Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Wolffire
Postovi: 1643
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Wolffire » 12 jun 2026, 23:57

signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:51
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:47
Smece jedno debelo smrdljivo.
Treba nekad imat mjeru.
A vala treba nekad i moderator raditi svoj posao. Svaku temu ovako useru. Jedno je kritika, sasvim drugo vrijedjanje i ovakve stvari.

Avatar
viKK
Postovi: 3653
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la viKK » 12 jun 2026, 23:58

Wolffire je napisao/la:
12 jun 2026, 23:57
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:51
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:47
Smece jedno debelo smrdljivo.
Treba nekad imat mjeru.
A vala treba nekad i moderator raditi svoj posao. Svaku temu ovako useru. Jedno je kritika, sasvim drugo vrijedjanje i ovakve stvari.
Ma davno je ovo prestao bit normalan forum. Moderatora ko da i nema, admin se pojavi samo kad treba da reklamira nekakve gluposti tipa interaktivni kviz na portalu.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1558
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la signalidunapark » 12 jun 2026, 23:59

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:51
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:47
Smece jedno debelo smrdljivo.
Treba nekad imat mjeru.
Koju mjeru druže,imal on mjeru u fulanju.
Dodude nema,a glumi nekog i nešto.
Pu,zelim mu sto prije da zaigra za Tuzlu City.
Fulo je, nije ubio nekog.
Ide i meni na ku.rac njegovo fulanje, ali on u ovakvom sistemu mora igrat i gotova priča, pa makar fulao 5 zicera po utakmici. Uz ovakav vezni red moraš imat igrača s plućima da vrši presing na protivnika kad iznosi loptu, jednostavno moraš. Da igramo 4-5-1, bio bi za klupe, ovako nema šanse.

Avatar
Cauchy23
Postovi: 185
Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Cauchy23 » 12 jun 2026, 23:59

CHR je napisao/la:
12 jun 2026, 23:46
Cauchy23 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:44
Zabit ce ga Demir! Dobar je momak, samo pritisak ga ubi u repci! Idemo hrabro, idemo jako!
To u tvojoj kuci.
Kul si neki momak! Vjerujem da znas brojati do 10.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 00:00

Cuj ima pritisak,a lik ima 28 godina i mora da puca od samopouzdanja i mentalne snage. Ovo je tipicno neznanje i slabe odluke. Igrac Kanads mu je tako lijepo produzio loptu, da je jednostavno mogao opaliti iz prve i lobovati golmana koji ke bio izasao dosta vani.
Ali on prvo grijesi pri prvom dodiru lopte koju su nabija previse napred i onda jos ide u dribling golmana.
Znaci sve slabo sto je mogao napraviti on je napravio.

Avatar
CHR
Postovi: 1450
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 00:01

Cauchy23 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59
CHR je napisao/la:
12 jun 2026, 23:46
Cauchy23 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:44
Zabit ce ga Demir! Dobar je momak, samo pritisak ga ubi u repci! Idemo hrabro, idemo jako!
To u tvojoj kuci.
Kul si neki momak! Vjerujem da znas brojati do 10.
[media]
[/media]

Kad ce ovako Ermedin?

Avatar
Cauchy23
Postovi: 185
Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Cauchy23 » 13 jun 2026, 00:03

Lavcina je napisao/la:
13 jun 2026, 00:00
Cuj ima pritisak,a lik ima 28 godina i mora da puca od samopouzdanja i mentalne snage. Ovo je tipicno neznanje i slabe odluke. Igrac Kanads mu je tako lijepo produzio loptu, da je jednostavno mogao opaliti iz prve i lobovati golmana koji ke bio izasao dosta vani.
Ali on prvo grijesi pri prvom dodiru lopte koju su nabija previse napred i onda jos ide u dribling golmana.
Znaci sve slabo sto je mogao napraviti on je napravio.
Pa Beckhama pojeo pritisak ocekivanja, a da naseg Demira ne pojede. Sta je vama ljudi, kako momak koji zabije 15 golova u BL moze biti los, da ne zna?
Top je on, procepit ce i za repku, pa cu da se citiram.
Ako Bog da, na ovom SP.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14952
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la jasmin10 » 13 jun 2026, 00:03

Edincapitano je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56
jasmin10 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:25
Ako je samo zbog trke tu, onda Amel Tuka može da ga mijenja.
Ti si prvi glumio da trci za dvoje i da nam je super zato sto je vezni slab a sada glumis nesto drugo.

Veze nemas o fudbalu
Umro daBogda.

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 00:04

:puke:
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:51


Treba nekad imat mjeru.
Koju mjeru druže,imal on mjeru u fulanju.
Dodude nema,a glumi nekog i nešto.
Pu,zelim mu sto prije da zaigra za Tuzlu City.
Fulo je, nije ubio nekog.
Ide i meni na ku.rac njegovo fulanje, ali on u ovakvom sistemu mora igrat i gotova priča, pa makar fulao 5 zicera po utakmici. Uz ovakav vezni red moraš imat igrača s plućima da vrši presing na protivnika kad iznosi loptu, jednostavno moraš. Da igramo 4-5-1, bio bi za klupe, ovako nema šanse.
:rol:

Yebote presing covjek 4 gola za 41 tekmi

RobijaNicaze1945
Postovi: 120
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 13 jun 2026, 00:04

Evo ko pronađe situaciju gdje je uspješno izvršio presing,povlačim sve ijednu riječ protiv ovog debelog kvazi igrača.
Ali ne samo u ovoj utakmici nego i zadnjih 5-6 utakmica...
Zadnja izmjena: RobijaNicaze1945, dana/u 13 jun 2026, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1558
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 00:05

Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 00:04
:puke:
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56


Koju mjeru druže,imal on mjeru u fulanju.
Dodude nema,a glumi nekog i nešto.
Pu,zelim mu sto prije da zaigra za Tuzlu City.
Fulo je, nije ubio nekog.
Ide i meni na ku.rac njegovo fulanje, ali on u ovakvom sistemu mora igrat i gotova priča, pa makar fulao 5 zicera po utakmici. Uz ovakav vezni red moraš imat igrača s plućima da vrši presing na protivnika kad iznosi loptu, jednostavno moraš. Da igramo 4-5-1, bio bi za klupe, ovako nema šanse.
:rol:

Yebote presing covjek 4 gola za 41 tekmi
Ne citiraj me, smeće žoharsko. Ideš na foe i napuši se ku.rca i ti i svi ostali debili koji maltretiraju normlane forumaše.
Mrš u pi.čku materinu.
Keru!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la NazorUso » 13 jun 2026, 00:06

Kad vidim "Procepit ce" , dobijem napad panike. Pa nisu mu 22 godine yebote led !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 00:07

Cauchy23 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:03
Lavcina je napisao/la:
13 jun 2026, 00:00
Cuj ima pritisak,a lik ima 28 godina i mora da puca od samopouzdanja i mentalne snage. Ovo je tipicno neznanje i slabe odluke. Igrac Kanads mu je tako lijepo produzio loptu, da je jednostavno mogao opaliti iz prve i lobovati golmana koji ke bio izasao dosta vani.
Ali on prvo grijesi pri prvom dodiru lopte koju su nabija previse napred i onda jos ide u dribling golmana.
Znaci sve slabo sto je mogao napraviti on je napravio.
Pa Beckhama pojeo pritisak ocekivanja, a da naseg Demira ne pojede. Sta je vama ljudi, kako momak koji zabije 15 golova u BL moze biti los, da ne zna?
Top je on, procepit ce i za repku, pa cu da se citiram.
Ako Bog da, na ovom SP.
Kad ce ga procepiti bruda? Kad napuni 35 godina?

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 00:07

signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 00:05
Edincapitano je napisao/la:
13 jun 2026, 00:04
:puke:
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59

Fulo je, nije ubio nekog.
Ide i meni na ku.rac njegovo fulanje, ali on u ovakvom sistemu mora igrat i gotova priča, pa makar fulao 5 zicera po utakmici. Uz ovakav vezni red moraš imat igrača s plućima da vrši presing na protivnika kad iznosi loptu, jednostavno moraš. Da igramo 4-5-1, bio bi za klupe, ovako nema šanse.
:rol:

Yebote presing covjek 4 gola za 41 tekmi
Ne citiraj me, smeće žoharsko. Ideš na foe i napuši se ku.rca i ti i svi ostali debili koji maltretiraju normlane forumaše.
Mrš u pi.čku materinu.
Keru!
Samo znas psovati, yebote presing. Sta glumis Fergusona a radis kao stolar, ne vjerovatno koliko malo znate o fudbalu ali sta ocekivati od ljudi sto rade za 1000km i misle da im je fino u 2026oj.

RobijaNicaze1945
Postovi: 120
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 13 jun 2026, 00:08

NazorUso je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Kad vidim "Procepit ce" , dobijem napad panike. Pa nisu mu 22 godine yebote led !!!
Ma drug on ne moze odvod procepit kamoli sta drugo.

Avatar
James1987
Postovi: 970
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la James1987 » 13 jun 2026, 00:09

NazorUso je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Kad vidim "Procepit ce" , dobijem napad panike. Pa nisu mu 22 godine yebote led !!!
To su sve ovi strucnjaci evo od kada je dosao u repku cekamo da procepi.
Eno zbog njega gotov ne ispadosmo od velsa sad opet veceras usere direktan plasman.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la NazorUso » 13 jun 2026, 00:09

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:08
NazorUso je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Kad vidim "Procepit ce" , dobijem napad panike. Pa nisu mu 22 godine yebote led !!!
Ma drug on ne moze odvod procepit kamoli sta drugo.
:rol: :rol:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Maverick » 13 jun 2026, 00:10

Kad pocnete gledat Demira ko veznjaka umjesto napadaca svi njegovi promasaji ce vam lakse padat. Uzivacete u njegovoj trci samo tako. Biliv ju mi.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 00:11

jasmin10 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:03
Edincapitano je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56
jasmin10 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:25
Ako je samo zbog trke tu, onda Amel Tuka može da ga mijenja.
Ti si prvi glumio da trci za dvoje i da nam je super zato sto je vezni slab a sada glumis nesto drugo.

Veze nemas o fudbalu
Umro daBogda.
Jedino to i znas pisati, ali yebiga seljak ostaje seljak.

Avatar
sanji
Postovi: 656
Pridružen/a: 20 mar 2011, 20:28
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la sanji » 13 jun 2026, 00:12

Da je dao gol veceras sve bi mu bilo oprosteno,, sve,,, zenica italija vels, sve lose igre 41-4 ,, ali je samo pokazao ponovo pravo lice a to da je kriminalan napac. I lagano i sigurno postaji najmrzi BIH igrac ikada. Dobro moras biti los da to uspijes pored svih kriminalnih igraca koje je BiH imala nazalost.
Zadnja izmjena: sanji, dana/u 13 jun 2026, 00:16, ukupno mijenjano 4 puta.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, darker10, dedo26, Goalgetter, Google Adsense [Bot], greenwood, jasmin10, kouadio, ludilompredozirani, ovisnik, Proximic, rio_Ferdy88, rossonero85, SanaBosna, Sveti, Venom, zlatandr i 127 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []