalulu and Weston McKennie.
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5189
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Majke mi plače mi se kad znam da nikad talenta kao Buadi nećemo u klub dovesti, od sad nam je vrhunac Fratezi, Berardi, Čelik, Kristante....
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5189
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Otjerati ga što prije to bolje po nas i dovesti Fabregasa ili nekog drugog mladog trenera. Kune se u Debelog a promjenio formaciju gdje ga je bacio desno i nije meda mogao zadnjih 5-6 kola, a dok je igrao 4-2-3-1 Debeli nam najbolji igrač bio na desetci.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
Re: Juventus FC
Boga potpisao.
Di Gregorio na sastanku s agentom o napustanju kluba, veliko pojačanje je njegov odlazak.
Carnevali ce pokusati zadržati Dusana, krucijalno je da ostane, na koljenima ga moliti ako treba.
Di Gregorio na sastanku s agentom o napustanju kluba, veliko pojačanje je njegov odlazak.
Carnevali ce pokusati zadržati Dusana, krucijalno je da ostane, na koljenima ga moliti ako treba.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
Re: Juventus FC
Bayern je doveo napadača, kao i Barca, dva kluba koja mogu ponuditi platu koju traži. Ne znam koji su klubovi ostali da su pokazali iole zainteresovanost za njega. Možda Milan.
Elkann je izgleda između Comollija i Spalletija odabrao ovog drugog, srećom. Spalleti insistira na Dušanu. Ako Dušan produži, može i Sorloth kao backup opcija
Re: Juventus FC
Najpametnije mu je da ostane, bas kao sto je to svojevremeno bilo Pogbi i Alvaru, okreće se nova stranica, on je lider ekipe, a i ima sta da dokaze, trener ga zeli i poštuje, a nama s druge strane je on jako potreban, evo tog solidnog Sorlotha od 29 godina moraš platiti 45+ M.Voland je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:18Bayern je doveo napadača, kao i Barca, dva kluba koja mogu ponuditi platu koju traži. Ne znam koji su klubovi ostali da su pokazali iole zainteresovanost za njega. Možda Milan.
Elkann je izgleda između Comollija i Spalletija odabrao ovog drugog, srećom. Spalleti insistira na Dušanu. Ako Dušan produži, može i Sorloth kao backup opcija
Otjerati Davida, prodati Opendu, a Dušanu dati platu 8 fiksno i ostalo kroz bonuse po zaslugama i završena priča i da uživamo u najboljem dvojcu lige: Kenan i Dušan.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
Re: Juventus FC
Zavidim vam kad vjerujete da su neke nove stranice okrenute i da ce sada sve biti ok.
Mozda i mene to uhvati ali trenutno vidim 3 metra dubok mulj u kojem nam je klub zapeo fiat ficom iz 1975 godine i nema ga ko izvaditi
Mozda i mene to uhvati ali trenutno vidim 3 metra dubok mulj u kojem nam je klub zapeo fiat ficom iz 1975 godine i nema ga ko izvaditi
Re: Juventus FC
Ne vidim sto ne bi, evidentno si mlad pa se ne sjecas serie B, pa onih prvih sezona Del Neria, Ferrare, ovo je kamilica.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
Re: Juventus FC
Mlad, mlad,jasta nego mlad
Sta je bolan kamilica, u ovakvoj ligi zavrsiti 6?
Legitimno tezak povratak u seriju a za koji je logicno bilo da ce biti ozbiljan i mukotrpan proces da poredimo sa ovime sto su nam iz cista mira i vedra neba doveli klub dokle su nam doveli?
Ponavljam, na osnovu cega optimizam? Zanima me gdje ga vidjeti? Samo zato sto nam trener nije motta nego spaleti?
Naravno, legit optmizam je sama nova sezona, svi ocekuju svi imaju nove ciljeve...ali reality check nam kaze da imamo pod ugovorom 30 igraca od kojih 2 ili 3 mozda vrijede pare, a platna lista nam je opterecena do neba plus ne igramo ls zaslugom iste te skupine koja ne zna kud goni.
Bacali 50,60,70 miliona na igrace koji prdnuli nisu i sada ih guramo na transfer listu pod svaku cijenu? Pa kakva nas tu tek ceka plusvalenca famozna.
A onda pitanje stoljeca koga dovesti kada jedan demirovic se ne moze ispod 30,40 miliona dovesti a vec cevoricu,petoricu takvih imamo pod ugovorima kakve su imali tevez vidal ili marchisio a isporucuju kao vrapci koji seru po balkonima.
Kapital u igracima nam je na nivou lazia a platna lista x5.
I nista to nije sporno, nova sezona nova nafaka, novi optimizsm...mene samo zanima na cemu zasnovan.
Pune pripreme pod spaletijem? Ok. On je takvih imao u karijeru 20,30,40? I osvojio sta, koliko?
U svakaog igraca koji je doveden u ovom rosteru smo gledali kao u nekog novog teveza novog vidala, radovali se, mislili to je to, ovaj ce napraviti razliku.... a realnost? Potpuno na drugoj strani od ove u koju mi gledamo.
Re: Juventus FC
Ma sve mogu razumjeti,ali da se ovako žali za Dušanom koji jedino što ima bolje od Davida je slobodan udarac. Nije da se lik nije ispromašivao kod nas kao Demirović u repki. Čak i da ga vrate šta očekivati od igrača koji ucjenjuje klub nekim bonusima za potpis. Da ne govorimo da treću godinu zaredom idemo sa novim sportskim direktorom koji če sve što imamo probati rasprodati da bi doveo neke svoje želje. Preslikano kao u prethodnim sezonama. Možda se eto možemo boriti za tu europa ligu. Nebi bilo loše da se bar išta osvoji!!
Re: Juventus FC
Ne vjeruj toliko novinarima. Nešto sumnjam da je tražio 30 mil bonusa za 1-2 godine produženja ugovora. Sama činjenica da je lično došao na pregovore oko produženja govori nešto. Ako se klupska hijerarhija našla uvrijeđenom što je rekao da zaslužuje platu veću od Davida, to je do njih.Montoya je napisao/la: ↑16 jun 2026, 06:33Ma sve mogu razumjeti,ali da se ovako žali za Dušanom koji jedino što ima bolje od Davida je slobodan udarac. Nije da se lik nije ispromašivao kod nas kao Demirović u repki. Čak i da ga vrate šta očekivati od igrača koji ucjenjuje klub nekim bonusima za potpis. Da ne govorimo da treću godinu zaredom idemo sa novim sportskim direktorom koji če sve što imamo probati rasprodati da bi doveo neke svoje želje. Preslikano kao u prethodnim sezonama. Možda se eto možemo boriti za tu europa ligu. Nebi bilo loše da se bar išta osvoji!!
Rado bih i ja Haalanda, Akvarela i slične u Juventusu, ali su oni trenutno čisti SF za Juventus i njegove finansije. Između Kolo Muanija, Sorlotha i Vlahovića, uvijek ću Dušana odabrati. A dva su razloga za to. Prvi je finansijski, jer je isplativije njemu produžiti ugovor, a drugi jer je pod Spalletijem odigrao samo 600-ak minuta i zabio 5 golova. Uporedi njegovu statistiku sa Davidovom ove sezone, i sve je jasno
Re: Juventus FC
A zašto bi morali birati između njih trojice. Ja sam npr. za to da nikoga ne kupe ovo ljeto. Ionako pušimo iduću sezonu,onda je ispušiti sa ovim što imamo. Vratit če se hrpa igrača sa posudbi. Daj im sezonu neka se naigraju i iduće ljeto ćeš imati neko tržište za njih,a ne stalno neke posudbe,pa da imamo nove Arthure i Ruganie koji se vuku tu po 6-7 i više godina.Voland je napisao/la: ↑16 jun 2026, 07:56Ne vjeruj toliko novinarima. Nešto sumnjam da je tražio 30 mil bonusa za 1-2 godine produženja ugovora. Sama činjenica da je lično došao na pregovore oko produženja govori nešto. Ako se klupska hijerarhija našla uvrijeđenom što je rekao da zaslužuje platu veću od Davida, to je do njih.Montoya je napisao/la: ↑16 jun 2026, 06:33Ma sve mogu razumjeti,ali da se ovako žali za Dušanom koji jedino što ima bolje od Davida je slobodan udarac. Nije da se lik nije ispromašivao kod nas kao Demirović u repki. Čak i da ga vrate šta očekivati od igrača koji ucjenjuje klub nekim bonusima za potpis. Da ne govorimo da treću godinu zaredom idemo sa novim sportskim direktorom koji če sve što imamo probati rasprodati da bi doveo neke svoje želje. Preslikano kao u prethodnim sezonama. Možda se eto možemo boriti za tu europa ligu. Nebi bilo loše da se bar išta osvoji!!
Rado bih i ja Haalanda, Akvarela i slične u Juventusu, ali su oni trenutno čisti SF za Juventus i njegove finansije. Između Kolo Muanija, Sorlotha i Vlahovića, uvijek ću Dušana odabrati. A dva su razloga za to. Prvi je finansijski, jer je isplativije njemu produžiti ugovor, a drugi jer je pod Spalletijem odigrao samo 600-ak minuta i zabio 5 golova. Uporedi njegovu statistiku sa Davidovom ove sezone, i sve je jasno
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5189
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Juventus FC
Allahu kadar li si, pa bolje i minus popiti u knjigama nego se mrcvariti više s ovim čovjekom
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
Re: Juventus FC
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
Re: Juventus FC
Izmišljeni minuti.
366 minuta u prvenstvu sto je jednako 4 cijele utakmice, ne bi ni Ronaldo imao ucinak. Btw i u te 4 nas je u 2 spasio, Roma i jos jedna.
4 cijele tekme u sezoni kao novi igrač je nista, Seria A i Juventus pogotovo ima ozbiljan problem sa vjerovanjem igračima koje je sam kupio.
Umjesto sto navijači napadaju pojedine igrače bolje da se okrenu kritikovanju politike kluba, za mene je morbidno da dovedes igrača i das mu samo 4 utakmice kad se sve sabere, a pri tome nemas nikakav problem da das na desetine utakmica dokazanom flopu Koopmeinersu ili dokazanoj štetočini Cambiasu.
366 minuta u prvenstvu sto je jednako 4 cijele utakmice, ne bi ni Ronaldo imao ucinak. Btw i u te 4 nas je u 2 spasio, Roma i jos jedna.
4 cijele tekme u sezoni kao novi igrač je nista, Seria A i Juventus pogotovo ima ozbiljan problem sa vjerovanjem igračima koje je sam kupio.
Umjesto sto navijači napadaju pojedine igrače bolje da se okrenu kritikovanju politike kluba, za mene je morbidno da dovedes igrača i das mu samo 4 utakmice kad se sve sabere, a pri tome nemas nikakav problem da das na desetine utakmica dokazanom flopu Koopmeinersu ili dokazanoj štetočini Cambiasu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
